#22393
Kajakman írta: 5 years ago Ha linkre/fotóra kattintasz, akkor azt a fórum ablakban teszi meg, így elnavigálsz a fórumról. Szerintem szerencsésebb lenne, ha új ablakban nyitná meg, így az aktív fórum ablak is nyitva maradna.
a linket megpatkoltam, a kép csatolmányokat megmódolom majd szebbre
#22387
Kajakman írta: 5 years ago Ha linkre/fotóra kattintasz, akkor azt a fórum ablakban teszi meg, így elnavigálsz a fórumról. Szerintem szerencsésebb lenne, ha új ablakban nyitná meg, így az aktív fórum ablak is nyitva maradna.
jesz, van is rá kiegészítő, csak baszik működni. basztatom majd
#22383
Bali Beta írta: 5 years ago
gonosz írta: 5 years ago Hahó!

A topicokban a hozzászólások esetében a legutolsó - úgy értem, hogy az 50. oldalon lévő legalsó - lesz mindig a legfrissebb vagy úgy fog működni, mint a régi oldalon, hogy a legfelül, legelöl lévő hozzászólás lesz a legfrissebb? Nem tudom érthetően kérdeztem-ééé bocs a körülményeskedésért.
Úgy látom hogy ez beállítható: Vezérlőpult > Fórum beállítások > Megjelenítési beállítások szerkesztése
Itt alul állíthatod hogy milyen legyen a rendezés
Valóban!!! Köszi! :geek:
#22382
gonosz írta: 5 years ago Hahó!

A topicokban a hozzászólások esetében a legutolsó - úgy értem, hogy az 50. oldalon lévő legalsó - lesz mindig a legfrissebb vagy úgy fog működni, mint a régi oldalon, hogy a legfelül, legelöl lévő hozzászólás lesz a legfrissebb? Nem tudom érthetően kérdeztem-ééé bocs a körülményeskedésért.
Úgy látom hogy ez beállítható: Vezérlőpult > Fórum beállítások > Megjelenítési beállítások szerkesztése
Itt alul állíthatod hogy milyen legyen a rendezés
gonosz liked this
#22381
Hahó!

A topicokban a hozzászólások esetében a legutolsó - úgy értem, hogy az 50. oldalon lévő legalsó - lesz mindig a legfrissebb vagy úgy fog működni, mint a régi oldalon, hogy a legfelül, legelöl lévő hozzászólás lesz a legfrissebb? Nem tudom érthetően kérdeztem-ééé bocs a körülményeskedésért.
#13497
Sziasztok!

Srácok nektek a password reset megy? Már a huszadikat kérem kb, megjön a reset link, jelszó kétszer be, save, be is léptet, de kijelentkezés után vissza már nem enged.
mennie kellene elmletileg

Elhiszem, de sajnos nem megy :( Hogy segítsek debuggolni?

Tamac
#13487
Nem tudok kommentet feltölteni.
Most mi van? A másik topicban tegnapi is, ma is hibát jelzett...?
mit szeretnel feltolteni?
Csak a kommentet akartam menteni. Mint kiderült a smile volt a baja....Amikor azt kivettem belőle megszűnt a hiba jel...
#13483
a keresés elég beteges, de van ötlet, hogy mit lehetne csinálni, már csak iő kellene rá :)
de előrébb hozom a listán.
ha már itt tartunk, a héten megszereltem az értesítéseket, végre megint lehet olvasottnak jelölni a pakkot.
Működik az olvasottnak jelölés... :D
#13482
a keresés elég beteges, de van ötlet, hogy mit lehetne csinálni, már csak iő kellene rá :)
de előrébb hozom a listán.
ha már itt tartunk, a héten megszereltem az értesítéseket, végre megint lehet olvasottnak jelölni a pakkot.
#13475
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a tagdíjat már befizetettek listáját frissítitek-e, mert én már elég régen utaltam, mégsem látom a nevem. Odaért a zseton?
Szia! 13. vagy a listán és pecséted is van!!! :)

Oké, a pecsét feltűnhetett volna :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]

What is the 1X2 Asian Handicap bet? Is this type o[…]