Avatar
 Másszi
#130
Guruljunk már egyeeeeeeeeeeet, nem bírom, gyönyörű idő van!!!

nem rossz ötlet....
Avatar
 Davicsek
#129
Guruljunk már egyeeeeeeeeeeet, nem bírom, gyönyörű idő van!!!
én ma hozom el a rosso-bol...
hétvége?
Avatar
 zsolt24
#128
Guruljunk már egyeeeeeeeeeeet, nem bírom, gyönyörű idő van!!!
Avatar
 Kajakman
#127
Most értem haza , Kiskunhalason voltam a XII ik télűző motoros bulin . Volt legalább 500 motor az ország egész területéről . Remélem nem lesz úgy mint tavaly , két hétre rá méteres hó stb stb .
Ma megy valaki valamerre a Dunántúlon? Tegnap fantasztikus idő volt, sok motorossal találkoztunk, de egyetlen Ducatival sem...
Avatar
 kopi
#126
Most értem haza , Kiskunhalason voltam a XII ik télűző motoros bulin . Volt legalább 500 motor az ország egész területéről . Remélem nem lesz úgy mint tavaly , két hétre rá méteres hó stb stb .
Avatar
 Kajakman
#125
Sziasztok! 11 körül indulunk a leányzóval ketten, ahogy felszárad az út. Ha valakinek van kedve becsatlakozni a túrára, telefonszámom megtalálja :)

Veszprém, Csesznek, Csákvár, Biatorbágy, Etyek, Székesfehérvár, Veszprém
https://goo.gl/maps/WrkrL
Avatar
 76
#124
Szerda 15 fok. Egy karika?
mi dolgozunk! :)
tavaszig ;-)
melyik? :(
Avatar
 Tomi
#123
Szerda 15 fok. Egy karika?
mi dolgozunk! :)
tavaszig ;-)
Avatar
 NIT
#122
Szerda 15 fok. Egy karika?
mi dolgozunk! :)
Nos igen, te tényleg dolgozol.
Avatar
 76
#121
Szerda 15 fok. Egy karika?
mi dolgozunk! :)
Avatar
 dino74
#119
ma mentem 1 kis kört
de még nagyon rosszak az utak !
és még nagyon csuszhat a gép
a kanyarokban !!!
igaz!
Én is toltam 150km azóta olvadok!
melegedsz?
Avatar
 Csöri
#118
Mi ma gurulunk egy Bfüred-Tihany távot páran. Ha mégis ráérsz szólj rám, és Veszprémben összefutunk. :-)
Ma fél 12 körül indulunk Veszprém, Füred-Tihany- Zánka Nagyvázsony vonalon. Aki szeretne csatlakozni, jelezzen :)
akkor ez kimaradt, legközelebb időben egyeztessünk.:-)
Avatar
 Kajakman
#117
Mi ma gurulunk egy Bfüred-Tihany távot páran. Ha mégis ráérsz szólj rám, és Veszprémben összefutunk. :-)
Ma fél 12 körül indulunk Veszprém, Füred-Tihany- Zánka Nagyvázsony vonalon. Aki szeretne csatlakozni, jelezzen :)
Avatar
 76
#116
ma mentem 1 kis kört
de még nagyon rosszak az utak !
és még nagyon csuszhat a gép
a kanyarokban !!!
igaz!
Én is toltam 150km azóta olvadok!
Avatar
 Másszi
#115
ma mentem 1 kis kört
de még nagyon rosszak az utak !
és még nagyon csuszhat a gép
a kanyarokban !!!
Avatar
 Csöri
#114
Mi ma gurulunk egy Bfüred-Tihany távot páran. Ha mégis ráérsz szólj rám, és Veszprémben összefutunk. :-)
Avatar
 Kajakman
#113
Sziasztok! Ma délután Veszprém-Almádi környékiek egy közös gurulás?

Fél 4kor tervezek indulni, ez lesz az útvonal.
http://goo.gl/maps/KXzLA

Hétfőn mentem egy 100as karikát, a városokat elhagyva nincsenek zúzottkő csapdák az úton, úgyhogy lehet menni szépen okosssan.
Szombat??
Holnap nem érek rá, vasárnap viszont tervezünk menni, úgyis melegebbet jósolnak egy fokkal. Tegnap az erdei szakaszokon több helyen volt nedves út hóolvadások miatt :) , vasárnapra tuti felszárad :)
Csatolmányok:
result2.jpg
result2.jpg (20.53 KiB) Megtekintve 10516 alkalommal
Avatar
 Kata
#112
Sziasztok! Ma délután Veszprém-Almádi környékiek egy közös gurulás?

Fél 4kor tervezek indulni, ez lesz az útvonal.
http://goo.gl/maps/KXzLA

Hétfőn mentem egy 100as karikát, a városokat elhagyva nincsenek zúzottkő csapdák az úton, úgyhogy lehet menni szépen okosssan.
Szombat??
Avatar
 Kajakman
#111
Sziasztok! Ma délután Veszprém-Almádi környékiek egy közös gurulás?

Fél 4kor tervezek indulni, ez lesz az útvonal.
http://goo.gl/maps/KXzLA

Hétfőn mentem egy 100as karikát, a városokat elhagyva nincsenek zúzottkő csapdák az úton, úgyhogy lehet menni szépen okosssan.
Mire elkezdődik a szezon,meg fogod unni a motorozást :)
Igen, mert a motorozás egy olyan dolog, főleg ha új motor kerül a segged alá... ;) December 8 óta 2000km-nél járok ;)
Avatar
 G.B.
#110
Sziasztok! Ma délután Veszprém-Almádi környékiek egy közös gurulás?

Fél 4kor tervezek indulni, ez lesz az útvonal.
http://goo.gl/maps/KXzLA

Hétfőn mentem egy 100as karikát, a városokat elhagyva nincsenek zúzottkő csapdák az úton, úgyhogy lehet menni szépen okosssan.
Mire elkezdődik a szezon,meg fogod unni a motorozást :)
Avatar
 Ringu84
#109
na én is kedvet kaptam. nyitok egy sert, beteszem a miles davist és beszerelem az akksit...:)
Én meg a bukómat szedtem szét, és takarítottam ki. Igaz egyenlőre nem a motorozás miatt, hanem a hétvégi gokart-ra készülök. :D
Avatar
 Jipii
#108
na én is kedvet kaptam. nyitok egy sert, beteszem a miles davist és beszerelem az akksit...:)
Avatar
 Kajakman
#107
Sziasztok! Ma délután Veszprém-Almádi környékiek egy közös gurulás?

Fél 4kor tervezek indulni, ez lesz az útvonal.
http://goo.gl/maps/KXzLA

Hétfőn mentem egy 100as karikát, a városokat elhagyva nincsenek zúzottkő csapdák az úton, úgyhogy lehet menni szépen okosssan.
Avatar
 stafford
#106
Tegnap Veszprém- Balmádi, Tihany, Balmádi, Veszprém kanyar volt, a végén sajnos kis esővel, de az élményen nem csorbított :)

Egyébként ma délután is tervezek menni, fél4, 4körül leteszem a lantot, felveszem a csizmát. Veszprém környékiek, kinek lenne kedve csatlakozni? 10 fokot mondanak, és addigra felszárad az aszfalt is. Valaki?
ezekkel a "sugarakkal" nagyon japos lett a kep :)
Jó a megfigyelés, és nem is véletlen, mert haver van a képen, és neki még Z750-je van. 2 hete kölcsönadtam a monstert egy kanyarra, és azóta már nem ugynazzal az örömmel ül fel a sajátjára. Azt mondta, amint összeszed egy kis zsetont, váltás lesz ;)
helyes! terjeszd az iget! :)
Avatar
 Kajakman
#105
nos volt valaki merész? és előszedte a vasat?
Tegnap Veszprém- Balmádi, Tihany, Balmádi, Veszprém kanyar volt, a végén sajnos kis esővel, de az élményen nem csorbított :)

Egyébként ma délután is tervezek menni, fél4, 4körül leteszem a lantot, felveszem a csizmát. Veszprém környékiek, kinek lenne kedve csatlakozni? 10 fokot mondanak, és addigra felszárad az aszfalt is. Valaki?
ezekkel a "sugarakkal" nagyon japos lett a kep :)
Jó a megfigyelés, és nem is véletlen, mert haver van a képen, és neki még Z750-je van. 2 hete kölcsönadtam a monstert egy kanyarra, és azóta már nem ugynazzal az örömmel ül fel a sajátjára. Azt mondta, amint összeszed egy kis zsetont, váltás lesz ;)
Avatar
 stafford
#104
nos volt valaki merész? és előszedte a vasat?
Tegnap Veszprém- Balmádi, Tihany, Balmádi, Veszprém kanyar volt, a végén sajnos kis esővel, de az élményen nem csorbított :)

Egyébként ma délután is tervezek menni, fél4, 4körül leteszem a lantot, felveszem a csizmát. Veszprém környékiek, kinek lenne kedve csatlakozni? 10 fokot mondanak, és addigra felszárad az aszfalt is. Valaki?
ezekkel a "sugarakkal" nagyon japos lett a kep :)
Avatar
 Kajakman
#103
nos volt valaki merész? és előszedte a vasat?
Tegnap Veszprém- Balmádi, Tihany, Balmádi, Veszprém kanyar volt, a végén sajnos kis esővel, de az élményen nem csorbított :)

Egyébként ma délután is tervezek menni, fél4, 4körül leteszem a lantot, felveszem a csizmát. Veszprém környékiek, kinek lenne kedve csatlakozni? 10 fokot mondanak, és addigra felszárad az aszfalt is. Valaki?
Csatolmányok:
unnamed.jpg
unnamed.jpg (97.23 KiB) Megtekintve 10516 alkalommal
Avatar
 Tesso
#102
nos volt valaki merész? és előszedte a vasat?
Avatar
 csicseri
#101
Baz, 1200km nem lustasag kerdese :D Amugy a monster tokeletes mint mindig:)
wawawa, motor nelkul is lehet menni?:) vagy tud valaki kolcson adni?
mi történt a monsterrel? :) vagy lusta vagy és hazarepülsz:P
az csak 8 tankolás ! ne légy lusta :)
Avatar
 Másszi
#100
Ma már szuper idő volt szerintem erre is, Veszprém-Tihany lement minden probléma nélkül meló után :)
Amennyiben a 4 fok szupernek mondható :)
Én még egy kicsit várok.
türelem,türelem !!!
Avatar
 G.B.
#99
Ma már szuper idő volt szerintem erre is, Veszprém-Tihany lement minden probléma nélkül meló után :)
Amennyiben a 4 fok szupernek mondható :)
Én még egy kicsit várok.
Avatar
 Kajakman
#98
Ma már szuper idő volt szerintem erre is, Veszprém-Tihany lement minden probléma nélkül meló után :)
Csatolmányok:
2014-02-03_16.14.53.jpg
2014-02-03_16.14.53.jpg (834.8 KiB) Megtekintve 10516 alkalommal
Avatar
 Slick
#97
Baz, 1200km nem lustasag kerdese :D Amugy a monster tokeletes mint mindig:)
wawawa, motor nelkul is lehet menni?:) vagy tud valaki kolcson adni?
mi történt a monsterrel? :) vagy lusta vagy és hazarepülsz:P
Avatar
 ricsi
#96
Köszi Ricsi :D ha hamarabb lenne bármi mindenképpen szóljatok ha lehet 1 héttel előtte hogy ne vállaljak be több munkát :D Nagyon várom már a jó időt!!!
tuti a dátum, jobbra a visszaszámláló is arra pörög. szombat-hétfő, remek programokkal :)
Avatar
 Tesso
#95
Köszi Ricsi :D ha hamarabb lenne bármi mindenképpen szóljatok ha lehet 1 héttel előtte hogy ne vállaljak be több munkát :D Nagyon várom már a jó időt!!!
Avatar
 ricsi
#94
wawawa, motor nelkul is lehet menni?:) vagy tud valaki kolcson adni?
mi történt a monsterrel? :) vagy lusta vagy és hazarepülsz:P
Avatar
 Slick
#93
wawawa, motor nelkul is lehet menni?:) vagy tud valaki kolcson adni?
Avatar
 ricsi
#92
hol lesz idén a találkozó? Békésmegye környékén van klubtag?
Balatonlellén lesz, pünkösd hétvégén (ha az éves találkozót kérdezed).
a klubtagok oldalt tudod város szerint rendezni, talán az segít.
http://www.ducatiklub.hu/klubtagok

az idei tagok február második felében kerülnek be (és a tavalyiak ki)
Avatar
 Tesso
#91
hol lesz idén a találkozó? Békésmegye környékén van klubtag?
Avatar
 ricsi
#89
És mi fog történni 2014.06.07-n 11:00-kor ? Oda számol vissza az óra jobb fent, nem ?
elkezdődik a 6. MDK találkozó :)
Avatar
 Zola
#88
És mi fog történni 2014.06.07-n 11:00-kor ? Oda számol vissza az óra jobb fent, nem ?
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]