Avatar
 Kajakman
#680
Kajak! Te milyen útvonalat ajánlottál Veszprém- Balaton felvidék környékén? Nem vagyok arra ismerős...

<iframe src="https://www.google.com/maps/d/u/1/embed ... rHcMpUCw4k" width="580" height="580"></iframe>
Csopak - Veszprem nem maradt ki? :)))
meg lehet nézni, bár én nem szeretem azt a részt. Szar az út, nyáron fullon van autóval.
Avatar
 gonosz
#676
ezert mondtam hogy ebben en nem vagyok tapasztalt.
de meg van iso boven mit kitalalni.
en benne vagyok akar ket naposban is
erre is gondoltam, befejezve egy Balaton felvidékkel, de arra a területre várom a javaslatokat

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1 ... 1423134971" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>
Avatar
 gonosz
#675
Kajak! Te milyen útvonalat ajánlottál Veszprém- Balaton felvidék környékén? Nem vagyok arra ismerős...
Avatar
 Dani
#674
Ma délután Mecsekben volt valaki Multistradaval és a párja Monster 821-el?
Avatar
 ricsi
#673
no problem. Csinálunk hosszabbat...ha gép elé értem este, intézem :).
szerintem a szlovák kanyart tegyétek bele, letkésnél át, onnan dudince és ság felé vissza
meglesz, tervezek egy hosszabb utatat, csak még nem volt rá időm. :)
ez egy rettentő hangulatos erdei út (sajna még csak kocsival voltam arra), ha belefér érdemes megnézni:
https://goo.gl/maps/NUxkMaHfqLH2
Avatar
 gonosz
#672
ezert mondtam hogy ebben en nem vagyok tapasztalt.
de meg van iso boven mit kitalalni.
en benne vagyok akar ket naposban is
no problem. Csinálunk hosszabbat...ha gép elé értem este, intézem :).
szerintem a szlovák kanyart tegyétek bele, letkésnél át, onnan dudince és ság felé vissza
meglesz, tervezek egy hosszabb utatat, csak még nem volt rá időm. :)
Avatar
 dino74
#671
ezert mondtam hogy ebben en nem vagyok tapasztalt.
de meg van iso boven mit kitalalni.
en benne vagyok akar ket naposban is
no problem. Csinálunk hosszabbat...ha gép elé értem este, intézem :).
szerintem a szlovák kanyart tegyétek bele, letkésnél át, onnan dudince és ság felé vissza
Avatar
 gonosz
#670
ezert mondtam hogy ebben en nem vagyok tapasztalt.
de meg van iso boven mit kitalalni.
en benne vagyok akar ket naposban is
no problem. Csinálunk hosszabbat...ha gép elé értem este, intézem :).
Avatar
 Laky 749
#669
ezert mondtam hogy ebben en nem vagyok tapasztalt.
de meg van iso boven mit kitalalni.
en benne vagyok akar ket naposban is
Avatar
 Laky 749
#667
En benne vagyok.
Tali?
Gondolom a szokasos fel 10-10,00 ?
Avatar
 Laky 749
#665
Ok.
Akkor celozzuk meg a 28-at?
Az utvonalat ratok bizom, en sajna abban nem vagyok olyan jo?
Avatar
 Styka
#664

Én is benne vagyok, de még egyeztessünk!
Avatar
 gonosz
#660
Csa.
Aug 27 vagy 28 van valakinek kedve gurulni egy nagyobbacskat vagy esetleg mind a ket nap?
Vagy az azt koveto hetvege?
Én 28-án tudnék csatlakozni. Merre? Mire gondoltál?
Avatar
 Laky 749
#659
Csa.
Aug 27 vagy 28 van valakinek kedve gurulni egy nagyobbacskat vagy esetleg mind a ket nap?
Vagy az azt koveto hetvege?
Avatar
 Vicctor
#658
Nincs valakinek tippje, hogy hol tudnék venni rövid mondjuk 30cm -es gumipókokat ? Mindenhol csak nagyobb van de a hócipőm ki van vele hogy az üléstáska rögzítésekor a fél motorot körbe kell tekernem a 4 pókkal hogy rendesen fixen álljon a táska.
...vagy OBI. Ott elég sok fajta van.

Barkács áruházakban maximum ilyen nagyobb készletekben van 1db rövid a többi hosszú, sajnos nem ilyen egyszerű :)
Avatar
 Vicctor
#657
Nincs valakinek tippje, hogy hol tudnék venni rövid mondjuk 30cm -es gumipókokat ? Mindenhol csak nagyobb van de a hócipőm ki van vele hogy az üléstáska rögzítésekor a fél motorot körbe kell tekernem a 4 pókkal hogy rendesen fixen álljon a táska.
http://www.csomagtartoaruhaz.hu/ én itt vettem. A Soroksárin van a boltjuk.

Ez aaaz köszönöm van nekik 25 centis is. Ismerem is őket náluk vettem bringatartót autóra,
Avatar
 Warpig
#656
Nincs valakinek tippje, hogy hol tudnék venni rövid mondjuk 30cm -es gumipókokat ? Mindenhol csak nagyobb van de a hócipőm ki van vele hogy az üléstáska rögzítésekor a fél motorot körbe kell tekernem a 4 pókkal hogy rendesen fixen álljon a táska.
http://www.csomagtartoaruhaz.hu/ én itt vettem. A Soroksárin van a boltjuk.
Avatar
 gonosz
#655
Nincs valakinek tippje, hogy hol tudnék venni rövid mondjuk 30cm -es gumipókokat ? Mindenhol csak nagyobb van de a hócipőm ki van vele hogy az üléstáska rögzítésekor a fél motorot körbe kell tekernem a 4 pókkal hogy rendesen fixen álljon a táska.
...vagy OBI. Ott elég sok fajta van.
Avatar
 mts
#654
Nincs valakinek tippje, hogy hol tudnék venni rövid mondjuk 30cm -es gumipókokat ? Mindenhol csak nagyobb van de a hócipőm ki van vele hogy az üléstáska rögzítésekor a fél motorot körbe kell tekernem a 4 pókkal hogy rendesen fixen álljon a táska.
Lehet venni méterre a gumit, a kampót darabra. Utána, már csak egy kis kézimunka
Avatar
 Vicctor
#653
Nincs valakinek tippje, hogy hol tudnék venni rövid mondjuk 30cm -es gumipókokat ? Mindenhol csak nagyobb van de a hócipőm ki van vele hogy az üléstáska rögzítésekor a fél motorot körbe kell tekernem a 4 pókkal hogy rendesen fixen álljon a táska.
Avatar
 Styka
#651
Sziasztok! Esetleg holnap nem tervezett valaki egy félnapos mocorgást? Budakörnyéki indulással?
Avatar
 gonosz
#650
Hi! Tudom, hogy hétköznap van, de valaki nem tervez egy karikát valamerre? Én 11 körül indulok, leginkább kelet felé, Budapestről.
Avatar
 gonosz
#649
Ha valaki talál a régi 3as úton Gyöngyös előtt egy kormányvég tükröt és méf 1ben van, szívesen venném..... :) megszökött a kis hamis....
és ha donga a lába?
akkor nem juthatott messzire! :)
Avatar
 76
#648
Ha valaki talál a régi 3as úton Gyöngyös előtt egy kormányvég tükröt és méf 1ben van, szívesen venném..... :) megszökött a kis hamis....
és ha donga a lába?
Avatar
 gonosz
#647
Ha valaki talál a régi 3as úton Gyöngyös előtt egy kormányvég tükröt és méf 1ben van, szívesen venném..... :) megszökött a kis hamis....
Avatar
 zorgolka
#646
Sziasztok,

Szombaton, kik indultak a St.Endrei AGIP kutról 12:30h körül?
Fekete monster 620, arany Mechanicca logoval...
Jó volt újra látni egykori gépem!
én voltam . A gép ujjra lett épitve :) sajnos elcsaptak vele .. De szép lett remélem ?. Zorgolka
Avatar
 David06
#645
Sziasztok,

Szombaton, kik indultak a St.Endrei AGIP kutról 12:30h körül?
Fekete monster 620, arany Mechanicca logoval...
Jó volt újra látni egykori gépem!
Avatar
 76
#644
:)
megvoupityoltad?
hová gondolsz, ... viszont áhítattal hallgatta az egyház történetét, úgy vélem átérezte a szentlélek üdvösségét, és hirdetni fogja Olaszhonban az igét .
te süni,te pápa akarsz lenni? :D
Avatar
 sünbáró
#643
:)
megvoupityoltad?
hová gondolsz, ... viszont áhítattal hallgatta az egyház történetét, úgy vélem átérezte a szentlélek üdvösségét, és hirdetni fogja Olaszhonban az igét .
Avatar
 sünbáró
#640
:)
olyanok vagytok , mint apa és fia:)
igazi sasszem vagy :) mostantól hívhatsz sündárionak
Avatar
 sünbáró
#638
:)
Csatolmányok:
dariomdk.jpg
dariomdk.jpg (604.21 KiB) Megtekintve 9949 alkalommal
Avatar
 oNe
#637
Ducati Day:
Szép volt, jó volt.... De 14:00 -ig, Dario előadásáig nem sok minden történt... :)
épp azt akartam kérdezni, hogy milyen volt? Mondjuk én csak a Monster 821-et szerettem volna kipróbálni, de nem jutottam ki.... :( lehetett tesztelni rendesen?
A tesztelést sajnos nem tudtam kipróbálni, kiválasztottam az 1200-as Monstert, de a helyszínen nem voltam a névsorban... de annyira azért nem viselt meg :) A srác aki vezette a tesztutat elmondta hogy egy 30km-es kört megy a csapat Fót felé. Felvezetéssel, záró emberrel, max. 90-100km/h, nyugodt, sorban motorozás, semmi vadulás. Tesztelni csak az mehetett aki előre bejelentkezett, ott a helyszínen nem volt erre lehetőség.
A legnagyobb probléma az volt hogy a plakáton kiírt programon túl semmi tájékoztatás, értékelhető program nem volt 3/4 2-ig. Akkor került elő a mikrofon :) De az emberek 90%-a úgy is a pályamotorozás miatt jött el :D
Avatar
 gonosz
#636
Ducati Day:
Szép volt, jó volt.... De 14:00 -ig, Dario előadásáig nem sok minden történt... :)
épp azt akartam kérdezni, hogy milyen volt? Mondjuk én csak a Monster 821-et szerettem volna kipróbálni, de nem jutottam ki.... :( lehetett tesztelni rendesen?
Avatar
 oNe
#635
Ducati Day:
Szép volt, jó volt.... De 14:00 -ig, Dario előadásáig nem sok minden történt... :)
Avatar
 Betonkeverő
#633
Akkor 10:00 -ig gyülekező, 10:00 -kor indulás a ringre.
Oké. Mit tudsz a költségekről? Nekem kicsit gyanús hogy egy pályanap oktatással meg ebéddel együtt ingyen van.
Én is úgy tudom hogy ingyen van minden. Első rendezvény, felmérik a helyzetet :) Remélem a színvonalon ez az ingyenesség nem érezhető majd.
Remélem én is. Meg azt is hogy jó idő lesz mert ha esik akkor én itthon maradok.
Avatar
 oNe
#632
Támogatom az ötleted. Az oktatáson én is részt szeretnék venni!
Akkor 10:00 -ig gyülekező, 10:00 -kor indulás a ringre.
Oké. Mit tudsz a költségekről? Nekem kicsit gyanús hogy egy pályanap oktatással meg ebéddel együtt ingyen van.
Én is úgy tudom hogy ingyen van minden. Első rendezvény, felmérik a helyzetet :) Remélem a színvonalon ez az ingyenesség nem érezhető majd.
Avatar
 Betonkeverő
#631
Akkor a Szilas pihenő, Shell kút környékén. Nekem jó lenne 11:00 előtt odaérni, mert akkor kezdődik az elméleti oktatás :)
Támogatom az ötleted. Az oktatáson én is részt szeretnék venni!
Akkor 10:00 -ig gyülekező, 10:00 -kor indulás a ringre.
Oké. Mit tudsz a költségekről? Nekem kicsit gyanús hogy egy pályanap oktatással meg ebéddel együtt ingyen van.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]