Avatar
 NagyGábor
#3111
Sziasztok. Monster 695-öm van, gyári gumiméret 160-as hátul. Tennék rá 180-ast, nem tuja valaki, ráfér? Jobb lessz kanyrban? A sárvédőbe is csisszesen fér el a 160-as..de az leszedném, az nem gond.. Ki mit javasol?
Avatar
 dudu
#3110
Sziasztok. Kormányvégsúlyokkal mik a tapasztalatok? 600-as Monsteremen a gyáriak vannak még. Mennyit javít a stabilitásán a kormánynak a nagyobb végsúly? Vagy a nagyobb sebességnél való szitálást az sem csökkenti, csak egy normális kormánystabilizátor? :)
Avatar
 Kajakman
#3109
Szia, egy kicsit más téma, de egy másik vélemény. Én kurvára utálom a tanktáskákat :D És eddig mindig úgy oldottam meg, hogy vagy a barátnő cipelte a cuccokat hátizsákként, vagy pedig mostantól ha egyedül megyek, akkor üléstáska lesz, amit pont most vettem. Nem tudom mennyit mész egyedül, mennyit akarsz pakolni, de ha annyit mint én, akkor egy ilyen 20 literes cucc bőven jó. A táskákról majd ír valaki más véleményt :)
Igazából nem akarom a barátnőm hátát terhelni a táskával ezért gondoltam a tanktáskát mikor ketten megyünk. Ha meg egyedül mennék akkor meg ezt a táskát valahogy felszerelném az ülésre az utas helyére. Elég nagy méretű, pont emiatt. Vagy ez hülyeség? :D
Egyébként köszi az észrevételed. Ez a 20 literes táska?? :O Elég nagynak tűnik. :D
Ugyanolyan táskát vettem pár hónapja, mint Kajakmannak van. Teljesen jó. fel, levétel néhány perc. lehetne könnyebb is, de nem vészes. Ahogy a képen is látszik kis esztétikai hiba, hogy egy kicsit gyűrődik az a vastag vászon cucc.

/ja, most látom, hogy a hátsó ülés foglalt nálad/

Kajakman, hol akasztod össze a pókokat a sárvédő alatt?
Hali! Semmi extra, átlósan, X alakban egymásba a kampókat. Máshova nem nagyon tudtam. Kicsit gyűrődik az oldalán nekem is, de fixen a helyén marad. F@sz@ :)
Avatar
 ForumRider
#3108
Sziasztok! Szeretnék venni a Monsterhez tanktáskát. Ezt a típust néztem ki, ismeri valaki esetleg?
https://citybike.hu/Tanktaska_GIVI_EA10 ... rtdet_tabs
Esetleg ha van valakinek keveset használt eladó, lehet az is érdekelne. :) Milyen tapasztalataitok vannak a tanktáskákkal egyébként? Van valami extra amire érdemes figyelni?
Szia, egy kicsit más téma, de egy másik vélemény. Én kurvára utálom a tanktáskákat :D És eddig mindig úgy oldottam meg, hogy vagy a barátnő cipelte a cuccokat hátizsákként, vagy pedig mostantól ha egyedül megyek, akkor üléstáska lesz, amit pont most vettem. Nem tudom mennyit mész egyedül, mennyit akarsz pakolni, de ha annyit mint én, akkor egy ilyen 20 literes cucc bőven jó. A táskákról majd ír valaki más véleményt :)
Igazából nem akarom a barátnőm hátát terhelni a táskával ezért gondoltam a tanktáskát mikor ketten megyünk. Ha meg egyedül mennék akkor meg ezt a táskát valahogy felszerelném az ülésre az utas helyére. Elég nagy méretű, pont emiatt. Vagy ez hülyeség? :D
Egyébként köszi az észrevételed. Ez a 20 literes táska?? :O Elég nagynak tűnik. :D
Ugyanolyan táskát vettem pár hónapja, mint Kajakmannak van. Teljesen jó. fel, levétel néhány perc. lehetne könnyebb is, de nem vészes. Ahogy a képen is látszik kis esztétikai hiba, hogy egy kicsit gyűrődik az a vastag vászon cucc.

/ja, most látom, hogy a hátsó ülés foglalt nálad/

Kajakman, hol akasztod össze a pókokat a sárvédő alatt?
Avatar
 revel
#3106
Sziasztok 600 monster 1996 kíváncsiságból levettem a vezérműszíj védőket , mert csak juni 30 ra kaptam időpontot a moto rosso nál a víszszintes szíjat kb 90 fokban el tudom fordítani az normális lehet? Nem lehet hogy kicsit laza?
Avatar
 Chris
#3105
Sziasztok! Először is mint új tag és boldog Ducati Monster tulaj, szeretnék mindenkit üdvözölni itt eme remek oldalon! 1 hete van meg az új szerelem de már "fáj a feje" és nem akarja... :)
Egész télen 1 garázsban állt , ősszel még minden ok volt. Most, hogy megvettem üzem hőfokon elmegy az alapjárat és 2000-2300 körül ingadozik Mi lehet a baj? Ez egy 1993-as 900-as karburátoros típus.
Előre is köszi a segítséget!
Ez egy olyan jelenség a karbis monstereknél amit nem könnyű orvosolni szerintem . Ki kell tapasztalni a dolgokat . Nekem az első év volt a legroszabb mert szinte semmi tapasztalatom sem volt e téren . Szinte ugyanezeket produkálta , aztán dús volt a keverék beköpte a gyertyát . Ugyanígy felpörög időnként minta valahol falslevegőt kapna stb stb . Nehéz leírni , túl hosszú .
Értem, köszi. Akkor együtt kell vele élni aztán majd rájön az ember szép lassan...
Avatar
 76
#3104
Szerintem 15-50
Mert hogy benzin szaga van az olajnak amikor leengeded. Dinotol idéztem.
Avatar
 revel
#3100
Köszi. Sajnos nincs könyve ez lett volna a következő okos kérdésem hogy honnan tudnám letölteni magyarul, vagy angolul?

katt bigyók-régi oldal-dokumentumok (jobbra fent)
Köszi szépen tűzoltó vagy?? Én is, Tatabányán. Sajna ott csak 2000 feletti kézikönyvek vannak.
 angel911
#3099
Köszi. Sajnos nincs könyve ez lett volna a következő okos kérdésem hogy honnan tudnám letölteni magyarul, vagy angolul?

katt bigyók-régi oldal-dokumentumok (jobbra fent)
Avatar
 revel
#3098
Köszi. Sajnos nincs könyve ez lett volna a következő okos kérdésem hogy honnan tudnám letölteni magyarul, vagy angolul?
Avatar
 dudu
#3093
Szia, egy kicsit más téma, de egy másik vélemény. Én kurvára utálom a tanktáskákat :D És eddig mindig úgy oldottam meg, hogy vagy a barátnő cipelte a cuccokat hátizsákként, vagy pedig mostantól ha egyedül megyek, akkor üléstáska lesz, amit pont most vettem. Nem tudom mennyit mész egyedül, mennyit akarsz pakolni, de ha annyit mint én, akkor egy ilyen 20 literes cucc bőven jó. A táskákról majd ír valaki más véleményt :)
Igazából nem akarom a barátnőm hátát terhelni a táskával ezért gondoltam a tanktáskát mikor ketten megyünk. Ha meg egyedül mennék akkor meg ezt a táskát valahogy felszerelném az ülésre az utas helyére. Elég nagy méretű, pont emiatt. Vagy ez hülyeség? :D
Egyébként köszi az észrevételed. Ez a 20 literes táska?? :O Elég nagynak tűnik. :D
Elég nagy méretű a barátnőd? :D ;)

Én is majdnem kaptam egy pofont amiért üléstáskát vettem tanktáska helyett, de hát az élet kegyetlen :))
Nem nagyméretű, de egy szempillaspirállal bárkit harcképtelenné tud tenni :D Jobb az ilyet elkerülni :D

Kezdem érteni a filozófiád :D Lehet nekem is ezt a taktikát kellene követnem :D
Avatar
 Kajakman
#3092
Sziasztok! Szeretnék venni a Monsterhez tanktáskát. Ezt a típust néztem ki, ismeri valaki esetleg?
https://citybike.hu/Tanktaska_GIVI_EA10 ... rtdet_tabs
Esetleg ha van valakinek keveset használt eladó, lehet az is érdekelne. :) Milyen tapasztalataitok vannak a tanktáskákkal egyébként? Van valami extra amire érdemes figyelni?
Szia, egy kicsit más téma, de egy másik vélemény. Én kurvára utálom a tanktáskákat :D És eddig mindig úgy oldottam meg, hogy vagy a barátnő cipelte a cuccokat hátizsákként, vagy pedig mostantól ha egyedül megyek, akkor üléstáska lesz, amit pont most vettem. Nem tudom mennyit mész egyedül, mennyit akarsz pakolni, de ha annyit mint én, akkor egy ilyen 20 literes cucc bőven jó. A táskákról majd ír valaki más véleményt :)
Igazából nem akarom a barátnőm hátát terhelni a táskával ezért gondoltam a tanktáskát mikor ketten megyünk. Ha meg egyedül mennék akkor meg ezt a táskát valahogy felszerelném az ülésre az utas helyére. Elég nagy méretű, pont emiatt. Vagy ez hülyeség? :D
Egyébként köszi az észrevételed. Ez a 20 literes táska?? :O Elég nagynak tűnik. :D
Elég nagy méretű a barátnőd? :D ;)

Én is majdnem kaptam egy pofont amiért üléstáskát vettem tanktáska helyett, de hát az élet kegyetlen :))
Avatar
 dudu
#3091
Sziasztok! Szeretnék venni a Monsterhez tanktáskát. Ezt a típust néztem ki, ismeri valaki esetleg?
https://citybike.hu/Tanktaska_GIVI_EA10 ... rtdet_tabs
Esetleg ha van valakinek keveset használt eladó, lehet az is érdekelne. :) Milyen tapasztalataitok vannak a tanktáskákkal egyébként? Van valami extra amire érdemes figyelni?
Szia, egy kicsit más téma, de egy másik vélemény. Én kurvára utálom a tanktáskákat :D És eddig mindig úgy oldottam meg, hogy vagy a barátnő cipelte a cuccokat hátizsákként, vagy pedig mostantól ha egyedül megyek, akkor üléstáska lesz, amit pont most vettem. Nem tudom mennyit mész egyedül, mennyit akarsz pakolni, de ha annyit mint én, akkor egy ilyen 20 literes cucc bőven jó. A táskákról majd ír valaki más véleményt :)
Igazából nem akarom a barátnőm hátát terhelni a táskával ezért gondoltam a tanktáskát mikor ketten megyünk. Ha meg egyedül mennék akkor meg ezt a táskát valahogy felszerelném az ülésre az utas helyére. Elég nagy méretű, pont emiatt. Vagy ez hülyeség? :D
Egyébként köszi az észrevételed. Ez a 20 literes táska?? :O Elég nagynak tűnik. :D
Avatar
 Kajakman
#3090
Sziasztok! Szeretnék venni a Monsterhez tanktáskát. Ezt a típust néztem ki, ismeri valaki esetleg?
https://citybike.hu/Tanktaska_GIVI_EA10 ... rtdet_tabs
Esetleg ha van valakinek keveset használt eladó, lehet az is érdekelne. :) Milyen tapasztalataitok vannak a tanktáskákkal egyébként? Van valami extra amire érdemes figyelni?
Szia, egy kicsit más téma, de egy másik vélemény. Én kurvára utálom a tanktáskákat :D És eddig mindig úgy oldottam meg, hogy vagy a barátnő cipelte a cuccokat hátizsákként, vagy pedig mostantól ha egyedül megyek, akkor üléstáska lesz, amit pont most vettem. Nem tudom mennyit mész egyedül, mennyit akarsz pakolni, de ha annyit mint én, akkor egy ilyen 20 literes cucc bőven jó. A táskákról majd ír valaki más véleményt :)
Csatolmányok:
20140611_180002.jpg
20140611_180002.jpg (1.29 MiB) Megtekintve 9943 alkalommal
Avatar
 ricsi
#3088
@ricsi: köszi, pont ilyen konzolt találtam én is, csak az a gáz, hogy ahhoz a karbon-idomhoz amit kinéztem nem adnak... Pedig szerintem jobban járnék, ha egy helyről jönne maga az idom és a konzol is, nehogy nekem ne passzoljanak egymáshoz! Vagy ez hülyeség? :)
nem árt, ha ugyanonnan jön, mert ezek az utángyártott alkatrészek (bármennyire is profik) eltérhetnek pár mm-ert. mondjuk ha nincs hozzá, és külön veszed őket, egy jó fogóval bármikor megoldod az elcsúszást.
Avatar
 ricsi
#3087
Sziasztok!

Úgy nézem, hogy gatyába kell rázni az első teleszkópokat, mert ereszt....és ez szerintem nem természetes :). Szóval mit tudtok ajánlani? Hová vihetem, hol éri meg a legjobban, mik a tapasztalatok, mert - gondolom - nem nagy művészet a gyűrűk, valamint az olaj cseréje....

Köszi: g.
olcsóbbik megoldás pl. motorosso, töki simán cserél az elsőkben olajat. drágább és szuperprofi az ohlins.hu, Déczi mester.
Avatar
 Reznor
#3086
@ricsi: köszi, pont ilyen konzolt találtam én is, csak az a gáz, hogy ahhoz a karbon-idomhoz amit kinéztem nem adnak... Pedig szerintem jobban járnék, ha egy helyről jönne maga az idom és a konzol is, nehogy nekem ne passzoljanak egymáshoz! Vagy ez hülyeség? :)
Avatar
 gonosz
#3085
Sziasztok!

Úgy nézem, hogy gatyába kell rázni az első teleszkópokat, mert ereszt....és ez szerintem nem természetes :). Szóval mit tudtok ajánlani? Hová vihetem, hol éri meg a legjobban, mik a tapasztalatok, mert - gondolom - nem nagy művészet a gyűrűk, valamint az olaj cseréje....

Köszi: g.
Avatar
 revel
#3084
Üdvözlök mindenkit most vásároltam egy Monster 600 1996 os motort. Eddig imádom de szeretném kicsit átnézetni segítséget kérnék hozzáértő személyektől Tatabánya környékén. Köszönöm Gergő
legközelebb a Moto Rosso-t ajánlom, a Budaörsi reptéren találod őket. www.motorosso.hu
Köszönöm szépen holnap felveszem velük a kapcsolatot.
Avatar
 ricsi
#3083
Üdvözlök mindenkit most vásároltam egy Monster 600 1996 os motort. Eddig imádom de szeretném kicsit átnézetni segítséget kérnék hozzáértő személyektől Tatabánya környékén. Köszönöm Gergő
legközelebb a Moto Rosso-t ajánlom, a Budaörsi reptéren találod őket. www.motorosso.hu
Avatar
 revel
#3082
Üdvözlök mindenkit most vásároltam egy Monster 600 1996 os motort. Eddig imádom de szeretném kicsit átnézetni segítséget kérnék hozzáértő személyektől Tatabánya környékén. Köszönöm Gergő
Avatar
 ricsi
#3081
Sziasztok!
620-as Mosterremre szeretnék hátsó üléstakaró idomot és az lenne a kérdésem azokhoz, akiknek van ilyen, hogy hogyan történik az idom rögzítése? A neten keresgélve úgy láttam, hogy kell hozzá egy rögzítő szett... Nem tudja itt valaki, hogy honnan lehetne ilyen szettet szerezni?
Köszi a válaszokat!
ahogy staff mondja, és így néz ki.
Csatolmányok:
imageuploadedbymo_free1351885268.298769.jpg
imageuploadedbymo_free1351885268.298769.jpg (158.21 KiB) Megtekintve 9944 alkalommal
Avatar
 stafford
#3080
Sziasztok!
620-as Mosterremre szeretnék hátsó üléstakaró idomot és az lenne a kérdésem azokhoz, akiknek van ilyen, hogy hogyan történik az idom rögzítése? A neten keresgélve úgy láttam, hogy kell hozzá egy rögzítő szett... Nem tudja itt valaki, hogy honnan lehetne ilyen szettet szerezni?
Köszi a válaszokat!
Az ulestakaro idom az ules aljan kerul rogzitesre ket csavarral, amit kezzel lehet/kell ki/becsavarni. Nem kell hozza semmi extra, csak az idomhoz tartozo ket konzol, amit altalaban adnak hozza.
Avatar
 Reznor
#3079
Sziasztok!
620-as Mosterremre szeretnék hátsó üléstakaró idomot és az lenne a kérdésem azokhoz, akiknek van ilyen, hogy hogyan történik az idom rögzítése? A neten keresgélve úgy láttam, hogy kell hozzá egy rögzítő szett... Nem tudja itt valaki, hogy honnan lehetne ilyen szettet szerezni?
Köszi a válaszokat!
Avatar
 Vicctor
#3077
Egy ötlet.
Vedd ki a killert és nézd át a Leo rendszert,nem fúj ki valahol és hasznàld killer nélkül!azért találták ki a nyitott rendszert,hogy úgy használják!

A kifújással mondasz valamit mert az hőmérséklet fúggő lehet, hogy felmelegszik, lehül, felmelegszik és lehet hogy van egy olyan állapot amikor kicsit kifúj, majd jól megvizsgálom amikor puffog legközelebb.

Ha kivenném a killert tuti puffogna, és kéne már a Perfomance ECU ami elég borsos.

Egyébként totál szívás a Leo Killer, nem lehet kivenni, bele van hegesztve.
És ez csak akkor derült ki amikor fél nap szívás után végre fent volt és gondoltam kiveszem milyen a hangja.
Csak úgy lehet kivenni ha leveszed a dobokat és a másik irányból egy pont olyan átmérőjű mondjuk fahengert bedugsz és elkezded püfölni, mivel elég szívás volt feltenni hogy jól álljanak, még nem vitt rá a lélek hogy levegyem emiatt, talán majd egy télen.
Azért van belehegesztve van mert E betűs a kipu és csak úgy érvényes ha benne van a killer.
Avatar
 gizi
#3076
Egy ötlet.
Vedd ki a killert és nézd át a Leo rendszert,nem fúj ki valahol és hasznàld killer nélkül!azért találták ki a nyitott rendszert,hogy úgy használják!
Avatar
 Vicctor
#3075
Na erre mondjon nekem valaki valami okosat.
695 -öm van ugye, annyi módosítással hogy LeoVince SBK van rajta Killerrel, és a FatDuc féle O2 manipulátor ami kiválóan helyrerakta a zizi karbivisszapuffoggós járást anmi 695 típus betegség

Az a történet, hogy reggel elindulunk megy a gép, gyönyörűn muzsikál, egy rángatás nincsen, egy visszapuffanás sincs a kipuban.
Megyünk mondjuk 100km -t, pihi kútnál, olajhőmérséklet úgy 110fok tehát minden ok.
15-20 perc pihi nem tankolunk ugyanaz a benzin mind eddig, visszahűlt mondjuk 85-90fokra az olaj.
Inentől kezdve a gép rángat menet közben, és motorféknél masszívan durrog vissza a kipufogóba.
Megyónk mondjuk 50km -t a jelenség végig fennál, megállunk akármi miatt 10-15 percre.
Elindulunk és a motor megint tökéletes se egy rángatás, se egy puffanás.

Nem most tapasztaltam ezt először, már jópárszor előfordult.

Soha nem alakul ki vagy szűnik meg a jelenség menet közben, mindig csak megállás után lesz vagy rossz vagy jó.
Gyanús hogy általában féltank benzin környékén alakul ki, mintha volna egy olyan szint mondjuk 8 litertől 5 literig amikor mintha nem kapna elég benzint, titál hólyeségnek hangzik de tapogatózok csak.

Bármi ötlet ? Mert ezt ugye produkálni kéne valahogy tökiéknek hogy akkor rádugják a gépet és megnézzék hogy mi a nyál van, de totál random forul elő.
Avatar
 NagyGábor
#3074
Szevsztok. Monster 695-re keresnék valami dödösebb kipufogót nem túl drágán.. A gyári botrányosan halk sajna.. :( esetleg a gyárit nem lehet kicsit felhangositani egy kasztrálással, úgy hogy a teljesitmény rovásàra ne menjen?... :)

Mi a nem túl drága ?
Az enyémen LeoVince SBK van E betűs, Ebay -en vettem 418 EUR -ért és kurvajól szól még a killerel is.
Nem olcsó, de jóval olcsóbb mint egy Termignoni.
az tényleg jó, volt nekem is.. De most valami használt is jó lenne, csak ne a gyárit halgassam..
Avatar
 XGab
#3073
A szépséges kis 600-as :) klassz lett a sárga lánc ehhez a vázhoz :)
Csatolmányok:
image.jpg
image.jpg (1.25 MiB) Megtekintve 9944 alkalommal
Avatar
 kopi
#3072
Sziasztok! Először is mint új tag és boldog Ducati Monster tulaj, szeretnék mindenkit üdvözölni itt eme remek oldalon! 1 hete van meg az új szerelem de már "fáj a feje" és nem akarja... :)
Egész télen 1 garázsban állt , ősszel még minden ok volt. Most, hogy megvettem üzem hőfokon elmegy az alapjárat és 2000-2300 körül ingadozik Mi lehet a baj? Ez egy 1993-as 900-as karburátoros típus.
Előre is köszi a segítséget!
Ez egy olyan jelenség a karbis monstereknél amit nem könnyű orvosolni szerintem . Ki kell tapasztalni a dolgokat . Nekem az első év volt a legroszabb mert szinte semmi tapasztalatom sem volt e téren . Szinte ugyanezeket produkálta , aztán dús volt a keverék beköpte a gyertyát . Ugyanígy felpörög időnként minta valahol falslevegőt kapna stb stb . Nehéz leírni , túl hosszú .
Avatar
 Warpig
#3071
Nem tudom jobb helyre írni: ma kifogyott a benzinem lefelé a Mátrából. Természetesen egyik ismerős sem volt elérhető :) Aztán jött egy Ducati Streetfighter, megállt és segített! Kösz Davicsek! Hozott benzint és még kifizetnem se engedte! Jó, hogy ilyen márkatársaim vannak!
Avatar
 Vicctor
#3070
Szevsztok. Monster 695-re keresnék valami dödösebb kipufogót nem túl drágán.. A gyári botrányosan halk sajna.. :( esetleg a gyárit nem lehet kicsit felhangositani egy kasztrálással, úgy hogy a teljesitmény rovásàra ne menjen?... :)

Mi a nem túl drága ?
Az enyémen LeoVince SBK van E betűs, Ebay -en vettem 418 EUR -ért és kurvajól szól még a killerel is.
Nem olcsó, de jóval olcsóbb mint egy Termignoni.
Avatar
 Chris
#3069
Sziasztok! Először is mint új tag és boldog Ducati Monster tulaj, szeretnék mindenkit üdvözölni itt eme remek oldalon! 1 hete van meg az új szerelem de már "fáj a feje" és nem akarja... :)
Egész télen 1 garázsban állt , ősszel még minden ok volt. Most, hogy megvettem üzem hőfokon elmegy az alapjárat és 2000-2300 körül ingadozik Mi lehet a baj? Ez egy 1993-as 900-as karburátoros típus.
Előre is köszi a segítséget!
Avatar
 dino74
#3067
nekem van egy kasztrált gyárim, linkeltem is vidit róla vmikor
merre találom a videot? És jó lett a hangja?

Ha nem megy akkor keress rá ducati monster 695 burnout
de eladom ha kell mert visszatettem a gyárit, illetve én ezzel vettem
Avatar
 dino74
#3066

Ha nem megy akkor keress rá ducati monster 695 burnout
azt a képet is tedd fel,mekkora pofont kaptál ezért a patyitól ;-)
azóta hordja a szopo álarcot! :D
Csatolmányok:
gyurcsany-kiutes.jpeg
gyurcsany-kiutes.jpeg (19.12 KiB) Megtekintve 9944 alkalommal
Avatar
 76
#3065
merre találom a videot? És jó lett a hangja?

Ha nem megy akkor keress rá ducati monster 695 burnout
azt a képet is tedd fel,mekkora pofont kaptál ezért a patyitól ;-)
azóta hordja a szopo álarcot! :D
Avatar
 Tomi
#3064
nekem van egy kasztrált gyárim, linkeltem is vidit róla vmikor
merre találom a videot? És jó lett a hangja?

Ha nem megy akkor keress rá ducati monster 695 burnout
azt a képet is tedd fel,mekkora pofont kaptál ezért a patyitól ;-)
Avatar
 dino74
#3063
Szevsztok. Monster 695-re keresnék valami dödösebb kipufogót nem túl drágán.. A gyári botrányosan halk sajna.. :( esetleg a gyárit nem lehet kicsit felhangositani egy kasztrálással, úgy hogy a teljesitmény rovásàra ne menjen?... :)
nekem van egy kasztrált gyárim, linkeltem is vidit róla vmikor
merre találom a videot? És jó lett a hangja?

Ha nem megy akkor keress rá ducati monster 695 burnout
Avatar
 NagyGábor
#3062
Szevsztok. Monster 695-re keresnék valami dödösebb kipufogót nem túl drágán.. A gyári botrányosan halk sajna.. :( esetleg a gyárit nem lehet kicsit felhangositani egy kasztrálással, úgy hogy a teljesitmény rovásàra ne menjen?... :)
nekem van egy kasztrált gyárim, linkeltem is vidit róla vmikor
merre találom a videot? És jó lett a hangja?
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 91

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]