Avatar
 qweras
#330
14:00-tól Parkoló parádé...
Ki jön??
meddig lesztek ott? 16,00?
én addig biztos
Avatar
 gonosz
#329
14:00-tól Parkoló parádé...
Ki jön??
meddig lesztek ott? 16,00?
Avatar
 gonosz
#327
Na mi a helyzet? Már minden öregember elrakta a bicajt? :D
Avatar
 NIT
#326
Holnap BP-i indulassal terveztek motorozast?
Avatar
 Tesso
#325
Sziasztok
Lellén beszéltük, hogy itt Békéscsabán lesz kolbász fesztivál 11 főnek tudok szállást motornak fedett zárt udvarban igényes környezetben
Sokat vagytok nyugaton ideje van ,hogy kicsiny megyémet megismerjétek napkölzben elmehetnénk Romániába motorozni gyönyörű tájakon ha van rá igény szóljatok időben így is azért van 11 Ágy mert vissza mondta 2 család ami ritka! Hajrá várlak titeket Békéscsabán!!
Avatar
 desmoguru
#324
Megpróbálom ezen a topikon is....
Pajtások, van kedve valakiknek (ideális esetben rajtam kívül 3 fő) kijönni Imolába a motor börzére?
Szept. 12-13-14, szombat az igazi nap.
Indulás 09/11-én este, 12-én Bolognában van dolgom, de az outlet és a múzeum nyitva van Smile
Költségek 4 fő esetén fejenként: kb. 25.000 Ft nyál + autópálya, és kb. 15.000 Ft a két éjszaka szállásköltsége. A belépőjegy árára nem emlékszem, de egy napra nem egy drámai összeg.
Érdekel valakit? Ha igen, még a héten fixáljuk! Ducatihoz minden kütyü kapható, bár a többi márka is képviselve van, használt, új, minden. Motortól az alkatrészig. Üdv, desmoguru
Avatar
 stafford
#323
Kaptam egy klubtarstol egy hivast miszerint lemondasra kerult 2 fo reszerol egy tura a Faakersee-i HD talalkozora.

Csutortokon indulas, vasarnap erkezes, 2 agyas szoba le van foglalva. Ha valakit erdekel ezen a szamon eleri az illetekes klubtarsunkat: 20 / 480 3489
Avatar
 Kajakman
#322
Sziasztok! Holnap 9től megint Ring képzés Veszprém mellett, eddig ketten vagyunk Ducatival a Gáspár Balázzsal. Akit érdekel, és motorozna egy jót, jöjjön. :) +36(voda)3157591
Avatar
 Kajakman
#320
Sziasztok! Holnapra vettem ki szabit, szóval nyilvánvalóan tervezek egy kis gurulást:). Balassagyarmatra gondoltam, délelőtt. Az a kérdésem, hogy járt-e valaki mostanában arra, milyenek az utak? Különösen a Rétság-Bgyarmat közötti szakasz érdekelne. Köszi! Jah és ha esetleg valaki szabad, akkor szívesen várom az utitársakat!:)
Jók az utak, ha időd engedi, menj el egészen Cered-ig :) (esetleg Hangony, ahova szintén szép út visz)
Avatar
 gonosz
#319
Sziasztok! Holnapra vettem ki szabit, szóval nyilvánvalóan tervezek egy kis gurulást:). Balassagyarmatra gondoltam, délelőtt. Az a kérdésem, hogy járt-e valaki mostanában arra, milyenek az utak? Különösen a Rétság-Bgyarmat közötti szakasz érdekelne. Köszi! Jah és ha esetleg valaki szabad, akkor szívesen várom az utitársakat!:)
Avatar
 Akos
#318
Sziasztok! Holnap délután 2 felé tekerünk egyet ezen a körön, ha valakinek van kedve csatlakozni, akkor csak hajrá, telefonszám az adatlapon!
http://goo.gl/cyl6S3
Avatar
 dudu
#317
Én már regisztráltam! Kipróbálom én is azt a multit,hátha...
+ még ott van a hétvégi szüreti bál is !!

http://travelevent.full-gas.hu/content/program
Kár, hogy már betelt... Egy jó Multit én is kipróbáltam volna :)

Most beszéltem velük pénteken (ha megyek a telekre,általában beugrom)
,nem mérvadó a táblázat -mondták megoldják majd-
Köszi az infót! Holnap felhívom őket. :)
Avatar
 gonosz
#316
ez a mai terv, én délben startolok. Nem rángatom a gázt, mert még sok tapasztalatot kell szereznem, szóval csak egy rövid, szemlélődős túra lesz. Ha valakinek van kedve, csatlakozzon. Én Egomban és Dömösön tuti megállok. Szép napot nektek! Ja és 12-13 óra között indulok.
ha hamarabb szólsz egy nappal, társultam volna.
okok, a következő alkalommal már úgy lesz.
Avatar
 ForumRider
#315
ez a mai terv, én délben startolok. Nem rángatom a gázt, mert még sok tapasztalatot kell szereznem, szóval csak egy rövid, szemlélődős túra lesz. Ha valakinek van kedve, csatlakozzon. Én Egomban és Dömösön tuti megállok. Szép napot nektek! Ja és 12-13 óra között indulok.
ha hamarabb szólsz egy nappal, társultam volna.
Avatar
 kecsó
#314
Én már regisztráltam! Kipróbálom én is azt a multit,hátha...
+ még ott van a hétvégi szüreti bál is !!

http://travelevent.full-gas.hu/content/program
Kár, hogy már betelt... Egy jó Multit én is kipróbáltam volna :)

Most beszéltem velük pénteken (ha megyek a telekre,általában beugrom)
,nem mérvadó a táblázat -mondták megoldják majd-
Avatar
 gonosz
#312
ez a mai terv, én délben startolok. Nem rángatom a gázt, mert még sok tapasztalatot kell szereznem, szóval csak egy rövid, szemlélődős túra lesz. Ha valakinek van kedve, csatlakozzon. Én Egomban és Dömösön tuti megállok. Szép napot nektek! Ja és 12-13 óra között indulok.
Csatolmányok:
tura.png
tura.png (719.42 KiB) Megtekintve 10985 alkalommal
Avatar
 MihalyZotya
#310
Na,ma sikerült egy kicsit meg járatni a gépet taljanfoldon.tarvisional léptünk be,aztán sloveniaba jöttünk at.mire ide ertunk(550km)maga volt a rémálom .egeszen pontosan csak350km,szakadó esőben...a többi okes volt.diablo rosso corsa2jol vizsgázott,jöttünk néha 170et is,olyankor mar egész jól láttam a menet szélnek Jó éjszakát! Szép almokat!köszönhetően.450meter magasan vagYunk,mellettünk hegyek 1800ig mennek fel,meg hó van rajtuk az árnyékos oldalon. Jo pihenést mindenkinek
Avatar
 Kajakman
#309
Hopnap Veszprém, 9 órától egész napos szokásos zárt, palyamotoros ring képzés. Akit érdekel, környéken van hívjon és jöjjön :)
Avatar
 Tomi
#308
:-)
Csatolmányok:
image.jpg
image.jpg (357.71 KiB) Megtekintve 10985 alkalommal
Avatar
 dino74
#307
Eszerint jol érezte magát nálunk:)
Jaja, mondta, hogy muszáj volt visszajönni, szép a Balaton. Kérdezték, hogy milyen halat egyenek, mondtam, hogy hekket, mert az a helyi, őshonos balatoni hal:)
pisztráng is az :)
Avatar
 Kajakman
#306
Eszerint jol érezte magát nálunk:)
Jaja, mondta, hogy muszáj volt visszajönni, szép a Balaton. Kérdezték, hogy milyen halat egyenek, mondtam, hogy hekket, mert az a helyi, őshonos balatoni hal:)
Avatar
 Kajakman
#304
Kivel járt itt. ? Motorral voltak?
Négyen voltak, ketten tökömfigyelte csopperszerű rötyögővel, volt egy szép zöld Z1000SX, meg a saját Honducatija :)
Avatar
 Kajakman
#302
Nur so
Olgával összefutottam szombaton a Halsütőben Almádiban. Lazán leugrottak a Balcsira 2 héttel az MDK találkozó után is. Neki van a Honducati hornetje :D
Avatar
 dino74
#301
Nur so
Csatolmányok:
image.jpg
image.jpg (437.19 KiB) Megtekintve 10985 alkalommal
Avatar
 ricsi
#300
elkezdtem az ülőgumók edzését a WDW-re, a hétvégén az alábbi kis kört nyomtuk a csajommal le két nap alatt:
Tihanyi átkelést járó motorral tetted meg ? :)
turbo boost volt
Avatar
 kopi
#299
elkezdtem az ülőgumók edzését a WDW-re, a hétvégén az alábbi kis kört nyomtuk a csajommal le két nap alatt:
Tihanyi átkelést járó motorral tetted meg ? :)
Avatar
 ricsi
#298
elkezdtem az ülőgumók edzését a WDW-re, a hétvégén az alábbi kis kört nyomtuk a csajommal le két nap alatt:
ja hogy neked ehhez két nap kell :P
mi délután szoktuk...... :D
ha már otthon voltam, csak megálltam :)
Avatar
 dino74
#297
elkezdtem az ülőgumók edzését a WDW-re, a hétvégén az alábbi kis kört nyomtuk a csajommal le két nap alatt:
ja hogy neked ehhez két nap kell :P
mi délután szoktuk...... :D
Avatar
 ricsi
#296
elkezdtem az ülőgumók edzését a WDW-re, a hétvégén az alábbi kis kört nyomtuk a csajommal le két nap alatt:
Csatolmányok:
map.png
map.png (1.2 MiB) Megtekintve 10985 alkalommal
Avatar
 dino74
#295
:D
Csatolmányok:
image.jpg
image.jpg (1.68 MiB) Megtekintve 10985 alkalommal
image.jpg
image.jpg (123.54 KiB) Megtekintve 10985 alkalommal
Avatar
 kopi
#294
Van... :-D
Doboz + nyeregtáska + tanktáska... szép látvány :-D :-D
Túrázni nem rossz, csak hát a megjelenés... :(
(Viszont: 4 csavarral 1 perc alatt ugrik a fél konzol)
Ez van nállam is . Motorkuli az cikibb volna .
te harcoreabb vagy mert te két személlyel tolod
Ez igaz .
Csatolmányok:
dscf2284.jpg
dscf2284.jpg (1.57 MiB) Megtekintve 10985 alkalommal
Avatar
 dino74
#293
Hát van itt még dobozos !
Van... :-D
Doboz + nyeregtáska + tanktáska... szép látvány :-D :-D
Túrázni nem rossz, csak hát a megjelenés... :(
(Viszont: 4 csavarral 1 perc alatt ugrik a fél konzol)
Ez van nállam is . Motorkuli az cikibb volna .
te harcoreabb vagy mert te két személlyel tolod
Avatar
 kopi
#292
csak összefutottunk...:) Jah és kösz, hogy bevártatok...:)
Hát van itt még dobozos !
Van... :-D
Doboz + nyeregtáska + tanktáska... szép látvány :-D :-D
Túrázni nem rossz, csak hát a megjelenés... :(
(Viszont: 4 csavarral 1 perc alatt ugrik a fél konzol)
Ez van nállam is . Motorkuli az cikibb volna .
Csatolmányok:
dscf2281.jpg
dscf2281.jpg (1.78 MiB) Megtekintve 10985 alkalommal
Avatar
 qweras
#291
Sziasztok!
Ma 15:00-15:15 között összefutunk Chris-el Bp Budafoki út Hengermalom út sarkán az OMV kúton. Tervezünk egy Dobogókői kiruccanást +- valami...
Nincs konkrét terv ezen kívül...
Akinek van kedve, csatlakozhat.
csak összefutottunk...:) Jah és kösz, hogy bevártatok...:)
Hát van itt még dobozos !
Van... :-D
Doboz + nyeregtáska + tanktáska... szép látvány :-D :-D
Túrázni nem rossz, csak hát a megjelenés... :(
(Viszont: 4 csavarral 1 perc alatt ugrik a fél konzol)
Csatolmányok:
snc_140503_110957.jpg
snc_140503_110957.jpg (1.01 MiB) Megtekintve 10985 alkalommal
Avatar
 dino74
#290
Sziasztok!
Ma 15:00-15:15 között összefutunk Chris-el Bp Budafoki út Hengermalom út sarkán az OMV kúton. Tervezünk egy Dobogókői kiruccanást +- valami...
Nincs konkrét terv ezen kívül...
Akinek van kedve, csatlakozhat.
csak összefutottunk...:) Jah és kösz, hogy bevártatok...:)
ki az a másik Kopi?
Avatar
 kopi
#289
Sziasztok!
Ma 15:00-15:15 között összefutunk Chris-el Bp Budafoki út Hengermalom út sarkán az OMV kúton. Tervezünk egy Dobogókői kiruccanást +- valami...
Nincs konkrét terv ezen kívül...
Akinek van kedve, csatlakozhat.
csak összefutottunk...:) Jah és kösz, hogy bevártatok...:)
Hát van itt még dobozos !
Avatar
 dani104
#288
Sziasztok,
holnap,azaz vasárnap,ha valaki gurulna egyet Somogy,Tolna,Baranya,Zala környékén az keressen meg.... nekem mindegy merre indulok el....eddig úgy néz ki ,hogy jönne a Dani , meg a Dani ,ja meg a Dani is , de lehet , hogy még a Dani is jönne.... :D *lol*
Avatar
 gonosz
#287
Sziasztok!
Ma 15:00-15:15 között összefutunk Chris-el Bp Budafoki út Hengermalom út sarkán az OMV kúton. Tervezünk egy Dobogókői kiruccanást +- valami...
Nincs konkrét terv ezen kívül...
Akinek van kedve, csatlakozhat.
csak összefutottunk...:) Jah és kösz, hogy bevártatok...:)
Csatolmányok:
imag1566.jpg
imag1566.jpg (1.49 MiB) Megtekintve 10985 alkalommal
dobogoko.jpg
dobogoko.jpg (1.37 MiB) Megtekintve 10985 alkalommal
Avatar
 qweras
#286
Sziasztok!
Ma 15:00-15:15 között összefutunk Chris-el Bp Budafoki út Hengermalom út sarkán az OMV kúton. Tervezünk egy Dobogókői kiruccanást +- valami...
Nincs konkrét terv ezen kívül...
Akinek van kedve, csatlakozhat.
Avatar
 tombstonehu3
#285
http://www.r17.hu/blog/r17-ingyenes-mot ... cskemeten/

Ide jön valaki tőlünk most vasárnap rajtam kívül?
jo reggelt!

én is regisztráltam,megyünk egerből páran!!
Most beszéltem a szervező csajjal, azt mondta alapból nem tervezték, de a sok visszajelzés miatt lehetővé teszik, hogy ha tetszik az abroncs, utána megvásárold. A nap végén mondjuk 50%-os áron, vagy ha pl új abroncsot kapsz, és 20 perc után azt mondod, hogy kell, akkor a ment körökkel arányosan ajánlanak egy X * 10%-al mérsékelt árat. Én pl valszeg megveszem majd a pilot power 3-at, ha jó árat mondanak, a jelenlegi szettet meg majd otthagyom egy kecsói havernál. A BT016-ban hátul 4000km után még van kb 1000km-em és kopásjelzőn vagyok :-/
no ismet itt vok.
honnan es hogyan indulsz? kivel?mikor?
a gumira en is kivancsi leszek!!
Avatar
 dudu
#284
Hali! Holnap délelőtt 10 fele indulunk pár Japó motorossal Győrből Tapolca fele, Cseszneknek. Erről a vidékről esetleg csatlakozna valaki? :) Mégse legyen olyan nagy a sornégy elnyomás :D
Avatar
 Kajakman
#283
http://www.r17.hu/blog/r17-ingyenes-mot ... cskemeten/

Ide jön valaki tőlünk most vasárnap rajtam kívül?
jo reggelt!

én is regisztráltam,megyünk egerből páran!!
Most beszéltem a szervező csajjal, azt mondta alapból nem tervezték, de a sok visszajelzés miatt lehetővé teszik, hogy ha tetszik az abroncs, utána megvásárold. A nap végén mondjuk 50%-os áron, vagy ha pl új abroncsot kapsz, és 20 perc után azt mondod, hogy kell, akkor a ment körökkel arányosan ajánlanak egy X * 10%-al mérsékelt árat. Én pl valszeg megveszem majd a pilot power 3-at, ha jó árat mondanak, a jelenlegi szettet meg majd otthagyom egy kecsói havernál. A BT016-ban hátul 4000km után még van kb 1000km-em és kopásjelzőn vagyok :-/
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]