Avatar
 demenytomi
#1397
Sziasztok!
A május 25-ei Kakucson rendezett pályaoktatáshoz kapcsolódó minden infó a facebookon van a ducatisok csopiban.
Aki nincs fenn ott, az keressen bátran a részletek miatt a 06 20 9 107 042 es számon, vagy a dm.tamas@gmail.com email címen!
Csatolmányok:
3b47497f-a00f-434f-8a88-1f6da68547ae.jpeg
3b47497f-a00f-434f-8a88-1f6da68547ae.jpeg (89.31 KiB) Megtekintve 13818 alkalommal
Avatar
 jana6
#1396
Amúgy a Demény Tomi által szervezett Május 25-i pályanapról semmi info nincs itt, és vannak akik nincsenek facebookon, és nem is tudtak az eseményről, holott a tavalyin részt vettek. Csak mondom.
köszi Zsolt
Avatar
 Kajakman
#1395
Amúgy a Demény Tomi által szervezett Május 25-i pályanapról semmi info nincs itt, és vannak akik nincsenek facebookon, és nem is tudtak az eseményről, holott a tavalyin részt vettek. Csak mondom.
Avatar
 76
#1393
Srácok Kajak nem szarozik! :)
Reméljük, Bori nincs az utánfutóban :( :)
élő szövet a fém vázon! ;)
Avatar
 G.B.
#1392
Srácok Kajak nem szarozik! :)
Reméljük, Bori nincs az utánfutóban :( :)
Avatar
 76
#1391
Srácok Kajak nem szarozik! :)
Csatolmányok:
img_6691.jpg
img_6691.jpg (207.2 KiB) Megtekintve 13818 alkalommal
Avatar
 Ruczak
#1390
Szombaton nem megy valamelyikőtök az Euroringre? Mennék, de jó lenne nem egyedül.

Esetleg Kakucs?
Avatar
 Ruczak
#1389
Szombaton nem megy valamelyikőtök az Euroringre? Mennék, de jó lenne nem egyedül.
Avatar
 XGab
#1388
rákérdezek, de az a sejtésem hogy 1-2 emberrel oktat, nem csoportot.
ketten voltunk vele, en mint amator es egy mamsz versenyzo srac. Oktat szerintem csoportnak is, meg kell vele beszelni. Szoljatok megyek en is ha idom engedi :-) megeri, mert Nagyon hasznos dolgokat mond es mutatja is
A csoportos oktatás ... 6-10 motorossal foglalkozom egyszerre. Erre az opcióra az Euroingen van lehetőség....Az ilyen oktatási napokra az Euroring elérhetőségein kell jelentkezni

asszem ezzel el is dőlt, nem ő szervezi, az euroring oldalán meg pont nincs kint semmi infó :)
Mondjuk nekem pont az tetszett, hogy nem csoportban voltam, így közvetlenül elég sok infót kaptam, szerintem így hatékonyabb, személyre szóló volt a dolog. Lehet öregszem, de rendes izomlázam lett a combjaimban. Mondta hogy és mint fogjam a motort másképp, miben más a pálya mint az utca, mikor hogy tartsam a testem és először történt meg az, hogy az intenzív, többórás motorozás után nem fájdult meg a csuklóm és az alkarom, szóval nem görcsöltem végre a motoron. Hazafelé meg egész könnyűnek tűnt a motorozás, másként éreztem, talán magabiztosabb is lettem kicsit. Persze elfáradtam. Nekem amatőr hobbi motorosnak már ezért is megérte elmenni hozzá. Nem a tizedmásodpercek lefaragása miatt mentem, ott még nem tartok sajnos. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Avatar
 XGab
#1387
rákérdezek, de az a sejtésem hogy 1-2 emberrel oktat, nem csoportot.
ketten voltunk vele, en mint amator es egy mamsz versenyzo srac. Oktat szerintem csoportnak is, meg kell vele beszelni. Szoljatok megyek en is ha idom engedi :-) megeri, mert Nagyon hasznos dolgokat mond es mutatja is
A csoportos oktatás ... 6-10 motorossal foglalkozom egyszerre. Erre az opcióra az Euroingen van lehetőség....Az ilyen oktatási napokra az Euroring elérhetőségein kell jelentkezni

asszem ezzel el is dőlt, nem ő szervezi, az euroring oldalán meg pont nincs kint semmi infó :)
szerintem fel kell hivni Janit telefonon es meg kell vele beszelni, a sajat idejet szerintem sajat maga osztja be
Avatar
 ricsi
#1386
én is csatlakoznék egy közös oktatásra ha lehet :-)

szervezhetne a klub (vagy az egyház) egy ilyen napot ;-)
rákérdezek, de az a sejtésem hogy 1-2 emberrel oktat, nem csoportot.
ketten voltunk vele, en mint amator es egy mamsz versenyzo srac. Oktat szerintem csoportnak is, meg kell vele beszelni. Szoljatok megyek en is ha idom engedi :-) megeri, mert Nagyon hasznos dolgokat mond es mutatja is
A csoportos oktatás ... 6-10 motorossal foglalkozom egyszerre. Erre az opcióra az Euroingen van lehetőség....Az ilyen oktatási napokra az Euroring elérhetőségein kell jelentkezni

asszem ezzel el is dőlt, nem ő szervezi, az euroring oldalán meg pont nincs kint semmi infó :)
Avatar
 XGab
#1385
én is csatlakoznék egy közös oktatásra ha lehet :-)

szervezhetne a klub (vagy az egyház) egy ilyen napot ;-)
rákérdezek, de az a sejtésem hogy 1-2 emberrel oktat, nem csoportot.
ketten voltunk vele, en mint amator es egy mamsz versenyzo srac. Oktat szerintem csoportnak is, meg kell vele beszelni. Szoljatok megyek en is ha idom engedi :-) megeri, mert Nagyon hasznos dolgokat mond es mutatja is
Avatar
 ricsi
#1384
én is csatlakoznék egy közös oktatásra ha lehet :-)

szervezhetne a klub (vagy az egyház) egy ilyen napot ;-)
rákérdezek, de az a sejtésem hogy 1-2 emberrel oktat, nem csoportot.
Avatar
 Styka
#1383
én is csatlakoznék egy közös oktatásra ha lehet :-)

szervezhetne a klub (vagy az egyház) egy ilyen napot ;-)
Avatar
 ForumRider
#1382
Srácok, ma voltam privát oktatáson Chrobák Janinál a Kakucson, nagyon klassz volt. Ajánlom nektek is, mert nagyon jól magyaráz és végig segített, klassz volt. Jól elfaradtam :-) Sajnalom, hogy nem mentem regebben is hozza tanulni, gyakorolni amikor nekem ajanlotta egy barátom. Fent volt a palyan vegig, a szunetekben magyarazta hol es mit es hogyan csinaljak mashogy. Megyek par het mulva ujra. Csak az uj gumit sajnalom :-)
http://chrobakjanos.hu/oktatas_f.html
egyedül voltál? mennyi volt az annyi? Pár hét múlva esedékes alkalomra lehet, hogy csatlakoznék ha lehetséges.
Avatar
 XGab
#1381
Srácok, ma voltam privát oktatáson Chrobák Janinál a Kakucson, nagyon klassz volt. Ajánlom nektek is, mert nagyon jól magyaráz és végig segített, klassz volt. Jól elfaradtam :-) Sajnalom, hogy nem mentem regebben is hozza tanulni, gyakorolni amikor nekem ajanlotta egy barátom. Fent volt a palyan vegig, a szunetekben magyarazta hol es mit es hogyan csinaljak mashogy. Megyek par het mulva ujra. Csak az uj gumit sajnalom :-)
http://chrobakjanos.hu/oktatas_f.html
Csatolmányok:
img_5398.jpg
img_5398.jpg (1.35 MiB) Megtekintve 13818 alkalommal
Avatar
 Ruczak
#1380
Nem megy valamelyikőtök Kecskemétre a gokartpályára valamikor a héten? Menni akarok, de jobb lenne nem egyedül. Ráadásul az első pályázásom, talán egy-két jótanács is jó lenne! :)
Avatar
 wolvesmonster93
#1379
Kakucs Ringhez legközelebb Inárcson találok benzinkutat, jól látom? Nagyon köszi
Az M5 inárcsi lehajtóján van egy OMV, az a legjobb szerintem, Inárcson belül van egy MOL is.
Avatar
 theczar
#1378
Kakucs Ringhez legközelebb Inárcson találok benzinkutat, jól látom? Nagyon köszi
Avatar
 76
#1376
Legalább megtanulod hogy kell safety car mögött menni! :)
Vagy megvadulsz, és beszúrsz Darionak az uszodánál a belső íven... :D
volt pringen Yamaha tesztnap,kestem az akkor új r1 rol és a levezető is kb 1 percre volt,tanakodtak mi legyen de odaadták! :)
1 egész körre az enyem volt! :)
Ahol az r6"csak" rázta a fejét ott az r1 gratiszban egykerekezett is! :)
Avatar
 hehe23911
#1375
sziasztok,

mindenképp kell a protektoros nadrág, vagy elég a farmer plusz térdprotektor?
mik a tapasztalatok?
Írtam a ducatisoknak, mármint a szervezőknek, és szerintük a farmer kevés.
Most vehetek emiatt cuppanós bőrnacit... :D

köszi, pont a szerkóvételt akartam elkerülni, akkor nekem offos ez a nap.
Avatar
 146
#1374
sziasztok,

mindenképp kell a protektoros nadrág, vagy elég a farmer plusz térdprotektor?
mik a tapasztalatok?
Írtam a ducatisoknak, mármint a szervezőknek, és szerintük a farmer kevés.
Most vehetek emiatt cuppanós bőrnacit... :D
Avatar
 146
#1373
sziasztok,

mindenképp kell a protektoros nadrág, vagy elég a farmer plusz térdprotektor?
mik a tapasztalatok?
Írtam a ducatisoknak, mármint a szervezőknek, és szerintük a farmer kevés.

Avatar
 Kajakman
#1372
Legalább megtanulod hogy kell safety car mögött menni! :)
Vagy megvadulsz, és beszúrsz Darionak az uszodánál a belső íven... :D
max az uszoda mosdójában voupity :D
Avatar
 wolvesmonster93
#1371
Legalább megtanulod hogy kell safety car mögött menni! :)
Vagy megvadulsz, és beszúrsz Darionak az uszodánál a belső íven... :D
Avatar
 76
#1370
Legalább megtanulod hogy kell safety car mögött menni! :)
Avatar
 ricsi
#1369
Mindenkepp erdemes felmenni, ez tuti nem egy baszatos etap lesz, tokeletes megismerni az elmenyt (es utana egybol rakattanni). Jo paran igy kezdtuk, felvezetovel
Avatar
 dino74
#1368
sziasztok,

mindenképp kell a protektoros nadrág, vagy elég a farmer plusz térdprotektor?
mik a tapasztalatok?
eddig nekem csak az a tapasztalatom, hogy bőrruha, de láttam már cordura ruhában is menni. Farmerban eddig egy embert engedtek fel aki közölte a rendezőséggel, hogy műlába van, nem félti, őt nagy nehezen felengedték
Avatar
 jaws46
#1367
Melyik csoportba regisztráltál?
kezdő....kezdőbb nem volt :)
Ó, akkor ne aggódj a köridő miatt egy pillanatig se, nálam lassabb és kezdőbb tuti nem lesz ott :)
Szia,

Én sem vagyok egy rakéta, meg nekem is ez lesz az első pályázás!!! :)

Hali
Avatar
 146
#1366
na ha tényleg érdemes, akkor kimerészkedek a vassal, reszkessetek! :) Már regisztráltam is. köszi!
Melyik csoportba regisztráltál?
kezdő....kezdőbb nem volt :)
Ó, akkor ne aggódj a köridő miatt egy pillanatig se, nálam lassabb és kezdőbb tuti nem lesz ott :)
Avatar
 gonosz
#1365
Pár éve kiváncsiságból kint voltam a 600-al , jó élmény volt :) Most Viki szólt időben, sikerült regisztrálni, megyek a 749-el és jön ő is a 600-assal, szóval gyere bátran.
na ha tényleg érdemes, akkor kimerészkedek a vassal, reszkessetek! :) Már regisztráltam is. köszi!
Melyik csoportba regisztráltál?
kezdő....kezdőbb nem volt :)
Avatar
 hehe23911
#1364
sziasztok,

mindenképp kell a protektoros nadrág, vagy elég a farmer plusz térdprotektor?
mik a tapasztalatok?
Avatar
 146
#1363
hát úgy nézem, hogy a motorokról lecsúsztam ismét (a Scramblerhez már volt szerencsém).... a többi annyira nem mozgat, mert (pálya)rutintalanul nem merészkednék pont a Hringre, inkább Kakucson kellene előtte szárnypróbálgatni... a 600-assal úgy sem hiszem, hogy sebességrekord lenne a vége :)
Pár éve kiváncsiságból kint voltam a 600-al , jó élmény volt :) Most Viki szólt időben, sikerült regisztrálni, megyek a 749-el és jön ő is a 600-assal, szóval gyere bátran.
na ha tényleg érdemes, akkor kimerészkedek a vassal, reszkessetek! :) Már regisztráltam is. köszi!
Melyik csoportba regisztráltál?
Avatar
 gonosz
#1362
hát úgy nézem, hogy a motorokról lecsúsztam ismét (a Scramblerhez már volt szerencsém).... a többi annyira nem mozgat, mert (pálya)rutintalanul nem merészkednék pont a Hringre, inkább Kakucson kellene előtte szárnypróbálgatni... a 600-assal úgy sem hiszem, hogy sebességrekord lenne a vége :)
Pár éve kiváncsiságból kint voltam a 600-al , jó élmény volt :) Most Viki szólt időben, sikerült regisztrálni, megyek a 749-el és jön ő is a 600-assal, szóval gyere bátran.
na ha tényleg érdemes, akkor kimerészkedek a vassal, reszkessetek! :) Már regisztráltam is. köszi!
Avatar
 XGab
#1361
hát úgy nézem, hogy a motorokról lecsúsztam ismét (a Scramblerhez már volt szerencsém).... a többi annyira nem mozgat, mert (pálya)rutintalanul nem merészkednék pont a Hringre, inkább Kakucson kellene előtte szárnypróbálgatni... a 600-assal úgy sem hiszem, hogy sebességrekord lenne a vége :)
Pár éve kiváncsiságból kint voltam a 600-al , jó élmény volt :) Most Viki szólt időben, sikerült regisztrálni, megyek a 749-el és jön ő is a 600-assal, szóval gyere bátran.
Avatar
 gonosz
#1360
hát úgy nézem, hogy a motorokról lecsúsztam ismét (a Scramblerhez már volt szerencsém).... a többi annyira nem mozgat, mert (pálya)rutintalanul nem merészkednék pont a Hringre, inkább Kakucson kellene előtte szárnypróbálgatni... a 600-assal úgy sem hiszem, hogy sebességrekord lenne a vége :)

Nem sikerult eladni?
az az igazság, hogy nem erőltettem. Hónapokig csak itt hirdettem a fórumon, a hahun csak keveset volt fenn. Voltak érdeklődők, voltak nézni is, de úgy voltam vele, hogy ha nem megy el, akkor a szokásos szervíz, egy-két kiegészítő, hogy szebb legyen és hallhatóbb és nekem jó lesz :) Szóval jó lett. Ha majd nagyon el akarja valaki vinni, akkor persze nem zárkózom el tőle, de jól megvagyunk együtt is. :)
Avatar
 lion-st2-
#1359
hát úgy nézem, hogy a motorokról lecsúsztam ismét (a Scramblerhez már volt szerencsém).... a többi annyira nem mozgat, mert (pálya)rutintalanul nem merészkednék pont a Hringre, inkább Kakucson kellene előtte szárnypróbálgatni... a 600-assal úgy sem hiszem, hogy sebességrekord lenne a vége :)

Nem sikerult eladni?
Avatar
 Kajakman
#1358
hát úgy nézem, hogy a motorokról lecsúsztam ismét (a Scramblerhez már volt szerencsém).... a többi annyira nem mozgat, mert (pálya)rutintalanul nem merészkednék pont a Hringre, inkább Kakucson kellene előtte szárnypróbálgatni... a 600-assal úgy sem hiszem, hogy sebességrekord lenne a vége :)
szerintem meg simán felmehetnél hringre, nem kell attól félni, pont azért van külön csoport olyanoknak akik sosem voltak pályanapon. Végimenni azon pályán, amit korábban csak a tévéből láthattál, hidd el nem szar érzés ;)
Avatar
 gonosz
#1357
hát úgy nézem, hogy a motorokról lecsúsztam ismét (a Scramblerhez már volt szerencsém).... a többi annyira nem mozgat, mert (pálya)rutintalanul nem merészkednék pont a Hringre, inkább Kakucson kellene előtte szárnypróbálgatni... a 600-assal úgy sem hiszem, hogy sebességrekord lenne a vége :)
Avatar
 Betonkeverő
#1356
http://ducatiday.fullgas.hu/

Lehet regelni,motort foglalni.
és 13:15 óta már nem hogy motor nincs de a pályára való motorozás is betelt :(
Most regisztráltam!
igen már én is kiderült hogy valami szerver hiba volt de kijavították és motort is sikerült foglalnom
Avatar
 146
#1351
Klassz volt dönteni a kanyarban, de sajnos nagyon elfáradt a vállam és a jobb csuklóm. Korral jár ...
Valamiért nekem is fáj a bal vállam... :)
nem biztos, simán lehet h rosszul tartod magad. Ezt olvasgasd, de a többi fejezet is nagyon hasznos. Én első alkalommal miután elolvastam, simán hoztam 5 másodpercet/kör, simán lent volt a térdem amikor kellett, pedig egy csomó mindent nem pontosan úgy csináltam, ahogy kellett volna http://motoracer.hu/2015/12/02/6-lecke-testtartas/
Köszi, ez hasznos :)


Sok tanulnivalóm van még... kezdésként az elindulás :))
Avatar
 gonzales
#1350
Klassz volt dönteni a kanyarban, de sajnos nagyon elfáradt a vállam és a jobb csuklóm. Korral jár ...
Valamiért nekem is fáj a bal vállam... :)
nem biztos, simán lehet h rosszul tartod magad. Ezt olvasgasd, de a többi fejezet is nagyon hasznos. Én első alkalommal miután elolvastam, simán hoztam 5 másodpercet/kör, simán lent volt a térdem amikor kellett, pedig egy csomó mindent nem pontosan úgy csináltam, ahogy kellett volna http://motoracer.hu/2015/12/02/6-lecke-testtartas/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]