Avatar
 ricsi
#22301
Azért az elég kemény, hogy egyetlen klubtagnak sincs Mo-n scramblerje.

Nekem van...
Illetve nem vagyok még klubtag, mert nem találtam a 2017-es jelentkezést a honlapon.
Ja, és nem lehet a profil szerkesztésnél, a saját motornál a Scramblert kiválasztani.
Vagy mindkét esetben nagyon béna vagyok.
az egyik sem a te hibád, de hamarosan orvosoljuk! :)
Avatar
 dino74
#22286
szerintem nincs most a kínálatban olyan 1100as blokk ami tudná az új normákat. Nem hiába egyre több a vizes
most miért? az enyém minden normának megfelel :-)
persze föleg a leovince dobbal :D
Típusbizonyítványt új modell azzal a zaj és károsanyagkobocsájtással nem kap. Pont úgy nem, mint az új autókat sem lehet már drl nélkül gyártani.
Avatar
 zsolt24
#22278
<div id="fb-root"></div><script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/hu_HU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script><div class="fb-video" data-allowfullscreen="1" data-href="/scramblerducati/videos/vb.741470099206620/1008963265790634/?type=3"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><blockquote cite=" href=" Scrambler Italia Independent</a><p>Matte Black colour scheme, Night Copper frame, black leather seat, low tapered handlebars, aluminum rear-view mirrors mounted on bar ends.Limited edition, 1,077 pieces: folks, here you are the Ducati Scrambler ITALIA INDEPENDENT.Stylish soul, Cafè Racers attitude.#scramblerindependent #scramblerducati #ducati #beindependenteverywhere</p>Szerző: <a href="https://www.facebook.com/scramblerducati/">Scrambler Ducati</a>, 2015. december 7.</blockquote></div></div>
ez egy napszemuveg reklam? :-) mert abbol tobb latszik, mint a motorbol...
Avatar
 dino74
#22277
<div id="fb-root"></div><script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/hu_HU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script><div class="fb-video" data-allowfullscreen="1" data-href="/scramblerducati/videos/vb.741470099206620/1008963265790634/?type=3"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><blockquote cite=" href=" Scrambler Italia Independent</a><p>Matte Black colour scheme, Night Copper frame, black leather seat, low tapered handlebars, aluminum rear-view mirrors mounted on bar ends.Limited edition, 1,077 pieces: folks, here you are the Ducati Scrambler ITALIA INDEPENDENT.Stylish soul, Cafè Racers attitude.#scramblerindependent #scramblerducati #ducati #beindependenteverywhere</p>Szerző: <a href="https://www.facebook.com/scramblerducati/">Scrambler Ducati</a>, 2015. december 7.</blockquote></div></div>
a kormánya tetszik a színe nem
Avatar
 gizi
#22276
<div id="fb-root"></div><script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/hu_HU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script><div class="fb-video" data-allowfullscreen="1" data-href="/scramblerducati/videos/vb.741470099206620/1008963265790634/?type=3"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><blockquote cite=" href=" Scrambler Italia Independent</a><p>Matte Black colour scheme, Night Copper frame, black leather seat, low tapered handlebars, aluminum rear-view mirrors mounted on bar ends.Limited edition, 1,077 pieces: folks, here you are the Ducati Scrambler ITALIA INDEPENDENT.Stylish soul, Cafè Racers attitude.#scramblerindependent #scramblerducati #ducati #beindependenteverywhere</p>Szerző: <a href="https://www.facebook.com/scramblerducati/">Scrambler Ducati</a>, 2015. december 7.</blockquote></div></div>
Avatar
 gonosz
#22269
Na ma volt szerencsém kipróbálni az Icont. Atombuli, de nem zabálja a kanyarokat, ez mindenképp hiányozna. Uh marad a Monster-vonal. :)
honnan tudtad elvinni egy körre?



ez engem is érdekelne :)
Valamelyik héten elégedetlenkedtem, hogy nincs egy épkézláb gép, amit el lehetne vinni, hogy tapasztalatot szerezzen az ember... na ezen a vonalon haladva felhúztam magam és írtam a Full Gas-nek és számos Honda-Yamaha-Suzuki képviseletnek, hátha valaki válaszol. Kellemes csalódás volt: kitöltöttem az adatlapot, ami az oldalukon fenn van (lent a link), elküldtem és egy órán belül hívtak (!!!). A "probléma" csak az volt, hogy Monstert szerettem volna járatni, viszont mondták, hogy Scrambler Icon van, Termivel... úgy gondoltam nem gond :). Annyi, hogy le kellett menni a Balatonra... ez sem volt gond, úgyhogy fogadtak, megbeszéltük, kihozták a vasat és mehettem vele egy-két karikát Fonyód-Boglár térségében. Hát így.
Majd bejelentkezem, ha máshol is összejön... jövőre tervezek nagyobbra váltani, így kell(ene) a tapasztalat.

Itt a link:
http://www.full-gas.hu/testdrive
Avatar
 Dani
#22268
Na ma volt szerencsém kipróbálni az Icont. Atombuli, de nem zabálja a kanyarokat, ez mindenképp hiányozna. Uh marad a Monster-vonal. :)
honnan tudtad elvinni egy körre?



ez engem is érdekelne :)
Avatar
 pzsolti
#22267
Na ma volt szerencsém kipróbálni az Icont. Atombuli, de nem zabálja a kanyarokat, ez mindenképp hiányozna. Uh marad a Monster-vonal. :)
honnan tudtad elvinni egy körre?
Avatar
 gonosz
#22266
Na ma volt szerencsém kipróbálni az Icont. Atombuli, de nem zabálja a kanyarokat, ez mindenképp hiányozna. Uh marad a Monster-vonal. :)
#22265
lesz kisebb motorral is....
400cc
és az már az ultraspórolós változat lesz dobfékkel és berúgókarral?


helyettesíti a Babettát !!!
azt semmi se helyettesíti....
Avatar
 Másszi
#22264
lesz kisebb motorral is....
400cc
és az már az ultraspórolós változat lesz dobfékkel és berúgókarral?


helyettesíti a Babettát !!!
Avatar
 dino74
#22263
lesz kisebb motorral is....
400cc
és az már az ultraspórolós változat lesz dobfékkel és berúgókarral?
Avatar
 Dani
#22261
akra
Csatolmányok:
966a6908e12e40bd955df55ffe3fecf6_hires.png
966a6908e12e40bd955df55ffe3fecf6_hires.png (186.88 KiB) Megtekintve 12683 alkalommal

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]