Avatar
 dino74
#579
Ducati kiprobalas es a palyazas felteteleirol lehet tudni valamit (nem borruha, stb.)?
gondolom a parkolóban kipróbálhatod a motorokat, a pályán meg mehetsz a sajátoddal instruktorral pár kört
Avatar
 KERiii
#578
Ducati kiprobalas es a palyazas felteteleirol lehet tudni valamit (nem borruha, stb.)?
Avatar
 Kajakman
#577
Azért az, hogy Ducati Motor Holding-tól jön hivatalos levél a magyar Ducati napra, az elég korrekt. Like
Avatar
 ricsi
#576
Hali
Ezen a Ducati Dayen lesz palyazasi lehetoseg , tudja esetleg vki ?
Sajat motorral igen.
valószínűleg, biztosat nem tudunk.
Avatar
 stafford
#575
Hali
Ezen a Ducati Dayen lesz palyazasi lehetoseg , tudja esetleg vki ?
Sajat motorral igen.
Avatar
 lion-st2-
#574
Hali
Ezen a Ducati Dayen lesz palyazasi lehetoseg , tudja esetleg vki ?
Avatar
 oNe
#573
Üdv!

A Június 10. -én megrendezett Ducati Day -re jön valaki?
Aki Nyíregyháza, Debrecen, Miskolc irányából érkezne, azokkal mehetnénk együtt.
Jelentkezők?
Avatar
 Kajakman
#572
Tegnap 2 monstert is láttam Balatonparton (lehet meglepő volt, mikor bringáról intettem :) ) Közülünk volt(atok)?
Szombaton -holnap - egy kisebb karika közös gurulás Balaton-felvidéken érdekelne valakit?
Avatar
 76
#571
Kösz a képeket Dino.
Sanci hazaéert?
A képeken nagyon göthesen néz ki.
haza,köszi :)
Avatar
 dino74
#570
Kösz a képeket Dino.
Sanci hazaéert?
A képeken nagyon göthesen néz ki.
gondolom haza, nem láttam a hirdetést a csellengőkben
Avatar
 Laky 749
#569
Kösz a képeket Dino.
Sanci hazaéert?
A képeken nagyon göthesen néz ki.
Avatar
 Kajakman
#568
Holnap van kedve valakinek gurulni egyet? Mondjuk balaton mauro vagy ilysemi? 10-11 órai indulással pestről
Ha Északi part felé kanyarodtok (Almádi-Füred) akkor csatlakozunk
Avatar
 G.B.
#567
Ha a székletem addig bekeményedik akkor én is és megyek! :)
Tedd be a fagyasztóba :)
Avatar
 Laky 749
#565
Egyetek meg fél kiló pörkölt mogyit.
Az kinyomja belőletek.
:-)
Avatar
 Laky 749
#564
10.30 körül érek oda.
Ha lehet várjatok meg. Please.
:-)
Avatar
 dino74
#563
Ha a székletem addig bekeményedik akkor én is és megyek! :)
akkor vegyél be immodiumot vagy széntablettát :D
Avatar
 gonosz
#562
Holnap van kedve valakinek gurulni egyet? Mondjuk balaton mauro vagy ilysemi? 10-11 órai indulással pestről
Ha lenne motorom mennék... :(
detto :(
Avatar
 76
#561
Ha a székletem addig bekeményedik akkor én is és megyek! :)
Avatar
 wolvesmonster93
#560
Holnap van kedve valakinek gurulni egyet? Mondjuk balaton mauro vagy ilysemi? 10-11 órai indulással pestről
Ha lenne motorom mennék... :(
Avatar
 dino74
#558
Holnap van kedve valakinek gurulni egyet? Mondjuk balaton mauro vagy ilysemi? 10-11 órai indulással pestről
 angel911
#557
Hello, erről van valami +infótok..?
Csatolmányok:
kepkivagasducatinap.jpg
kepkivagasducatinap.jpg (600.44 KiB) Megtekintve 10056 alkalommal
Avatar
 Kajakman
#556
Győrújbarátra ment ki valaki? Én most indulok Veszprémből, ha valaki jön ki osszefuthatnánk. Telefon lesz nálam
Avatar
 gonosz
#555
És ilyen napokon áll letakarva szegény kis Monsterem.....! :(((
Avatar
 ricsi
#554
Sziasztok,

Nem tudom melyik fórumban kellene feltenni a kérdést és az is lehet, hogy már volt róla szó.

Kérdés:

- Valaki meg tudja mondani, hogy kell-e autópálya matrica akkor, ha a régi 1-ről felhajtok az M1-esre Budapest felé az M0-ás előtt és végig bemegyek az M1-esen a közös szakaszig? Elvileg nem kell, ha jól tudom, de nem szeretnék meglepetés csekket kapni :P

- Gondoltam megveszem online a megyei éves matricát a motorra, de nem tudom, hogy melyiket kell. D1M csak hetiben lehet venni. D1 kell akkor motorra is?

- M1/M7 közös szakaszán a leálló sáv-ra ki van rakva, hogy BKV mehet rajta. EZ gondolom nem busz sáv, így motorral nem lehet ott menni, igaz? Csak azért kérdezem, mert pont ott van az új okosított trafipax.

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv,

SZ

- kell, m1/m7 bevezeto matricás végig
- motorra csak heti létezik külön, minden més esetben autóst kell vegyél
- nem lehet. motorral felfestett buszsávban mehetsz, és ott sem ha ki van téve "csak bkv" tábla
Avatar
 steam
#553
Sziasztok,

Nem tudom melyik fórumban kellene feltenni a kérdést és az is lehet, hogy már volt róla szó.

Kérdés:

- Valaki meg tudja mondani, hogy kell-e autópálya matrica akkor, ha a régi 1-ről felhajtok az M1-esre Budapest felé az M0-ás előtt és végig bemegyek az M1-esen a közös szakaszig? Elvileg nem kell, ha jól tudom, de nem szeretnék meglepetés csekket kapni :P

- Gondoltam megveszem online a megyei éves matricát a motorra, de nem tudom, hogy melyiket kell. D1M csak hetiben lehet venni. D1 kell akkor motorra is?

- M1/M7 közös szakaszán a leálló sáv-ra ki van rakva, hogy BKV mehet rajta. EZ gondolom nem busz sáv, így motorral nem lehet ott menni, igaz? Csak azért kérdezem, mert pont ott van az új okosított trafipax.

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv,

SZ
Avatar
 lion-st2-
#552
Sziasztok!

Kötött már valaki biztosítást (külön utazáshoz/túrához) 12 évnél idősebb járművére? HOL???? :) Nme találok céget, aki a kötelezőmön felül biztosítana... :( Csak az esetleges szervíz vagy trailer miatt lenne rá szükség.

Üdv: G.

Hali
Szerintem jól felkészített precizen átnézett motorral nem lehet gond. Én egy 19 éves Ducatival járom Európa útjait , évi 12e km-t megyek kb , ez majdnem teljes egészében külföld.
Szerintem ezek az asssitance meg egyéb biztosítások ,sokra nem jók , pláne öreg motorra nem kötnek.
Én is nézegettem anno, de alaposan véginézve az apró betűs részeket is , semmire nem jók. Lehet azóta változott a helyzet.
Legyen jo baleset - poggyász biztosításod , ami fizet rendesen ha baj van.
A motoron szerintem 3 dolog van mitől mozgásképtelen lehetsz:
1 defekt - defektjavitót tudsz magaddal vinni
2 fesz.szab, vigyél egy cseredarabot gyakorold sötétbe is a cseréjét :D , az is jó ha tudod h hol keresd :)
3 üzemanyag pumpa - vis maior

Persze elszakadhat a láncod , meg csapágyasra hajthatod az osztrák szerpentinen :D , meg ezer millió dolog lehet , de ez a 3 amivel esetleg kalkulálni kell.
nyilván nem Oberdorferjulianstadtban fogják meggenerálozni a monstert ha úgy alakul:D

Legyen nálad pár alap szerszám , biztosíték.
Nézd át a motorod olaj folyás olajszint, hűtőfolyadék ha van , elektromos csatlakozásokat akkusarukat biztosítékházat kezelőszerveket átnézni érintkezőket megtisztitani stb stb.

Egy motor amire odafigyelnek lehet öreg is akár olasz akár német , megbízható, és nem kell ilyenektől félni.

üdv és jó túrát


 PETTI
#551
Sziasztok!

Kötött már valaki biztosítást (külön utazáshoz/túrához) 12 évnél idősebb járművére? HOL???? :) Nme találok céget, aki a kötelezőmön felül biztosítana... :( Csak az esetleges szervíz vagy trailer miatt lenne rá szükség.

Üdv: G.
postánál lehet venni ilyesmit
Avatar
 Ton-up
#550
Sziasztok!

Kötött már valaki biztosítást (külön utazáshoz/túrához) 12 évnél idősebb járművére? HOL???? :) Nme találok céget, aki a kötelezőmön felül biztosítana... :( Csak az esetleges szervíz vagy trailer miatt lenne rá szükség.

Üdv: G.
Itt van az ajánlatok között olyan is amit Te keresel. http://www.biztositas.hu/index.html
Avatar
 dino74
#549
Sziasztok!

Kötött már valaki biztosítást (külön utazáshoz/túrához) 12 évnél idősebb járművére? HOL???? :) Nme találok céget, aki a kötelezőmön felül biztosítana... :( Csak az esetleges szervíz vagy trailer miatt lenne rá szükség.

Üdv: G.
Szart se ér. Unokatesómék voltak nyáron Angliába, hazafelé eldurrant a trafó a Tuono-n. A következő városig se trélezeték volna be őket a biztosító által adott lóvéból. Itthon meg nem kapott semmit a szerelés/alkatrész árából vissza. Pedig direkt motoros biztosítást kötött.
Csabának fizettek
Avatar
 gonosz
#548
Sziasztok!

Kötött már valaki biztosítást (külön utazáshoz/túrához) 12 évnél idősebb járművére? HOL???? :) Nme találok céget, aki a kötelezőmön felül biztosítana... :( Csak az esetleges szervíz vagy trailer miatt lenne rá szükség.

Üdv: G.
Szart se ér. Unokatesómék voltak nyáron Angliába, hazafelé eldurrant a trafó a Tuono-n. A következő városig se trélezeték volna be őket a biztosító által adott lóvéból. Itthon meg nem kapott semmit a szerelés/alkatrész árából vissza. Pedig direkt motoros biztosítást kötött.
ok, akkor marad a kinti klub, majd ha olyan stádiumba kerül a szervezés kérek kontaktot Stafftól. Azért köszi.
Avatar
 Warpig
#547
Sziasztok!

Kötött már valaki biztosítást (külön utazáshoz/túrához) 12 évnél idősebb járművére? HOL???? :) Nme találok céget, aki a kötelezőmön felül biztosítana... :( Csak az esetleges szervíz vagy trailer miatt lenne rá szükség.

Üdv: G.
Szart se ér. Unokatesómék voltak nyáron Angliába, hazafelé eldurrant a trafó a Tuono-n. A következő városig se trélezeték volna be őket a biztosító által adott lóvéból. Itthon meg nem kapott semmit a szerelés/alkatrész árából vissza. Pedig direkt motoros biztosítást kötött.
Avatar
 stafford
#546
Sziasztok!

Kötött már valaki biztosítást (külön utazáshoz/túrához) 12 évnél idősebb járművére? HOL???? :) Nme találok céget, aki a kötelezőmön felül biztosítana... :( Csak az esetleges szervíz vagy trailer miatt lenne rá szükség.

Üdv: G.
En tavaly utasbiztositas melle kertem ilyen kiegeszito biztositast, igaz kocsira. Nem tudom motorra lehet-e. ricsi talan jobban vagja.

www.eub.hu
Avatar
 gonosz
#545
Sziasztok!

Kötött már valaki biztosítást (külön utazáshoz/túrához) 12 évnél idősebb járművére? HOL???? :) Nme találok céget, aki a kötelezőmön felül biztosítana... :( Csak az esetleges szervíz vagy trailer miatt lenne rá szükség.

Üdv: G.
Avatar
 robymonster
#544
Sziasztok!

Tervezek egy kis túrát nyár közepén Bregenzbe. Elsősorban azokat kérdezném, akik a szomszédban élnek. Tudtok-e ajánlani szállást, útvonalat, stb?

Köszi! Üdv!

Ez egy nagyon jó kis oldal a jó motoros Osztrák utak tekintetében mindig használom ezt is útvonal tervezéskor

http://www.bestbikingroads.com/motorcyc ... __536.html
JA JA Tán ez a legjobb !!!
Avatar
 Vicctor
#543
Sziasztok!

Tervezek egy kis túrát nyár közepén Bregenzbe. Elsősorban azokat kérdezném, akik a szomszédban élnek. Tudtok-e ajánlani szállást, útvonalat, stb?

Köszi! Üdv!

Ez egy nagyon jó kis oldal a jó motoros Osztrák utak tekintetében mindig használom ezt is útvonal tervezéskor

http://www.bestbikingroads.com/motorcyc ... __536.html
Avatar
 gonosz
#540
Nem megy az útvonal beillesztés ma
Ok, köszi!
Avatar
 robymonster
#536
Sziasztok!

Tervezek egy kis túrát nyár közepén Bregenzbe. Elsősorban azokat kérdezném, akik a szomszédban élnek. Tudtok-e ajánlani szállást, útvonalat, stb?

Köszi! Üdv!
szállást nem nehéz 25-30 eu tol vannak reggelivel Gasthof -ban , utvonal meg szerintem ha elhagyod Bécset mindegy merre mész
Avatar
 gonosz
#535
Sziasztok!

Tervezek egy kis túrát nyár közepén Bregenzbe. Elsősorban azokat kérdezném, akik a szomszédban élnek. Tudtok-e ajánlani szállást, útvonalat, stb?

Köszi! Üdv!
Avatar
 Másszi
#534
Sziasztok,
Szezonnyitó túráról hol lehet infot szerezni?
Usv,
SZ
irtunk a szezonnak,de nem válaszol!

Amen !
Avatar
 76
#533
Sziasztok,
Szezonnyitó túráról hol lehet infot szerezni?
Usv,
SZ
irtunk a szezonnak,de nem válaszol!
Avatar
 ricsi
#532
Sziasztok,
Szezonnyitó túráról hol lehet infot szerezni?
Usv,
SZ
ha lesz, lesz róla hír. egyelőre még kérdéses
Avatar
 steam
#531
Sziasztok,
Szezonnyitó túráról hol lehet infot szerezni?
Usv,
SZ
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15

Draw No Bet (DNB) is an easy-to-play, easy-to-win […]