Avatar
 qweras
#22178
Mit szólnátok, ha elnapolnánk az időjárás miatt a vasárnapit és áttennénk hűvösebbre.
Ilyen jó időben inkább mennék a betonon.
Ok, akkor dilemma megszűnt nálam is, jó időre való tekintettel irány kakucs :-)
Avatar
 Kata
#22177
Mit szólnátok, ha elnapolnánk az időjárás miatt a vasárnapit és áttennénk hűvösebbre.
Ilyen jó időben inkább mennék a betonon.
ok, ahogy gondolod. Te vagy az ötletgazda.. :)
Avatar
 sünbáró
#22176
Mit szólnátok, ha elnapolnánk az időjárás miatt a vasárnapit és áttennénk hűvösebbre.
Ilyen jó időben inkább mennék a betonon.
Avatar
 sünbáró
#22175
Off-roadnak nemmindeegy?


a motornak mindegy, csak nekem nem. az én koromban már oda kell figyelni az elázásra :)
Kívülről vagy belülről ?


csakis belülről :)
Avatar
 76
#22174
Off-roadnak nemmindeegy?


a motornak mindegy, csak nekem nem. az én koromban már oda kell figyelni az elázásra :)
Kívülről vagy belülről ?
ne kezd!
Meg a vegen felszívja magat! :)
Avatar
 kopi
#22173
Mit szólnátok a jövő hét vasárnapjához?

Feltéve hogy száraz idő lesz.
Off-roadnak nemmindeegy?


a motornak mindegy, csak nekem nem. az én koromban már oda kell figyelni az elázásra :)
Kívülről vagy belülről ?
Avatar
 sünbáró
#22172
Mit szólnátok a jövő hét vasárnapjához?

Feltéve hogy száraz idő lesz.
Off-roadnak nemmindeegy?


a motornak mindegy, csak nekem nem. az én koromban már oda kell figyelni az elázásra :)
Avatar
 Kisfeher
#22171
Még működésben
Csatolmányok:
image.jpg
image.jpg (38.85 KiB) Megtekintve 6267 alkalommal
Avatar
 Kisfeher
#22170
Nekem tuti nem a hétvége sajna nagyobb a bibi mint szétszedés előtt volt. Ha kész a vas akkor sarazás!
Avatar
 MihalyZotya
#22169
mondjuk nálam nem ez volt a sorrend, de jó kis összefoglaló. :) Nem is láttam még pedig 2009-es..


Én alapanyagnak használom a cikksorozatot, de bevallom még egyik mozzanat se megy. :)
ööööö, akkor mit csinálsz a motoroddal? :) Terepezel? Nekem jó a jövő hétvége. :)
Tökéletes
Avatar
 Kata
#22168
mondjuk nálam nem ez volt a sorrend, de jó kis összefoglaló. :) Nem is láttam még pedig 2009-es..


Én alapanyagnak használom a cikksorozatot, de bevallom még egyik mozzanat se megy. :)
ööööö, akkor mit csinálsz a motoroddal? :) Terepezel? Nekem jó a jövő hétvége. :)
Avatar
 mts
#22167
Mit szólnátok a jövő hét vasárnapjához?

Feltéve hogy száraz idő lesz.
Off-roadnak nemmindeegy?
Avatar
 sünbáró
#22166
Mit szólnátok a jövő hét vasárnapjához?

Feltéve hogy száraz idő lesz.
Avatar
 sünbáró
#22165
Kár hogy nekem Bp kicsit ki esik. Rendszeresen nyomom hard endúróval. Igaz most beteg az 505 de mütét után. Mikor jó sár van lehet elmenék.


Nagyon örülnék ha minden offroad-ozó összejönne, és megosztaná a tudást.
Mert igen nagy szükségem van rá :)
Nálam gasgas ec 300 lesz.
Avatar
 MihalyZotya
#22163
Váltott műszakban dolgozom,jövő héten délelöttös leszek.Legkorábban 3 körül érnék Sóskútra,ha az jó Neked.
Vagy hétvége bármikor
Kösz!
Avatar
 Kata
#22162
Kár hogy nekem Bp kicsit ki esik. Rendszeresen nyomom hard endúróval. Igaz most beteg az 505 de mütét után. Mikor jó sár van lehet elmenék.
áá, semmi vész, 240km. :D végül is...a legjobb barátaink Mátészalkán laknak, és sűrűn járunk össze. :)

Nekem KX 250 F van, baromkodni jó az. :)
Avatar
 Kisfeher
#22161
Kár hogy nekem Bp kicsit ki esik. Rendszeresen nyomom hard endúróval. Igaz most beteg az 505 de mütét után. Mikor jó sár van lehet elmenék.
Avatar
 sünbáró
#22158
qweras (49)
2014 szep 26 12:01
#271


@sünbáró Sziasztok!
Ha Sóskúrta mennétek, szóljatok légyszi, (majd figyelem a topikot is), oda kiszaladnék én is, hátha magával ragad a dolog Smile
Egyenlőre csak nézelődés szinten érdekel, de sosem lehet tudni Smile
(ha másra nem leszek jó, majd elmegyek forralt borért )
Hasznos
0

sünbáró (17)
2014 szep 26 8:46
#270


@MihalyZotya

A védőfelszerelés elengedhetetlen, de ahhoz hogy kipróbáld nem feltétlenül kell beruháznod, ha van egy jó textilruhád protektorokkal. Ha ésszel csinálod, akkor max 30-al fogsz elcsúszni valamelyik kanyarban. /egyenesen aránylag könnyű menni:)/
Térd-Könyök védő van, 54-es sisak szemüveg, (saját maszk kötelező)

Gyálon nem jártam, nem ismerem. Én Sóskútra szoktam menni, ott többféle nyomvonal és terepviszony van.

Valamelyik hétvégi napot nézzük ki,ami mindenkinek jó.

Kata (137)
2014 szep 25 16:20
#269


@MihalyZotya figyu, én tudok adni gatyát, mezt, sisakot szemüveggel ha ezen múlik, csak hozzunk már össze vmit. Icon cheesygrin Páncélt kell szerezned és csizmát, hátha sünbárónak van plusszban. Találtam még térd-sípcsontvédőt, ezt is tudom adni. Wink


MihalyZotya (131)
2014 szep 25 15:22
#268


@sünbáró Én,én!!
Csak nincs ruhám,csizmám.Anélkül meg nem.
Amúgy kapsz tőlem egy piros pontot(olyanod úgyse volt még:D)
Köszi


Kata (137)
2014 szep 25 12:28
#267


@sünbáró jó lenne. Smile Itt vagytok közel, ne menjünk együtt vmikor? Gyál??
Hasznos
0

sünbáró (17)
2014 szep 25 10:03
#266


@Kata

sajnos nincs off-road csoport, de lehetne.

Ki érzi úgy, hogy kipróbálná magát terepen?

van egy bokorugróm, amit szívesen megosztok a kedves klubtagokkal:)
Avatar
 sünbáró
#22157
Kata (137)
2014 szep 19 12:26
#258
válasz
új komment

szívesen kipróbálnám egyszer a pályázást, de szerintem nincs hozzá tehetségem..viszont crossozni szeretek és van is cross motorom, ilyen csoport nincs? Scratch one-s head

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]