Avatar
 ricsi
#10915
szept 28 vasárnapra szükségem lenne 2-3 gopro3/3+-ra, bilinccsel vagy suction cuppal. ha valaki tud kölcsönadni, megköszönöm.
Avatar
 Sirrom
#10914
Én Pécsen feltettem a sisakra a gyári íves ragasztóval és biztos ami biztos alapon a kis fehér szilikon feszítőt is bele applikáltam, hogy ki ne csússzon... ennek az lett az eredménye, hogy kiszedni sem tudtam, nemhogy magától kicsússzon! ☺ Szét kellett vágnom a szilikont, hogy le tudjam szedni a sisakról... A végeredmény az lett, hogy a bukón egy "antennáéval" motoroztam...

Nekem egyébként a kormányra erősített verzió nagyon bejött (gyári) sikerült a bal oldali markolat és a kuplung felfogatása közé betennem, így ha nem akarom, akkor nem látszik a fejidom sem és hátrafelé is fel tudom tenni ami elég jó kis szögnek bizonyult... :)


Avatar
 Dani
#10913
Hello!

Gopro kamerához használ-e valaki utángyártott kiegészítőket?
Konkrétan sisakra való öntapadós tartó érdekel meg roll bar tartó.
Mennyire megbízhatóak? Nem szeretném elhagyni a kamerát valahol...
Köszi!
barmilyen tartot veszel az a legjobb ha valamivel bebiztositod a kamerat, pl gyorskotozo, stb.


Létezik ilyen megoldás a GoPro-tól is

http://shop.gopro.com/EMEA/accessories/ ... l#/start=1
Avatar
 stafford
#10912
Hello!

Gopro kamerához használ-e valaki utángyártott kiegészítőket?
Konkrétan sisakra való öntapadós tartó érdekel meg roll bar tartó.
Mennyire megbízhatóak? Nem szeretném elhagyni a kamerát valahol...
Köszi!
barmilyen tartot veszel az a legjobb ha valamivel bebiztositod a kamerat, pl gyorskotozo, stb.
Avatar
 ricsi
#10911
használunk, staff már elhagyta a kamerát, én még nem de nekem is elrepedt a roll-bar tartó
Avatar
 a76gyuri
#10910
Hello!

Gopro kamerához használ-e valaki utángyártott kiegészítőket?
Konkrétan sisakra való öntapadós tartó érdekel meg roll bar tartó.
Mennyire megbízhatóak? Nem szeretném elhagyni a kamerát valahol...
Köszi!
Avatar
 Dani
#10909
Gopro chest mount. Kb 1000 Ft ebayen postával (az útángyártott is jó minőségű, nem úgy a kormány mount). Egy próbát megér, szerintem fasza.

Ilyen van haveromnak is, és én is kipróbáltam, de ha hátizsák van rajtam, akkor kényelmetlen.
Persze, macerásabb a mellkas pánt, ha le-fel akarod cipzározni a felsőd, plusz szórít is, mert csak úgy marad helyén, stb. Én azért szeretem, mert látszik a motor, hogy mozog alattad, hogy mennyirel ülsz ki, látszanak a műszerek, és nem olyan "unalmas", mint amikor csak simán a motor elején van. Attól függ mi a célod a videóval, mit szeretnél megmutatni, megörökíteni. Egy jó kis összevágást tudsz csinálni utólag, ha minél többféle helyre tudod felrakni a kamerát. Ha csak simán az utat akarod egyszerűen végigvenni, minél többet látni az útból, akkor a gyári tükörre szerelhető gopro tartó szerintem tök jó(meg a Ricsi megoldása is), egy rövid madzaggal dupla biztosításként meg ráerősíted pluszba valahova szorosan kötve, hogy ne lifegjen a széllel. Akkor nem látszik semmi a motorból, csakis az út,aztán hajrá! :)


A mellkas pánttal alapesetben nincs semmi gondom, de ha rajtam van a Kriega, akkor már gondban vagyok. Sokat használtuk Svájcban haverral, Volt amikor ő húzta a hátára, és így engem kamerázott.
Nekem alap esetben az nem tetszik benne, ami a motorra szerelős megoldásoknál is van, hogy arra néz amerre a test/ motor.
A sisakra szerelősben meg ez tetszik, hogy arra néz, amerre én.

Már megvettem a rögzítőket, a ti tippetek alapján, meg amit még találtam a neten.

Köszönöm mindenkinek a segítséget. :)
Avatar
 Kajakman
#10908
GoPro-t ki hogyan használja?
Sisakra rögzítve?
"Vákuumos" koronggal?
Kormányra szerelve?
Gopro chest mount. Kb 1000 Ft ebayen postával (az útángyártott is jó minőségű, nem úgy a kormány mount). Egy próbát megér, szerintem fasza.

Ilyen van haveromnak is, és én is kipróbáltam, de ha hátizsák van rajtam, akkor kényelmetlen.
Persze, macerásabb a mellkas pánt, ha le-fel akarod cipzározni a felsőd, plusz szórít is, mert csak úgy marad helyén, stb. Én azért szeretem, mert látszik a motor, hogy mozog alattad, hogy mennyirel ülsz ki, látszanak a műszerek, és nem olyan "unalmas", mint amikor csak simán a motor elején van. Attól függ mi a célod a videóval, mit szeretnél megmutatni, megörökíteni. Egy jó kis összevágást tudsz csinálni utólag, ha minél többféle helyre tudod felrakni a kamerát. Ha csak simán az utat akarod egyszerűen végigvenni, minél többet látni az útból, akkor a gyári tükörre szerelhető gopro tartó szerintem tök jó(meg a Ricsi megoldása is), egy rövid madzaggal dupla biztosításként meg ráerősíted pluszba valahova szorosan kötve, hogy ne lifegjen a széllel. Akkor nem látszik semmi a motorból, csakis az út,aztán hajrá! :)
Avatar
 ricsi
#10907
a chest mount sztem haszontalan, túl sokat látsz a motorból és a kezedből. nekem a legjobb végeredmény a motor elejére a 3M ragaccsal felrakott kamera hozta. itt még látszik az idom, de az új verzión már nem fog. Sőt, vettem egy olyan adaptert, amit az akksi helyére teszek, és usb-ről folyamatosan tudom működtetni a kamerát, így nem merül le fél óránként. ez és a 64gigás kártya kimaxolja a lehetőségeket.

http://www.switronix.com/products?page= ... gory_id=54

egyébként felvenni egy hosszabb túrát elég unalmas (mármint utólag), folyamatosan érdemes változtatni a kamera helyét + nem elfelejteni kézben is cipelni.


A 64GB-s kártya már meg van, 35€-ért a Saturnból. :)
A 3M tappancsokat amúgy el lehet valahogy távolítani, anélkül, hogy pl a sisakon, vagy a motoron megsértenénk a felületet?
el igen, csak jó erő kell lehúzni őket. nyom nélkül eltávolítható.
Avatar
 Dani
#10906
a chest mount sztem haszontalan, túl sokat látsz a motorból és a kezedből. nekem a legjobb végeredmény a motor elejére a 3M ragaccsal felrakott kamera hozta. itt még látszik az idom, de az új verzión már nem fog. Sőt, vettem egy olyan adaptert, amit az akksi helyére teszek, és usb-ről folyamatosan tudom működtetni a kamerát, így nem merül le fél óránként. ez és a 64gigás kártya kimaxolja a lehetőségeket.

http://www.switronix.com/products?page= ... gory_id=54

egyébként felvenni egy hosszabb túrát elég unalmas (mármint utólag), folyamatosan érdemes változtatni a kamera helyét + nem elfelejteni kézben is cipelni.


A 64GB-s kártya már meg van, 35€-ért a Saturnból. :)
A 3M tappancsokat amúgy el lehet valahogy távolítani, anélkül, hogy pl a sisakon, vagy a motoron megsértenénk a felületet?
Avatar
 Dani
#10905
Az eredeti GoPro rögzítő megbízható?
Arról is olvastam negatív véleményeket a Louis honlapján, azért is tettem fel itt a kérdést.
Avatar
 Dani
#10904
GoPro-t ki hogyan használja?
Sisakra rögzítve?
"Vákuumos" koronggal?
Kormányra szerelve?
Gopro chest mount. Kb 1000 Ft ebayen postával (az útángyártott is jó minőségű, nem úgy a kormány mount). Egy próbát megér, szerintem fasza.

Ilyen van haveromnak is, és én is kipróbáltam, de ha hátizsák van rajtam, akkor kényelmetlen.
Avatar
 ricsi
#10903
a chest mount sztem haszontalan, túl sokat látsz a motorból és a kezedből. nekem a legjobb végeredmény a motor elejére a 3M ragaccsal felrakott kamera hozta. itt még látszik az idom, de az új verzión már nem fog. Sőt, vettem egy olyan adaptert, amit az akksi helyére teszek, és usb-ről folyamatosan tudom működtetni a kamerát, így nem merül le fél óránként. ez és a 64gigás kártya kimaxolja a lehetőségeket.

http://www.switronix.com/products?page= ... gory_id=54

egyébként felvenni egy hosszabb túrát elég unalmas (mármint utólag), folyamatosan érdemes változtatni a kamera helyét + nem elfelejteni kézben is cipelni.
Csatolmányok:
1238787_10152216628259502_1399224320_n.jpg
1238787_10152216628259502_1399224320_n.jpg (77.21 KiB) Megtekintve 7186 alkalommal
Avatar
 stafford
#10902
GoPro-t ki hogyan használja?
Sisakra rögzítve?
"Vákuumos" koronggal?
Kormányra szerelve?
Gopro chest mount. Kb 1000 Ft ebayen postával (az útángyártott is jó minőségű, nem úgy a kormány mount). Egy próbát megér, szerintem fasza.
Az utangyartott kormany rogzitot felejtsetek el! Nekem egy gopro hero3 banta...
Avatar
 Kajakman
#10901
GoPro-t ki hogyan használja?
Sisakra rögzítve?
"Vákuumos" koronggal?
Kormányra szerelve?
Gopro chest mount. Kb 1000 Ft ebayen postával (az útángyártott is jó minőségű, nem úgy a kormány mount). Egy próbát megér, szerintem fasza.
Csatolmányok:
kakucs_1.jpg
kakucs_1.jpg (417.5 KiB) Megtekintve 7186 alkalommal
gopr0274_1405183172773_high.jpg
gopr0274_1405183172773_high.jpg (768.02 KiB) Megtekintve 7186 alkalommal
Avatar
 Dani
#10900
GoPro-t ki hogyan használja?
Sisakra rögzítve?
"Vákuumos" koronggal?
Kormányra szerelve?
én a fiókban

:D a napom fénypontja
Avatar
 dino74
#10899
GoPro-t ki hogyan használja?
Sisakra rögzítve?
"Vákuumos" koronggal?
Kormányra szerelve?
én a fiókban
Avatar
 Dani
#10898
GoPro-t ki hogyan használja?
Sisakra rögzítve?
"Vákuumos" koronggal?
Kormányra szerelve?
Avatar
 dani104
#10897
Helló Evribodri..!

Gyors kérdés :
- vettem egy ilyent (lásd kép 1 , 2 ) , na már most , sajnos itthon nem lehetett kapni olyan szettet , ami a kormányra(csőre) szerelhető , de ahogy néztem , legalább is ránézésre a rögzítő elemek hasonlóak/ugyanazok(?) mint a gopro-hoz használt szerelékek...!

Ezt jól látom?
Aki használ/használt már ilyent vagy tudja ismeri az kérem erősítsen meg benne , hogy igen vagy nem....!

Köszi ;) :)
Csatolmányok:
rollei_suction_cup_mount_iphone4_4s_tapadokorongos_keszlet_07-500x500.jpg
rollei_suction_cup_mount_iphone4_4s_tapadokorongos_keszlet_07-500x500.jpg (75.92 KiB) Megtekintve 7186 alkalommal
rollei_suction_cup_mount_iphone4_4s_tapadokorongos_keszlet_02-500x500.jpg
rollei_suction_cup_mount_iphone4_4s_tapadokorongos_keszlet_02-500x500.jpg (111.29 KiB) Megtekintve 7186 alkalommal
Avatar
 gonzales
#10895
Nekem Chrome böngészővel (de hülye ez az "ő") simán. Csak rábökök a "fájl kiválasztása" gombra, és egyből felkínálja, hogy fotó v. videó készítése, illetve meglévő kiválasztása. Innentől értelemszerűen működik a dolog.
(Az "ű" is elég hülyén néz ki)
Avatar
 996s
#10894
Megtudná valaki mondani nekem,hogy hogyan lehet iphone4-ről feltölteni ide képeket?Hülye vagyok hozzá sajnos!

Köszi

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]