Magyar Ducati Klub tagsággal kapcsolatos hírek, információk
Avatar
 ricsi
#22739
hali!

elméletileg most már minden jó, működnie kell!
Dragoncore írta: 1 year ago Hali.

Segítséget kérnék:)
My Ducati-n eltünt a clubtagságom, akárhányszor próbálom, végigmegyek a Join a DOC lépéseken a végén nem változik semmi.
A Magyar oldalon pedig fizetésnél( gondolom ebből adódóan) 0 forintot akar fizettetni.
Nálam lehet a hiba vagy várjak türelmesen?:)
Köszönöm
Avatar
 Dragoncore
#22726
Hali.

Segítséget kérnék:)
My Ducati-n eltünt a clubtagságom, akárhányszor próbálom, végigmegyek a Join a DOC lépéseken a végén nem változik semmi.
A Magyar oldalon pedig fizetésnél( gondolom ebből adódóan) 0 forintot akar fizettetni.
Nálam lehet a hiba vagy várjak türelmesen?:)
Köszönöm
Avatar
 XGab
#22715
Azt én is várom....áh
Dumi írta: 2 years ago
Styka írta: 3 years ago Sziasztok,

működik a regisztráció? mert nekem sehol semmit nem dob fel, csak a profilomban ugrálok.... :evil:
Na végre sikerült még fizetnem is! :D várom a fejleményeket.
Avatar
 Dumi
#22711
Styka írta: 3 years ago Sziasztok,

működik a regisztráció? mert nekem sehol semmit nem dob fel, csak a profilomban ugrálok.... :evil:
Na végre sikerült még fizetnem is! :D várom a fejleményeket.
Avatar
 ricsi
#22710
igen, tagsag.ducatiklub.hu
Styka írta: 3 years ago Sziasztok,

működik a regisztráció? mert nekem sehol semmit nem dob fel, csak a profilomban ugrálok.... :evil:
Avatar
 Styka
#22709
Sziasztok,

működik a regisztráció? mert nekem sehol semmit nem dob fel, csak a profilomban ugrálok.... :evil:
Avatar
 ricsi
#22708
a nyomorult facebook, az az oka :(

oda be van mindenki lépve, nem kell jelszavakat megjegyezni, külön oldalt megnézni, könnyű képet feltölteni és sok butaságot beírni... szomorú

a ducati.com szintán vicces, igazi olaszos a cucc. írj rám bárhol, próbálok segíteni átverekedni magad rajta...
XGab írta: 3 years ago Régebben valahogy naponta pörgött a fórum, valahogy a tavalyi év is kiesett és hónapok óta most néztem rá újra és sajnos nincs változás. Nem tudom mi az oka. sajnálom.
A ducati.com oldalon meg állandóan ugyanaz az oldal jön be, SET password és hiába írom be, nem csinál semmit. Az is le van halva
Avatar
 XGab
#22706
Régebben valahogy naponta pörgött a fórum, valahogy a tavalyi év is kiesett és hónapok óta most néztem rá újra és sajnos nincs változás. Nem tudom mi az oka. sajnálom.
A ducati.com oldalon meg állandóan ugyanaz az oldal jön be, SET password és hiába írom be, nem csinál semmit. Az is le van halva
Avatar
 ricsi
#22705
sziasztok, szia @Dumi

elindult a tagsági jelentkezés, a tagsag.ducatiklub.hu oldalon (ha minden igaz) simán menni fog!
ujtzkrisz liked this
Avatar
 ricsi
#22701
Dumi írta: 3 years ago Sziasztok!
2021 -es tagságról lehet tudni valamit?
Regisztráltam,de a fizetésnél nem enged tovább.
Köszönöm előre is a segítséget.
várjuk a '21-es jóváhagyást a Ducati-tól, egyelőre nincs visszajelzés
Avatar
 Dumi
#22700
Sziasztok!
2021 -es tagságról lehet tudni valamit?
Regisztráltam,de a fizetésnél nem enged tovább.
Köszönöm előre is a segítséget.
Avatar
 ricsi
#22693
szakértem, megint beragadt ez a szar :(
janosk1977 írta: 3 years ago Szia Ricsi!

Tegnap sikeresen regisztráltam és fizettem, ezt követően:
"Klubtagságod aktív 2020.12.31-ig. A kedvezmények igénybevételéhez mutasd fel a lenti virtuális kártyát, vagy a kinyomtatott pdf-et.
A kártyád épp készül. Ha egy ideje vársz és még nincs kész, szólj!"
Egyiket sem látom.
Kérhetek segítséget?
Köszönöm!
Avatar
 janosk1977
#22692
Szia Ricsi!

Tegnap sikeresen regisztráltam és fizettem, ezt követően:
"Klubtagságod aktív 2020.12.31-ig. A kedvezmények igénybevételéhez mutasd fel a lenti virtuális kártyát, vagy a kinyomtatott pdf-et.
A kártyád épp készül. Ha egy ideje vársz és még nincs kész, szólj!"
Egyiket sem látom.
Kérhetek segítséget?
Köszönöm!
Avatar
 ricsi
#22687
közben ezt intézzük privátban
Eszter írta: 3 years ago Sziasztok! Én 4 napja regisztráltam, de én sem kaptam semmit. Meg tudnátok nézni? Köszi
Kajakman liked this
Avatar
 Eszter
#22685
Sziasztok! Én 4 napja regisztráltam, de én sem kaptam semmit. Meg tudnátok nézni? Köszi
Avatar
 Dragoncore
#22678
Üdvözlet:)

Pár napja regeltem, viszont a klubbtagság oldalon még a" kártyád épp készül" felirat.

Köszönöm, ha ránéztek:) hátha én rontottam el valamit:)
Avatar
 ricsi
#22663
finishbe értünk, a matricák is gyártásba kerültek, jövő héten csomagolunk és mennek a pakkok!

köszi mindenkinek a türelmet!!!
Avatar
 ricsi
#22656
PaCo írta: 3 years ago Sziasztok!

Tegnap regisztráltam, de se kártya se pdf... Please Help!

2020-06-14 (1).png
megnézed most?!
Avatar
 ricsi
#22655
PaCo írta: 3 years ago Sziasztok!

Tegnap regisztráltam, de se kártya se pdf... Please Help!

2020-06-14 (1).png
jáj. nézzük!
Avatar
 PaCo
#22654
Sziasztok!

Tegnap regisztráltam, de se kártya se pdf... Please Help!
2020-06-14 (1).png
2020-06-14 (1).png (1.82 MiB) Megtekintve 31550 alkalommal
Avatar
 Norton
#22631
Szia!
Akar DAM-olni, akar debugolni es fix pack-elni kellett, tokeletes a megoldas!!! :D :D :D
Mille Grazie!!!:-)))
Avatar
 ricsi
#22628
misztikus, nyomozok, kis türelmet.
Norton írta: 3 years ago Szia!
Screenshot csatolva.
En itt nem latok semmit!
Ilyenkor mi a kovetkezo lepes?
Koszonom!
Avatar
 Norton
#22627
ricsi írta: 3 years ago
Norton írta: 3 years ago Szia Ricsi!

Sikeres regisztracio es fizetest kovetoen:
"Klubtagságod aktív 2020.12.31-ig. A kedvezmények igénybevételéhez mutasd fel a lenti virtuális kártyát, vagy a kinyomtatott pdf-et."
En egyiket sem latom.
Kerhetek segitseget?
Koszonom!
Szia,

ott kell lennie alatta, először a kártya a neveddel, aztán meg a pdf letöltése gomb:

2222.PNG

Szia!
Screenshot csatolva.
En itt nem latok semmit!
Ilyenkor mi a kovetkezo lepes?
Koszonom!
Csatolmányok:
Ducati_Club.jpg
Ducati_Club.jpg (131.25 KiB) Megtekintve 37478 alkalommal
Avatar
 ricsi
#22624
Norton írta: 3 years ago Szia Ricsi!

Sikeres regisztracio es fizetest kovetoen:
"Klubtagságod aktív 2020.12.31-ig. A kedvezmények igénybevételéhez mutasd fel a lenti virtuális kártyát, vagy a kinyomtatott pdf-et."
En egyiket sem latom.
Kerhetek segitseget?
Koszonom!
Szia,

ott kell lennie alatta, először a kártya a neveddel, aztán meg a pdf letöltése gomb:
2222.PNG
2222.PNG (775.28 KiB) Megtekintve 37673 alkalommal
Avatar
 Norton
#22623
Szia Ricsi!

Sikeres regisztracio es fizetest kovetoen:
"Klubtagságod aktív 2020.12.31-ig. A kedvezmények igénybevételéhez mutasd fel a lenti virtuális kártyát, vagy a kinyomtatott pdf-et."
En egyiket sem latom.
Kerhetek segitseget?
Koszonom!
Avatar
 ricsi
#22622
mármint ricsi segít :)

szóval hogy jártál?
KippPisti írta: 3 years ago Sziasztok!

Én is úgy jártam mint Ricsi. Megtennéd, hogy leellenőrzöd az én regisztrációmat is?
Köszönöm
demenytomi liked this
Avatar
 KippPisti
#22621
Sziasztok!

Én is úgy jártam mint Ricsi. Megtennéd, hogy leellenőrzöd az én regisztrációmat is?
Köszönöm
Avatar
 ricsi
#22617
ujtzkrisz írta: 3 years ago Szia Ricsi!
Segítséget szeretnék kérni.
Szerettem volna tagságit, de az utolsó oldalnál mikor véglegesíteni kell a club csatlakozást a send-re rákattintottam és újra töltötte az oldalt (klub megadás, poló méret....) ezért előröl elkezdtem de nem engedi már kiválasztani a magyar ducati klub-ot. Lehet mégis elfogadta? A desmo owner club oldalon csak 1 csatlakozó van és elvileg ott kellene látnom a csatlakozásom ugye?.
Köszi. Krisz
Szia!

a ducati.com-on megérkezett rendben a csatlakozási kérelmed, szóval ott pipa minden. Ha végigtolod a kluboldalon a jelentkezési és fizetési procedúrát, már meg is leszel mindennel! Ahogy nézem ott már beléptél, de még nem mentél el a fizetési lépésig.
KippPisti liked this
Avatar
 ujtzkrisz
#22616
Szia Ricsi!
Segítséget szeretnék kérni.
Szerettem volna tagságit, de az utolsó oldalnál mikor véglegesíteni kell a club csatlakozást a send-re rákattintottam és újra töltötte az oldalt (klub megadás, poló méret....) ezért előröl elkezdtem de nem engedi már kiválasztani a magyar ducati klub-ot. Lehet mégis elfogadta? A desmo owner club oldalon csak 1 csatlakozó van és elvileg ott kellene látnom a csatlakozásom ugye?.
Köszi. Krisz
Avatar
 ricsi
#22613
Elindult a 2020-as tagság regisztrációja, immár teljesen automatikus megoldással.

a https://tagsag.ducatiklub.hu oldalon a fórumban regisztrált emaileddel és jelszavaddal belépve pár közepesen egyszerű lépésen átjutva, bankkártyával ki tudod fizetni a 4.000 Ft-os tagdíjat, így a sikeres fizetést követően azonnal rendelkezésedre áll a digitális tagsági kártyád, a profilban és PDF formátumban is.

A fizikai ajándékok a tagsághoz idén:
- a ducati welcome kitje (karpánt, kulcstartó, kitűző, plasztikkártya, szívhezszóló levél)
- az MDK welcome kitje (kitűző és matricák)
- mindezek postán röppentve hozzád

A ducatis pakkból 100 darab megérkezett, így az első 100 klubtagnak az MDK kacatok elkészültekor egyből megy postán a szajré - a 100-on felülieknek az idei második szállítmányból jut, amit általában szeptember/október környékén szoktak küldeni az olaszok.

Ami virtuálisan jár:
- ingyenes belépés a Ducati gyárlátogatásra és a múzeumba
- a Factory Store and Bookshop -ban a DOC kártya felmutatásával 15% kedvezmény ruházatra, kiegészítőkre és alkatrészekre
- Racetrack Academy: 20% kedvezmény minden képzésre, kivéve Champs Academy
- DRE Enduro Academy: ingyenes (az egyébként pénzért bérelhető) kötelező védőfelszerelés
- Road Academy: 15% kedvezmény
- Adventure Tour by Boscolo: €280 kedvezmény minden csomagból
- Dream Tour by Boscolo: €280 kedvezmény minden csomagból
- Scrambler Days of Joy: 20% kedvezmény minden csomagra
- World Ducati Week: kedvezményes belépő (98€ helyett 55€ a 3 napos belépő) <- ez sajna már csak a 2021-es tagságban lesz aktuális
- EICMA: kedvezményes belépő
- egyéb, őrületes kedvezmények: Ducati partner hotels, Scrambler Food Factory, Mirabilandia, Ducati travel és rental partners
- akár 15% kedvezmény partnareinknél ruházat, kiegészítő és egyebek vásárlásakor (http://www.ducatiklub.hu/#partners)
Csatolmányok:
doc-kit.jpeg
doc-kit.jpeg (2.15 MiB) Megtekintve 51828 alkalommal

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]

What is the 1X2 Asian Handicap bet? Is this type o[…]