Avatar
 gonosz
#22468
ricsi írta: 4 years ago szükségem lenne egy gazdaságos árú cross szemüvegre, amit nyitott sisakkal tudok hordani. van tippetek, hogy milyen boltokban kezdjek nézelődni?
Auner?
Avatar
 ricsi
#22467
szükségem lenne egy gazdaságos árú cross szemüvegre, amit nyitott sisakkal tudok hordani. van tippetek, hogy milyen boltokban kezdjek nézelődni?
Avatar
 Ruczak
#22443
Sziasztok!
Venni akrnék egy új kesztyűt. Bőrt, pályára. Azt hittem egyszerűbb lesz. De úgy néz ki, hogy túl széles a tenyerem az újjaim hosszához mérten. Esetleg tudtok olyan márkát, ami picit szélesebb tenyérrésszel rendelkezik. Illetve már az is segítség lenne, ha tudnám, hogy a bizonyos kesztyűknél megegyeznek-e az M-es méretek. Vagy van olyan, aminél mondjuk inkább az L felel meg az M-nek. Alpinestars Supertech M-es méret gatya. Iszonyat szűk, újjai hosszúak. Furygan fit r2 ujjai jók, szűk. Five rfx1 M, ez talán jó lehet. Amire kíváncsi lennék, Alpinestars gp pro r2. Van egy Dainese Full Metal 6 M-es használtan a kepesmotoron. Igazság szerint 2 pár is. Mondjuk ez nem valami bíztató. Ezek méretéről tudtok esetleg valamit? Amit tavaly használtam egy Sixgear M-es. Ez méretre jó volt, viszont 2 csúszás után már nem merném többet felvenni. Mondjuk nem is pályára találták ki. De ha tudtok valami ezeknél olcsóbb, de fa.za kesztyűt, annak is örülnék. Ja igen, próbáltam még egy KTM(Gimoto) RSX keszyűt, M-es. Na ez viszont inkább volt nagy. Mondjuk ebből egy S-es lehet jó lenne. Sajnos ez Mo. Készleten semmilyen méret nem volt. Legalábbis M meg S az biztosan nem. Megrendelték nekem, nem volt jó. Visszaküldtem az M-est. Lehet nem örültek ennek. Így egyelőre az S-est hanyagolom. Meg olyan tramplinak tűnt. Aztán persze lehet, hogy S-esben más lenne. Mondjuk nagyon gáznak tartom, hogy egy viszonylag nagy KTM üzletben nincs méretválszték egy kesztyűből az üzletben. Így marad FCmoto, motoin, esetleg Ebay, aztán lehet visszaküldeni ha nem jó a méret. De kezdem unni. Meg persze a sok postaköltség. :(
Avatar
 ricsi
#12256
Sziasztok!
A bördzsekimet szeretném kitisztíttatni, tudtok ajánlani valami "mosodát" Bp környékén?
ők pestiek, egyszer voltam, rendben dolgoztak, viszont rettenet suttyó volt az ügyfélmanagement :)
http://katayunga.hu
Avatar
 Warpig
#12255
Sziasztok!
A bördzsekimet szeretném kitisztíttatni, tudtok ajánlani valami "mosodát" Bp környékén?
Briston-nak van méhviaszos bőrápolója és tisztítója is, ezeket szerintem simán meg tudod egyedül is csinálni, én legalábbis tuti nem vinném/vittem tisztítóba ezért

https://www.arukereso.hu/CategorySearch.php?st=briston

Ha mégis, majd valaki ajánl, én csak alternatívát adtam :)

Köszi, ezt használom én is, de most már van rajta egy-ket makacsabb szennyeződés, meg a bélés is jó lenne ha kapna egy mosást, azért keresek tisztítót!
Cölöp művekre keress rá.
Avatar
 lekogy
#12254
Sziasztok!
A bördzsekimet szeretném kitisztíttatni, tudtok ajánlani valami "mosodát" Bp környékén?
Briston-nak van méhviaszos bőrápolója és tisztítója is, ezeket szerintem simán meg tudod egyedül is csinálni, én legalábbis tuti nem vinném/vittem tisztítóba ezért

https://www.arukereso.hu/CategorySearch.php?st=briston

Ha mégis, majd valaki ajánl, én csak alternatívát adtam :)

Köszi, ezt használom én is, de most már van rajta egy-ket makacsabb szennyeződés, meg a bélés is jó lenne ha kapna egy mosást, azért keresek tisztítót!
Avatar
 Kajakman
#12253
Sziasztok!
A bördzsekimet szeretném kitisztíttatni, tudtok ajánlani valami "mosodát" Bp környékén?
Briston-nak van méhviaszos bőrápolója és tisztítója is, ezeket szerintem simán meg tudod egyedül is csinálni, én legalábbis tuti nem vinném/vittem tisztítóba ezért

https://www.arukereso.hu/CategorySearch.php?st=briston

Ha mégis, majd valaki ajánl, én csak alternatívát adtam :)
Avatar
 lekogy
#12252
Sziasztok!
A bördzsekimet szeretném kitisztíttatni, tudtok ajánlani valami "mosodát" Bp környékén?
Avatar
 Multi17
#12250
Sziasztok!

Felnyitható állú bukósisak vásárlás előtt állok. Fő szempont a jó zajcsillapítás, ezért a Schuberth C3, C4 E1 az elsődleges célpont az olvasott tesztek alapján. Van valakinek tapasztalata abban, hogy ez a márka valóban csendesebb, mint a kategóriatársak, pl. Shoei Neotec I-II, HJC RPHA 90, Nolan 100-5, Xlite 1004?

Üdv!
Nos, elég sokat kutakodtam ebben a témakörben, mert a fülem állapota megkövetelte, és az biztos, hogy kevesen értik meg miért is lehet a csendesség fő szempont...
2-3 éve váltottam a zajos LS2-esemről egy C3-ra, ami sokkal jobb, de akkor még nem vettem figyelembe minden tényezőt. Annak idején a C3 mellett Nolan 104-est próbáltam, és a C3 volt szimpatikusabb, talán csendesebb is.
De amit akkor még nem figyeltem. az az, hogy a C3 inkább kerek fejre való, ha egy kicsit oválisabb a fej, akkor pl. a Shoei nagyon valószínű, hogy jobb.
Nemrég próbáltam Neotec 2-est, és nekem, az én magasságommal/fejemmel/ruházatommal/motorommal csendesebb mint a C3, a fejemre kényelmesebb sokkal (speciel nekem hosszúkás, a C3 pár óra után homloknál nyom, fülemnek sem kényelmes).
A legnagyobb különbség a C3 és a Neotec 2 között, hogy az utóbbi alul tökéletesen zár, ott jóval kevesebb zaj keletkezik, mint a C3 esetében - nem tudom, hogy a motorod plexije hova tereli a szelet, de ha a sisakod alja magasságába, akkor ez szempont lehet.
Ezen kívűl kevésbé volt érzékeny hogy éppen hogy tartom a fejem, merre forgatom. A C3-nál van egy tökéletes pont, ahol csendes, de ha attól lefele vagy oldara forgatva eltérek, akkor már nem annyira.

A C3 Pro-t és C4-est sajna nem próbáltam.

Ha elég komoly a szándékod, és leteszed a vételárat az Euromotornál kipróbálhatod a Schubertheteket, a Pardinál meg a Shoei-t.
A Pardinál elég hozzáértőnek tűntek, ott a fejformát rögtön figyelembe vették.
Köszönöm a tapasztalataidat, a C3-ról hasonlókat már én is olvastam. Jó ötlet a menetpróba, erről a lehetőségről eddig nem nagyon hallottam.
Üdv
Avatar
 Bali Beta
#12249
Sziasztok!

Felnyitható állú bukósisak vásárlás előtt állok. Fő szempont a jó zajcsillapítás, ezért a Schuberth C3, C4 E1 az elsődleges célpont az olvasott tesztek alapján. Van valakinek tapasztalata abban, hogy ez a márka valóban csendesebb, mint a kategóriatársak, pl. Shoei Neotec I-II, HJC RPHA 90, Nolan 100-5, Xlite 1004?

Üdv!
Nos, elég sokat kutakodtam ebben a témakörben, mert a fülem állapota megkövetelte, és az biztos, hogy kevesen értik meg miért is lehet a csendesség fő szempont...
2-3 éve váltottam a zajos LS2-esemről egy C3-ra, ami sokkal jobb, de akkor még nem vettem figyelembe minden tényezőt. Annak idején a C3 mellett Nolan 104-est próbáltam, és a C3 volt szimpatikusabb, talán csendesebb is.
De amit akkor még nem figyeltem. az az, hogy a C3 inkább kerek fejre való, ha egy kicsit oválisabb a fej, akkor pl. a Shoei nagyon valószínű, hogy jobb.
Nemrég próbáltam Neotec 2-est, és nekem, az én magasságommal/fejemmel/ruházatommal/motorommal csendesebb mint a C3, a fejemre kényelmesebb sokkal (speciel nekem hosszúkás, a C3 pár óra után homloknál nyom, fülemnek sem kényelmes).
A legnagyobb különbség a C3 és a Neotec 2 között, hogy az utóbbi alul tökéletesen zár, ott jóval kevesebb zaj keletkezik, mint a C3 esetében - nem tudom, hogy a motorod plexije hova tereli a szelet, de ha a sisakod alja magasságába, akkor ez szempont lehet.
Ezen kívűl kevésbé volt érzékeny hogy éppen hogy tartom a fejem, merre forgatom. A C3-nál van egy tökéletes pont, ahol csendes, de ha attól lefele vagy oldara forgatva eltérek, akkor már nem annyira.

A C3 Pro-t és C4-est sajna nem próbáltam.

Ha elég komoly a szándékod, és leteszed a vételárat az Euromotornál kipróbálhatod a Schubertheteket, a Pardinál meg a Shoei-t.
A Pardinál elég hozzáértőnek tűntek, ott a fejformát rögtön figyelembe vették.
Avatar
 Multi17
#12248
Sziasztok!

Felnyitható állú bukósisak vásárlás előtt állok. Fő szempont a jó zajcsillapítás, ezért a Schuberth C3, C4 E1 az elsődleges célpont az olvasott tesztek alapján. Van valakinek tapasztalata abban, hogy ez a márka valóban csendesebb, mint a kategóriatársak, pl. Shoei Neotec I-II, HJC RPHA 90, Nolan 100-5, Xlite 1004?

Üdv!
Avatar
 Kajakman
#12246
sziasztok!
ducatis ruhat szeretnek venni!
elegge utananeztem, de hatha ti okosabbak vagytok.
mit ajanlotok?
kabatra max 150 nadragra is bukora ilyen 120korul szanok... ilyen arkategoriaban.
szerintetek gyari duc dainese, vagy vmi mas marka es varrassam fel ra, szoval ti mit ajanlotok ebben y kategoriaban? nem vlltak meg komoly ruhazataim es nem ertek hozza, ezert kerem, hogy valaki lasson el tanacsokkal.
nagyon koszonom elore is!
Szia! Én alpin-t ajánlok, elég jó áron vannak a szettek:
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en ... ListPrice=

Sisakhoz én anno elmentem egy Louisba, és felpróbáltam kb 50 fajta sisakot, és megnéztem melyik fajta kényelmes, és Neked is ezt ajánlom. Ha ott már megvan melyik márkából melyik méret az OK, akkor már el lehet kezdeni neten nézelődni szín, meg legjobb ár miatt, vagy szimplán boltban megveszed ami kényelmes, illetve eladó tanácsaira hallgatsz. Arai, Shark, Bell, Schubert, Shoei, stb ezek általában jól teljesítenek a SHARP (törés) teszteken is.
Avatar
 drdani20
#12245
sziasztok!
ducatis ruhat szeretnek venni!
elegge utananeztem, de hatha ti okosabbak vagytok.
mit ajanlotok?
kabatra max 150 nadragra is bukora ilyen 120korul szanok... ilyen arkategoriaban.
szerintetek gyari duc dainese, vagy vmi mas marka es varrassam fel ra, szoval ti mit ajanlotok ebben y kategoriaban? nem vlltak meg komoly ruhazataim es nem ertek hozza, ezert kerem, hogy valaki lasson el tanacsokkal.
nagyon koszonom elore is!
Avatar
 Kajakman
#12244
Holnap tervezek elmenni Cölöpékhez. Ma kaptam egy nevet, címet itt Szegeden, aki esetleg meg tudná csinálni a ruhám. Hallott róla valamelyikőtök? Mert ha nem, akkor nem merem hozzá vinni. Szélpál bőrdíszmű. (Szeged, Becsei u. 3). Köszi
A fel orszag hozza hordja a ruhait.

Nem a Cölöpre gondoltam, azt tudom, hogy ismert, hanem a szegedi bőröst. Szélpál bőrdíszmű.
Van egy hely ami tuti, direkt motoros ruhákkal foglalkozik, mindenki azt mondja, hogy az a legjobb, és ha még rá is ér megcsinálni a tiéd, akkor szerintem elég egyszerű a képlet...
Avatar
 Ruczak
#12243
Holnap tervezek elmenni Cölöpékhez. Ma kaptam egy nevet, címet itt Szegeden, aki esetleg meg tudná csinálni a ruhám. Hallott róla valamelyikőtök? Mert ha nem, akkor nem merem hozzá vinni. Szélpál bőrdíszmű. (Szeged, Becsei u. 3). Köszi
A fel orszag hozza hordja a ruhait.

Nem a Cölöpre gondoltam, azt tudom, hogy ismert, hanem a szegedi bőröst. Szélpál bőrdíszmű.
Avatar
 stafford
#12242
Holnap tervezek elmenni Cölöpékhez. Ma kaptam egy nevet, címet itt Szegeden, aki esetleg meg tudná csinálni a ruhám. Hallott róla valamelyikőtök? Mert ha nem, akkor nem merem hozzá vinni. Szélpál bőrdíszmű. (Szeged, Becsei u. 3). Köszi
A fel orszag hozza hordja a ruhait.
Avatar
 Ruczak
#12241
Holnap tervezek elmenni Cölöpékhez. Ma kaptam egy nevet, címet itt Szegeden, aki esetleg meg tudná csinálni a ruhám. Hallott róla valamelyikőtök? Mert ha nem, akkor nem merem hozzá vinni. Szélpál bőrdíszmű. (Szeged, Becsei u. 3). Köszi
Avatar
 Ruczak
#12240
Na újra! Köszi! Arról tudsz valamit mondani, hogy kb mennyi időre kell otthagyni a ruhát?
Avatar
 dino74
#12239
Nekem kevlár sztreccs betéteket raktak a ruhámra, feliratoztak, meg átszabtak, 40-ért...
és amikor bőr meg latex betéteket csináltattál zippzárral és pingponglabdával az mennyi volt?
Nem tudom, mert azt Te fizetted, hiszen neked rendeltem, mert te szégyenlős voltál... Tényleg, használod még?? :D
persze, abban járok misére meg kersztelőre
:D
#12238
Tudom, köszi. Megmarad. Használni fogom. Aztán ha zavar, akkor megcsináltatom. Tudtok megközelítő árat mondani, hogy mennyiért dolgoznak Cölópék? Persze ez nyilván relatív, mekkora a munka. Csak hátha tudtok valamit mondnai. Esetleg valakinek már szűkítettek valahol.
Nekem kevlár sztreccs betéteket raktak a ruhámra, feliratoztak, meg átszabtak, 40-ért...
és amikor bőr meg latex betéteket csináltattál zippzárral és pingponglabdával az mennyi volt?
Nem tudom, mert azt Te fizetted, hiszen neked rendeltem, mert te szégyenlős voltál... Tényleg, használod még?? :D
Avatar
 dino74
#12237
Nekem kevlár sztreccs betéteket raktak a ruhámra, feliratoztak, meg átszabtak, 40-ért...
és amikor bőr meg latex betéteket csináltattál zippzárral és pingponglabdával az mennyi volt?
55.000 volt, tudom, mert nekem is rendelt
ne neked billiárdgolyóval és az drágább
Avatar
 Kajakman
#12236
Tudom, köszi. Megmarad. Használni fogom. Aztán ha zavar, akkor megcsináltatom. Tudtok megközelítő árat mondani, hogy mennyiért dolgoznak Cölópék? Persze ez nyilván relatív, mekkora a munka. Csak hátha tudtok valamit mondnai. Esetleg valakinek már szűkítettek valahol.
Nekem kevlár sztreccs betéteket raktak a ruhámra, feliratoztak, meg átszabtak, 40-ért...
és amikor bőr meg latex betéteket csináltattál zippzárral és pingponglabdával az mennyi volt?
55.000 volt, tudom, mert nekem is rendelt
Avatar
 dino74
#12235
Tudom, köszi. Megmarad. Használni fogom. Aztán ha zavar, akkor megcsináltatom. Tudtok megközelítő árat mondani, hogy mennyiért dolgoznak Cölópék? Persze ez nyilván relatív, mekkora a munka. Csak hátha tudtok valamit mondnai. Esetleg valakinek már szűkítettek valahol.
Nekem kevlár sztreccs betéteket raktak a ruhámra, feliratoztak, meg átszabtak, 40-ért...
és amikor bőr meg latex betéteket csináltattál zippzárral és pingponglabdával az mennyi volt?
Avatar
 hehe23911
#12234
Sziasztok!

Karasna-nál él még a 15%-os klubtagság kedvezmény?

Ilyen hátizsákot szeretnék rendelni:
http://www.karasna.hu/spd/1980060W01/Da ... H-BACKPACK

Egyébként mi a vélemény a taskarol? :D
hali, szép meg fasza ez a tatyó, biztos jó is, de javallom nézd meg a kriega cuccokat, főleg ennyi pénzért. oda is él a klubtagság kedvezmény amúgy, és nem sok, kb 50 évre lesz hátizsákod.
#12233
Tudom, köszi. Megmarad. Használni fogom. Aztán ha zavar, akkor megcsináltatom. Tudtok megközelítő árat mondani, hogy mennyiért dolgoznak Cölópék? Persze ez nyilván relatív, mekkora a munka. Csak hátha tudtok valamit mondnai. Esetleg valakinek már szűkítettek valahol.
Nekem kevlár sztreccs betéteket raktak a ruhámra, feliratoztak, meg átszabtak, 40-ért...
Avatar
 Ruczak
#12232
Tudom, köszi. Megmarad. Használni fogom. Aztán ha zavar, akkor megcsináltatom. Tudtok megközelítő árat mondani, hogy mennyiért dolgoznak Cölópék? Persze ez nyilván relatív, mekkora a munka. Csak hátha tudtok valamit mondnai. Esetleg valakinek már szűkítettek valahol.
Avatar
 dino74
#12230
Sziasztok!
Van egy 50-es bőrruhám, ami tulajdonképpen mindenhol passzol, csak a fenekemnél, illetve felette tűnik nagynak. Nem katasztrófa, de mégis. A 48-as(másik tipusbol, már véleményes). Mondjuk ebből nem tudtam felpróbálni. A lényeg, nagyon jó áron vettem, sokat kellene pluszban fizessek, hogy 48-asat tudjak venni ebből(és persze nem 100%, hogy az a jó). A kérdésem az lenne, hogy lehet olyat csinálni, hogy méretre szabni egy ilyen ruhát? Van aki ezzel foglalkozik? Vagy hülye ötlet? Nagyon tetszik. (Talán, hátul kellene csak belenyúlni, talán elég lenne a hátsó rugős rész alatt. ) köszi.
nem tudom szóltak e már neked, de a motorosruhának akkor kell passzolnia amikor a motoron ülsz és nem amikor sétálsz benne, szóval az hogy lóg a seggeden teljesen normális
#12229
Sziasztok!
Van egy 50-es bőrruhám, ami tulajdonképpen mindenhol passzol, csak a fenekemnél, illetve felette tűnik nagynak. Nem katasztrófa, de mégis. A 48-as(másik tipusbol, már véleményes). Mondjuk ebből nem tudtam felpróbálni. A lényeg, nagyon jó áron vettem, sokat kellene pluszban fizessek, hogy 48-asat tudjak venni ebből(és persze nem 100%, hogy az a jó). A kérdésem az lenne, hogy lehet olyat csinálni, hogy méretre szabni egy ilyen ruhát? Van aki ezzel foglalkozik? Vagy hülye ötlet? Nagyon tetszik. (Talán, hátul kellene csak belenyúlni, talán elég lenne a hátsó rugős rész alatt. ) köszi.
Csakis a Cölöp... Cegléden van, de szerdánként feljárnak Pestre, és átveszik a ruhákat a Forgách utcában. http://www.colopmuvek.hu
Avatar
 Ruczak
#12228
Sziasztok!
Van egy 50-es bőrruhám, ami tulajdonképpen mindenhol passzol, csak a fenekemnél, illetve felette tűnik nagynak. Nem katasztrófa, de mégis. A 48-as(másik tipusbol, már véleményes). Mondjuk ebből nem tudtam felpróbálni. A lényeg, nagyon jó áron vettem, sokat kellene pluszban fizessek, hogy 48-asat tudjak venni ebből(és persze nem 100%, hogy az a jó). A kérdésem az lenne, hogy lehet olyat csinálni, hogy méretre szabni egy ilyen ruhát? Van aki ezzel foglalkozik? Vagy hülye ötlet? Nagyon tetszik. (Talán, hátul kellene csak belenyúlni, talán elég lenne a hátsó rugős rész alatt. ) köszi.
Avatar
 jaws46
#12227
Rövidebbek ezek a protektorok, mint a különállók. Sem a nyakszirt, sem a derék/keresztcsont magasságában nem védenek. Közlekedéshez, könnyed utcai motorozáshoz macerás talán a különálló gerincvédő, pályára meg csapatni viszont szerintem kötelező. A fotón Forcefield blade, SAS-TEC SC-1/12 és SC-1/15

Teljesen egyetértek azzal amit írsz, de itt nem a protektorok védelmi szintjéről volt szó, hanem arról, hogy befér-e a ruha alá vagy sem! :)
Nekem is Forcefield páncélom van amúgy a Dainese alatt . . . :)
a Blade nem vastagabb, mint a SAS-TEC-ek ;)
Ja, te nyertél! :)
Tőlem olyat vesz amilyet akar, nem tudtam, hogy te presztízs harcot indítasz ebből a kérdésből . . . :(
Avatar
 PistaFR
#12226
Elvileg a komolyabb cuccokba van becipzározott zseb ahova beteheted a protektort!
Rövidebbek ezek a protektorok, mint a különállók. Sem a nyakszirt, sem a derék/keresztcsont magasságában nem védenek. Közlekedéshez, könnyed utcai motorozáshoz macerás talán a különálló gerincvédő, pályára meg csapatni viszont szerintem kötelező. A fotón Forcefield blade, SAS-TEC SC-1/12 és SC-1/15

Teljesen egyetértek azzal amit írsz, de itt nem a protektorok védelmi szintjéről volt szó, hanem arról, hogy befér-e a ruha alá vagy sem! :)
Nekem is Forcefield páncélom van amúgy a Dainese alatt . . . :)
a Blade nem vastagabb, mint a SAS-TEC-ek ;)
#12225
Nyári aláöltözővel valakinek tapasztalata? Dainese-re gondoltam. 52-es ruhamérethez lenne, de nem vágom M es vagy L-es legyen?
Csak ajánlani tudom a tagsági befizetését, többek között már lenne 2 fasza aláöltöző felsőd is :) Egyébként decathlon, ha villantani akarsz akkor dainese, alpinestars
Igen, egyébként ez igaz... Az idei kurvajó...
Avatar
 jaws46
#12224
Szuasztok!
Vettem egy bőrruhát, fasza meg minden, de elég patentos. Viszont bele kellene férjen még egy gerinc protektor. Tudnátok olyat ajánlani, ami meglehetősen vékony? Tudom, hogy egyik sem 10 cm vastag, de biztos van a jobbak között is olyan, ami vékonyabb esetleg a többinél. Basszus, tetszik a ruha, emiatt nem akarnám visszaküldeni! :( kószi előre is!
Elvileg a komolyabb cuccokba van becipzározott zseb ahova beteheted a protektort!
Rövidebbek ezek a protektorok, mint a különállók. Sem a nyakszirt, sem a derék/keresztcsont magasságában nem védenek. Közlekedéshez, könnyed utcai motorozáshoz macerás talán a különálló gerincvédő, pályára meg csapatni viszont szerintem kötelező. A fotón Forcefield blade, SAS-TEC SC-1/12 és SC-1/15

Teljesen egyetértek azzal amit írsz, de itt nem a protektorok védelmi szintjéről volt szó, hanem arról, hogy befér-e a ruha alá vagy sem! :)
Nekem is Forcefield páncélom van amúgy a Dainese alatt . . . :)
Avatar
 Ruczak
#12223
Szuasztok!
Vettem egy bőrruhát, fasza meg minden, de elég patentos. Viszont bele kellene férjen még egy gerinc protektor. Tudnátok olyat ajánlani, ami meglehetősen vékony? Tudom, hogy egyik sem 10 cm vastag, de biztos van a jobbak között is olyan, ami vékonyabb esetleg a többinél. Basszus, tetszik a ruha, emiatt nem akarnám visszaküldeni! :( kószi előre is!
Forcefield, de egyébként a bőrruha fog engedni, nyúlni......

Köszi mindenkinek. Ha nyúlik akkor fasza. Ritka, hogy elsőre tudok úgy vásárolni valamit, hogy jó legyen, de ez tetszik, meg a mêret is jónak tűnik. Haza kell hozzak egy gerincprotektort, azt fel kell próbáljam azzal.
Avatar
 Kajakman
#12222
Nyári aláöltözővel valakinek tapasztalata? Dainese-re gondoltam. 52-es ruhamérethez lenne, de nem vágom M es vagy L-es legyen?
Csak ajánlani tudom a tagsági befizetését, többek között már lenne 2 fasza aláöltöző felsőd is :) Egyébként decathlon, ha villantani akarsz akkor dainese, alpinestars
Avatar
 PistaFR
#12221
Szuasztok!
Vettem egy bőrruhát, fasza meg minden, de elég patentos. Viszont bele kellene férjen még egy gerinc protektor. Tudnátok olyat ajánlani, ami meglehetősen vékony? Tudom, hogy egyik sem 10 cm vastag, de biztos van a jobbak között is olyan, ami vékonyabb esetleg a többinél. Basszus, tetszik a ruha, emiatt nem akarnám visszaküldeni! :( kószi előre is!
Elvileg a komolyabb cuccokba van becipzározott zseb ahova beteheted a protektort!
Rövidebbek ezek a protektorok, mint a különállók. Sem a nyakszirt, sem a derék/keresztcsont magasságában nem védenek. Közlekedéshez, könnyed utcai motorozáshoz macerás talán a különálló gerincvédő, pályára meg csapatni viszont szerintem kötelező. A fotón Forcefield blade, SAS-TEC SC-1/12 és SC-1/15
Csatolmányok:
img_20180301_133157.jpg
img_20180301_133157.jpg (855.89 KiB) Megtekintve 13645 alkalommal
Avatar
 gizi
#12220
Nyári aláöltözővel valakinek tapasztalata? Dainese-re gondoltam. 52-es ruhamérethez lenne, de nem vágom M es vagy L-es legyen?
De ha nem akarsz sokat költeni, néz körül a Decathlonban, remek nyári aláöltözők vannak, super minőségben, olcsón!!!
Pl: Kipsta...
#12219
Nyári aláöltözővel valakinek tapasztalata? Dainese-re gondoltam. 52-es ruhamérethez lenne, de nem vágom M es vagy L-es legyen?
Én Helly Hansen stripe-ot használok évek óta nagy megelégedéssel
Avatar
 gizi
#12218
Nyári aláöltözővel valakinek tapasztalata? Dainese-re gondoltam. 52-es ruhamérethez lenne, de nem vágom M es vagy L-es legyen?
A próba nagyon sokat segít.
Avatar
 negga
#12217
Nyári aláöltözővel valakinek tapasztalata? Dainese-re gondoltam. 52-es ruhamérethez lenne, de nem vágom M es vagy L-es legyen?
Avatar
 Kajakman
#12216
Szuasztok!
Vettem egy bőrruhát, fasza meg minden, de elég patentos. Viszont bele kellene férjen még egy gerinc protektor. Tudnátok olyat ajánlani, ami meglehetősen vékony? Tudom, hogy egyik sem 10 cm vastag, de biztos van a jobbak között is olyan, ami vékonyabb esetleg a többinél. Basszus, tetszik a ruha, emiatt nem akarnám visszaküldeni! :( kószi előre is!
Elvileg a komolyabb cuccokba van becipzározott zseb ahova beteheted a protektort!
igen
Avatar
 jaws46
#12215
Szuasztok!
Vettem egy bőrruhát, fasza meg minden, de elég patentos. Viszont bele kellene férjen még egy gerinc protektor. Tudnátok olyat ajánlani, ami meglehetősen vékony? Tudom, hogy egyik sem 10 cm vastag, de biztos van a jobbak között is olyan, ami vékonyabb esetleg a többinél. Basszus, tetszik a ruha, emiatt nem akarnám visszaküldeni! :( kószi előre is!
Elvileg a komolyabb cuccokba van becipzározott zseb ahova beteheted a protektort!
#12214
Szuasztok!
Vettem egy bőrruhát, fasza meg minden, de elég patentos. Viszont bele kellene férjen még egy gerinc protektor. Tudnátok olyat ajánlani, ami meglehetősen vékony? Tudom, hogy egyik sem 10 cm vastag, de biztos van a jobbak között is olyan, ami vékonyabb esetleg a többinél. Basszus, tetszik a ruha, emiatt nem akarnám visszaküldeni! :( kószi előre is!
Forcefield, de egyébként a bőrruha fog engedni, nyúlni......
Avatar
 PistaFR
#12213
Szuasztok!
Vettem egy bőrruhát, fasza meg minden, de elég patentos. Viszont bele kellene férjen még egy gerinc protektor. Tudnátok olyat ajánlani, ami meglehetősen vékony? Tudom, hogy egyik sem 10 cm vastag, de biztos van a jobbak között is olyan, ami vékonyabb esetleg a többinél. Basszus, tetszik a ruha, emiatt nem akarnám visszaküldeni! :( kószi előre is!
Forcefield Blade?
Avatar
 Ruczak
#12212
Szuasztok!
Vettem egy bőrruhát, fasza meg minden, de elég patentos. Viszont bele kellene férjen még egy gerinc protektor. Tudnátok olyat ajánlani, ami meglehetősen vékony? Tudom, hogy egyik sem 10 cm vastag, de biztos van a jobbak között is olyan, ami vékonyabb esetleg a többinél. Basszus, tetszik a ruha, emiatt nem akarnám visszaküldeni! :( kószi előre is!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]