Avatar
 146
#1348
Klassz volt dönteni a kanyarban, de sajnos nagyon elfáradt a vállam és a jobb csuklóm. Korral jár ...
Valamiért nekem is fáj a bal vállam... :)
Avatar
 XGab
#1347
Klassz volt dönteni a kanyarban, de sajnos nagyon elfáradt a vállam és a jobb csuklóm. Korral jár ...
Csatolmányok:
img_3577.jpg
img_3577.jpg (907.17 KiB) Megtekintve 11171 alkalommal
img_3491.jpg
img_3491.jpg (1.21 MiB) Megtekintve 11171 alkalommal
Avatar
 XGab
#1346
A munka és a család mellett a Ducatival pályára menni erősen a kiszámíthatatlan kategória. Én már nem is írok be olyant, hogy ekkor vagy akkor megyek, mert bármi közbejöhet sajnos.
De tegnap volt pár órám és kiszaladtam vele a Kakucsra délelőtt, kipróbálni a 749-et :-) És később megjelent a régi Monsterem is az új pilótájával, Vikivel.
Avatar
 Ruczak
#1341
A kecskeméti gokart pálya!

Köszi! Milyen az a pálya? Használható? Nem gyorsasági gépem van, tehát nem fontos a nagyon nagy tempó. Élvezhető pálya?
Abszolút... Inkább technikás mint gyors...

Köszi!
Nem találok árakat. Ez a netes oldaluk egyáltalán?
http://gokart.hu/gokart-stadion-kecskemet/
Előre be kell jelentkezni? Köszi
Avatar
 wolvesmonster93
#1340
Segítsetek légyszi! Szeged környékén van valami normális motoros pálya? Köszi!
A kecskeméti gokart pálya!

Köszi! Milyen az a pálya? Használható? Nem gyorsasági gépem van, tehát nem fontos a nagyon nagy tempó. Élvezhető pálya?
Abszolút... Inkább technikás mint gyors...
Avatar
 Ruczak
#1339
Segítsetek légyszi! Szeged környékén van valami normális motoros pálya? Köszi!
A kecskeméti gokart pálya!

Köszi! Milyen az a pálya? Használható? Nem gyorsasági gépem van, tehát nem fontos a nagyon nagy tempó. Élvezhető pálya?
Avatar
 gizi
#1338
Segítsetek légyszi! Szeged környékén van valami normális motoros pálya? Köszi!
A kecskeméti gokart pálya!
Avatar
 Ruczak
#1337
Segítsetek légyszi! Szeged környékén van valami normális motoros pálya? Köszi!
Avatar
 gizi
#1335
11:20 kimegyünk együtt?
Mennék, de nekem csak 09:50 és 10:40 menetem van!
És mi? Tudod még előtte beszélnünk kell... :D
persze, persze! :D
Avatar
 XGab
#1327
Mai nap nem adta ki időjárás végett, jövő hét péntekre (05.12) újra tervezve az euroring.
Remélem akkor majd kipróbálhatom végre a motort :-)
Avatar
 Kajakman
#1326
Mai nap nem adta ki időjárás végett, jövő hét péntekre (05.12) újra tervezve az euroring.
Csatolmányok:
myscreenhunter.jpg
myscreenhunter.jpg (7.41 KiB) Megtekintve 11171 alkalommal
Avatar
 stafford
#1317
akkor viszek neked vizet:)
Csak szentelt legyen!
en inkabb kulcsot vinnek :)))
Avatar
 gizi
#1314
sztem énb átugrok. mikor lesztek ott?
Én egész nap mert 9:50-kor és 15:40-kor van menetem.
Avatar
 ricsi
#1311
Valaki szombaton Hungaroring?
ha mész megpróbálok kimenni szakérteni
Avatar
 Kajakman
#1309
Jövő szerdán (06.29) megyünk ketten Veszprémből Euroringre egy pálya 999-el, akinek van kedve, csatlakozzon!
Avatar
 Kajakman
#1307
Csalánba belezuhantam a képért, de még nem láttam élőben. Ez nem idén lesz átadva :)
Nem lehet, hogy dirt track pályának szánják? Mert akkor kész :D
a céltorony beüvegezése idei project, plusz csináltak egy asztfalt bevezetőt az M7 lehajtó felé. Csak folytatnák az aszfalttal, a kiszolgáló épületek kurvára ráérnek :))
Avatar
 Warpig
#1306
Csalánba belezuhantam a képért, de még nem láttam élőben. Ez nem idén lesz átadva :)
Nem lehet, hogy dirt track pályának szánják? Mert akkor kész :D
Avatar
 Kajakman
#1305
Csalánba belezuhantam a képért, de még nem láttam élőben. Ez nem idén lesz átadva :)
Csatolmányok:
img_20160519_185924.jpg
img_20160519_185924.jpg (1.08 MiB) Megtekintve 11171 alkalommal
Avatar
 76
#1303
Nem igazán. Gumimelegítő volt. Bemelegítő körben stabil volt. Vagy volt ott valami (olaj) az aszfalton, vagy nem tudom, de ilyet én még nem tapasztaltam, csak jégen... Oda se raktam neki a tüzet.
"tréning, tréning, tréning..." :D
Voltam is, leszek is. Ebből az esetből sajnos nem sikerült tanulnom, de azért köszönöm, a szándék átjött.
ne bánd!
Van itt olyan aki már a boxban lapra teszi a gépet,minden indok nélkül! :)
Avatar
 NagyGábor
#1302
Nem igazán. Gumimelegítő volt. Bemelegítő körben stabil volt. Vagy volt ott valami (olaj) az aszfalton, vagy nem tudom, de ilyet én még nem tapasztaltam, csak jégen... Oda se raktam neki a tüzet.
"tréning, tréning, tréning..." :D
Voltam is, leszek is. Ebből az esetből sajnos nem sikerült tanulnom, de azért köszönöm, a szándék átjött.
ezt nem hagyhattam ki! :) nehogy mellreszívd.. Csak savazlak kicsit.. Üdv. :)
Avatar
 wolvesmonster93
#1301
Nem igazán. Gumimelegítő volt. Bemelegítő körben stabil volt. Vagy volt ott valami (olaj) az aszfalton, vagy nem tudom, de ilyet én még nem tapasztaltam, csak jégen... Oda se raktam neki a tüzet.
"tréning, tréning, tréning..." :D
Voltam is, leszek is. Ebből az esetből sajnos nem sikerült tanulnom, de azért köszönöm, a szándék átjött.
Alpinestars bírta??? Dobhatnál egy képet.... már csak okulásul... :)
Avatar
 Kajakman
#1300
Megfejettétek mi volt a gond? Te megúsztad?
Nem igazán. Gumimelegítő volt. Bemelegítő körben stabil volt. Vagy volt ott valami (olaj) az aszfalton, vagy nem tudom, de ilyet én még nem tapasztaltam, csak jégen... Oda se raktam neki a tüzet.
"tréning, tréning, tréning..." :D
Voltam is, leszek is. Ebből az esetből sajnos nem sikerült tanulnom, de azért köszönöm, a szándék átjött.
Avatar
 NagyGábor
#1299
Ma rekord dőlésszöget értem el szegyén Kittyvel....

Megfejettétek mi volt a gond? Te megúsztad?
Nem igazán. Gumimelegítő volt. Bemelegítő körben stabil volt. Vagy volt ott valami (olaj) az aszfalton, vagy nem tudom, de ilyet én még nem tapasztaltam, csak jégen... Oda se raktam neki a tüzet.
"tréning, tréning, tréning..." :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]