Magyar Ducati Klub tagsággal kapcsolatos hírek, információk
Avatar
 ricsi
#22592
Multi17 írta: 4 years ago Szia Ricsi!
Kóderünk meglett, valami hír Klubtagság ügyben, lesz-nem lesz?
Üdv: Zoli
igen igen, már nagyon közel vagyunk! 99% kész vagyunk, még át kell menni egy engedélyezési folyamaton, remélem gyorsan meglesz
Avatar
 ricsi
#22523
a kóderünk továbbra sem pörög, úgyhogy a 2019-es tagságot engedjük el. amint kész a cucc, beröffentjük a jelentkezést, és akkor az érvényes lesz 2021-ig
Avatar
 ricsi
#22496
na az van, hogy megcsináltam mindent, már csak a fizetés implementálása van hátra, viszont a kóderünk lelépett nyaralgatni ámerikába... ezért most kicsit stopp van, de hamarosan lesz minden is. cserébe idénre féláron lesz a tagság (kétezer!)
jaws46, gonosz, D1098 liked this
Avatar
 ricsi
#22481
semmi, kussolnak, de már nagyon unom. az lesz, hogymegcsináljuk a jelentkezést, ahogy terveztük, aztán majd igazodunk hozzájuk, ha végre kitalálják, hogy mit is szeretnének.

sajna addig a kedvezmények sem élnek :(
Avatar
 Multi17
#22472
Csirke írta: 4 years ago
ricsi írta: 4 years ago hahaha, kaptam válaszokat az olaszoktól.... olyan olaszosakat:
Yes, at the moment DCO is not under your control, we know that. Step by step everything will be fixed. We need your collaboration in the meantime.

Good question! MyClub section will be improved in future. At the moment they should contact you as they used to do before: via mail?!
Fejlemény?
Sziasztok!

A klubtagságira várás ideje alatt feltételezem nincs lehetőség a partnerkedvezményeket igényelni vásárláskor, ill. van arról közelebbi információ, hogy a kik lennének az új partnerek, amelyekről korábban írva lett?

Köszi!
Avatar
 Csirke
#22469
ricsi írta: 4 years ago hahaha, kaptam válaszokat az olaszoktól.... olyan olaszosakat:
Yes, at the moment DCO is not under your control, we know that. Step by step everything will be fixed. We need your collaboration in the meantime.

Good question! MyClub section will be improved in future. At the moment they should contact you as they used to do before: via mail?!
Fejlemény?
Avatar
 ricsi
#22454
hahaha, kaptam válaszokat az olaszoktól.... olyan olaszosakat:
Yes, at the moment DCO is not under your control, we know that. Step by step everything will be fixed. We need your collaboration in the meantime.

Good question! MyClub section will be improved in future. At the moment they should contact you as they used to do before: via mail?!
gonosz liked this
Avatar
 ricsi
#22442
Csirke írta: 5 years ago Remeg a kezem a 'SEND' gomb felett, de még nem jelentkeztem. Ha jelentkeznék, akkor elveszne az éterben a jelentkezés, vagy mi? Nem jutna el a MDK-hoz a jelentkezés?
Csak nehogy kicsússzak az időből...
nem tudom mi történik azokkal, akik jelentkeznek, de egy darabig nem foglalkozunk velük. most tesztelem egy saját próbaregisztrációval. tuti nem csúszol ki, mert a) szólok időben b)idéntől nem lesz jelentkezés vége, akár decemberben is lehet tagnak csatlakozni (ha mondjuk megéri neked valami bevásárlás miatt).
Csirke liked this
Avatar
 Csirke
#22440
Remeg a kezem a 'SEND' gomb felett, de még nem jelentkeztem. Ha jelentkeznék, akkor elveszne az éterben a jelentkezés, vagy mi? Nem jutna el a MDK-hoz a jelentkezés?
Csak nehogy kicsússzak az időből...
Avatar
 ricsi
#22437
légyszi még NE jelentkezzen senki... csak leírtam hogy mit tervez a ducati, teljes a káosz, fogalmam sincs hogy hogyan tudjuk ezt az egészet adminisztrálni, agyalunk rajta...
Másszi liked this
Avatar
 Kajakman
#22434
gonosz írta: 5 years ago
Kajakman írta: 5 years ago
ricsi írta: 5 years ago pár részlet:

- idéntől DOC tagnak mindenkinek magának kell jelentkeznie a ducati.com myducati részében. az ott kitöltött igány eljut hozzm, és azt jóváhagyva lesz aktív a tagság. DE: ez csak az új tagokra vonatkozik, akik még nem volak tagok sohasem. akik már voltak, azoknak az állapota elméletileg "megújításra vár" a ducati rendszerében. hogy az ő csatlakozási igényéről hogy szerzek tudomást, arról nem szól a fáma.
állítólag a rendszer még nagyon béta, és folyamatosan javítják a hibákat. Egyelőre összerakunk egy kezdetleges jelentkezési modult, ami sok manuális munkát (és így sok hibalehetőséget) fog jelenteni, és ha a drága olaszok a salesforce-val karöltve javítanak a rendszeren, akkor majd hozzáigazítjuk.
Sikerült, elvileg csatlakoztam is a DOC-hoz.
És csak simán kitöltötted a regisztrációt, mint az "újak" vagy volt valami másik felületen vagy másik űrlap?
**** menüben a *** ***-nál lehet jelentkezni a Magyar Ducati Klubhoz, Ricsi hagyja majd jóvá, utána meg kell köszönni a befogadást :D
gonosz liked this
Avatar
 gonosz
#22433
Kajakman írta: 5 years ago
ricsi írta: 5 years ago pár részlet:

- idéntől DOC tagnak mindenkinek magának kell jelentkeznie a ducati.com myducati részében. az ott kitöltött igány eljut hozzm, és azt jóváhagyva lesz aktív a tagság. DE: ez csak az új tagokra vonatkozik, akik még nem volak tagok sohasem. akik már voltak, azoknak az állapota elméletileg "megújításra vár" a ducati rendszerében. hogy az ő csatlakozási igényéről hogy szerzek tudomást, arról nem szól a fáma.
állítólag a rendszer még nagyon béta, és folyamatosan javítják a hibákat. Egyelőre összerakunk egy kezdetleges jelentkezési modult, ami sok manuális munkát (és így sok hibalehetőséget) fog jelenteni, és ha a drága olaszok a salesforce-val karöltve javítanak a rendszeren, akkor majd hozzáigazítjuk.
Sikerült, elvileg csatlakoztam is a DOC-hoz.
És csak simán kitöltötted a regisztrációt, mint az "újak" vagy volt valami másik felületen vagy másik űrlap?
Avatar
 Kajakman
#22432
ricsi írta: 5 years ago pár részlet:

- idéntől DOC tagnak mindenkinek magának kell jelentkeznie a ducati.com myducati részében. az ott kitöltött igány eljut hozzm, és azt jóváhagyva lesz aktív a tagság. DE: ez csak az új tagokra vonatkozik, akik még nem volak tagok sohasem. akik már voltak, azoknak az állapota elméletileg "megújításra vár" a ducati rendszerében. hogy az ő csatlakozási igényéről hogy szerzek tudomást, arról nem szól a fáma.
állítólag a rendszer még nagyon béta, és folyamatosan javítják a hibákat. Egyelőre összerakunk egy kezdetleges jelentkezési modult, ami sok manuális munkát (és így sok hibalehetőséget) fog jelenteni, és ha a drága olaszok a salesforce-val karöltve javítanak a rendszeren, akkor majd hozzáigazítjuk.
Sikerült, elvileg csatlakoztam is a DOC-hoz.
Avatar
 ricsi
#22429
pár részlet:

- idéntől DOC tagnak mindenkinek magának kell jelentkeznie egy, a ducati altal biztositott feluleten, az ott kitöltött igény eljut hozzm, és azt jóváhagyva lesz aktív a tagság. DE: ez csak az új tagokra vonatkozik, akik még nem volak tagok sohasem. akik már voltak, azoknak az állapota elméletileg "megújításra vár" a ducati rendszerében. hogy az ő csatlakozási igényéről hogy szerzek tudomást, arról nem szól a fáma.
állítólag a rendszer még nagyon béta, és folyamatosan javítják a hibákat. Egyelőre összerakunk egy kezdetleges jelentkezési modult, ami sok manuális munkát (és így sok hibalehetőséget) fog jelenteni, és ha a drága olaszok a salesforce-val karöltve javítanak a rendszeren, akkor majd hozzáigazítjuk.
jaws46 liked this
Avatar
 ricsi
#22413
tegnap megnyitotta a Ducati a klubtagsái jelentkezést. Sajnos pont nem úgy, ahogy ígérték, a tervezett online fizetős regisztrációs folyamat kuka. Agyalunk a megoldáson, ami remélhetőleg a héten meglesz.

Ami már tuti:
mindenkinek kötelező, hogy legyen regisztrációja a ducati.com-on, szóval érdemes előre megcsinálni, vagy elővenni a régit.
jaws46 liked this

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]

What is the 1X2 Asian Handicap bet? Is this type o[…]