#13265
Tisztelt Presidentekhez szól a kérdés,felvetés,hogy lehetne olyat felvenni a bogyók közé,hogy a Ducati tulajokat város szerint szortírozza? Könnyebb lenne talán másoknak,újaknak a saját városában vagy legalább megye alapján megtalálni a márkatársakat.
Vélemény?
ha a "felhasználók" oldalon a város-ra kattintasz, akkor (város)név szerint rendezi.
http://www.ducatiklub.hu/felhasznaloink ... s&sort=asc
volt tervben egy klubtagok térképe, de bonyolultsága miatt nem volt idő az oldalba beépíteni :(
#13264
Tisztelt Presidentekhez szól a kérdés,felvetés,hogy lehetne olyat felvenni a bogyók közé,hogy a Ducati tulajokat város szerint szortírozza? Könnyebb lenne talán másoknak,újaknak a saját városában vagy legalább megye alapján megtalálni a márkatársakat.
Vélemény?
#13258
800 "urat" ezennel kikapcsoltam az oldalon. privát üzenetben kezdett el minősíthetetlen stílusban támadni, és az az oldalt és a klub nem azért van, hogy ezzel kelljen együtt élnünk. az új oldallal elindultunk egy új, és sokkal jobb irányba, és ezt nem engedjük szétrombolni se idegsebésznek, se senkinek.

akit érdekel, tudjon róla, hogy mától ezért tűnt el.
francba, vitte magával a 120ezerért hirdetett 'keveset' használt Harley dzsekijét....de kár..nézegettem volna még azt a szépséget.
#13256
így nem nagyontudok nyomozni, ha esetleg emlékszel hányas számú volt, esetleg milyen mondatok voltak benne?


Szia...köszönöm a gyors reagálást...
Nos szerintem egy komplett oldal tűnt el (11 hozzászólás)....ha megnézed (én is most figyeltem fel rá),hogy az első(legfrissebb) oldal az 50 es kommentel kezdődik a második oldal a 39 es kommentel ér véget.....
remek találat :) meg is találtam a hibát, és javítottam is. köszi a hibajelentést.


Nagyon köszönöm én !! ;)
Szép napot!
#13255
Sziasztok!

Lenne egy kis problemma.... :)
Eltűnt a monster topic-ból jó pár hozzászólás....köztük az enyém is amiben kis segítséget kértem....

Köszi
Dani
így nem nagyontudok nyomozni, ha esetleg emlékszel hányas számú volt, esetleg milyen mondatok voltak benne?


Szia...köszönöm a gyors reagálást...
Nos szerintem egy komplett oldal tűnt el (11 hozzászólás)....ha megnézed (én is most figyeltem fel rá),hogy az első(legfrissebb) oldal az 50 es kommentel kezdődik a második oldal a 39 es kommentel ér véget.....
remek találat :) meg is találtam a hibát, és javítottam is. köszi a hibajelentést.
#13254
Sziasztok!

Lenne egy kis problemma.... :)
Eltűnt a monster topic-ból jó pár hozzászólás....köztük az enyém is amiben kis segítséget kértem....

Köszi
Dani
így nem nagyontudok nyomozni, ha esetleg emlékszel hányas számú volt, esetleg milyen mondatok voltak benne?


Szia...köszönöm a gyors reagálást...
Nos szerintem egy komplett oldal tűnt el (11 hozzászólás)....ha megnézed (én is most figyeltem fel rá),hogy az első(legfrissebb) oldal az 50 es kommentel kezdődik a második oldal a 39 es kommentel ér véget.....
#13253
Sziasztok!

Lenne egy kis problemma.... :)
Eltűnt a monster topic-ból jó pár hozzászólás....köztük az enyém is amiben kis segítséget kértem....

Köszi
Dani
így nem nagyontudok nyomozni, ha esetleg emlékszel hányas számú volt, esetleg milyen mondatok voltak benne?
#13251
800 "urat" ezennel kikapcsoltam az oldalon. privát üzenetben kezdett el minősíthetetlen stílusban támadni, és az az oldalt és a klub nem azért van, hogy ezzel kelljen együtt élnünk. az új oldallal elindultunk egy új, és sokkal jobb irányba, és ezt nem engedjük szétrombolni se idegsebésznek, se senkinek.

akit érdekel, tudjon róla, hogy mától ezért tűnt el.
#13248
Ha képet szeretnék feltölteni albumba, akkor minden képet át kell méretezni 2mb alá. Szívás! Átlag 5-6mb egy kép. 3,3 alatt nincs is a gépemen. Nincs valami alternatív megoldás? Nem sok kedvem van kínlódni az átméretezéssel!
a szerver nem bírná, ha 5-6 megás képeket kellene konvertálgatnia valós időben + tárolni sem győznénk a sok képet. + weben semmi értelme 1280-nál nagyobb képeket megjeleníteni, bele sem fér már ez se sok kijelzőbe.
a preview app-ban két kattintás az átméretezés, tudod egyszerre többre is csinálni.
http://osxmactips.blogspot.hu/2009/04/r ... -once.html
Ok, köszi!
#13247
Ha képet szeretnék feltölteni albumba, akkor minden képet át kell méretezni 2mb alá. Szívás! Átlag 5-6mb egy kép. 3,3 alatt nincs is a gépemen. Nincs valami alternatív megoldás? Nem sok kedvem van kínlódni az átméretezéssel!
a szerver nem bírná, ha 5-6 megás képeket kellene konvertálgatnia valós időben + tárolni sem győznénk a sok képet. + weben semmi értelme 1280-nál nagyobb képeket megjeleníteni, bele sem fér már ez se sok kijelzőbe.
a preview app-ban két kattintás az átméretezés, tudod egyszerre többre is csinálni.
http://osxmactips.blogspot.hu/2009/04/r ... -once.html
#13246
Ha képet szeretnék feltölteni albumba, akkor minden képet át kell méretezni 2mb alá. Szívás! Átlag 5-6mb egy kép. 3,3 alatt nincs is a gépemen. Nincs valami alternatív megoldás? Nem sok kedvem van kínlódni az átméretezéssel!
#13242
sajnos a 35. komment után megszűnik működni :(
valamint ha szerkeszted a hozzászólást, akkor elmászik :(

dolgozunk rajta!
a kommentek sorszámozása javítva, azonban sajnos a válasz-funkciót elrontotta a javítás. jelenleg kézzel kell beríni a komment sorszámát a @#-után, amire válaszolni akarsz
#13239
ja értem. elég fura, megszakértjük.

*megvan a hiba, ideiglenes javítás kész. most mennie kell
Azzal a linkkkel amit küldtetek. :-))
Most mar elvileg megy a jelszocsere! Sikerult Neked?
Nem sikerült. Még nem léptem ki az oldalról, azért vagyok itt.... :-)
#13233
Sziasztok!

Próbálok új jelszót igényelni, mert a régi nem működik. Sajnos nem sikerül, mert kéri a régit és nem enged tovább lépni. Mi ilyen kor a teendőm?

Köszi.

Üdv.: Hajek
de ha nem működik a jelszavad, akkor hogy kommentelsz? :)
#13230
jobb oldalon fel lesznek tüntetve a frissen regisztráltak?
Néha azt sem tudom,hogy ki kicsoda
Mondjuk 76(miliméter)-t egyből vágtam:D
a Bigyok menupontban van egy "Legujabb felhasznaloink" resz, abban listazza az utolso 5 uj felhasznalot de ugyanitt legfelul van a "Felhasznaloink" lista, annak az aljan vannak a legujabbak.
#13227
Ééén? Bottal nem piszkálnám.
ha máshol lenne, akkor nem a mienk lenne. ilyen egyszerű :)
ha nem a mi szolgáltatásunk, akkor nem a mienk. nem tudjuk használni ugyanazokat a felhasználókat, nem tudjuk a rendszer többi szolgáltatásával integrálni (vagy ha tudjuk hatalmas munka)
Te szolgáltatsz, csak elérhető kliensről is.
#13224
Jee, jónak tűnnek az őű-k köszi :)

Olyat nem akartok mint választható opciót, hogy ha valaki válaszol egy adott bejegyzésre fórumban konkrétan mint ahogyan én most neked, akkor dobjon egy email értesítést ?
Így mindig vissza kell keresgélni időnként nézegetve, hogy valaki válaszolt valami feltett kérdésre vagy nem.
#13221
remélem 2in1 árulod? :p
Ééén? Bottal nem piszkálnám.
ha máshol lenne, akkor nem a mienk lenne. ilyen egyszerű :)
ha nem a mi szolgáltatásunk, akkor nem a mienk. nem tudjuk használni ugyanazokat a felhasználókat, nem tudjuk a rendszer többi szolgáltatásával integrálni (vagy ha tudjuk hatalmas munka)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]

What is the 1X2 Asian Handicap bet? Is this type o[…]