Avatar
 ricsi
#948
addoltam én is a délutáni 4-be, bár motor egyelőre nincs hozzá:) majd gizivel felezzük a kittykét :P
nem inkabb harmadoljuk? :) szegeny csaj :)
Te mesz negyet mert neked nincs masik :)
Avatar
 gizi
#947
Jó a Nyekkerman csak kicsit karró az eleje de tavaly sem számított!Aki tud motorozni az bármivel tud... :)
Avatar
 stafford
#946
addoltam én is a délutáni 4-be, bár motor egyelőre nincs hozzá:) majd gizivel felezzük a kittykét :P
nem inkabb harmadoljuk? :) szegeny csaj :)
Avatar
 ricsi
#945
addoltam én is a délutáni 4-be, bár motor egyelőre nincs hozzá:) majd gizivel felezzük a kittykét :P
Avatar
 stafford
#944
Mikor mentek?
Ha az idojaras es a csapatom is engedi, akkor delutan :)

K2-be 4 menetbe regeltem 13:25-tol kezdodoen. Eleg szepen fogynak a helyek...
Avatar
 Sanchez
#941
Ha tudunk pontosat,sikítunk!
Szerintem délutános menet lesz!

Oksa, sikítsatok!
Avatar
 gizi
#940
Ha tudunk pontosat,sikítunk!
Szerintem délutános menet lesz!
Avatar
 Sanchez
#939
Staff, Csicseri!
Tudjátok már, hogy nagyjából mikor mentek?
Mert mennék ki én is! :)
Avatar
 stafford
#938
Május 11. Vasárnap
Ezt az infót kapta Staff.
Készülünk... :) (Richi,Staff,Gizi)
én is megyek maj 11 én de nem láttom a regisztrásioban a hungaroring/motoros nyiltnapján .... hivjatok fel he tudtok valami pontosabbat
üdv
Nem voltak boszavuak a valaszban, ennyit irtak vissza ossz-vissz: 05.11 :)
Avatar
 csicseri
#937
Május 11. Vasárnap
Ezt az infót kapta Staff.
Készülünk... :) (Richi,Staff,Gizi)
én is megyek maj 11 én de nem láttom a regisztrásioban a hungaroring/motoros nyiltnapján .... hivjatok fel he tudtok valami pontosabbat
üdv
Avatar
 Kajakman
#936
Sziasztok!

A Pitykemotoros képzésre amire a "Goooooo"-ban írtam, többen is érdeklődtetek, így gondoltam leírom ide a tapasztalatokat. Veszprémhez közel van, 2 rendőr srác tartja, 3 féle motoros képzés csomag van. Az első 2 képzés az alap tréningek, fékezés, lassú kanyarodás hátsó fék használatával, kezdő motorosoknak tökéletes. Ami ez után izgalmas az a 3. típusú, ún. "Ring" képzés, ahol egy rövid elméleti oktatás után (pályán való viselkedés, ideális ív, fék, kigyorsítás, stb). kb 1200m-es pálya, melyben a lassú visszafordítóktól kezdve a hosszabb, változó ívű kanyarok, illetve sikánok is vannak. A srácok, akik a hétköznapokban motoros rendőrök (pontosabban országos bajnok ha jól emlékszem a Péter a motorosrendőröknek szervezett versenyeken) végig figyelnek, és amikor lejössz pihenni a "box"-ba, tanácsokkal látnak el, így javíthatod a technikád. Egy "igazi" pályanap előtti felkészítőnek tökéletes, főleg ha korábban még nem tudtál letérdelni kanyarban. Nem olyan, mint Csesznek, itt nincs szalagkorlát, és nem hugyozza telibe olajjal az ívedet a Bakony volán.
15e Ft egy napra, frissítő alkohol mentes hűtött sörök, valamint egy finom ebéd is van a csomagban. 7végente vannak időpontok, érdemes előre foglalni, mert elég népszerűek, és természetesen nem a pénzre mennek, így akármi van, a max létszámnál több jelentkező nem mehet adott napra.
Én már voltam párszor, de még tervezek menni, mert ennyi pénzért ajándék, és nagyon jó szórakozás. Akik már rendszeresen járnak Kakucsra, Hringre, azoknak nyilván ez már nem olyan nagy show, de aki eddig csak utcán tolta, annak egy tökéletes belépő szint a pályamotorozás irányába.
https://www.facebook.com/pitykemotor.veszprem

Jelentkezni, illetve több infó telefonon:

Homonnai Péter
+36303238604
e-mail: info@pitykemotor.hu
Avatar
 gizi
#935
Május 11. Vasárnap
Ezt az infót kapta Staff.
Készülünk... :) (Richi,Staff,Gizi)
Avatar
 76
#934
Valaki tudja mikor lesz nyílt nap Hringen?
Nem találom.
Koszi
Avatar
 gizi
#933
Sajnos eddig úgy néz ki,hogy a kevés jelentkező miatt ismét elmarad a tréning! :(
Avatar
 MihalyZotya
#931
mégegyszer 15 C fok alatt motorozni akarnék, ha kell testi kényszerrel se engedjétek :)
Miért?
Avatar
 stafford
#930
mégegyszer 15 C fok alatt motorozni akarnék, ha kell testi kényszerrel se engedjétek :)
reggel hiaba pofaztam, te mentel mint az uthenger :)
Avatar
 csicseri
#929
mégegyszer 15 C fok alatt motorozni akarnék, ha kell testi kényszerrel se engedjétek :)
Avatar
 sarkany
#928
Írtam a szlovén klubnak, mert lehet, hogy mi megyünk, ezt a választ kaptam...ha esetleg még valakit érdekel.
HELLO,

We allready sent the list to organizator of the event. Find me on Pannonia ring in the boxe desmo owners club. And we will arange everything.
My name is Miha and my phone 00386 41 909 274.
We will be ther on Sunday allready and will have a BBQ in the box. You are welcome.
Avatar
 stafford
#926
Es ugy nez ki 17en, csutrtokon a Hringre se megyunk ki fagyoskodni :(
Avatar
 gizi
#925
Sziasztok! Sajnos 16-ára azaz most szerdára is esőt és 10-15 fokot jósolnak! ha valaki mégis szeretne Kakucsra menni jelezze! Szombaton viszont jó idő lesz! Mi a véleményetek szombati edzésről!

Bregyó
Avatar
 gizi
#924
Sziasztok! Most szerdán elmarad a motoros edzés Kakucson mert hideget és esőt-vihart jelez a meteorológia! Viszont jövő héten szerdán április 16 lesz edzés! Ha valaki szombaton tudna jönni az is jelentkezzen. Akit érdekel írja meg melyik időpont lenne jó neki!

Bregyó
Avatar
 ricsi
#915
na, akkor olyan okos vagy mint én!
ja ja !.... te csak hid ezt :)
na akkor, a két nagyon jó eredményt elért kollga biztos tudja :-), vagy bárki, mit ért a "költő" gerincvédő alatt, ami kötelező? A kabátba/ruhába kialakított helyen található betét ( nem a szivacsra gondolok, amit a legtöbb dzsekibe betesznek gyárilag, hogy utólag vedd meg a jobbat), hanem pont arra, amit megveszel utólag, az megfelel, vagy a különálló, vagy a "púp" igen, de a másik nem, vagy hülye a kérdés?
a kabátban nem gyagyi, beépített védő elvileg jó, de nincs eldöntve, ezen megy a csörtézés.
jelenleg az nem elegendő (a vizsgán), de igyekeznek szabályt módosítani, hiszen a valóságban pont ugyanaz csak egyszer veszed fel.
<strong>most a helyes válasz a külön felvehető teknőscucc.</strong>
a púp meg nem védelmi szempontot szolgál, hanem aerodinamikait, pl közúton inkább veszélyesebb egy esésnél mintsem hasznosabb.
Avatar
 zsolt24
#914
93,3 %
na, akkor olyan okos vagy mint én!
ja ja !.... te csak hid ezt :)
na akkor, a két nagyon jó eredményt elért kollga biztos tudja :-), vagy bárki, mit ért a "költő" gerincvédő alatt, ami kötelező? A kabátba/ruhába kialakított helyen található betét ( nem a szivacsra gondolok, amit a legtöbb dzsekibe betesznek gyárilag, hogy utólag vedd meg a jobbat), hanem pont arra, amit megveszel utólag, az megfelel, vagy a különálló, vagy a "púp" igen, de a másik nem, vagy hülye a kérdés?
Avatar
 csicseri
#913
93,3 %
na, akkor olyan okos vagy mint én!
ja ja !.... te csak hid ezt :)
Avatar
 76
#910
kíváncsi voltam "kútfőből" mennyi lesz, 80%, szintén bukó :) Nyilván nem véletlen vannak az oktatások :)
mondjuk az oktatás mit sem ér ha a pálya bérlő 2 annyi motorost enged fel a pályára mint amit szabad! Rezsőbá! A pénz nem alszik! :)
P László elso számú vádlott vezetése alatt volt,hogy az volt a szerencsés akit mar nem engedtek fel!
3 eve volt ez, hogy jon ide? Orulj hogy van :) Foleg a mostani bandat nezve... :)
ment a pont! Csak nosztalgiaztam! :)
Akkor meg legalább volt kit megelőzni a lassuban! :D
Avatar
 stafford
#909
70% lett! :D
kíváncsi voltam "kútfőből" mennyi lesz, 80%, szintén bukó :) Nyilván nem véletlen vannak az oktatások :)
mondjuk az oktatás mit sem ér ha a pálya bérlő 2 annyi motorost enged fel a pályára mint amit szabad! Rezsőbá! A pénz nem alszik! :)
P László elso számú vádlott vezetése alatt volt,hogy az volt a szerencsés akit mar nem engedtek fel!
3 eve volt ez, hogy jon ide? Orulj hogy van :) Foleg a mostani bandat nezve... :)
Avatar
 76
#908
fontos, hogy idéntől csak az nyíltnapozhat, aki kitölti a minimumvizsgát, és át is megy!
<blockquote>
http://grape.hu/mamsminvizsga/
</blockquote>
70% lett! :D
kíváncsi voltam "kútfőből" mennyi lesz, 80%, szintén bukó :) Nyilván nem véletlen vannak az oktatások :)
mondjuk az oktatás mit sem ér ha a pálya bérlő 2 annyi motorost enged fel a pályára mint amit szabad! Rezsőbá! A pénz nem alszik! :)
P László elso számú vádlott vezetése alatt volt,hogy az volt a szerencsés akit mar nem engedtek fel!
Avatar
 wolvesmonster93
#906
86.7% szinten maradok otthon :-) na persze nem csak ezert, elkerulendo a kommenteket :-)
Van a minimumvizsgaban hibas kerdes :)
Van valahol vizsgaanyag??
Avatar
 stafford
#905
86.7% szinten maradok otthon :-) na persze nem csak ezert, elkerulendo a kommenteket :-)
Van a minimumvizsgaban hibas kerdes :)
Avatar
 zsolt24
#903
86.7% szinten maradok otthon :-) na persze nem csak ezert, elkerulendo a kommenteket :-)
Avatar
 Kajakman
#902
17 kimennék én is a hringre
fontos, hogy idéntől csak az nyíltnapozhat, aki kitölti a minimumvizsgát, és át is megy!
<blockquote>
http://grape.hu/mamsminvizsga/
</blockquote>
70% lett! :D
kíváncsi voltam "kútfőből" mennyi lesz, 80%, szintén bukó :) Nyilván nem véletlen vannak az oktatások :)
Avatar
 76
#901
Kakucsos idopont meg nincs, de 17en Hringen leszunk, oda is kinez Bregyo a tervek szerint.
17 kimennék én is a hringre
fontos, hogy idéntől csak az nyíltnapozhat, aki kitölti a minimumvizsgát, és át is megy!
<blockquote>
http://grape.hu/mamsminvizsga/
</blockquote>
70% lett! :D
Avatar
 ricsi
#899
Következő időpont megvan már ?
Kakucsos idopont meg nincs, de 17en Hringen leszunk, oda is kinez Bregyo a tervek szerint.
17 kimennék én is a hringre
fontos, hogy idéntől csak az nyíltnapozhat, aki kitölti a minimumvizsgát, és át is megy!
<blockquote>
http://grape.hu/mamsminvizsga/
</blockquote>
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]