Avatar
 Pepe77
#3861
Sziasztok!

Tegnap leszedtem a motorom (S2R 800) kipufogó rendszerét egy kis tisztítás céljából. A blokk alatti dob leszerelésekor azt vettem észre, hogy valami zörög benne, gondolom a katalizátor itt van és az esett szét. Vélhetően egy korábbi padkához ütődés okozta a vesztét...Kérdésem az lenne, hogy valakinek volt-e már hasonló tapasztalata? Mivel nem szeretném, ha ott zörögne, ezért arra gondoltam, hogy a középső hegesztés mellett szétvágjuk és kiveszem belőle a cuccot, majd szépen összevarjuk és üresen vissza...Más ötletem nem nagyon van...
Sziasztok!

Tegnap leszedtem a motorom (S2R 800) kipufogó rendszerét egy kis tisztítás céljából. A blokk alatti dob leszerelésekor azt vettem észre, hogy valami zörög benne, gondolom a katalizátor itt van és az esett szét. Vélhetően egy korábbi padkához ütődés okozta a vesztét...Kérdésem az lenne, hogy valakinek volt-e már hasonló tapasztalata? Mivel nem szeretném, ha ott zörögne, ezért arra gondoltam, hogy a középső hegesztés mellett szétvágjuk és kiveszem belőle a cuccot, majd szépen összevarjuk és üresen vissza...Más ötletem nem nagyon van...
így van benne a katalizátor, a többi képet ne nézd http://postimg.org/gallery/uev949a/
Köszi! Végül mi is szétvágtuk....Sajnos nekem a katalizátor ki volt esve a hengeréből és csúszkál benne jobbra balra. Most azon megy a tanakodás, hogy visszahegesszük-e vagy anélkül rakjuk össze....Nem tudom, hogy okozok-e kárt ezzel a motornak?
Csatolmányok:
foto1.jpg
foto1.jpg (152.11 KiB) Megtekintve 7691 alkalommal
Avatar
 dino74
#3860
Sziasztok!

Tegnap leszedtem a motorom (S2R 800) kipufogó rendszerét egy kis tisztítás céljából. A blokk alatti dob leszerelésekor azt vettem észre, hogy valami zörög benne, gondolom a katalizátor itt van és az esett szét. Vélhetően egy korábbi padkához ütődés okozta a vesztét...Kérdésem az lenne, hogy valakinek volt-e már hasonló tapasztalata? Mivel nem szeretném, ha ott zörögne, ezért arra gondoltam, hogy a középső hegesztés mellett szétvágjuk és kiveszem belőle a cuccot, majd szépen összevarjuk és üresen vissza...Más ötletem nem nagyon van...
Sziasztok!

Tegnap leszedtem a motorom (S2R 800) kipufogó rendszerét egy kis tisztítás céljából. A blokk alatti dob leszerelésekor azt vettem észre, hogy valami zörög benne, gondolom a katalizátor itt van és az esett szét. Vélhetően egy korábbi padkához ütődés okozta a vesztét...Kérdésem az lenne, hogy valakinek volt-e már hasonló tapasztalata? Mivel nem szeretném, ha ott zörögne, ezért arra gondoltam, hogy a középső hegesztés mellett szétvágjuk és kiveszem belőle a cuccot, majd szépen összevarjuk és üresen vissza...Más ötletem nem nagyon van...
így van benne a katalizátor, a többi képet ne nézd http://postimg.org/gallery/uev949a/
Avatar
 Warpig
#3859
Hi!
Fúrt már ki valaki karbon hátsó sárvédőt felhelyezés céljából?(S4R)Milyen fúrószárral?,reped?,törik?,stb...
Köszi ha segítetek!
Bánj úgy vele, mint az acéllal. Pontozni kell!
Avatar
 Ton-up
#3858
Hi!
Fúrt már ki valaki karbon hátsó sárvédőt felhelyezés céljából?(S4R)Milyen fúrószárral?,reped?,törik?,stb...
Köszi ha segítetek!
Semmi extra csigafúróval szépen ki lehet fúrni, pontozd meg előtte!
Avatar
 Pityke
#3857
Hi!
Fúrt már ki valaki karbon hátsó sárvédőt felhelyezés céljából?(S4R)Milyen fúrószárral?,reped?,törik?,stb...
Köszi ha segítetek!
Avatar
 Snake
#3856
Sziasztok! Újdonsült Ducati tulajdonos vagyok és a segítségeteket szeretném kérni. "Kis" 620-ról nem tudom, hogy de leesett a hátsó üléstakaró. Égen földön keresek. Már feladtam, hogy olyat találjak amilyen volt piros-fehér ducati corse felirattal. Már annak is nagyon örülnék, ha találnék egy simát és azt festővel ill dekorossal megoldom. Tudnátok ebben segíteni, valakinek van eladó vagy osmer valakit. Nagyon hálás lennék.

Köszönöm,

Szép Napot!

Skumi


Ha nem találtál még púpot, akkor ők csinálnak neked! üvegszálból is dolgoznak azt hiszem

http://www.wolfdesign.hu/hu/motor/23/
Avatar
 Pepe77
#3855
Sziasztok!

Tegnap leszedtem a motorom (S2R 800) kipufogó rendszerét egy kis tisztítás céljából. A blokk alatti dob leszerelésekor azt vettem észre, hogy valami zörög benne, gondolom a katalizátor itt van és az esett szét. Vélhetően egy korábbi padkához ütődés okozta a vesztét...Kérdésem az lenne, hogy valakinek volt-e már hasonló tapasztalata? Mivel nem szeretném, ha ott zörögne, ezért arra gondoltam, hogy a középső hegesztés mellett szétvágjuk és kiveszem belőle a cuccot, majd szépen összevarjuk és üresen vissza...Más ötletem nem nagyon van...
Avatar
 gagyi
#3852
Régebben volt szó utasülésre való csúszásgátló cuccról. Milyen tapasztalatok vannak vele? Honnan rendelte, aki említette?
Köszi!
W.

Tökéletes megoldás és a kinézete is vállalható.
Avatar
 Laci
#3850
Szisztok! Segítséget kérek,s4-es Monsternek van-e irànyjelző reléje és ha van hol? Köszi!
Az S4R-nek a műszerfalban van szerintem az S4-nek is
Avatar
 robis4
#3849
Szisztok! Segítséget kérek,s4-es Monsternek van-e irànyjelző reléje és ha van hol? Köszi!
Avatar
 Warpig
#3848
Régebben volt szó utasülésre való csúszásgátló cuccról. Milyen tapasztalatok vannak vele? Honnan rendelte, aki említette?
Köszi!
W.
Avatar
 qweras
#3847
Sziasztok!
Van valakinek "régi Monster"-en (600-620-750-900) Rizoma kormány + 22/28-as kormány adapter??
Érdekelnének tapasztalatok: kényelmes - nem kényelmes, kábelek - hidraulika csövek remélem elegek a gyáriak, stb, bármi!!!
Előre is köszönöm!!!
(esetleg fotó is jó lenne, hogy hogy áll rajta :-D )
Avatar
 monstercock2
#3846
megnézem neked, nekem anno volt tarcsi
Köszi Dinó! Akkor megvárom, hogy van-e, addig nem rendelem meg
azért holnap csörgess meg mert el fogom felejteni, tengely is kell?
Figyinrendeld meg nyugodtan mert majd nekem is kell biztos, ha van adok es ha meg jönn visszadod ;)
Kell a tengely is. Rendben, köszi. Holnap csörgök
Avatar
 dino74
#3845
Régebbi tipusú Monsterhez (620) légszûrôház leszorító pántot keresek 2 db-ot. Ha valakinek van átvenném. Vagy tipp hogy mivel tudom helyettesíteni. Elôre is köszönettel: Gábor
megnézem neked, nekem anno volt tarcsi
Köszi Dinó! Akkor megvárom, hogy van-e, addig nem rendelem meg
azért holnap csörgess meg mert el fogom felejteni, tengely is kell?
Figyinrendeld meg nyugodtan mert majd nekem is kell biztos, ha van adok es ha meg jönn visszadod ;)
Avatar
 monstercock2
#3844
Régebbi tipusú Monsterhez (620) légszûrôház leszorító pántot keresek 2 db-ot. Ha valakinek van átvenném. Vagy tipp hogy mivel tudom helyettesíteni. Elôre is köszönettel: Gábor
megnézem neked, nekem anno volt tarcsi
Köszi Dinó! Akkor megvárom, hogy van-e, addig nem rendelem meg
Avatar
 dino74
#3842
Régebbi tipusú Monsterhez (620) légszûrôház leszorító pántot keresek 2 db-ot. Ha valakinek van átvenném. Vagy tipp hogy mivel tudom helyettesíteni. Elôre is köszönettel: Gábor
megnézem neked, nekem anno volt tarcsi
Avatar
 monstercock2
#3840
Régebbi tipusú Monsterhez (620) légszûrôház leszorító pántot keresek 2 db-ot. Ha valakinek van átvenném. Vagy tipp hogy mivel tudom helyettesíteni. Elôre is köszönettel: Gábor
Avatar
 peet29
#3839
Sziasztok!
Segítséget kérnék alkatrészellátással kapcsolatban.
Ducati Monster 796-hoz keresek.
-bal oldali tükröt(696,1100 is jó)
-elsõ fékhengerbe való(ami a kormányon van)gumi karmantyút.A ducati csak kompletten akarja adni az egész fékhengert.Szétszedve a fékhengert a karmantyún ez a cikkszám van:brembo 05503940.A pár száz forintos tömítés miatt nem szeretnék venni egy egész fékmunkahengert.
-bal markolat.
-váltó pedál.
Elõre is köszönöm a segítséget...
Avatar
 peet29
#3838
Sziasztok!
Segítséget kérnék alkatrészellátással kapcsolatban.
Ducati Monster 796-hoz keresek.
-bal oldali tükröt(696,1100 is jó)
-elsõ fékhengerbe való(ami a kormányon van)gumi karmantyút.A ducati csak kompletten akarja adni az egész fékhengert.Szétszedve a fékhengert a karmantyún ez a cikkszám van:brembo 05503940.A pár száz forintos tömítés miatt nem szeretnék venni egy egész fékmunkahengert.
-bal markolat.
-váltó pedál.
Elõre is köszönöm a segítséget...
Avatar
 Ton-up
#3837
Köszi. Ezt a carbont én is láttam, csak ezt sajna nemtom fényezni.
Miért ne lehetne fényezni?
Fényezni lehet, csak nem érdemes.
Kinek mi a nyerő. Amúgy meg a versenyzők is színre fújják....
Avatar
 Trade7
#3836
Köszi. Ezt a carbont én is láttam, csak ezt sajna nemtom fényezni.
Miért ne lehetne fényezni?
Fényezni lehet, csak nem érdemes.
Avatar
 Ton-up
#3835
Köszi. Ezt a carbont én is láttam, csak ezt sajna nemtom fényezni.
Miért ne lehetne fényezni?
Avatar
 vasde
#3832
kiszedsz 2 szemet a lancbol
köszi, erre gondoltam, ezek szerint nem gáz
A lanc nem lesz gyengebb ha 2 szemmel kevesebb :) Remelem celszerszamod van a lancszereleshez.

kérek segítséget, de ez a kiszedek két szemet történet számomra ijesztőnek tűnt, ugyanis ezt mondta a srác is aki rendelkezik felszereléssel és segít benne.
csak ilyen f@sz vagyok, mert gondoltam, ha van 102 szemes, ráadásul úgy is igazolják vissza, miért nem azt kapok és miért kell barkácsolni
de még egyszer köszi, a válaszod olyan természetes volt, hogy ebből rá kellett jönnöm, ez nem ördögtől való dolog
Avatar
 stafford
#3831
sziasztok,
99-es monster 600-asomon láncszettet kell cserélni
rendeltem pinktől első 15 hátsó 46 fogú kereket és egy 520vx2, de csak 104 szemeset küldtek a 102 szemű helyett.
mit lehet ilyen esetben tenni
előre is köszi a válaszokat
üdv.beco
kiszedsz 2 szemet a lancbol
köszi, erre gondoltam, ezek szerint nem gáz
A lanc nem lesz gyengebb ha 2 szemmel kevesebb :) Remelem celszerszamod van a lancszereleshez.
Avatar
 vasde
#3830
sziasztok,
99-es monster 600-asomon láncszettet kell cserélni
rendeltem pinktől első 15 hátsó 46 fogú kereket és egy 520vx2, de csak 104 szemeset küldtek a 102 szemű helyett.
mit lehet ilyen esetben tenni
előre is köszi a válaszokat
üdv.beco
kiszedsz 2 szemet a lancbol
köszi, erre gondoltam, ezek szerint nem gáz
Avatar
 stafford
#3829
sziasztok,
99-es monster 600-asomon láncszettet kell cserélni
rendeltem pinktől első 15 hátsó 46 fogú kereket és egy 520vx2, de csak 104 szemeset küldtek a 102 szemű helyett.
mit lehet ilyen esetben tenni
előre is köszi a válaszokat
üdv.beco
kiszedsz 2 szemet a lancbol
Avatar
 vasde
#3828
sziasztok,
99-es monster 600-asomon láncszettet kell cserélni
rendeltem pinktől első 15 hátsó 46 fogú kereket és egy 520vx2, de csak 104 szemeset küldtek a 102 szemű helyett.
mit lehet ilyen esetben tenni
előre is köszi a válaszokat
üdv.beco
Avatar
 Skumi
#3827
Sajna Desmodokinak sincs üléstakarója. Ha valaki tud valamit ne tartsa magában :)

Köszi.
Avatar
 Skumi
#3826
Sziasztok! Újdonsült Ducati tulajdonos vagyok és a segítségeteket szeretném kérni. "Kis" 620-ról nem tudom, hogy de leesett a hátsó üléstakaró. Égen földön keresek. Már feladtam, hogy olyat találjak amilyen volt piros-fehér ducati corse felirattal. Már annak is nagyon örülnék, ha találnék egy simát és azt festővel ill dekorossal megoldom. Tudnátok ebben segíteni, valakinek van eladó vagy osmer valakit. Nagyon hálás lennék.

Köszönöm,

Szép Napot!

Skumi
szia,

desmodoki-t kérdezd meg, neki szokott lenni bontott. +36 20 917 0442


Köszönöm!
Avatar
 ricsi
#3825
Sziasztok! Újdonsült Ducati tulajdonos vagyok és a segítségeteket szeretném kérni. "Kis" 620-ról nem tudom, hogy de leesett a hátsó üléstakaró. Égen földön keresek. Már feladtam, hogy olyat találjak amilyen volt piros-fehér ducati corse felirattal. Már annak is nagyon örülnék, ha találnék egy simát és azt festővel ill dekorossal megoldom. Tudnátok ebben segíteni, valakinek van eladó vagy osmer valakit. Nagyon hálás lennék.

Köszönöm,

Szép Napot!

Skumi
szia,

desmodoki-t kérdezd meg, neki szokott lenni bontott. +36 20 917 0442
Avatar
 Skumi
#3824
Sziasztok! Újdonsült Ducati tulajdonos vagyok és a segítségeteket szeretném kérni. "Kis" 620-ról nem tudom, hogy de leesett a hátsó üléstakaró. Égen földön keresek. Már feladtam, hogy olyat találjak amilyen volt piros-fehér ducati corse felirattal. Már annak is nagyon örülnék, ha találnék egy simát és azt festővel ill dekorossal megoldom. Tudnátok ebben segíteni, valakinek van eladó vagy osmer valakit. Nagyon hálás lennék.

Köszönöm,

Szép Napot!

Skumi
Avatar
 Snake
#3822
S4rs műszerfalra nem tudtok valami hasonló megoldást? A műszer maga jó, csak a keret meg a lencse repedezett meg.

szia!
Én a pengével kivágtam a plexit, és vágattam bele üveget. Lecsiszoltam pontosan, és beragasztottam sikával... macera, de nagyon szép lett.
Sajnos az enyémben a keret sokkal keskenyebb, nem igazán van hova ragasztani az új üveget.

nekem is kb 0.5mm volt, épen csak egy kis perem. Fogpiszkával kentem be, és a maradékot simán le lehetett törölni az üvegről folttisztító benzinnel. Ha remeg a kezed, ne kezd el sör nélkül ;)
Avatar
 Trade7
#3821
Ennyiert kapsz szep gokart muszerfalat :D
S4rs műszerfalra nem tudtok valami hasonló megoldást? A műszer maga jó, csak a keret meg a lencse repedezett meg.

szia!
Én a pengével kivágtam a plexit, és vágattam bele üveget. Lecsiszoltam pontosan, és beragasztottam sikával... macera, de nagyon szép lett.
Sajnos az enyémben a keret sokkal keskenyebb, nem igazán van hova ragasztani az új üveget.
Avatar
 gonosz
#3820
Sziasztok!

Megdöglött a műszerfal a motoromon (2004-es Monster 900 i.e.). Nem igazán javítható, nézték már több helyen is. Új meg sztem bődületesen drága, merthogy immo is benne van, vagy miért. Kaptam ajánlatot 200.000-től 300.000-ig.
Nem tudtok esetleg vmi megoldást? Az sem baj, ha nem gyári a műszerfal, lehet bármilyen akármi is, ami azért jól néz ki.
Vagy ha valakinél van 1 másik, ami nem működik, és nem elektronika hibája van, akkor talán a kettőből egyet össze tudnék bugázni...

Köszi,
ZsZ.


Én majd egy ilyenre ruházok be hamarosan, mert a fapados 600-as óraegység annyira nem HD :). Szerintem ízlés dolga, elég sok rajta a fény, viszont minden benne van, ami kell.

honnan lehet ilyet?
valahol találtam olcsóbb megoldást erre a típusra, majd utánajárok. @Kajakman: igen-igen, én is úgy fognék csak bele
Avatar
 Snake
#3819
Ennyiert kapsz szep gokart muszerfalat :D
S4rs műszerfalra nem tudtok valami hasonló megoldást? A műszer maga jó, csak a keret meg a lencse repedezett meg.

szia!
Én a pengével kivágtam a plexit, és vágattam bele üveget. Lecsiszoltam pontosan, és beragasztottam sikával... macera, de nagyon szép lett.
Csatolmányok:
dsc02416.jpg
dsc02416.jpg (466.8 KiB) Megtekintve 8618 alkalommal
Avatar
 Trade7
#3818
Ennyiert kapsz szep gokart muszerfalat :D
S4rs műszerfalra nem tudtok valami hasonló megoldást? A műszer maga jó, csak a keret meg a lencse repedezett meg.
Avatar
 Snake
#3817
Jó hír! Gratula!!
Akkor rakod össze, ugye? Nem kell megvennem a gyári cuccokkal, hogy motor legyen belőle bontás helyett??? :-D
:-D


Megy össze a kis szemétláda. Remélem jó a blokk amit vettem, és hamar elkészül. Már nagyon tele van vele...
kösz a drukkot ;)

Ez tényleg jó hír
Én is örülök :-)


hát még én :)
Avatar
 Dani
#3816
S2R Dark 800-on a hátsó kereket hány Nm-el kell meghúzni?

A 46os anyára gondolok :)
egy jó 46-os anya
ezt én meghúznám 1000el :D

megtéptem 1000el :D
zégergyűrű rá + kötegelő, azt nem volt gond :) :)
Avatar
 Kajakman
#3815
Sziasztok!

Megdöglött a műszerfal a motoromon (2004-es Monster 900 i.e.). Nem igazán javítható, nézték már több helyen is. Új meg sztem bődületesen drága, merthogy immo is benne van, vagy miért. Kaptam ajánlatot 200.000-től 300.000-ig.
Nem tudtok esetleg vmi megoldást? Az sem baj, ha nem gyári a műszerfal, lehet bármilyen akármi is, ami azért jól néz ki.
Vagy ha valakinél van 1 másik, ami nem működik, és nem elektronika hibája van, akkor talán a kettőből egyet össze tudnék bugázni...

Köszi,
ZsZ.


Én majd egy ilyenre ruházok be hamarosan, mert a fapados 600-as óraegység annyira nem HD :). Szerintem ízlés dolga, elég sok rajta a fény, viszont minden benne van, ami kell.

Ha ilyenre cseréled, előtte alaposan dokumentáld fényképekkel a régit, óraállást, mert aztán x idő után egy esetleges eladásnál lehet magyarázkodni, h nem esés miatt és nem 60k km beletétele után lett átcserélve az óra :)
Avatar
 cszsolt
#3812


Bizony bizony :) :)
Jó hír! Gratula!!
Akkor rakod össze, ugye? Nem kell megvennem a gyári cuccokkal, hogy motor legyen belőle bontás helyett??? :-D
:-D


Megy össze a kis szemétláda. Remélem jó a blokk amit vettem, és hamar elkészül. Már nagyon tele van vele...
kösz a drukkot ;)

Ez tényleg jó hír
Én is örülök :-)
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 91

The handicap of 3-3.5 in soccer betting refers to […]