Avatar
 dino74
#5461
teljesítménymérés kimondottan légszűrőházra nincs, de ha a kezedbe veszed láthatod, hogy mennyire meg van folytva, és azon kíül, hogy mosásnál figyelni kell és gyakrabban kell pucolni semilyen hátránya nincs a sportlégszűrőnek, sőt tisztíthatóság miatt még előnyös is. Nekem van egy nyitott karbon ha gondolod kölcsön adom kipróbálni
ez az enyém volt
http://www.agomotors.hu/webshop/product ... oduct=2940
Köszi az infot. 153 LE az nem kevés...! A karbon fedél eladásán nem gondolkozol? ;)
nem adom el mert elég ritka és még szándékomzom monstert venni
Avatar
 negga
#5460
Már ha megéri a módosítás? Egyébként megéri a plusz zajon kívül? Van valakinek teljesítmény mérési eredménye gyári és nyitott légszíűrő házzal?
teljesítménymérés kimondottan légszűrőházra nincs, de ha a kezedbe veszed láthatod, hogy mennyire meg van folytva, és azon kíül, hogy mosásnál figyelni kell és gyakrabban kell pucolni semilyen hátránya nincs a sportlégszűrőnek, sőt tisztíthatóság miatt még előnyös is. Nekem van egy nyitott karbon ha gondolod kölcsön adom kipróbálni
ez az enyém volt
http://www.agomotors.hu/webshop/product ... oduct=2940
Köszi az infot. 153 LE az nem kevés...! A karbon fedél eladásán nem gondolkozol? ;)
Avatar
 dino74
#5459
minek? úgysem fogod visszatenni soha
Már ha megéri a módosítás? Egyébként megéri a plusz zajon kívül? Van valakinek teljesítmény mérési eredménye gyári és nyitott légszíűrő házzal?
teljesítménymérés kimondottan légszűrőházra nincs, de ha a kezedbe veszed láthatod, hogy mennyire meg van folytva, és azon kíül, hogy mosásnál figyelni kell és gyakrabban kell pucolni semilyen hátránya nincs a sportlégszűrőnek, sőt tisztíthatóság miatt még előnyös is. Nekem van egy nyitott karbon ha gondolod kölcsön adom kipróbálni
ez az enyém volt
http://www.agomotors.hu/webshop/product ... oduct=2940
Avatar
 dino74
#5458
Keresek nyitott légszűrő ház fedelet, vagy óccsón gyárit, ami le tudok fűrészelni mert a mostanit meg akarom tartani gyári állapotában.
minek? úgysem fogod visszatenni soha
Már ha megéri a módosítás? Egyébként megéri a plusz zajon kívül? Van valakinek teljesítmény mérési eredménye gyári és nyitott légszíűrő házzal?
teljesítménymérés kimondottan légszűrőházra nincs, de ha a kezedbe veszed láthatod, hogy mennyire meg van folytva, és azon kíül, hogy mosásnál figyelni kell és gyakrabban kell pucolni semilyen hátránya nincs a sportlégszűrőnek, sőt tisztíthatóság miatt még előnyös is. Nekem van egy nyitott karbon ha gondolod kölcsön adom kipróbálni
Avatar
 negga
#5457
Keresek nyitott légszűrő ház fedelet, vagy óccsón gyárit, ami le tudok fűrészelni mert a mostanit meg akarom tartani gyári állapotában.
minek? úgysem fogod visszatenni soha
Már ha megéri a módosítás? Egyébként megéri a plusz zajon kívül? Van valakinek teljesítmény mérési eredménye gyári és nyitott légszíűrő házzal?
Avatar
 dino74
#5456
Keresek nyitott légszűrő ház fedelet, vagy óccsón gyárit, ami le tudok fűrészelni mert a mostanit meg akarom tartani gyári állapotában.
minek? úgysem fogod visszatenni soha
Avatar
 negga
#5455
Keresek nyitott légszűrő ház fedelet, vagy óccsón gyárit, ami le tudok fűrészelni mert a mostanit meg akarom tartani gyári állapotában.
Avatar
 dino74
#5453
Sziasztok! 2 napja vagyok ducatis, még nem igazán vagyok tapasztalt a témában.
Ma reggel erdet vizsga előtt el szakadt a gázbowdenem. Tudtok ajánlani jó boltot akikhez érdemes fordulni Budapesten?
csao a reno udvarban a váci uton van egy bovdenes, kiszeded odaviszed és legyàrtatod :)
Ne csináltass viszont hosszabbat mint a gyári
Avatar
 Vicctor
#5452
Sziasztok! 2 napja vagyok ducatis, még nem igazán vagyok tapasztalt a témában.
Ma reggel erdet vizsga előtt el szakadt a gázbowdenem. Tudtok ajánlani jó boltot akikhez érdemes fordulni Budapesten?
Szia, Üdv a klubban.

Én alapvetően első körben a http://motoralkatresz.eu -n szoktam szétnézni ha valami kell, korrektek és jó áraik vannak.

Ha nagyon ducati spec a dolog akkor www.motorosso,hu hátha van nekik egy.
Hivatalosan meg a www.ducatidibosco.hu -nál tudsz megvenni dolgokat.

De szerintem egy gázbowden -t sok helyen kaphatsz, dobd be google -be.

Ha minden kötél szakad akkor oemparts.hu és itt ábra alapján tudsz rendelni, csak rohadt drágák.

Majd a többiek még biztos írnak másokat is.
Avatar
 LázárG
#5451


Ilyet. De most epp 1 db van, amire mar Gabor85 bejelentkezett. Ha neki nem kell viheted.


Szuper!
Ha Gabor85-nek nem kell, én vevő vagyok rá :-)
ne haragudj le lecsaptam rá.
G
No problem
Használd egészséggel :-)
Avatar
 beliczky.b
#5450
Sziasztok! 2 napja vagyok ducatis, még nem igazán vagyok tapasztalt a témában.
Ma reggel erdet vizsga előtt el szakadt a gázbowdenem. Tudtok ajánlani jó boltot akikhez érdemes fordulni Budapesten?

Avatar
 Gabor85
#5449

hmmm
milyen konzolt árul stafford?
érdekelne...


Ilyet. De most epp 1 db van, amire mar Gabor85 bejelentkezett. Ha neki nem kell viheted.


Szuper!
Ha Gabor85-nek nem kell, én vevő vagyok rá :-)
ne haragudj le lecsaptam rá.
G
Avatar
 LázárG
#5448
stafford árul konzolt levágott farkakhoz, egyébként egy fűrészlap kell kb :)

hmmm
milyen konzolt árul stafford?
érdekelne...


Ilyet. De most epp 1 db van, amire mar Gabor85 bejelentkezett. Ha neki nem kell viheted.


Szuper!
Ha Gabor85-nek nem kell, én vevő vagyok rá :-)
Avatar
 stafford
#5447
stafford árul konzolt levágott farkakhoz, egyébként egy fűrészlap kell kb :)

hmmm
milyen konzolt árul stafford?
érdekelne...


Ilyet. De most epp 1 db van, amire mar Gabor85 bejelentkezett. Ha neki nem kell viheted.
Csatolmányok:
konzol2.jpg
konzol2.jpg (754.87 KiB) Megtekintve 10394 alkalommal
konzol.jpg
konzol.jpg (41.65 KiB) Megtekintve 10394 alkalommal
Avatar
 LázárG
#5446
stafford árul konzolt levágott farkakhoz, egyébként egy fűrészlap kell kb :)

hmmm
milyen konzolt árul stafford?
érdekelne...
 PETTI
#5445
Sziasztok! Még1 kérdés; a "farokidom" levágását,átalakítását meg lehet oldani házilag? Kell hozzá valami spéci alkatrész, illetve ha igen akkor honnan lehet beszerezni?
pl ilyennel https://www.conrad.hu/hu/rothenberger-g ... 39547.html

de van olcsóbb is , meg kell egy lámpa tartó konzol, talán van valakinek itt a fórumon, vagy volt....
was? sikítóval levágod a gecibe :D
én ilyennel vágtam, de flex is jó :)
Avatar
 dino74
#5444
Sziasztok! Még1 kérdés; a "farokidom" levágását,átalakítását meg lehet oldani házilag? Kell hozzá valami spéci alkatrész, illetve ha igen akkor honnan lehet beszerezni?
pl ilyennel https://www.conrad.hu/hu/rothenberger-g ... 39547.html

de van olcsóbb is , meg kell egy lámpa tartó konzol, talán van valakinek itt a fórumon, vagy volt....
was? sikítóval levágod a gecibe :D
Avatar
 Styka
#5442
Sziasztok! Még1 kérdés; a "farokidom" levágását,átalakítását meg lehet oldani házilag? Kell hozzá valami spéci alkatrész, illetve ha igen akkor honnan lehet beszerezni?
pl ilyennel https://www.conrad.hu/hu/rothenberger-g ... 39547.html

de van olcsóbb is , meg kell egy lámpa tartó konzol, talán van valakinek itt a fórumon, vagy volt....
keresd "robymonster"-t nekem ő gyárt le konzolokat
Avatar
 Gabor85
#5440
Sziasztok! Még1 kérdés; a "farokidom" levágását,átalakítását meg lehet oldani házilag? Kell hozzá valami spéci alkatrész, illetve ha igen akkor honnan lehet beszerezni?
 Vendég
#5439
az akksi befosott, új akksi kell bele
?????
nekem ugyan ez volt 620 al, új akksi kell bele....szemüveg azt hiszed az önindítót csak lekapod és kipucolod?

nem tudom, de a Dunaba beletolni egyszerübb az biztos
Avatar
 Gabor85
#5438
Köszönöm a válaszokat!
Most úgy néz ki hogy két saru levétel és egy kanyar után megszűnt a jelenség. Mivel ki volt véve a kínai aksi, lehet h veszített az erejéből. Remélem így marad, belenyúlni nem mernék annyira ami túllép a képességeimen.
 PETTI
#5437
Sziasztok! A következő jelenségre keresem a választ;
620ie beindítom és ha szeretném leállítani az önindító folyamatosan dolgozik. Csak úgy hagyta abba ha levettem a sarut az aksiról. Ijesztő...
Tudna valaki segíteni hogy hol keressem a hibát? Vagy ne keressem,hanem vigyem el szervizbe?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!
az akksi befosott, új akksi kell bele
?????
nekem ugyan ez volt 620 al, új akksi kell bele....szemüveg azt hiszed az önindítót csak lekapod és kipucolod?
Avatar
 kopi
#5436
Sziasztok! A következő jelenségre keresem a választ;
620ie beindítom és ha szeretném leállítani az önindító folyamatosan dolgozik. Csak úgy hagyta abba ha levettem a sarut az aksiról. Ijesztő...
Tudna valaki segíteni hogy hol keressem a hibát? Vagy ne keressem,hanem vigyem el szervizbe?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!
az akksi befosott, új akksi kell bele
?????
 Vendég
#5434
Sziasztok! A következő jelenségre keresem a választ;
620ie beindítom és ha szeretném leállítani az önindító folyamatosan dolgozik. Csak úgy hagyta abba ha levettem a sarut az aksiról. Ijesztő...
Tudna valaki segíteni hogy hol keressem a hibát? Vagy ne keressem,hanem vigyem el szervizbe?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!

ugy erzem szerelöre nem kellene elöször gondolni
Talan a hideg miatt beragadt,
Levennem az összes Kabelt, lepucolnam, smirglizes, kivennem, szetszednem a inditomotort, alaposan megpucolnam, ahol kell zsiroznam, es vissza , aztan proba
aztan ujra ird le most mit csinal !! Tanuljunk belöle !!
 PETTI
#5433
Sziasztok! A következő jelenségre keresem a választ;
620ie beindítom és ha szeretném leállítani az önindító folyamatosan dolgozik. Csak úgy hagyta abba ha levettem a sarut az aksiról. Ijesztő...
Tudna valaki segíteni hogy hol keressem a hibát? Vagy ne keressem,hanem vigyem el szervizbe?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!
az akksi befosott, új akksi kell bele
Avatar
 Gabor85
#5432
Sziasztok! A következő jelenségre keresem a választ;
620ie beindítom és ha szeretném leállítani az önindító folyamatosan dolgozik. Csak úgy hagyta abba ha levettem a sarut az aksiról. Ijesztő...
Tudna valaki segíteni hogy hol keressem a hibát? Vagy ne keressem,hanem vigyem el szervizbe?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!
 Vendég
#5431
Magyarországon már az összes ilyen céget végig telefonáltam, de elhajtottak. Bezzeg, ha a km órát akartam volna visszatekertetni, rögtön találtam volna vállalkozót...

igen, ezert mertem arra gondolni, ha Letenyetöl, Zahonyig nem lesz megoldas, szomszed orszagban kell erdeklödni. Nyaron irtam valahova a Benelux allamokba, ahol kerdeztem a 696 " szürke-leolvashatatlan müszerfalat" feher alapra atepitenek-e. Igen, csak küldjem, de ezt se tudom mar kik, es hol voltak :)))
Nem talalom az en Nemet cegemet sem, akik nekem egy 50 eves Speedster Orajat csinaltak vagy 20 evvel ezelött..
Rajuk is gondoltam ez a ceg mindnet javit, 1000 eves autokakkal mennek hozza , kis türelemmel ki lehetne googlezni . Aztan Posta - - - -

egyebkent egy effele munka nem egy szelepallitas :))) a javitas nem lehet egy nagy durranas .Plexi " üveget " oras talan körbetudna vagni, körkörösen, es az oraban levö nutba be lehetne ragasztani Pattex - Syliconnal.( ez csak egy ötlet ) probakeppen :))

egyebkent a kepen lathato müszer nem repedt, hanem faszan megkarcoltak - ugy nez ki legalabbis--szerintem

http://www.heiler-tachodesign.de/Gauge- ... FgodvDhBdh

nagyon jo oldal, 25 juroert ajanljak a Tacho atepiteset, es alulrol lesz megvilagitva a szamsor...egyedi, es olcso

Megtalaltam:
https://www.carmo.nl/index.php?main_pag ... 3_498_3038

Mindent csinalnak, ami Elektromossaggal kapcsolatos
minden kulcs-ok elvesztesenek problemait is megoldjak
stb
Avatar
 user678
#5430
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?

Szia!
Én már cseréltem plexit a feleségem 620-án.
Nem egyszerű, de tökéletes lett. Üveget raktam bele.
Sniccer hegyével kifaragtam a plexit, marad egy kb 0.5mm-es fekete perem. üvegessel vágattam két kört, méretre csiszolva, fogpiszkálóval, szélvédőragsztót tettem a peremre és zsupsz... a kijövő ragasztót folttisztító benzinnel töröltem le frissen.
Ennyi az egész :)
Köszi, ez jó hangzik! A télen gyűjtögetem a bátorságom, aztán, ha összejött, nekifogok én is!
 PETTI
#5429
Az s4r függőleges vezérműfedele jó 999 re?
ha testastretta akkor igen, de figyelj oda mert van olyan verzió ami 2 és van olyan ami 3 darabból van
ok, köszi
Avatar
 dino74
#5428
Az s4r függőleges vezérműfedele jó 999 re?
ha testastretta akkor igen, de figyelj oda mert van olyan verzió ami 2 és van olyan ami 3 darabból van
Avatar
 Snake
#5427
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?

Szia!
Én már cseréltem plexit a feleségem 620-án.
Nem egyszerű, de tökéletes lett. Üveget raktam bele.
Sniccer hegyével kifaragtam a plexit, marad egy kb 0.5mm-es fekete perem. üvegessel vágattam két kört, méretre csiszolva, fogpiszkálóval, szélvédőragsztót tettem a peremre és zsupsz... a kijövő ragasztót folttisztító benzinnel töröltem le frissen.
Ennyi az egész :)
Avatar
 cszsolt
#5426

Google--Tachoreparatur / Tachoreparatur Oldtimer/ Wien-Graz-Nemetorszag 1000 lehetöseg
stb stb stb
Magyarországon már az összes ilyen céget végig telefonáltam, de elhajtottak. Bezzeg, ha a km órát akartam volna visszatekertetni, rögtön találtam volna vállalkozót...

igen, ezert mertem arra gondolni, ha Letenyetöl, Zahonyig nem lesz megoldas, szomszed orszagban kell erdeklödni. Nyaron irtam valahova a Benelux allamokba, ahol kerdeztem a 696 " szürke-leolvashatatlan müszerfalat" feher alapra atepitenek-e. Igen, csak küldjem, de ezt se tudom mar kik, es hol voltak :)))
Nem talalom az en Nemet cegemet sem, akik nekem egy 50 eves Speedster Orajat csinaltak vagy 20 evvel ezelött..
Rajuk is gondoltam ez a ceg mindnet javit, 1000 eves autokakkal mennek hozza , kis türelemmel ki lehetne googlezni . Aztan Posta - - - -

egyebkent egy effele munka nem egy szelepallitas :))) a javitas nem lehet egy nagy durranas .Plexi " üveget " oras talan körbetudna vagni, körkörösen, es az oraban levö nutba be lehetne ragasztani Pattex - Syliconnal.( ez csak egy ötlet ) probakeppen :))

egyebkent a kepen lathato müszer nem repedt, hanem faszan megkarcoltak - ugy nez ki legalabbis--szerintem

http://www.heiler-tachodesign.de/Gauge- ... FgodvDhBdh
Csatolmányok:
tachoscheibe-ducati-monster-s4-bj2001.jpg
tachoscheibe-ducati-monster-s4-bj2001.jpg (385.18 KiB) Megtekintve 10396 alkalommal
 Vendég
#5424
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?

Google--Tachoreparatur / Tachoreparatur Oldtimer/ Wien-Graz-Nemetorszag 1000 lehetöseg
stb stb stb
Magyarországon már az összes ilyen céget végig telefonáltam, de elhajtottak. Bezzeg, ha a km órát akartam volna visszatekertetni, rögtön találtam volna vállalkozót...

igen, ezert mertem arra gondolni, ha Letenyetöl, Zahonyig nem lesz megoldas, szomszed orszagban kell erdeklödni. Nyaron irtam valahova a Benelux allamokba, ahol kerdeztem a 696 " szürke-leolvashatatlan müszerfalat" feher alapra atepitenek-e. Igen, csak küldjem, de ezt se tudom mar kik, es hol voltak :)))
Nem talalom az en Nemet cegemet sem, akik nekem egy 50 eves Speedster Orajat csinaltak vagy 20 evvel ezelött..
Rajuk is gondoltam ez a ceg mindnet javit, 1000 eves autokakkal mennek hozza , kis türelemmel ki lehetne googlezni . Aztan Posta - - - -

egyebkent egy effele munka nem egy szelepallitas :))) a javitas nem lehet egy nagy durranas .Plexi " üveget " oras talan körbetudna vagni, körkörösen, es az oraban levö nutba be lehetne ragasztani Pattex - Syliconnal.( ez csak egy ötlet ) probakeppen :))

egyebkent a kepen lathato müszer nem repedt, hanem faszan megkarcoltak - ugy nez ki legalabbis--szerintem
Avatar
 harpi
#5423
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?
És hogy tört meg?
Magától reped be így, a rezonanciától...

Az enyém is így járt! Ezért meg nem szeretnék egy bontott órát venni 30-50 ezerért!
Avatar
 user678
#5422
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?

Google--Tachoreparatur / Tachoreparatur Oldtimer/ Wien-Graz-Nemetorszag 1000 lehetöseg
stb stb stb
Magyarországon már az összes ilyen céget végig telefonáltam, de elhajtottak. Bezzeg, ha a km órát akartam volna visszatekertetni, rögtön találtam volna vállalkozót...
Avatar
 user678
#5421
És hogy tört meg?
Magától reped be így, a rezonanciától...
Én ugyanígy jártam, olasz hirdetési oldalakon találtam, de a talján válaszra sem méltatott. Ezen a télen kicserélem üvegre.
Ha sikerült kicserélned, szívesen meghallgatnám a tapasztalataidat! Én úgy nézem, hogy a plexi egybe van öntve a kerettel, ezért nem igazán tudom, hogy lehet fűrész+reszelő nélkül belefogni... :)
 Vendég
#5420
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?

Google--Tachoreparatur / Tachoreparatur Oldtimer/ Wien-Graz-Nemetorszag 1000 lehetöseg
stb stb stb
Ezt most hogy érted? Vigye ki Némtországba megjavíttatni?

Postarol hallottal mar ?

Avatar
 Trade7
#5419
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?

Google--Tachoreparatur / Tachoreparatur Oldtimer/ Wien-Graz-Nemetorszag 1000 lehetöseg
stb stb stb
Ezt most hogy érted? Vigye ki Némtországba megjavíttatni?
 Vendég
#5418
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?

Google--Tachoreparatur / Tachoreparatur Oldtimer/ Wien-Graz-Nemetorszag 1000 lehetöseg
stb stb stb
Avatar
 Trade7
#5417
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?
És hogy tört meg?
Magától reped be így, a rezonanciától...
Én ugyanígy jártam, olasz hirdetési oldalakon találtam, de a talján válaszra sem méltatott. Ezen a télen kicserélem üvegre.
#5416
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?
És hogy tört meg?
Magától reped be így, a rezonanciától...
Avatar
 harpi
#5415
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?
És hogy tört meg?
Avatar
 user678
#5414
Sziasztok,

Van egy gyöngyörű Monster 695-öm, egyetlen szépséghibája egy repedt km óra plexi. Pótalkatrész nincs, használt műszerfal 200€ az ebay-en... Új árát leírni sem merem...
Van valakinek jó ötlete?
Csatolmányok:
ducati_monster_dashboard.jpg
ducati_monster_dashboard.jpg (214.93 KiB) Megtekintve 10396 alkalommal
 PETTI
#5413
Szokásomhoz híven ismét kérésekkel jövök, bár ezúttal kicsit félve, mert szerepel benne "kínaiság". :)
Szóval..... Tud-e valaki valamit a Danmoto XG-1 kipufogóról azon kívül, hogy Hong Kongból jön?
Van videó is:

Ugyancsak Danmoto a következő, de ezúttal vezérműszíj fedél:
https://www.dan-moto.com/DM_INT/index.p ... cts_id=687
Ami kísertetiesen hasonlít a CNC Racing-félére, azt kivéve, hogy jóval olcsóbb. További kérdés még a fedél esetében, hogy ha "bármilyen" vezérműszíj fedelet rendelek akkor azzal kapom a másik felét is amire felcsavarozom (az a valamilyen gumiszerű elég balf*sz találmány)? Mert ez a bizonyos "másik fele" veszélyesen elöregedett/elgyengült állapotban van. Egyik csavarnál talán el is van törve/szakadva és félő, hogy a következő levételt nem bírja ki.

Aztán van még kérdés visszapillantó ügyben is.... Alapvetően nem tetszett már az elején sem ami rajta volt, pedig akkor még le sem törtem a jobboldalit. :) De aztán miután megtörtént ami megtörtént úgy döntöttem keresek rá valamit ami tetszene is, de egyelőre nem bukkantam a nyomára. Szívem vágya olyan kormányvégre szerelhető tükör ami lehetőleg nem szélesíti meg a motort azaz nem lóg ki egyik irányban sem a kormányvégen túl, vagy csak nagyon minimálisan. Hogy most ez alulra jön ki vagy felülre az mindegy is, csak valahogy úgy kellene működnie, hogy kicsit azért lássak is benne. :D

Az igazi fontos kérdés viszont a végére kerül:
Emelőt szeretnék nagyon..... Viszont ez esetben pedig azt sem tudom mit keressek, merthogy láttam már olyat is, hogy nem emelőszemekkel működik a dolog, hanem maga az emelő rendelkezik olyan supportokkal, hogy csak be kell tolni a hátsó villa alá aztán gyakorlatilag azzal emel. Ebben tudna esetleg valaki segíteni?
Már az is elég, ha csak a nevét megmondja valaki, hogy mit keressek, google természetesen a barátom. :)

Előre is köszönöm a segítséget, és elnézést a hosszú posztért.
Én vezérmű fedelet onnan vettem monsterre, jó minőségű, a hőtöl egy idő után a plexi adta meg magát a csavaroknál, meg a csavarok kiesnek, ezeket menetrögzítővel kell megtuningolni
A képen látszik is, hogy vagy 5 csavar hiányzik, egy marékkal vettem csavarboltba, utána jutott eszembe a menetrögzítő
 PETTI
#5412
Szokásomhoz híven ismét kérésekkel jövök, bár ezúttal kicsit félve, mert szerepel benne "kínaiság". :)
Szóval..... Tud-e valaki valamit a Danmoto XG-1 kipufogóról azon kívül, hogy Hong Kongból jön?
Van videó is:

Ugyancsak Danmoto a következő, de ezúttal vezérműszíj fedél:
https://www.dan-moto.com/DM_INT/index.p ... cts_id=687
Ami kísertetiesen hasonlít a CNC Racing-félére, azt kivéve, hogy jóval olcsóbb. További kérdés még a fedél esetében, hogy ha "bármilyen" vezérműszíj fedelet rendelek akkor azzal kapom a másik felét is amire felcsavarozom (az a valamilyen gumiszerű elég balf*sz találmány)? Mert ez a bizonyos "másik fele" veszélyesen elöregedett/elgyengült állapotban van. Egyik csavarnál talán el is van törve/szakadva és félő, hogy a következő levételt nem bírja ki.

Aztán van még kérdés visszapillantó ügyben is.... Alapvetően nem tetszett már az elején sem ami rajta volt, pedig akkor még le sem törtem a jobboldalit. :) De aztán miután megtörtént ami megtörtént úgy döntöttem keresek rá valamit ami tetszene is, de egyelőre nem bukkantam a nyomára. Szívem vágya olyan kormányvégre szerelhető tükör ami lehetőleg nem szélesíti meg a motort azaz nem lóg ki egyik irányban sem a kormányvégen túl, vagy csak nagyon minimálisan. Hogy most ez alulra jön ki vagy felülre az mindegy is, csak valahogy úgy kellene működnie, hogy kicsit azért lássak is benne. :D

Az igazi fontos kérdés viszont a végére kerül:
Emelőt szeretnék nagyon..... Viszont ez esetben pedig azt sem tudom mit keressek, merthogy láttam már olyat is, hogy nem emelőszemekkel működik a dolog, hanem maga az emelő rendelkezik olyan supportokkal, hogy csak be kell tolni a hátsó villa alá aztán gyakorlatilag azzal emel. Ebben tudna esetleg valaki segíteni?
Már az is elég, ha csak a nevét megmondja valaki, hogy mit keressek, google természetesen a barátom. :)

Előre is köszönöm a segítséget, és elnézést a hosszú posztért.
Én vezérmű fedelet onnan vettem monsterre, jó minőségű, a hőtöl egy idő után a plexi adta meg magát a csavaroknál, meg a csavarok kiesnek, ezeket menetrögzítővel kell megtuningolni
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 91

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]