#13416
És a jövő évi jelentkezés kezdete és vége mikor van ?
És hogy tudok úgy képet felrakni a motoromról hogy rendesen álljon a kép és ne legyen elfordítva valamilyen irányba?
jan1 és május között lehet jelentkezni, két ütemben. május1-ig jelentkezel márciusban kapod a pakkod, ha később akkor csak a nyár folyamán valamikor. az elforgatott kép pedig azért van, mert telefonnal (valszeg iphone) csináltad, annak az automatikus forgatását a windows nem támogatja. először át kell tenned a képet gépre, ott beforgatni, és utána feltölteni.
#13415
Üdv Mindenkinek !
Olyan kérdésem lenne hogy a 19.000ft tagsági díjat évente vagy havonta kell-e fizetni?
A válaszokat előre is köszönöm.
az Mdk az havi baj! ;)

Ha marad hó végén pénzed akkor nyugodtan támogathatod a Vp egyházat! :)
Számlaszámot privátban kérhetsz!

Isten fizesse meg az utalasaid!
#13412
Üdv Mindenkinek !
Olyan kérdésem lenne hogy a 19.000ft tagsági díjat évente vagy havonta kell-e fizetni?
A válaszokat előre is köszönöm.
Szia,

évente, de idén már lezárult a jelentkezés, csak jövőre tudsz jelentkezni (minden évben az ajándékokat darabra gyártjuk, nincs utángyártás).
#13407
Nincs ilyen szigoru kikotes csak ne legyen belole rendszer. Persze ha valaki felrak egyszerre 20 nem Ducatis cuccot azt totorljuk.
hú de durvák vagytok :D
szigor van bazki! :) Te kiabalnal elsonek ha telibaszna valaki az oldalt hirdetessel letolva a tiedet alulra :)
mer szarul csináltátok meg az egészet!
A Dinó hirdetésének MINDIG felül kell lennie!:D
#13406
Nincs ilyen szigoru kikotes csak ne legyen belole rendszer. Persze ha valaki felrak egyszerre 20 nem Ducatis cuccot azt totorljuk.
hú de durvák vagytok :D
szigor van bazki! :) Te kiabalnal elsonek ha telibaszna valaki az oldalt hirdetessel letolva a tiedet alulra :)
jóvan jóvan :)
#13405
Ciao!
Hülye kérdés de az apróhirdetésekhez csak Ducatis cuccokat lehet feladni vagy esetleg mást is? Konkrétan egy Castelli biciklis kesztyű lenne az eladás tárgya, vélemény? Olasz is, kétkerekűhöz való talán elnézik az adminok....
Nincs ilyen szigoru kikotes csak ne legyen belole rendszer. Persze ha valaki felrak egyszerre 20 nem Ducatis cuccot azt totorljuk.
hú de durvák vagytok :D
szigor van bazki! :) Te kiabalnal elsonek ha telibaszna valaki az oldalt hirdetessel letolva a tiedet alulra :)
#13404
Ciao!
Hülye kérdés de az apróhirdetésekhez csak Ducatis cuccokat lehet feladni vagy esetleg mást is? Konkrétan egy Castelli biciklis kesztyű lenne az eladás tárgya, vélemény? Olasz is, kétkerekűhöz való talán elnézik az adminok....
Nincs ilyen szigoru kikotes csak ne legyen belole rendszer. Persze ha valaki felrak egyszerre 20 nem Ducatis cuccot azt totorljuk.
hú de durvák vagytok :D
#13403
Ciao!
Hülye kérdés de az apróhirdetésekhez csak Ducatis cuccokat lehet feladni vagy esetleg mást is? Konkrétan egy Castelli biciklis kesztyű lenne az eladás tárgya, vélemény? Olasz is, kétkerekűhöz való talán elnézik az adminok....
Nincs ilyen szigoru kikotes csak ne legyen belole rendszer. Persze ha valaki felrak egyszerre 20 nem Ducatis cuccot azt totorljuk.
Köszönöm, ígérem nem csinálok belőle rendszert!
#13402
Ciao!
Hülye kérdés de az apróhirdetésekhez csak Ducatis cuccokat lehet feladni vagy esetleg mást is? Konkrétan egy Castelli biciklis kesztyű lenne az eladás tárgya, vélemény? Olasz is, kétkerekűhöz való talán elnézik az adminok....
Nincs ilyen szigoru kikotes csak ne legyen belole rendszer. Persze ha valaki felrak egyszerre 20 nem Ducatis cuccot azt totorljuk.
#13401
Ciao!
Hülye kérdés de az apróhirdetésekhez csak Ducatis cuccokat lehet feladni vagy esetleg mást is? Konkrétan egy Castelli biciklis kesztyű lenne az eladás tárgya, vélemény? Olasz is, kétkerekűhöz való talán elnézik az adminok....
#13395
Na megnéztem még egy telefonon azon is feljön, szóval nem egyedüli.
Én használok iOS, Android és BB10-es telefont is. Mindegyiken nézem az oldalt, de egyik sem sír a frissítésért. Hibátlanul fut mindegyiken.
ios-el nekem tök jól megy, létezik más is? :D
#13390
Tisztelt moderátorok! Az a kínom, hogy telefonon követem az oldalt és állandóan felugrik az " Az ön böngészője elavult!" ablak. Nem tudom hogy erre szükség van e vagy le tudnátok tiltani? Köszönöm a segítséget!
3210-es Nokián már kicsit lassan tölt be nálam is! ;)
#13379
Hová lett a galéria ?
ez a kérdés már egy ideje engem is mozgat


De nem eléggé!
Soxor mondtam már, hogy megoldjuk a problémát, de nem kell a help !
Megoldjátok magatok, nincs pénz rá...

Szerintem a support bizonyított már!

#13372
Nem tudok képet feltölteni a már meglévő albumba .
Nalam mukodik. Semmi korlatozas nincs jelenleg az albumok hasznalatanal. Probald meg atmeretezni a kepeket es ugy feltolteni!
egyik albumba sem tudok feltölteni
persze mert Te nem fájlból hanem dobozból akarod csatolni! :)
#13370
Nem tudok képet feltölteni a már meglévő albumba .
....az Ön egyenlege 0 azaz nulla forint!
A feltöltéshez küldje a "kredit" szót a 06-90-123-456 számra!
Köszönjük! ;) *lol*
Mennyi a feltöltés ?
...lássuk csak....Egy occáz,szok 50.... :D ....kici , kevész,occó, nemszok... ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]