Avatar
 SKrisz
#11260
Sziasztok,

Van infója valakinek arról, hogy az Arai Devil X sisak külső héjmérete az az M illetve az L méretnél ugyanaz? L-es sapka kellene, de most van egy M-es féláron, amiben ha kicserélem a belsőt akkor még mindig sokkal olcsóbban kijövök, mint a legolcsóbb L-es verzióval. Ez persze csak abban az esetben működik a külső ugyanaz minkér méret esetében...

xs, s
m, l
xl xxl
ez a három héjméret
Akkor ez nekem jó is lehet! :-)
Avatar
 SKrisz
#11259
Sziasztok,

Van infója valakinek arról, hogy az Arai Devil X sisak külső héjmérete az az M illetve az L méretnél ugyanaz? L-es sapka kellene, de most van egy M-es féláron, amiben ha kicserélem a belsőt akkor még mindig sokkal olcsóbban kijövök, mint a legolcsóbb L-es verzióval. Ez persze csak abban az esetben működik a külső ugyanaz minkér méret esetében...
Nekem vagy egy tour X-em, ami szerintem ugyanez. Ha gondolod azt felpróbálhatod...
Köszönöm, de az ajánlatom holnap estig él (308Eur) és egy Pest - SZhely utat ennyi idő alatt nem tudok megoldani :-( Pedig az ötlet naygyon jó!
Avatar
 dino74
#11258
Sziasztok,

Van infója valakinek arról, hogy az Arai Devil X sisak külső héjmérete az az M illetve az L méretnél ugyanaz? L-es sapka kellene, de most van egy M-es féláron, amiben ha kicserélem a belsőt akkor még mindig sokkal olcsóbban kijövök, mint a legolcsóbb L-es verzióval. Ez persze csak abban az esetben működik a külső ugyanaz minkér méret esetében...

xs, s
m, l
xl xxl
ez a három héjméret
Avatar
 wolvesmonster93
#11257
Sziasztok,

Van infója valakinek arról, hogy az Arai Devil X sisak külső héjmérete az az M illetve az L méretnél ugyanaz? L-es sapka kellene, de most van egy M-es féláron, amiben ha kicserélem a belsőt akkor még mindig sokkal olcsóbban kijövök, mint a legolcsóbb L-es verzióval. Ez persze csak abban az esetben működik a külső ugyanaz minkér méret esetében...
Nekem vagy egy tour X-em, ami szerintem ugyanez. Ha gondolod azt felpróbálhatod...
Avatar
 SKrisz
#11256
Sziasztok,

Van infója valakinek arról, hogy az Arai Devil X sisak külső héjmérete az az M illetve az L méretnél ugyanaz? L-es sapka kellene, de most van egy M-es féláron, amiben ha kicserélem a belsőt akkor még mindig sokkal olcsóbban kijövök, mint a legolcsóbb L-es verzióval. Ez persze csak abban az esetben működik a külső ugyanaz minkér méret esetében...

Csatolmányok:
98101330.jpg
98101330.jpg (540.29 KiB) Megtekintve 9565 alkalommal
Avatar
 imike
#11255
Valaki tudna nekem segíteni, hogy sisak arcpárna cserét hol tudok intézni itthon? S700-as Shark-ról van szó. Köszi előre is!

http://www.seffer.hu/
:)))

airbag ???

Arcpárna-plasztika
Avatar
 zsolt24
#11252
Valaki tudna nekem segíteni, hogy sisak arcpárna cserét hol tudok intézni itthon? S700-as Shark-ról van szó. Köszi előre is!
Hello, megkérdezném a Karasnában, ők fogalmazzák, azaz viszonteladják a Sharkot, és ott van Klub kedvezmény, ha tudnak hozzá szerezni.
Avatar
 Kajakman
#11251
Valaki tudna nekem segíteni, hogy sisak arcpárna cserét hol tudok intézni itthon? S700-as Shark-ról van szó. Köszi előre is!
Avatar
 996s
#11250
Én most vettem egy shark speed-r-t és a motor/kipufogó hangot alig hallani!Az egyetlen bajom vele,hogy a plexi nem akar nyitott állapotban maradni és talán még az,hogy kesztyűben nehezen lehet kinyitni!
Kényelmes,csendes és a szemüveg nagyon jól takar!
Avatar
 gonosz
#11249
Én egy AGV K4 Evo-ban vitézkedem. Elsősorban azt ajánlom - ahogy az előttem szólók is -, hogy mindenképp zártat vegyél. A sisaknál a legfontosabb a biztonság, minden más, csak utána...Nekem K4 városban nagyon bejött. Kényelmes, ergonomikus, jó, könnyen kezelhető zár, semmilyen körülmények között nem párásodó plexi, ami könnyen lecsatolható-tisztítható. A bélés mosható, kivehető, kényelmes. A hátránya a szélzaj: hosszabb távon itt is kell a füldugó. Azonban egy normál, egyszerűbb fajta elég, megszűri a szélzajt. Szóval ajánlom és az árával is szerencsém volt: alapból 80 körül van, nekem sikerült akciósan 49-ért beszerezni.
Avatar
 ForumRider
#11248
Sziasztok. 3 buko kozott kellene dontsek vasarlas ugyeben. Gondoltam megkerdezlek titeket, hatha valakinek tapasztalata is van veluk melyik ajanlottabb... X-lite X-702, Shoei Gt Air, Agv Horizon Racer

Nekem X-lite X-702-m van. Előtte egy olcsó louis-os sisakot használtam, de csak néhány hétig. Ég és föld volt a különbség, Imádom az x-et. Áramvonalas és könnyű. Ráadásul nekem S-es méretű van, tehát a legkisebb héjméret. Ez is növeli a kényelmet, mivel kisebb a légellenállása és könnyebb is. nagyon nagyon jól szellőzik, a szemüveg mérete pont jó. Volt olyan szemüveges sisak, aminél pont a látómező közepére esett a szemüveg alja. Lehetetlen lett volna vele biztonságosan közlekedni. Egyetlen hátránya, hogy a zajszigetelése nem a legjobb. Hosszabb utakra kell a füles.
Avatar
 bosco22
#11247
Sziasztok!

Annyira sisak témában nem vagyok otthon, úgyhogy a segítségeteket szeretném kérni. Milyen márkájú bukósisakot tudtok ajánlani, ami ár érték arányban és minőségben is jó? Olyan 70-80 ezer forint körülire gondolok. És még annyi, hogy felnyitható legyen.
Előre is köszönöm!
nem nagyon fogjuk ajánlani neked a felnyithatót, szerintem senki se. ha "rendesen" motorozol, akkor zárt sisak, ha városban szaladgálsz akkor is. a felnyithatósakról sok rosszat hallani, elesel, leszakad a zár, és közvetlen utána az állkapcsod is.
márkák: suomy, shoei, nolan, x-lite, shark, bell, premier (+schubert, arai a drágább kategóriából) amik így hirtelen eszembe jutnak, mindegyik magas minőség.

ne márkára menj, hanem formára - menj el felpróbálni őket, ami kényelmes, azt vedd meg. bizonyos fejformákra bizonyos márkák nem illenek, és bármennyire is jól néznek ki, kínszenvedés lesz viselni őket.
köszönöm a segítséget :)
Avatar
 ricsi
#11246
Sziasztok!

Annyira sisak témában nem vagyok otthon, úgyhogy a segítségeteket szeretném kérni. Milyen márkájú bukósisakot tudtok ajánlani, ami ár érték arányban és minőségben is jó? Olyan 70-80 ezer forint körülire gondolok. És még annyi, hogy felnyitható legyen.
Előre is köszönöm!
nem nagyon fogjuk ajánlani neked a felnyithatót, szerintem senki se. ha "rendesen" motorozol, akkor zárt sisak, ha városban szaladgálsz akkor is. a felnyithatósakról sok rosszat hallani, elesel, leszakad a zár, és közvetlen utána az állkapcsod is.
márkák: suomy, shoei, nolan, x-lite, shark, bell, premier (+schubert, arai a drágább kategóriából) amik így hirtelen eszembe jutnak, mindegyik magas minőség.

ne márkára menj, hanem formára - menj el felpróbálni őket, ami kényelmes, azt vedd meg. bizonyos fejformákra bizonyos márkák nem illenek, és bármennyire is jól néznek ki, kínszenvedés lesz viselni őket.
Avatar
 bosco22
#11245
Sziasztok!

Annyira sisak témában nem vagyok otthon, úgyhogy a segítségeteket szeretném kérni. Milyen márkájú bukósisakot tudtok ajánlani, ami ár érték arányban és minőségben is jó? Olyan 70-80 ezer forint körülire gondolok. És még annyi, hogy felnyitható legyen.
Előre is köszönöm!
Avatar
 76
#11244
Sanci, lemértem neked..az S2 napszemüvege 7cm a peremtől végig, 5,5 cm az orrnyeregig. A Nolanról is csináltam képet, mert abban is van napszemcsi, az jóval kisebb 6 és 5,5cm. Szóval nem kicsi az S2 szemüvege, viszont teljesen leengedett állapotban fotóztam, ennyire takarja csak el az arcot..
koszi Kata.
Avatar
 csaba87
#11243
Sziasztok. 3 buko kozott kellene dontsek vasarlas ugyeben. Gondoltam megkerdezlek titeket, hatha valakinek tapasztalata is van veluk melyik ajanlottabb... X-lite X-702, Shoei Gt Air, Agv Horizon Racer
Ezek azért nem ugyanazon "műfajban" utaznak, azt gondolom sejted. Lent látod a summás véleményeimet a GT Air-ről. A többiről meg majd a többiek, ám ha sport sisak akkor nekem Schubert SR1. Nagyon kényelmes.

Koszonom a valaszt. Nekem a Shoei es az X-lite hasonlo sport-tura sisaknak tunik es ezt is irjak rola... Ami kicsit sportosabb az az AGV. Ismerem a Schubert-et, amit irtal es probaltam is mar fel, de nekem szemely szerint nem kenyelmes.
Avatar
 NIT
#11242
Sziasztok. 3 buko kozott kellene dontsek vasarlas ugyeben. Gondoltam megkerdezlek titeket, hatha valakinek tapasztalata is van veluk melyik ajanlottabb... X-lite X-702, Shoei Gt Air, Agv Horizon Racer
Ezek azért nem ugyanazon "műfajban" utaznak, azt gondolom sejted. Lent látod a summás véleményeimet a GT Air-ről. A többiről meg majd a többiek, ám ha sport sisak akkor nekem Schubert SR1. Nagyon kényelmes.
Avatar
 Kata
#11241
Sanci, lemértem neked..az S2 napszemüvege 7cm a peremtől végig, 5,5 cm az orrnyeregig. A Nolanról is csináltam képet, mert abban is van napszemcsi, az jóval kisebb 6 és 5,5cm. Szóval nem kicsi az S2 szemüvege, viszont teljesen leengedett állapotban fotóztam, ennyire takarja csak el az arcot..
Csatolmányok:
p1440537.jpg
p1440537.jpg (225.7 KiB) Megtekintve 9565 alkalommal
p1440529.jpg
p1440529.jpg (212.87 KiB) Megtekintve 9565 alkalommal
Avatar
 csaba87
#11240
Sziasztok. 3 buko kozott kellene dontsek vasarlas ugyeben. Gondoltam megkerdezlek titeket, hatha valakinek tapasztalata is van veluk melyik ajanlottabb... X-lite X-702, Shoei Gt Air, Agv Horizon Racer
Avatar
 NIT
#11239
Milyen magas vagy? Én úgy vettem észre ezek a plexik a motoron csak egy bizonyos tempó és magasságig ajándékok. Bmw-n is mozgott mintha fizetnének erte és bárhogy all nem segített,max az alaphelyzetben de ugy meg kilogtam.
182. Nekem is minden plexi pont rossz helyre verette a szelet. A régi Multi konkrétan drámai huhogást csinált minden sisakom körül. Az új Multi max magasságban viszont nagyon ok. A macsekon akkor ok ha autópályán egészen hátra ülök, az viszont nem annyira kényelmes...
Ja még valami: az nagyon tetszik viszont, hogy a szél alig tud belekapni a kupakba. Meztelen motorokon sem. eddig ilyen én még nem tapasztaltam=nagyon király!
Avatar
 Devy
#11238
Van egy ilyen sisakom, kb 3000km-t mentem vele, karcmentes. Sötét plexit is adok hozzá. M-es, de nekem picit nagy. Ha valakit érdekel...
http://www.ducati.com/apparel/safety_ge ... 4/index.do
Miért nem cserélsz benne arcpárnát?
megúszod egy 20-asbó, ha fejpárnát is kell akkor még 18 és tökéletes, szerintem ennél nagyobb bukóval tudod eladni az új árához képest még ha szuper áron is vetted. Ha az M-es picit nagy akkor az S-es picit kicsi lesz ;)
Olyan is van? :O
Minnyá hílak! ;)
Avatar
 dino74
#11237
Van egy ilyen sisakom, kb 3000km-t mentem vele, karcmentes. Sötét plexit is adok hozzá. M-es, de nekem picit nagy. Ha valakit érdekel...
http://www.ducati.com/apparel/safety_ge ... 4/index.do
Miért nem cserélsz benne arcpárnát?
megúszod egy 20-asbó, ha fejpárnát is kell akkor még 18 és tökéletes, szerintem ennél nagyobb bukóval tudod eladni az új árához képest még ha szuper áron is vetted. Ha az M-es picit nagy akkor az S-es picit kicsi lesz ;)
Avatar
 Devy
#11236
Van egy ilyen sisakom, kb 3000km-t mentem vele, karcmentes. Sötét plexit is adok hozzá. M-es, de nekem picit nagy. Ha valakit érdekel...
http://www.ducati.com/apparel/safety_ge ... 4/index.do
Csatolmányok:
98101841-ducati-corse-sbk-h.jpg
98101841-ducati-corse-sbk-h.jpg (41.01 KiB) Megtekintve 9565 alkalommal
2013-10-01_15.44.33.jpg
2013-10-01_15.44.33.jpg (85.28 KiB) Megtekintve 9565 alkalommal
Avatar
 MihalyZotya
#11235
Milyen magas vagy? Én úgy vettem észre ezek a plexik a motoron csak egy bizonyos tempó és magasságig ajándékok. Bmw-n is mozgott mintha fizetnének erte és bárhogy all nem segített,max az alaphelyzetben de ugy meg kilogtam.
Széles a vállad?ezt eddig nem tudtam:D
Avatar
 76
#11234
Milyen magas vagy? Én úgy vettem észre ezek a plexik a motoron csak egy bizonyos tempó és magasságig ajándékok. Bmw-n is mozgott mintha fizetnének erte és bárhogy all nem segített,max az alaphelyzetben de ugy meg kilogtam.
Avatar
 NIT
#11233
Nit shoei vásárlás elott probaltad az s2-t?
Ha igen melyik napszemuvege takar jobban?
Nekem ugy tűnik a shoeinek nagyobb.
Én is így emlékszem Sanyi. Szerintem az S2 amúgy zajosabb is mint as GT-Air, de csak a Tigrisen. Lehet hogy neked nagyon más lesz. Ami viszont tré a Shoei-n az a 120-140 feletti szívó hang. Zavar és hangos, mondjuk ha fordítok a fejemen egy kicsit akkor ok, de azért zavar. Persze ez megint lehet h az egyenesebb tartás és a tigris buta plexije miatt van. Leviszem majd Lellére és teszel vele egy nagyobb kört. (S-es méretűm van)
Avatar
 ricsi
#11232
Köszi Kata! Probaltam a heten az euromotornal s-t,nekem kényelmes volt,csak a napszemcsit találtam kicsinek! Mdk majd ellopom Nit bogracsat próbára,de nem mer motorral jönni! Volt shoei xr1000-em az nyomott felül,most arai es agv van,araival szívok borzasztó a pleximechanikaja!
Ja, nem úgy gondoltam, hogy csak magadra húzod, gondolkodsz benne picit és kész, vidd el 1-2 napra, használd pályán, városban stb... Ha csak a napszemcsi rész érdekel, lemérem holnap. :)

NIT nem mer motorral jönni?? Ezt hogy??? Miért??
Koszi a felajánlást!
Lehet elek majd vele. :) pályán nem lehet használni,mert nem D gyűrűs! Nem olyan sürgős ám,addig játékban vagyok a Sic-el is! :D
Azert gondoltam az s2-re mert halk,napsz,src.
Nit nem mer motorral jönni,mert reggelre megcsinálnánk neki szíjasra azt pengethetne hazáig! :D

Látjátok gyerekek igy kell sisakot tarhálni! :)
Esetleg még valaki! Kiprobalnek egy 4-5 darabot es nekiallnek fikázni!
Volt mar ilyen motorban,birjatok ti ezt! :D
Esetleg olyat nem lehetne:suni hozza a multit,szlovák srác a diavelt,Kata a sisakot?
nincs mar meg a diavel :(
Eseteleg tankbor sisakra nem letezik?
Avatar
 Kata
#11230
Vki keresett Nolant, nem tudom a típusát, beépített kommunikációval, csak az a gond, hogy az még BMW logós. Na, az eladó lesz, de gondolom nem itt kéne hirdetnem. :)
Avatar
 Kata
#11229
Köszi Kata! Probaltam a heten az euromotornal s-t,nekem kényelmes volt,csak a napszemcsit találtam kicsinek! Mdk majd ellopom Nit bogracsat próbára,de nem mer motorral jönni! Volt shoei xr1000-em az nyomott felül,most arai es agv van,araival szívok borzasztó a pleximechanikaja!
Ja, nem úgy gondoltam, hogy csak magadra húzod, gondolkodsz benne picit és kész, vidd el 1-2 napra, használd pályán, városban stb... Ha csak a napszemcsi rész érdekel, lemérem holnap. :)

NIT nem mer motorral jönni?? Ezt hogy??? Miért??
Koszi a felajánlást!
Lehet elek majd vele. :) pályán nem lehet használni,mert nem D gyűrűs! Nem olyan sürgős ám,addig játékban vagyok a Sic-el is! :D
Azert gondoltam az s2-re mert halk,napsz,src.
Nit nem mer motorral jönni,mert reggelre megcsinálnánk neki szíjasra azt pengethetne hazáig! :D

Látjátok gyerekek igy kell sisakot tarhálni! :)
Esetleg még valaki! Kiprobalnek egy 4-5 darabot es nekiallnek fikázni!
Volt mar ilyen motorban,birjatok ti ezt! :D
Esetleg olyat nem lehetne:suni hozza a multit,szlovák srác a diavelt,Kata a sisakot?
ööö autópályára gondoltam. :D
Avatar
 76
#11228
ja, Interphone F4 van beleszerelve, ami szintén egy kalap.....
Köszi Kata! Probaltam a heten az euromotornal s-t,nekem kényelmes volt,csak a napszemcsit találtam kicsinek! Mdk majd ellopom Nit bogracsat próbára,de nem mer motorral jönni! Volt shoei xr1000-em az nyomott felül,most arai es agv van,araival szívok borzasztó a pleximechanikaja!
Ja, nem úgy gondoltam, hogy csak magadra húzod, gondolkodsz benne picit és kész, vidd el 1-2 napra, használd pályán, városban stb... Ha csak a napszemcsi rész érdekel, lemérem holnap. :)

NIT nem mer motorral jönni?? Ezt hogy??? Miért??
Koszi a felajánlást!
Lehet elek majd vele. :) pályán nem lehet használni,mert nem D gyűrűs! Nem olyan sürgős ám,addig játékban vagyok a Sic-el is! :D
Azert gondoltam az s2-re mert halk,napsz,src.
Nit nem mer motorral jönni,mert reggelre megcsinálnánk neki szíjasra azt pengethetne hazáig! :D

Látjátok gyerekek igy kell sisakot tarhálni! :)
Esetleg még valaki! Kiprobalnek egy 4-5 darabot es nekiallnek fikázni!
Volt mar ilyen motorban,birjatok ti ezt! :D
Esetleg olyat nem lehetne:suni hozza a multit,szlovák srác a diavelt,Kata a sisakot?
Avatar
 Kata
#11227
Schuberthnél engem az s2+src cucc érdekelne.
ja, Interphone F4 van beleszerelve, ami szintén egy kalap.....
Köszi Kata! Probaltam a heten az euromotornal s-t,nekem kényelmes volt,csak a napszemcsit találtam kicsinek! Mdk majd ellopom Nit bogracsat próbára,de nem mer motorral jönni! Volt shoei xr1000-em az nyomott felül,most arai es agv van,araival szívok borzasztó a pleximechanikaja!
Ja, nem úgy gondoltam, hogy csak magadra húzod, gondolkodsz benne picit és kész, vidd el 1-2 napra, használd pályán, városban stb... Ha csak a napszemcsi rész érdekel, lemérem holnap. :)

NIT nem mer motorral jönni?? Ezt hogy??? Miért??
Avatar
 76
#11226
Schuberthnél engem az s2+src cucc érdekelne.
ja, Interphone F4 van beleszerelve, ami szintén egy kalap.....
Köszi Kata! Probaltam a heten az euromotornal s-t,nekem kényelmes volt,csak a napszemcsit találtam kicsinek! Mdk majd ellopom Nit bogracsat próbára,de nem mer motorral jönni! Volt shoei xr1000-em az nyomott felül,most arai es agv van,araival szívok borzasztó a pleximechanikaja!
Avatar
 SQ
#11225
Sisakok!
Nem szándékoztam sisakot cserélni, de borult minden egy befogadott Dainese Ducati ruha miatt....
Kikötöttem a Karasnában csizma ügyben és a tökéletes kiszolgálás végén megkérdezték, hogy biztosan a szürke-fehér sisakot szeretném hordani a piros-fehér-fekete ruhához?
Basszzus, ez nem néz túl jól ki tényleg! (Nem akartak vásárlásra rábeszélni!)
Mit javasolsz?
Shark.
Mit?
Arai RX7, Shoei X spirit után Bell M1-em volt évekig, mert a kényelem és a csend volt a fontos, nem a márka! (Sokaknak biztosan nagy a kontraszt a Bell és az Arai meg a Shoei között, de duma helyett a próbát javaslom!)

Próba, próba és próba!!!!

A Speed-R mellett döntöttem, vagy 20 kobak után! Volt Ducati klub kedvezmény :) és nagy, de nagyon nagy arcraesés is !

Első utam alkalmával nyugtáztam, hogy a naphemü tökéletes, mert a sisak orrterelője és a naphemü, szinte összeérnek! Nem kell sötét plexit vinni soha többé!
A másik naAgyon feltűnő dolog, a csend! Füldugó nélkül! (Schubert a Bell-hez képest is zajos!)
A harmadik, amit még sosem használtam, az a kommunikáció! Működik,, zenél, telefonál, stb...

Nekem egy új dimenziót nyitott!

:))

Avatar
 Kata
#11224
Schuberthnél engem az s2+src cucc érdekelne.
ja, Interphone F4 van beleszerelve, ami szintén egy kalap.....
Avatar
 Kata
#11223
Schuberthnél engem az s2+src cucc érdekelne.
S2-ből S-es méretet tudok adni, vidd el, próbáld fel. Nyugi, nem így akarok megszabadulni tőle, ha kipróbáltad úgyse veszed meg.. :D de legalább nem dobsz ki ennyi pénzt feleslegesen az ablakon. Ha anno lett volna próbára lehetőség, akkor ez a sisak nem nálunk köt ki az biztos + a páramentesítőt is felrakattuk rögtön, kb a 2. nap bepárásodott. Nagy szívás volt ez a sisak. :( Szerintem NIT belenyúlt a tutiba a GT-vel, de majd elmondja. :)
Avatar
 Vicctor
#11221
Üdv! Most AGV K4 van, de vmi borzasztó zajos... Kényelemre nekem csillagos 5ös, de már 60-70-töl nem hallom a motort annyira fúj benne a szél...
Eddigi tapasztalatok alapján melyik sisak vált be nektek a legjobban? Az éven már esedékes a csere, és jó lenne vmi igazán jót választani! :) Előre is köszi!

Nekem a Shark Vision-R nagyon kurvára bejött. 20-30% -al nagyobb a látótér mint általában a zárt sisakoknál. De ha halkat keresel a válasz természetesen Schubert.
A Shark -nál én csak autópályán teszek be füldugót.
Avatar
 76
#11220
Nit shoei vásárlás elott probaltad az s2-t?
Ha igen melyik napszemuvege takar jobban?
Nekem ugy tűnik a shoeinek nagyobb.
Avatar
 gonosz
#11218
nekem is K4-em van....szeretm, de igaz, hogy sz@rt se hallasz (vagy csak a szelet)...uh füldugót választottam. Ha találsz valami jót, hasonló árkategóriában, lehet én is rácsapok..
Avatar
 dear_deer
#11217
Üdv! Most AGV K4 van, de vmi borzasztó zajos... Kényelemre nekem csillagos 5ös, de már 60-70-töl nem hallom a motort annyira fúj benne a szél...
Eddigi tapasztalatok alapján melyik sisak vált be nektek a legjobban? Az éven már esedékes a csere, és jó lenne vmi igazán jót választani! :) Előre is köszi!
Avatar
 zsolt24
#11213
Szerintem elgondolkodtató miért nem gyárt nyitott sisakot az Icon. Egy jó a marketing, kettő igaz az európai kutatás, amire hivatkoznak
És milyen az SR1? Mondd hogy tévedtem és egy fos! Ugye az? >=)
mondhatnám, hogy tudsz tévedni Te is, de most nem... persze az idén annyit motoroztam, hogy kivittem a Tökiékhez a gépet egy nagy generálra, és azóta se. Szóval nem igazán hosszútávú tapasztalatok alapján félémetesen jónak tűnik :-) . A menetzaj minden sebességnél ugyanolyan, hihetetlen, hogy ezek ezt, hogy csinálják. A motor tökéletesen hallható, és közben nem erősödik a szélzaj. Kényelemről még nem írnék, de remélem hamarosan tudok mesélni Neked személyesen is egy közös gurulás alkalmával.
Avatar
 NIT
#11211
Szerintem elgondolkodtató miért nem gyárt nyitott sisakot az Icon. Egy jó a marketing, kettő igaz az európai kutatás, amire hivatkoznak
És milyen az SR1? Mondd hogy tévedtem és egy fos! Ugye az? >=)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]