#17136
Én a sarokban duzzognék egy jó hónapig ha a garázsomban állna egy ilyen és imádkoznék,hogy tavaszig valaki vigye már el! ;) De legalább lenne egy szar amin szerelhetek! :)
#17134
nem igazán értem hogy jön ez a diavelhez. más stílus más kategória. ez max a monster vagy az SF ellenfelének lehetne nevezhető.
egyébként gecijól néz ki :)


a kinézete diavel/új monnster rémlik nekem !
amikor lesz 821-es monster akkor már ellenfél lesz !
#17133
nem igazán értem hogy jön ez a diavelhez. más stílus más kategória. ez max a monster vagy az SF ellenfelének lehetne nevezhető.
egyébként gecijól néz ki :)
#17127
A Radical Ducati egyik szülötte :) A 1198SP blokkja és az Öhlins-ek maradtak,a többi új :) Könnyűfém váz,alutank,könnyített lendkerék,EVR csúszó kuplung. 138kg lett a súlya...:D
#17090
Csúcsforgalom…

Bátor a csávó....(+szófosás)


Nem csak bátor hülye is,de tud is!Azért szerencséje is van nagyon,mert 130-al az autók között menni idiótaság.Csak egy valaki nyitná ki az ajtaját akár mi miatt is a csávónak esélye nem lenne megállni!
én egyszer a sugárnál bekeretezten egy bringást így
#17088
Csúcsforgalom…

Bátor a csávó....(+szófosás)


Nem csak bátor hülye is,de tud is!Azért szerencséje is van nagyon,mert 130-al az autók között menni idiótaság.Csak egy valaki nyitná ki az ajtaját akár mi miatt is a csávónak esélye nem lenne megállni!
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]