Avatar
 dino74
#4711
S4r tartalekon mennyit megy el?
3.5l azt írja amire en durván 50km számoltam,35km már sikerült.
Tapasztalatok?
Volt egy 5.8l/100km és gáz játszós üzemmódban 6.3l/100km.
Nem a pénz,a hatótáv érdekel.
csaba....
Avatar
 76
#4710
S4r tartalekon mennyit megy el?
3.5l azt írja amire en durván 50km számoltam,35km már sikerült.
Tapasztalatok?
Volt egy 5.8l/100km és gáz játszós üzemmódban 6.3l/100km.
Nem a pénz,a hatótáv érdekel.
Avatar
 robymonster
#4709
Amikor a lámpák ki lettek cserélve,akkor volt gond a relével is,de akkor elvileg kicserélték újra. Ennek ellenére leellenőrzöm. Ha a kábelekkel van probléma, az mennyire necces móka anyagilag?
anyagilag nem csak idegileg leszel ki mire meg találod :)
Avatar
 HUNsarge
#4707
Amikor a lámpák ki lettek cserélve,akkor volt gond a relével is,de akkor elvileg kicserélték újra. Ennek ellenére leellenőrzöm. Ha a kábelekkel van probléma, az mennyire necces móka anyagilag?
 PETTI
#4706
Sziasztok! 600-as dark Monster(2000) irányjelző ügyében lenne szükségem egy kis segítségre. Újak lettek felrakva,és 1 hét után érzékeny lett a kátyúkra (feltételezem,kontaktos lett). Következő kátyú mindig helyre hozta, most viszont végleg elszállt. Volt valakinek hasonló problémája, vagy ez csak nálam jelentkezett? Segítségeteket előre is köszönöm
Ha nem villog egyik se, akkor vagy nem kap áramot vagy a relé fosott be, a relé az ülés alatt van a tank felöli részen. Ha ott rámérsz, a relé elé és van áram akkor a relé lehet a hibás, de ha nincs áram előtte akkor valahol a kábellel lesz baj.
Avatar
 lekogy
#4704
Sziasztok!
Ma szerettem volna felébreszteni a motort a téli álmából, nem sikerült sajna!
Tavaly szezon legvégén cseréltem a gyári dobokat és az elektronikát termikre, már akkor is csak sokadikra indult hidegen, most egyáltalán nem indul. Akksi okénak tűnik, próbál is indítani, de csak kattog! Ügy tudtam az elektronika "plug&play", lehúzom-feldugom és megy, lehet mégis kellene egy programozás?
Szeintetek, ha a gyári elektronikát visszadugom , az megoldás lehet, a gyári elektronika+termi dobok okozhat problémát, míg eljutok valakihez, aki ráprogramozza az új elektronikát?
Köszi!
Avatar
 HUNsarge
#4703
Sziasztok! 600-as dark Monster(2000) irányjelző ügyében lenne szükségem egy kis segítségre. Újak lettek felrakva,és 1 hét után érzékeny lett a kátyúkra (feltételezem,kontaktos lett). Következő kátyú mindig helyre hozta, most viszont végleg elszállt. Volt valakinek hasonló problémája, vagy ez csak nálam jelentkezett? Segítségeteket előre is köszönöm
Avatar
 kopi
#4702
Sziasztok! Segítségeteket kérnem olajcseréhez. Ducati Monster 600 (2001) esem van, es nincs hozza olyan speciális szerszamom amivel alul ki tudnám tekerni a csavart. Honnan tudnám beszerezni? 16. Kerületben vagyok. Vagy hol tudnám lecsereltetni? Kisfrisch@gmail.com kérlek ha valakinenek van ötlete, erre az e-mailre küldje. Köszönettel: Andi
10 es imbusz , semmi speciális nincs benne
 PETTI
#4701
Sziasztok! Segítségeteket kérnem olajcseréhez. Ducati Monster 600 (2001) esem van, es nincs hozza olyan speciális szerszamom amivel alul ki tudnám tekerni a csavart. Honnan tudnám beszerezni? 16. Kerületben vagyok. Vagy hol tudnám lecsereltetni? Kisfrisch@gmail.com kérlek ha valakinenek van ötlete, erre az e-mailre küldje. Köszönettel: Andi
Ahhoz egy sima imbuszkulcs kell.....
Avatar
 Kisfrisch
#4700
Sziasztok! Segítségeteket kérnem olajcseréhez. Ducati Monster 600 (2001) esem van, es nincs hozza olyan speciális szerszamom amivel alul ki tudnám tekerni a csavart. Honnan tudnám beszerezni? 16. Kerületben vagyok. Vagy hol tudnám lecsereltetni? Kisfrisch@gmail.com kérlek ha valakinenek van ötlete, erre az e-mailre küldje. Köszönettel: Andi
Avatar
 steam
#4699
Sziasztok! Sehol nem találtam infot róla, de az a tippem, hogy a 620as monsterbe 4 liter olaj kell. Igazam van?
Üdv, Z
3,1 liter papír szerint, szintjelzőt azért nem árt nézni.
Köszi!
 PETTI
#4698
Sziasztok! Sehol nem találtam infot róla, de az a tippem, hogy a 620as monsterbe 4 liter olaj kell. Igazam van?
Üdv, Z
3,1 liter papír szerint, szintjelzőt azért nem árt nézni.
Avatar
 steam
#4697
Sziasztok! Sehol nem találtam infot róla, de az a tippem, hogy a 620as monsterbe 4 liter olaj kell. Igazam van?
Üdv, Z
Avatar
 Ruckus
#4696
Kivánok Uraim!

Meg tudja mondani valaki, hogy a 620-as monster fő fékmunkahengerében mekkora dugó van (a dupla nyergesre gondolok)?
Felújító készletet keresek hozzá, szívesen veszem a javaslatokat ezzel kapcsolatban, mert egyelőre csak ebayen találtam, de nem igazodom el a típusok között sem.

Esetleg ez az, ami nekem kell?

http://www.ebay.com/itm/Ducati-Brembo-1 ... Bk&vxp=mtr
Avatar
 theczar
#4695
Sziasztok! Valakinek van esetleg elfekvőben dekor matricacsík Monster tankra? Itthon foglalkozik valaki ilyesmivel? /S2R 1000/ ( tudom e-bay, de ott csak szettben láttam és az üléspúpra/sárvédőre nekem nem kell )
motorosso Laci már csíkozott ;)

Nagyon köszönöm! Ott van a motor éppen úgyis :)
Avatar
 dino74
#4694
Sziasztok! Valakinek van esetleg elfekvőben dekor matricacsík Monster tankra? Itthon foglalkozik valaki ilyesmivel? /S2R 1000/ ( tudom e-bay, de ott csak szettben láttam és az üléspúpra/sárvédőre nekem nem kell )
motorosso Laci már csíkozott ;)
Avatar
 theczar
#4693
Sziasztok! Valakinek van esetleg elfekvőben dekor matricacsík Monster tankra? Itthon foglalkozik valaki ilyesmivel? /S2R 1000/ ( tudom e-bay, de ott csak szettben láttam és az üléspúpra/sárvédőre nekem nem kell )
Avatar
 robymonster
#4692
Ilyen fajta emelővel van tapasztalata valakinek ? http://www.jonnesway.co/index.php?&cT=3 ... D&pID=1687
Nekem ilyen van......nem akartam sokat költeni egy nyamvadt emelőre,de.....csak az ára ne befolyásoljon,mert....:

Amit meg kellett hozzá csináltatnom :
- a jobb oldali kerék helyett egy nagyobb átmérőjűt mert a motor olyan szinten dőlt jobbra hogy nem mertem rajthagyni.
-a tengely ami belemegy a hátsó tengelybe kb 2mm-rel kisebb az átmérője mint kellene ennek folyományaként billegett a motor....

Amúgy pazar, ha van esztergályos ismerősöd aki ingyen megcsinálja neked ezeket a módosításokat.
Köszi de végül is e mellet döntöttem mert kell első emelő is
http://www.ebay.at/itm/ESTW-Montagestan ... SwQItT34uc
Avatar
 dani104
#4691
Ilyen fajta emelővel van tapasztalata valakinek ? http://www.jonnesway.co/index.php?&cT=3 ... D&pID=1687
Nekem ilyen van......nem akartam sokat költeni egy nyamvadt emelőre,de.....csak az ára ne befolyásoljon,mert....:

Amit meg kellett hozzá csináltatnom :
- a jobb oldali kerék helyett egy nagyobb átmérőjűt mert a motor olyan szinten dőlt jobbra hogy nem mertem rajthagyni.
-a tengely ami belemegy a hátsó tengelybe kb 2mm-rel kisebb az átmérője mint kellene ennek folyományaként billegett a motor....

Amúgy pazar, ha van esztergályos ismerősöd aki ingyen megcsinálja neked ezeket a módosításokat.

#4688
ja bassza meg
Sok minden égett el azon a túrán, lámpabúra, hátsófék... :D
1-2 agysejt is remlik :) De a legjobb a szokokutazas volt! :) Bocs, nem tudtam kihagyni :)
Jogos!!!! :D Az is vicces volt... Azóta kerülöm a Ricsit ha motorral vagyok mert valami baja tuti lesz... :D
Avatar
 stafford
#4687
Azért nem mindegy mer a züveg nem olvad!
ja bassza meg
Sok minden égett el azon a túrán, lámpabúra, hátsófék... :D
1-2 agysejt is remlik :) De a legjobb a szokokutazas volt! :) Bocs, nem tudtam kihagyni :)
#4686
állítólag 2 fajta van de én csak 1 fajta bográccsal találkoztam, búrából van műanyag meg üveg, az tök mindegy
Azért nem mindegy mer a züveg nem olvad!
ja bassza meg
Sok minden égett el azon a túrán, lámpabúra, hátsófék... :D
Avatar
 tittadili
#4685
A kereklámpás Monsterek fényszórói csereszabatosak köbcentitől függetlenül?
állítólag 2 fajta van de én csak 1 fajta bográccsal találkoztam, búrából van műanyag meg üveg, az tök mindegy
Nekem van szép, új, komplett első lámpa. Nem Monsteré, de jó rá szerintem, ha kell valakinek akkor eladom. Clear üveges, krómozott a hátulja, 20 centi átmérőjű. 20 pénz, plusz posta.
Csatolmányok:
lampa_2.jpg
lampa_2.jpg (1.25 MiB) Megtekintve 9141 alkalommal
Avatar
 dino74
#4684
A kereklámpás Monsterek fényszórói csereszabatosak köbcentitől függetlenül?
állítólag 2 fajta van de én csak 1 fajta bográccsal találkoztam, búrából van műanyag meg üveg, az tök mindegy
Azért nem mindegy mer a züveg nem olvad!
ja bassza meg
Avatar
 mts
#4683
A kereklámpás Monsterek fényszórói csereszabatosak köbcentitől függetlenül?
állítólag 2 fajta van de én csak 1 fajta bográccsal találkoztam, búrából van műanyag meg üveg, az tök mindegy
Azért nem mindegy mer a züveg nem olvad!
Avatar
 dino74
#4682
A kereklámpás Monsterek fényszórói csereszabatosak köbcentitől függetlenül?
állítólag 2 fajta van de én csak 1 fajta bográccsal találkoztam, búrából van műanyag meg üveg, az tök mindegy
Avatar
 dino74
#4679
légszűrút tuti bántom mert ilyen szűrő megy bele mint az s4 nek van http://www.ducatimonster.org/forums/acc ... lters.html
mondjuk én ilyet nem tennék bele, inkább a sima gyári házba valót
mért mi a baj vele ? ilyen van a 750 ben és faszán működik
ez csak rá van húzva a tölcsér helyére nem? Semmi airbox hatás, szerintem nem tuti, de biztos vannak akik jobban értenek hozzá. Nekem alacsony fordulaton rángatott bele kellett kuplungolni, sanci majdnem le is esett róla
Avatar
 dino74
#4676
Ha felrakok az s2r 1000 re egy Akrapovic dobot (csak dobot ) és direk levegőszűrőt kell valamit állítani programozni ?
sztem ha a légszűrőt nem bántod nem fontos, de így lehet furán fog menni
légszűrút tuti bántom mert ilyen szűrő megy bele mint az s4 nek van http://www.ducatimonster.org/forums/acc ... lters.html
mondjuk én ilyet nem tennék bele, inkább a sima gyári házba valót
Avatar
 dino74
#4675
Ha felrakok az s2r 1000 re egy Akrapovic dobot (csak dobot ) és direk levegőszűrőt kell valamit állítani programozni ?
sztem ha a légszűrőt nem bántod nem fontos, de így lehet furán fog menni
légszűrút tuti bántom mert ilyen szűrő megy bele mint az s4 nek van http://www.ducatimonster.org/forums/acc ... lters.html
akkor majd valamikor csináltasd meg mert darabos lesz nagyon :)
Avatar
 dino74
#4672
Ha felrakok az s2r 1000 re egy Akrapovic dobot (csak dobot ) és direk levegőszűrőt kell valamit állítani programozni ?
sztem ha a légszűrőt nem bántod nem fontos, de így lehet furán fog menni
Avatar
 robymonster
#4669
Ha felrakok az s2r 1000 re egy Akrapovic dobot (csak dobot ) és direk levegőszűrőt kell valamit állítani programozni ?
Avatar
 Mandalore
#4668
Sziasztok!
Ehhez mit szoltok?
(Mindenkepp csorgos, szarazkuplungos 900 vagy afeletti erdekel, ami arban is alacsony.Tehat ez a gep erdekel.)
Velemenyek erdekelnek. Jok es rosszak :)
Avatar
 steam
#4667
metrikus 6-os
thx! :)
Attól speciális, hogy nagy a feje és bordázott, hogy kézzel is le tudd venni, ami hülyeség mertúgy is berohad tehát így is úgy is szerszám kell hozzá és különben is a garázsban szeded le mert útközben nincs hova tenni.
koszi. Mar fel is pattintottam. Azt hitem, h a special valami nagyon egyedi dolgot jelol.
Avatar
 dino74
#4666
thx! :)
Attól speciális, hogy nagy a feje és bordázott, hogy kézzel is le tudd venni, ami hülyeség mertúgy is berohad tehát így is úgy is szerszám kell hozzá és különben is a garázsban szeded le mert útközben nincs hova tenni.
Esetleg simlinek fel lehetne csavarozni. :-D
vagy sisaknak az utas fejére ;)
Avatar
 tittadili
#4665
metrikus 6-os
thx! :)
Attól speciális, hogy nagy a feje és bordázott, hogy kézzel is le tudd venni, ami hülyeség mertúgy is berohad tehát így is úgy is szerszám kell hozzá és különben is a garázsban szeded le mert útközben nincs hova tenni.
Esetleg simlinek fel lehetne csavarozni. :-D
Avatar
 dino74
#4664
Sziasztok!
Nemrégiben lettem boldog tulajdonosa egy Monster 620ie-nek. Szerelem volt első látásra (és hallásra :))
A hátsóülést takaró borítást akarom felpattintani a helyére, de nincs meg a csavarja. Parts calalog-ban a 37-tábla nyolcas csavarjaként mutatja "Special screw" néven. Nem tudjátok esetleg a méretét?
Üdv, Z
metrikus 6-os
thx! :)
Attól speciális, hogy nagy a feje és bordázott, hogy kézzel is le tudd venni, ami hülyeség mertúgy is berohad tehát így is úgy is szerszám kell hozzá és különben is a garázsban szeded le mert útközben nincs hova tenni.
Avatar
 steam
#4663
Sziasztok!
Nemrégiben lettem boldog tulajdonosa egy Monster 620ie-nek. Szerelem volt első látásra (és hallásra :))
A hátsóülést takaró borítást akarom felpattintani a helyére, de nincs meg a csavarja. Parts calalog-ban a 37-tábla nyolcas csavarjaként mutatja "Special screw" néven. Nem tudjátok esetleg a méretét?
Üdv, Z
metrikus 6-os
thx! :)
Avatar
 dino74
#4662
Sziasztok!
Nemrégiben lettem boldog tulajdonosa egy Monster 620ie-nek. Szerelem volt első látásra (és hallásra :))
A hátsóülést takaró borítást akarom felpattintani a helyére, de nincs meg a csavarja. Parts calalog-ban a 37-tábla nyolcas csavarjaként mutatja "Special screw" néven. Nem tudjátok esetleg a méretét?
Üdv, Z
metrikus 6-os
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 91

Draw No Bet (DNB) is an easy-to-play, easy-to-win […]