Avatar
 gonosz
#1783
Sziasztok! Van valakinek linkje, ahol a teljes versenyt vissza lehetne nézni? A Spíleren legkorábban szerda hajnalban van műsoron...
Avatar
 romlakba
#1779
Figyeltétek a tesztet a napokban? Nagyon közel van a mezőny egymáshoz.
Jónak tűnik a Desmosedici GP18 is, izgalmas szezonnak néz ki.
Avatar
 76
#1778

Si mooooolto bella
no,ez már legalább olyan ritka randa,mint egy japán! De ha vb nyer akkor megbocsáltható,de utcára a külsőből semmit nem kérek!
a motor erős ,az aerodinsmikával kellett korrigálni
Chokito GP18
Avatar
 TorzsiMTS
#1777

Si mooooolto bella
no,ez már legalább olyan ritka randa,mint egy japán! De ha vb nyer akkor megbocsáltható,de utcára a külsőből semmit nem kérek!
a motor erős ,az aerodinsmikával kellett korrigálni
Már megnézted élőben és meg is tapogattad? :)
Avatar
 Másszi
#1776
Nekem tetszik, remélem a teszteken is jót mutat. Fél simsonnyi plusz lóerőt is belefacsartak :) (+2Le)

Si mooooolto bella
no,ez már legalább olyan ritka randa,mint egy japán! De ha vb nyer akkor megbocsáltható,de utcára a külsőből semmit nem kérek!
a motor erős ,az aerodinsmikával kellett korrigálni
Avatar
 G.B.
#1775
Nekem tetszik, remélem a teszteken is jót mutat. Fél simsonnyi plusz lóerőt is belefacsartak :) (+2Le)

Si mooooolto bella
no,ez már legalább olyan ritka randa,mint egy japán! De ha vb nyer akkor megbocsáltható,de utcára a külsőből semmit nem kérek!
A látszat néha csal :)
Csatolmányok:
zold.jpg
zold.jpg (119.1 KiB) Megtekintve 15234 alkalommal
 PETTI
#1773
Holnap 10:30 facebook live: GP18
Nekem tetszik, remélem a teszteken is jót mutat. Fél simsonnyi plusz lóerőt is belefacsartak :) (+2Le)
Szerintem is jól néz ki. Annak lehet technikai jelentősége, hogy az idom az első kerék mögött olyan szellős lett?
A Lehel hűtő csak így fért el :D

Avatar
 76
#1772
Holnap 10:30 facebook live: GP18
Nekem tetszik, remélem a teszteken is jót mutat. Fél simsonnyi plusz lóerőt is belefacsartak :) (+2Le)

Si mooooolto bella
no,ez már legalább olyan ritka randa,mint egy japán! De ha vb nyer akkor megbocsáltható,de utcára a külsőből semmit nem kérek!
Avatar
 Trade7
#1771
Holnap 10:30 facebook live: GP18
Nekem tetszik, remélem a teszteken is jót mutat. Fél simsonnyi plusz lóerőt is belefacsartak :) (+2Le)
Szerintem is jól néz ki. Annak lehet technikai jelentősége, hogy az idom az első kerék mögött olyan szellős lett?
Avatar
 Másszi
#1770
Holnap 10:30 facebook live: GP18
Nekem tetszik, remélem a teszteken is jót mutat. Fél simsonnyi plusz lóerőt is belefacsartak :) (+2Le)

Si mooooolto bella
Csatolmányok:
img-20180115-wa0002.jpg
img-20180115-wa0002.jpg (250.44 KiB) Megtekintve 15234 alkalommal
Avatar
 Kajakman
#1769
Holnap 10:30 facebook live: GP18
Nekem tetszik, remélem a teszteken is jót mutat. Fél simsonnyi plusz lóerőt is belefacsartak :) (+2Le)
Avatar
 Ruczak
#1764
Baszki, Lorenzo milyen gyökér volt, hogy nem engedte el Diviziosot a kózepe fele, mert akkor gyorsabb volt egyértelműen, talán fel tudott volna érni Marquezre, és versenyhelyztben talán hibára tudta volna kényszeríteni. Utána lassult, de sztem jobban jártaak volna, ha elengedi akkor. Baszki Dovi elesett!

És sajna nem Zarco nyert! :(
Avatar
 Ruczak
#1763
Baszki, Lorenzo milyen gyökér volt, hogy nem engedte el Diviziosot a kózepe fele, mert akkor gyorsabb volt egyértelműen, talán fel tudott volna érni Marquezre, és versenyhelyztben talán hibára tudta volna kényszeríteni. Utána lassult, de sztem jobban jártaak volna, ha elengedi akkor. Baszki Dovi elesett!
Avatar
 rigo
#1761
kar erte nagyon, izgalmas szezon vege lehet meg igy is de jobb lett volna a doktorral. Remelem az utolso futamon dol el es 10 ev utan ismet Bolognaban landol a cim! :)
Tolem itt veget is erhetne az ev... Ducati elol, Ferrari elol :D Csak azt sajnalnam, hogy tenyleg eleg jo csatakat latunk...
Avatar
 Másszi
#1757
Siiiiiii !
Csatolmányok:
img-20170814-wa0037.jpg
img-20170814-wa0037.jpg (819.69 KiB) Megtekintve 15234 alkalommal
Avatar
 Ozy
#1754
Végül úgy alakult mégsem tudok menni. :(
SZóval:

Eladó 2db MotoGP jegy a hétvégére.(Aug. 11.-13.)
Red Bull Ring( Spielberg, Ausztria)
Tartalmaz VIP motoros parkolót, és étkezési jegyet.
A jegyek ára 90.000 HUF
Avatar
 kopi
#1750
Hoppá, ezt az egyensúlyozást
Aki érzi a gépet ?
Avatar
 XGab
#1749
Hoppá, ezt az egyensúlyozást
Csatolmányok:
screenshot-www.ducati.com-2017-06-23-22-57-52.jpg
screenshot-www.ducati.com-2017-06-23-22-57-52.jpg (315.7 KiB) Megtekintve 15234 alkalommal
Avatar
 76
#1748
Róka is a hátsó féken vérzett el,amit a csiga csinált és Dino vezényelt le! :D
Avatar
 ricsi
#1747
Érdekes ez a riport Lorenzóval, főleg ahogy hasonlítja a korábbi Yamahával a Ducatit és amiket mond, hogy miért kell megtanulnia a hátsó féket használni, amit soha nem használt a Yamahán, de a Ducatihoz mennyire kellene:

http://www.sportrider.com/motogp-lorenz ... -on-ducati
nagyon korrekt az interjú is és lorenzó válaszai is.
Avatar
 dudu
#1744
Wow!!! Beérett DesmoDovi és a Desmosedici? :)
Avatar
 gonosz
#1738
Csak meglett az a dobogó!!! Jó kis versenye volt Lorenzonak!
Avatar
 Kajakman
#1737
En sajna nem lattam a GP-t.
Mi lett?
nem vesztettel sokat :) unalmas volt, sok kiesovel. szintelen, szagtalan
Nekem tetszett, pedig tegnap este néztem meg, eredmények tudatában. Az üldöző bolyban látványosan mentek azért a fiúk. :)
Avatar
 stafford
#1736
En sajna nem lattam a GP-t.
Mi lett?
nem vesztettel sokat :) unalmas volt, sok kiesovel. szintelen, szagtalan
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]