Avatar
 76
#1298
Ma rekord dőlésszöget értem el szegyén Kittyvel....

Megfejettétek mi volt a gond? Te megúsztad?
Nem igazán. Gumimelegítő volt. Bemelegítő körben stabil volt. Vagy volt ott valami (olaj) az aszfalton, vagy nem tudom, de ilyet én még nem tapasztaltam, csak jégen... Oda se raktam neki a tüzet.
lehet rossz fát tettél a tűzre! :)
Avatar
 Kajakman
#1297
Ma rekord dőlésszöget értem el szegyén Kittyvel....

Megfejettétek mi volt a gond? Te megúsztad?
Nem igazán. Gumimelegítő volt. Bemelegítő körben stabil volt. Vagy volt ott valami (olaj) az aszfalton, vagy nem tudom, de ilyet én még nem tapasztaltam, csak jégen... Oda se raktam neki a tüzet.
Avatar
 wolvesmonster93
#1296
Ma rekord dőlésszöget értem el szegyén Kittyvel....

Nem jó szezonzáró.. :( Remélem Te rendben vagy... :)
Avatar
 Csöri
#1295
Ma rekord dőlésszöget értem el szegyén Kittyvel....

Megfejettétek mi volt a gond? Te megúsztad?
Avatar
 76
#1294
Ma rekord dőlésszöget értem el szegyén Kittyvel....

érzem jövőre 27 lesz a tagdíj,mint az ÁFA! :)
Avatar
 Kajakman
#1290
Első alkalommal az Euroringen. Szuper nap előzésekkel, bakikkal, kavicsággyal... Minden rendben! :)
Avatar
 Kajakman
#1289
Most vasárnap Euroring. Dani, Zsolti Veszprémből megyünk, akit érdekel jöjjön, kedvezményes nap lesz! :)
Avatar
 Peti848
#1288
ugye nem estél el??
Szerencsére nem "csak" kimentem egyenesen a kavicsra a második körömben a célegyenes végén....kicsit besz@rtam.... de megyek 2 hét múlva is....
Július 12 vasárnap, euroring?
Nyílt nap? Nem valószínű nekem ott már túl nagy a nyüzsgés :-D
Avatar
 Kajakman
#1287
Ciao!
Én voltam..... RILI oktatás volt egy kis sóderágy látogatással egybekötve....
ugye nem estél el??
Szerencsére nem "csak" kimentem egyenesen a kavicsra a második körömben a célegyenes végén....kicsit besz@rtam.... de megyek 2 hét múlva is....
Július 12 vasárnap, euroring?
Avatar
 Peti848
#1286
hello 22-én hétfőn ki volt kint Euroringen egy streetfighterrel?
Ciao!
Én voltam..... RILI oktatás volt egy kis sóderágy látogatással egybekötve....
ugye nem estél el??
Szerencsére nem "csak" kimentem egyenesen a kavicsra a második körömben a célegyenes végén....kicsit besz@rtam.... de megyek 2 hét múlva is....
Avatar
 Kajakman
#1285
hello 22-én hétfőn ki volt kint Euroringen egy streetfighterrel?
Ciao!
Én voltam..... RILI oktatás volt egy kis sóderágy látogatással egybekötve....
ugye nem estél el??
Avatar
 Visial
#1284
Ciao!
Én voltam..... RILI oktatás volt egy kis sóderágy látogatással egybekötve....
Az lesz az ;)
Én voltam a CB vel (asszonykám adta a töltőt), szóval nem tudom ,hogy mennyire fogsz videót vagdosni vagy mennyit vettél fel de az lenne a kérdésem ,hogy amit felvettél és esetleg rajta szerintem azért viszonylag sokat mentünk együtt , azokat a felvételeket el kérhetem tőled valahogy? Jó volt az a kis kergetőzés... Előre is köszönöm ;)
Ciao!
Nem volt még időm végignézni csak belepillantottam legfőképp a kiegyenesített kanyaromat, :-D (hogy tanuljak kicsit belőle) de átnézem és megpróbálom elküldeni majd. Kicsit még finomítanom kell a rögzítésen mert eléggé beremeg a kamera :-(

Tedd a kormányra vagy rövidebb kar kell! Mondjuk a Ducin remegni is fog :P
Én is vittem volna goprot csak természetesen induláskor sikerült eltörnöm a felfogatót XD aztán hagytam... Tappancsom nem volt, kézbe meg nem igen szerettem volna tartani XD
Avatar
 Kajakman
#1283
Kakucs még mindig az egyik legjobb játszótér :)

legközelebb tedd fel a kamerát hátrafele a villára vagy valami hasonló helyre, úgy, hogy a térdedet veszi. sztem fasza vágóképek lehetnének belőle.
Jó ötlet! Berendelek pár olcsó tartót ebayről...
Avatar
 Peti848
#1282
hello 22-én hétfőn ki volt kint Euroringen egy streetfighterrel?
Ciao!
Én voltam..... RILI oktatás volt egy kis sóderágy látogatással egybekötve....
Az lesz az ;)
Én voltam a CB vel (asszonykám adta a töltőt), szóval nem tudom ,hogy mennyire fogsz videót vagdosni vagy mennyit vettél fel de az lenne a kérdésem ,hogy amit felvettél és esetleg rajta szerintem azért viszonylag sokat mentünk együtt , azokat a felvételeket el kérhetem tőled valahogy? Jó volt az a kis kergetőzés... Előre is köszönöm ;)
Ciao!
Nem volt még időm végignézni csak belepillantottam legfőképp a kiegyenesített kanyaromat, :-D (hogy tanuljak kicsit belőle) de átnézem és megpróbálom elküldeni majd. Kicsit még finomítanom kell a rögzítésen mert eléggé beremeg a kamera :-(
Avatar
 ricsi
#1281
Kakucs még mindig az egyik legjobb játszótér :)

legközelebb tedd fel a kamerát hátrafele a villára vagy valami hasonló helyre, úgy, hogy a térdedet veszi. sztem fasza vágóképek lehetnének belőle.
Avatar
 Visial
#1280
hello 22-én hétfőn ki volt kint Euroringen egy streetfighterrel?
Ciao!
Én voltam..... RILI oktatás volt egy kis sóderágy látogatással egybekötve....
Az lesz az ;)
Én voltam a CB vel (asszonykám adta a töltőt), szóval nem tudom ,hogy mennyire fogsz videót vagdosni vagy mennyit vettél fel de az lenne a kérdésem ,hogy amit felvettél és esetleg rajta szerintem azért viszonylag sokat mentünk együtt , azokat a felvételeket el kérhetem tőled valahogy? Jó volt az a kis kergetőzés... Előre is köszönöm ;)
Avatar
 Peti848
#1278
hello 22-én hétfőn ki volt kint Euroringen egy streetfighterrel?
Ciao!
Én voltam..... RILI oktatás volt egy kis sóderágy látogatással egybekötve....
Csatolmányok:
00570003.jpg
00570003.jpg (1.11 MiB) Megtekintve 11753 alkalommal
Avatar
 dani104
#1277
Sziasztok,

péntek délután valaki esetleg megy ki az Euroring-re vagy Kakucs-ra ?

Tipp , hogy hol vannak ilyenkor kevesebben?
Avatar
 Visial
#1276
hello 22-én hétfőn ki volt kint Euroringen egy streetfighterrel?
Avatar
 TorzsiMTS
#1272
Péntek, Kakucs. Ketten megyünk, trélerrel Veszprémből. 999 & S4R. Futomű nap lesz, gyertek.
http://www.kakucs-ring.hu/
Jövő hétfőn (06.22) ugyanez a történet, annyi h sima cucc lesz. Jó időt mondanak, gyertek!
Már csak júli 7ig bírd ki és megyek :D
Avatar
 Kajakman
#1271
Péntek, Kakucs. Ketten megyünk, trélerrel Veszprémből. 999 & S4R. Futomű nap lesz, gyertek.
http://www.kakucs-ring.hu/
Jövő hétfőn (06.22) ugyanez a történet, annyi h sima cucc lesz. Jó időt mondanak, gyertek!
Avatar
 dudu
#1269


Facebookon komment:

"Bazze! Én voltam pont mögötted. Egy pillanatra látszom is a video végén. Hát... Nem tudtam, hogy a fejmagassában repülő motort, a repkedő alkatrészeket, vagy a földön "pörgő kollégát" kerüljem ki hirtelen. Szerencsére sikerült megúsznom, és Neked is, hogy nem ütöttelek el. Ha jól láttam ketten(!!!!!) belerongyoltak a gumifalba, hogy elkerüljék a nagyobb balhét. Neked és nekik is mielőbbi felépülést!!! smile emoticon"
Hűű, ezt nézni is rossz volt...
Avatar
 TorzsiMTS
#1268


Facebookon komment:

"Bazze! Én voltam pont mögötted. Egy pillanatra látszom is a video végén. Hát... Nem tudtam, hogy a fejmagassában repülő motort, a repkedő alkatrészeket, vagy a földön "pörgő kollégát" kerüljem ki hirtelen. Szerencsére sikerült megúsznom, és Neked is, hogy nem ütöttelek el. Ha jól láttam ketten(!!!!!) belerongyoltak a gumifalba, hogy elkerüljék a nagyobb balhét. Neked és nekik is mielőbbi felépülést!!! smile emoticon"
az szépen elszállt...
Avatar
 Kajakman
#1267


Facebookon komment:

"Bazze! Én voltam pont mögötted. Egy pillanatra látszom is a video végén. Hát... Nem tudtam, hogy a fejmagassában repülő motort, a repkedő alkatrészeket, vagy a földön "pörgő kollégát" kerüljem ki hirtelen. Szerencsére sikerült megúsznom, és Neked is, hogy nem ütöttelek el. Ha jól láttam ketten(!!!!!) belerongyoltak a gumifalba, hogy elkerüljék a nagyobb balhét. Neked és nekik is mielőbbi felépülést!!! smile emoticon"
Avatar
 Kajakman
#1265
En plane... :)
Szerintem az is benne van a dolgogban, h egy perecre a gatyánk is rámenne, főleg a "motorra csak használgumit olcsón" motorozók mekkájában. A tőlünk Nyugatra élőknek valószínűleg kisebb teher egy perec után zsebből új ruhát, motort venni/szerelni, én meg ilyen akció után abban az évben már tuti nem ülök motorra :)
én is ilyenekkel magyaráztam,hogy szar vagyok! :) Mondjuk én a házra fogtam. :)
Haverom rendőri fizubol(informatikus) használt slickekkel nyert Rszéria bajnokságot hiteles r6r-el. 2:00 körüli időkkel. 2 ev pályázás utan indult.
Még egy gondolat, hogy ez a haverom ezt meg azt csinálta ennyi idő alatt, stb... Vannak motorozni szerető, és vannak motorra született emberek, Rossi régi szomszédja pl ezt mondja: Haverom, gyerek kora óta nyeri a versenyeket, 46os rajtszáma, doctornak hívják :) Ezen a szinten magadhoz képest kell fejlődnöd, az igazi tehetségekhez úgysem tudunk felnőni, én legalábbis így látom :)
Avatar
 Kajakman
#1264
En plane... :)
Szerintem az is benne van a dolgogban, h egy perecre a gatyánk is rámenne, főleg a "motorra csak használgumit olcsón" motorozók mekkájában. A tőlünk Nyugatra élőknek valószínűleg kisebb teher egy perec után zsebből új ruhát, motort venni/szerelni, én meg ilyen akció után abban az évben már tuti nem ülök motorra :)
én is ilyenekkel magyaráztam,hogy szar vagyok! :) Mondjuk én a házra fogtam. :)
Haverom rendőri fizubol(informatikus) használt slickekkel nyert Rszéria bajnokságot hiteles r6r-el. 2:00 körüli időkkel. 2 ev pályázás utan indult.
Én most voltam 4. alkalommal a ringen, még mindig kezdőnek vallom magam, pályamotoros tréning is idén lesz először. Ja és szuper tehetség sem, sem tudás, sem alkat, sem nagyratörő vágyak. Ha nem jön a Kittys lehetőség, akkor lehet idén nem is lett volna már több hring. Én csak azt mondom, h menet közben tudatosan is bennem van, h nem a köridő a legfontosabb, hanem hogy élmény meglegyen, és perec nélkül jöjjek le. A Meklaus dolgot magyarázd akkor , mi a háttere.
Avatar
 76
#1263
Végignézve ezeket a képeket és mondjuk a wsbk-t most már tudom miért mondta Meklau a Pringen,hogy a magyarok utaznak a motoron. :)
En plane... :)
Szerintem az is benne van a dolgogban, h egy perecre a gatyánk is rámenne, főleg a "motorra csak használgumit olcsón" motorozók mekkájában. A tőlünk Nyugatra élőknek valószínűleg kisebb teher egy perec után zsebből új ruhát, motort venni/szerelni, én meg ilyen akció után abban az évben már tuti nem ülök motorra :)
én is ilyenekkel magyaráztam,hogy szar vagyok! :) Mondjuk én a házra fogtam. :)
Haverom rendőri fizubol(informatikus) használt slickekkel nyert Rszéria bajnokságot hiteles r6r-el. 2:00 körüli időkkel. 2 ev pályázás utan indult.
Avatar
 Dani
#1262
Végignézve ezeket a képeket és mondjuk a wsbk-t most már tudom miért mondta Meklau a Pringen,hogy a magyarok utaznak a motoron. :)
En plane... :)
Szerintem az is benne van a dolgogban, h egy perecre a gatyánk is rámenne, főleg a "motorra csak használgumit olcsón" motorozók mekkájában. A tőlünk Nyugatra élőknek valószínűleg kisebb teher egy perec után zsebből új ruhát, motort venni/szerelni, én meg ilyen akció után abban az évben már tuti nem ülök motorra :)


jobban élnek nyugaton, de ott se kolbiból van a kerítés ;)
Avatar
 Kajakman
#1261
Végignézve ezeket a képeket és mondjuk a wsbk-t most már tudom miért mondta Meklau a Pringen,hogy a magyarok utaznak a motoron. :)
En plane... :)
Szerintem az is benne van a dolgogban, h egy perecre a gatyánk is rámenne, főleg a "motorra csak használgumit olcsón" motorozók mekkájában. A tőlünk Nyugatra élőknek valószínűleg kisebb teher egy perec után zsebből új ruhát, motort venni/szerelni, én meg ilyen akció után abban az évben már tuti nem ülök motorra :)
Avatar
 stafford
#1260
Végignézve ezeket a képeket és mondjuk a wsbk-t most már tudom miért mondta Meklau a Pringen,hogy a magyarok utaznak a motoron. :)
En plane... :)
Avatar
 76
#1259
Végignézve ezeket a képeket és mondjuk a wsbk-t most már tudom miért mondta Meklau a Pringen,hogy a magyarok utaznak a motoron. :)
Avatar
 Kajakman
#1256
most talaltam
Ezek a nagy teleobjektíves-állványos csóka képei? Hova rakta fel, azt hittem rólatok nem is lett kép. Ricsinek nagyon laza az aviátor szemcsi :)
Avatar
 stafford
#1255
most talaltam
Csatolmányok:
staff2.jpg
staff2.jpg (133.55 KiB) Megtekintve 11753 alkalommal
gizi.jpg
gizi.jpg (244.25 KiB) Megtekintve 11753 alkalommal
riccs.jpg
riccs.jpg (235.86 KiB) Megtekintve 11753 alkalommal
staff.jpg
staff.jpg (244.83 KiB) Megtekintve 11753 alkalommal
kajak.jpg
kajak.jpg (293.88 KiB) Megtekintve 11753 alkalommal
Avatar
 stafford
#1252
Kittyke jol teljesitette a mai endurance tavot :) Igaz reggel meg voltak gondok, hogy melyik fele legyen elol :)

Avatar
 stafford
#1249
Majus 9. szombat Hring nyilt nap! gizi, ricsi, stafford, rigo (esernyos lanykent) kint lesz!
Regeltem, megyek én is potyázni :)
Gyere! Jon meg valaki?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]