#22436
Sziasztok!

Tudtok olyan műhelyt, ahol eredetvizsgát csinálnak motorra Veresegyház környékén? Tudom, hogy van gugli, de első körben itt érdeklődnék, még nem csináltam ilyesmit...

Köszönettel!
g.
#8274
Sziasztok! Tudnatok valakit pest korul ajanlani szelepallitasra? Moto Rosson kivul ott nem kaptam idopontot.
Elore is koszi!
Motorrad Hivatalos Ducati szerviz a nagykőrösi úton. Saját tapasztalatom nincs velük.
Pár éve állítólag még azt se tudták, hol az akksi a Ducatikban, de remelhetőleg beletanultak azóta.

Nemrég nyílt egy új műhely Budafokon, a fb csoportban csupa jót írnak eddig róluk. www.dunamotorszerviz.com
#8273
Sziasztok! Tudnatok valakit pest korul ajanlani szelepallitasra? Moto Rosson kivul ott nem kaptam idopontot.
Elore is koszi!
Motorrad Hivatalos Ducati szerviz a nagykőrösi úton. Saját tapasztalatom nincs velük.
#8270
hali, nem biztos hogy jó topikba írok, de hova szoktátok vinni műszakiztatni a gépet? Ami bevált, gyors, hatékony, stb. Elsősorban Budapest és környéke lenne a kérdés. Köszike!
Biatorbágyon a Temesvári szervíz, ha nincs messze Neked.
Nem kell bejelentkezni, mindig viszonylag gyorsan és gördülékenyen ment eddig minden, bár az én gépemen szinte minden gyári és jó műszaki állapotban van.
#8269
hali, nem biztos hogy jó topikba írok, de hova szoktátok vinni műszakiztatni a gépet? Ami bevált, gyors, hatékony, stb. Elsősorban Budapest és környéke lenne a kérdés. Köszike!
#8268
Sziasztok! Nemrég vettem egy Monster 696 ABS-t és átvizsgáltatnám+felkészítettném a szezonra. Tuddnátok ajánlani esetleg Budapesten valami jó szervízt vagy szerelőt? A Moto Rossót már megtaláltam korábbi kommentekben, más alternatíva szóba jöhet szerintetek? Köszi előre is a segítséget!
#8266
Srácok,

Rossoék szabin vannak? Nem tudjátok véletlenül?
Két hete adtam le náluk a vasat szelephezag állításra, de azóta semmi hír róluk. Telefont nem veszik fel stb


Tamás


Tárgytalan, visszahívtak :D
#8265
Srácok,

Rossoék szabin vannak? Nem tudjátok véletlenül?
Két hete adtam le náluk a vasat szelephezag állításra, de azóta semmi hír róluk. Telefont nem veszik fel stb


Tamás
#8264
Sziasztok, érdeklődnék, hogy tudna-e esetleg valaki jó szívvel ajánlani szervizt Pécs környékén? Lényegében vételi szándékkal, vásárlás előtt szeretnék egy motort az én szemeimtől hozzáértőbbel is átnézetni.
#8263
Rég nem olvastam, variált vele? A magas kormány megvan, de azt még előtte alakították át. :)
nincs egy eredeti porcikája se, ha ő nem is cserélt már le dolgokat, így is szörnyszülött .) nem emlékszem pontosan, de írta hogy folyamatosan deültek ki, hogy mi van mivel kicserélve. mondjuk kb az orszg egyik legolcsóbb ducatija volt, szóval nem is tudom mire számított
Ja, már a frászt hoztad rám :D Úgy rémlik részben az említett szerelő, részben ő maga rendberakta. Az elejére kíváncsi lennék, arra azt írta, hogy Monster villával oldották meg, hogy csőkormányt fogadjon a felső híd. Más lenne ennyire a villa, hogy kompletten kell cserélni, nem elég csak a felső hidat? Vagy a hidak, és a köztük levő "tengely" más, de a szárak azonosak? Sok eredeti alkatrészt szerzett hozzá, ha jól emlékszek, a törött, típusidegen és hiányzó alkatrészek helyett, egyedül a kormányhoz nem nyúlt, mert direkt ilyet akart. Ezzel kapcsolatban nem világos, hogy miért nem maradt az ST vonalon (költői, gondolom a keret szűkössége miatt)
Szereintem az is arnyalja a kepet, hogy Csikos olyan dolgokat vesz, amirol azert irni is lehet. Nem gondolom, hogy csak ez motivalja, de ez is. Adott markan belul a piacon elerheto legolcsobb valami beszerzese valamilyen szinten elosegiti a sztoritelling-et. Aztan van olyan is, hogy az ember hozzaszokik, hogy nem ugy van, hogy bemegy a boltba es vesz egy nadragot, mint az atlag ember, akire jo a konfekcio. Vannak, akiknek az nem jo, es ezert mar nem is keresik az elonyeit, hiszen tudjak, hogy nem talalhato meg. Pl. az ar ertek arany naluk nem ugy all ossze, hogy megveszem a legolcsobb, am meg erintetlen (konfekcionalt, ezert olcso) darabot. Igy is ugy is hozza kellene nyulnia, hogy magara szabja, akkor meg mar egyszerubb nem is torekedni az erintetlen darabok megtalalasara. Es itt most nem arrol van szo, hogy az ulest megvarratom szepre, vagy led indexet rakatok ra, hanem mondjuk a kormanyt kell athelyezni, hogy elheto legyen.
#8262
Sziasztok!
Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy a Motorradról mik a tapasztalataitok? Megbízhatóak? Arról lenne szó, hogy szeretnék egy Monstert vásárolni és mivel nem vagyok tapasztalt ilyen téren, mindenképpen szeretném egy hozzáértővel átvizsgáltatni. És ha már ők vizsgálják át, akkor ott is szervizeltetném le. Ha van jobb javaslatotok, azt szívesen veszem.
#8261
kár hogy a csikósnak csak egy valaha az volt ducatija van, most már frankensteini magaságokba hekkelt valami :)
Rég nem olvastam, variált vele? A magas kormány megvan, de azt még előtte alakították át. :)
nincs egy eredeti porcikája se, ha ő nem is cserélt már le dolgokat, így is szörnyszülött .) nem emlékszem pontosan, de írta hogy folyamatosan deültek ki, hogy mi van mivel kicserélve. mondjuk kb az orszg egyik legolcsóbb ducatija volt, szóval nem is tudom mire számított
Ja, már a frászt hoztad rám :D Úgy rémlik részben az említett szerelő, részben ő maga rendberakta. Az elejére kíváncsi lennék, arra azt írta, hogy Monster villával oldották meg, hogy csőkormányt fogadjon a felső híd. Más lenne ennyire a villa, hogy kompletten kell cserélni, nem elég csak a felső hidat? Vagy a hidak, és a köztük levő "tengely" más, de a szárak azonosak? Sok eredeti alkatrészt szerzett hozzá, ha jól emlékszek, a törött, típusidegen és hiányzó alkatrészek helyett, egyedül a kormányhoz nem nyúlt, mert direkt ilyet akart. Ezzel kapcsolatban nem világos, hogy miért nem maradt az ST vonalon (költői, gondolom a keret szűkössége miatt)
#8260
kár hogy a csikósnak csak egy valaha az volt ducatija van, most már frankensteini magaságokba hekkelt valami :)
Rég nem olvastam, variált vele? A magas kormány megvan, de azt még előtte alakították át. :)
nincs egy eredeti porcikája se, ha ő nem is cserélt már le dolgokat, így is szörnyszülött .) nem emlékszem pontosan, de írta hogy folyamatosan deültek ki, hogy mi van mivel kicserélve. mondjuk kb az orszg egyik legolcsóbb ducatija volt, szóval nem is tudom mire számított
#8259
kár hogy a csikósnak csak egy valaha az volt ducatija van, most már frankensteini magaságokba hekkelt valami :)
Rég nem olvastam, variált vele? A magas kormány megvan, de azt még előtte alakították át. :)
#8257
legjobb tudomásom szerint azt beszántotta a nav azonnali hatállyal :)

Nem tudja valaki a győri Szabó Gergő elérhetőségét?
A Totalbike-on a Csikós Zsolt sem keveset dícsérte a szerelőt - gondoltam érdemes lenne tenni vele egy próbát.
Ha jól tudom ez a weboldala: https://www.ducatiperformance.hu/
Köszi! Igen, ez lesz az. Időközben Csikóstól is ugyan ezt kaptam! :)
#8256
Ja, hogy az már meg is szűnt?! Akkor viszont még aktuálisabb lett a kérdés!
legjobb tudomásom szerint azt beszántotta a nav azonnali hatállyal :)

Nem tudja valaki a győri Szabó Gergő elérhetőségét?
A Totalbike-on a Csikós Zsolt sem keveset dícsérte a szerelőt - gondoltam érdemes lenne tenni vele egy próbát.
Ha jól tudom ez a weboldala: https://www.ducatiperformance.hu/
#8255
a pannónia ringen levő ducati megszűnt
Ja, hogy az már meg is szűnt?! Akkor viszont még aktuálisabb lett a kérdés!
legjobb tudomásom szerint azt beszántotta a nav azonnali hatállyal :)

Nem tudja valaki a győri Szabó Gergő elérhetőségét?
A Totalbike-on a Csikós Zsolt sem keveset dícsérte a szerelőt - gondoltam érdemes lenne tenni vele egy próbát.
#8254
Sziasztok,

létezik Győrben megbízható szerelő, akire vezérlés-cserét is nyugodtan rá lehet bízni, vagy inkább vigyem továbbra is a Pannónia-ringes (Motogroup Holding) Ducati szervizbe a Monsteremet?

Köszi a segítséget!
a pannónia ringen levő ducati megszűnt
Ja, hogy az már meg is szűnt?! Akkor viszont még aktuálisabb lett a kérdés!
legjobb tudomásom szerint azt beszántotta a nav azonnali hatállyal :)
#8253
Sziasztok,

létezik Győrben megbízható szerelő, akire vezérlés-cserét is nyugodtan rá lehet bízni, vagy inkább vigyem továbbra is a Pannónia-ringes (Motogroup Holding) Ducati szervizbe a Monsteremet?

Köszi a segítséget!
a pannónia ringen levő ducati megszűnt
Ja, hogy az már meg is szűnt?! Akkor viszont még aktuálisabb lett a kérdés!
#8252
Sziasztok,

létezik Győrben megbízható szerelő, akire vezérlés-cserét is nyugodtan rá lehet bízni, vagy inkább vigyem továbbra is a Pannónia-ringes (Motogroup Holding) Ducati szervizbe a Monsteremet?

Köszi a segítséget!
a pannónia ringen levő ducati megszűnt
#8251
Sziasztok,

létezik Győrben megbízható szerelő, akire vezérlés-cserét is nyugodtan rá lehet bízni, vagy inkább vigyem továbbra is a Pannónia-ringes (Motogroup Holding) Ducati szervizbe a Monsteremet?

Köszi a segítséget!
#8250
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni:
elkoptak a gumijaim, ezért Budapesten (Belváros, 4. 11, 13 kerület és vonzáskörzetében keresek gumist ( én leszerelem a kereket és már úgy vinném neki)
Kérlek írjatok pár címet!
Előre is nagyon köszönöm!
(Ui: P. Angel GT megy rá, megnézzük milyen lesz vele - remélem jó lesz...)
vidd a kék holdhoz. Nyomatékra húznak minden csavart amit fel is jegyeznek a fuzetbe. Pontosan olyan precizseggel dolgoznak, ahogy en is tennem... fekete felnire fekete sulyokat tesznek. Szoval a reszletek!
Majerhez Erdre nem viszem ki tobbet. Nincs felkaru emelojuk, az ember valami konyhakessel akarta a kabelkotozot levagni. Nyomatekulcs ismeretlen ott..
Rádasul megkarcoltak a felni szelet a gimileszedovel , mert gondolom kopott az is.
Fújhattam le egy kis reszen... :(
Haver s1000r jén meg tonkre vagtak a guminyomas szenzort ...
Szoval bele lehet futni necces szituba, mert motorra nincsneke sokan felkeszulve...
#8249
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni:
elkoptak a gumijaim, ezért Budapesten (Belváros, 4. 11, 13 kerület és vonzáskörzetében keresek gumist ( én leszerelem a kereket és már úgy vinném neki)
Kérlek írjatok pár címet!
Előre is nagyon köszönöm!
(Ui: P. Angel GT megy rá, megnézzük milyen lesz vele - remélem jó lesz...)
#8247
Műszaki vizsgáztatással kapcsolatban ha jól emlékszem egy biatorbágyi szervízt ajánlott valaki korábban. E szám nélküli Leo Vince van fent. Vagy ez már csak úgy kivitelezhető, ha a vizsga erejéig szerzek rá egy gyári szettet?
Hello!
Biatorbagy, Szabadság út 137.
+36 30 329 5959
+36 20 932 7117

Nekem eddig mindig minden atment (Full Termi), mar tobb alkalommal ;)
#8246
Műszaki vizsgáztatással kapcsolatban ha jól emlékszem egy biatorbágyi szervízt ajánlott valaki korábban. E szám nélküli Leo Vince van fent. Vagy ez már csak úgy kivitelezhető, ha a vizsga erejéig szerzek rá egy gyári szettet?
A vizsgaállomás jóindulatán múlik a dolog. Elvileg kéne fényképezniük, de nekem ment át motorom odatartott másik dobbal fényképezve :)
#8245
Műszaki vizsgáztatással kapcsolatban ha jól emlékszem egy biatorbágyi szervízt ajánlott valaki korábban. E szám nélküli Leo Vince van fent. Vagy ez már csak úgy kivitelezhető, ha a vizsga erejéig szerzek rá egy gyári szettet?
#8242
Cegléden is akad munka bőven, április elejére kaptam időpontot. Egy örökké valóságnak tűnik de a végén nyugodtan dőlök hátra, mert szakértő kezekbe volt a motor.
#8241
@silverfox Az enyém is a Ceglédiektől való, nagyon korrektek és hozzáértőek, ajánlom én is őket.
Most vetted, azt ami ott állt?
Igen, két hete.
Jó választás :)
#8240
Ilyenkor ez van. Nem érhetett senkit meglepetésként szerintem. :P
Pont ezért én már tavaly egyeztettem Gabival időpontot a soron következő nagyszervízre és szezonnyitásra ... minden bubánat nélkül meg is lett időben, a kapuból kikanyarodva meg már könnybelábadt szemmel élveztem a jó munka gyümölcsét :D
#8239
Az én motorom is Cegléden van, nagyon rendesek, ajánlom.
@silverfox Az enyém is a Ceglédiektől való, nagyon korrektek és hozzáértőek, ajánlom én is őket.
Most vetted, azt ami ott állt?
Igen, két hete.
#8238
Sziasztok, tudna valaki javasolni szervizt? A moto rosso ugy tunik nem realis opcio tovabb. A Motorradnal jart mar valaki? Vagy esetleg Boglart erdemes megprobalni vagy Cegledet?
Tenyleg nem akarom elhinni, hogy ennyire problema az aminek nem kellene annak lennie. Eskuszom, nekilatnek magam, ha lenne hozza affinitasom, vagy kedvem. Koszonom a seegitseget elore is.
L
Mi történt a Rossoval?
gondolom tavasz van, ezer munka és nincs hely
#8237
Sziasztok, tudna valaki javasolni szervizt? A moto rosso ugy tunik nem realis opcio tovabb. A Motorradnal jart mar valaki? Vagy esetleg Boglart erdemes megprobalni vagy Cegledet?
Tenyleg nem akarom elhinni, hogy ennyire problema az aminek nem kellene annak lennie. Eskuszom, nekilatnek magam, ha lenne hozza affinitasom, vagy kedvem. Koszonom a seegitseget elore is.
L
Mi történt a Rossoval?
#8235
Sziasztok, tudna valaki javasolni szervizt? A moto rosso ugy tunik nem realis opcio tovabb. A Motorradnal jart mar valaki? Vagy esetleg Boglart erdemes megprobalni vagy Cegledet?
Tenyleg nem akarom elhinni, hogy ennyire problema az aminek nem kellene annak lennie. Eskuszom, nekilatnek magam, ha lenne hozza affinitasom, vagy kedvem. Koszonom a seegitseget elore is.
L
Az én motorom is Cegléden van, nagyon rendesek, ajánlom.
@silverfox Az enyém is a Ceglédiektől való, nagyon korrektek és hozzáértőek, ajánlom én is őket.
Most vetted, azt ami ott állt?
#8234
Sziasztok, tudna valaki javasolni szervizt? A moto rosso ugy tunik nem realis opcio tovabb. A Motorradnal jart mar valaki? Vagy esetleg Boglart erdemes megprobalni vagy Cegledet?
Tenyleg nem akarom elhinni, hogy ennyire problema az aminek nem kellene annak lennie. Eskuszom, nekilatnek magam, ha lenne hozza affinitasom, vagy kedvem. Koszonom a seegitseget elore is.
L
Az én motorom is Cegléden van, nagyon rendesek, ajánlom.
@silverfox Az enyém is a Ceglédiektől való, nagyon korrektek és hozzáértőek, ajánlom én is őket.
#8233
Sziasztok, tudna valaki javasolni szervizt? A moto rosso ugy tunik nem realis opcio tovabb. A Motorradnal jart mar valaki? Vagy esetleg Boglart erdemes megprobalni vagy Cegledet?
Tenyleg nem akarom elhinni, hogy ennyire problema az aminek nem kellene annak lennie. Eskuszom, nekilatnek magam, ha lenne hozza affinitasom, vagy kedvem. Koszonom a seegitseget elore is.
L
Az én motorom is Cegléden van, nagyon rendesek, ajánlom.
#8232
Sziasztok, tudna valaki javasolni szervizt? A moto rosso ugy tunik nem realis opcio tovabb. A Motorradnal jart mar valaki? Vagy esetleg Boglart erdemes megprobalni vagy Cegledet?
Tenyleg nem akarom elhinni, hogy ennyire problema az aminek nem kellene annak lennie. Eskuszom, nekilatnek magam, ha lenne hozza affinitasom, vagy kedvem. Koszonom a seegitseget elore is.
L
Ceglédet merem ajánlani.
#8231
Sziasztok, tudna valaki javasolni szervizt? A moto rosso ugy tunik nem realis opcio tovabb. A Motorradnal jart mar valaki? Vagy esetleg Boglart erdemes megprobalni vagy Cegledet?
Tenyleg nem akarom elhinni, hogy ennyire problema az aminek nem kellene annak lennie. Eskuszom, nekilatnek magam, ha lenne hozza affinitasom, vagy kedvem. Koszonom a seegitseget elore is.
L
#8229
Sziasztok!

Budán kellene vizsgaállomás, műszakihoz. Tudtok normális, nem szívózós helyet?

Köszi!
bent az udvarban baloldalt, nevükről tippem sincs :)
https://www.google.hu/maps/@47.4566693, ... 6656?hl=hu
De a Depo11 vagy a másik alsó? A helyszínen volt a vizsga? Meg lehetett várni?
szerintem az alsó, mert nem szerviz, csak vizsgával foglalkoznak. meg lehet várni, én egutóbb az autómat csináltattam ott :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]

What is the 1X2 Asian Handicap bet? Is this type o[…]