#17386
Másik angol kollekció!

Néhány darab, 748R, 996R, 998R, 749R, 999R, 1098R, BAYLISS, 1199R, 1199SL, 3 (YES 3) Desmosedici's, Diavel, RSV4 x 2, S1000RR, HP4, HP2 x 2!

Néhány közülük!
Csatolmányok:
des.jpg
des.jpg (40.19 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
rr.jpg
rr.jpg (75.81 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
rr1.jpg
rr1.jpg (71.57 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
#17385
Faszi mondja a "999r is a dog to look at" :( Magyarul,igen rondának tartja,ami szerintem nem igaz!
Nyugi... már úton vannak a haverok, hogy rendbe tegyék az ízlését :))
Direkt neked írtam,hogy lásd mik vannak :)
#17384
Faszi mondja a "999r is a dog to look at" :( Magyarul,igen rondának tartja,ami szerintem nem igaz!
Nyugi... már úton vannak a haverok, hogy rendbe tegyék az ízlését :))
#17382
.....APA....hát Te vagy az ? ....végre megtaláltalak....!! *lol*
Nem nem én vagyok,keress tovább "fiam"!Megvan az oka,hogy nem vagyok veled!
Tuti,ha a faszinak van felesége meg gyereke akkor nincs neki ennyi motorja :)
Nem is Rád gondoltam,hanem erre a fickóra....ő az apukám akit már régóta nem láttam... :D

Egyébként szerintem van gyereke,mert a közepe táján egy kislány ott mászkált a háttérben az egyik motoron.. ;) (ő a mostohatesóm biztos *lol* )
Tudom,csak elképzeltem,hogy mit mondana neked :)
Akkor jó fej a felesége és a kislány láttán ővele nem csak plátói a szerelem!

Na most megnézem és depressziós leszek,hogy nekem milyen szar :) Hehe....
Én nem irigykedem rá,örülök,hogy megteheti!
#17381
Ki mondta,hogy a pénz nem boldogít?

.....APA....hát Te vagy az ? ....végre megtaláltalak....!! *lol*
Nem nem én vagyok,keress tovább "fiam"!Megvan az oka,hogy nem vagyok veled!
Tuti,ha a faszinak van felesége meg gyereke akkor nincs neki ennyi motorja :)
Nem is Rád gondoltam,hanem erre a fickóra....ő az apukám akit már régóta nem láttam... :D

Egyébként szerintem van gyereke,mert a közepe táján egy kislány ott mászkált a háttérben az egyik motoron.. ;) (ő a mostohatesóm biztos *lol* )
#17380
Ki mondta,hogy a pénz nem boldogít?

.....APA....hát Te vagy az ? ....végre megtaláltalak....!! *lol*
Nem nem én vagyok,keress tovább "fiam"!Megvan az oka,hogy nem vagyok veled!
Tuti,ha a faszinak van felesége meg gyereke akkor nincs neki ennyi motorja :)
#17378
Ki mondta,hogy a pénz nem boldogít?

én egy kicsit utálom a csávót. de csak nagyon kicsit

Jó dolog,ha valaki gyűjti ezeket és nem vágja tropára őket,de én ezt nem tudnám csinálni!Az anyagiakat félretéve persze sem tudnám,mert mi a faszt csinál velük?Bemegy a konyhából egy sonkás szendvics után és nézegeti őket?Jó,jó az egy ideig,de aztán nekem égne a tenyerem,hogy halljam őket és főleg,hogy menjek velük!
Nem néztem végig csak addig amíg mondta,hogy a 888 be sem volt indítva soha!!!Na itt kikapcsoltam!
Ez olyan,mintha lenne egy rohadt jó nőd akiből pár száz van a világon csak,de csak nézheted meg max. foghatod.A lényegre meg csak a farkadat vered,egyedül!

Ezek nem felbecsülhetetlen festmények hanem "csak" gépek!Ezeket arra készítették,hogy használják őket!

Na,de ha lenne ennyi pénzem lehet,hogy én is inkább mutogatnám a youtubeon,hogy nekem milyen fasza köcsögök!Sőt vennék egy várost és kinevezném magamat,mint Uralkodó!Nuku,demokrácia!Nem hinném,de lehet!
a végén mutatja a garázst, ahol a napi használatú motorjai vannak. én megértem, én is nézegetném őket szendvicsezés mellett :)
#17377
Ki mondta,hogy a pénz nem boldogít?

én egy kicsit utálom a csávót. de csak nagyon kicsit

Jó dolog,ha valaki gyűjti ezeket és nem vágja tropára őket,de én ezt nem tudnám csinálni!Az anyagiakat félretéve persze sem tudnám,mert mi a faszt csinál velük?Bemegy a konyhából egy sonkás szendvics után és nézegeti őket?Jó,jó az egy ideig,de aztán nekem égne a tenyerem,hogy halljam őket és főleg,hogy menjek velük!
Nem néztem végig csak addig amíg mondta,hogy a 888 be sem volt indítva soha!!!Na itt kikapcsoltam!
Ez olyan,mintha lenne egy rohadt jó nőd akiből pár száz van a világon csak,de csak nézheted meg max. foghatod.A lényegre meg csak a farkadat vered,egyedül!

Ezek nem felbecsülhetetlen festmények hanem "csak" gépek!Ezeket arra készítették,hogy használják őket!

Na,de ha lenne ennyi pénzem lehet,hogy én is inkább mutogatnám a youtubeon,hogy nekem milyen fasza köcsögök!Sőt vennék egy várost és kinevezném magamat,mint Uralkodó!Nuku,demokrácia!Nem hinném,de lehet!

#17365
Ilyen szettet össze tudok dobni, ha valaki retrósítani akar...
A blokk is ilyen lenne ?
Nem értem a kérdést... Én a műanyag cuccot gyártom, a tankot és a hátsó idomot. Mindenki arra rakja, amire akarja...
Csatolmányok:
resize_image_255509288.jpg
resize_image_255509288.jpg (99.97 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
#17363
Sziasztok,tegnap buliból elindultam a taszári gyorsulási versenyen......amíg fossá nem áztunk... :D *lol*

Nagyon jó buli volt , pláne , hogy a sok rizsrakéta közt eléggé kilógtam a sorból.... *ROFL* .... mondjuk nem is az eredmény miatt mentem ki.....ennek ellenére meglepően jól ment a kis csődör... (402m = 11,253s) ;)
Csatolmányok:
2630502_gyorsulasiverseny-taszar10.jpg
2630502_gyorsulasiverseny-taszar10.jpg (137.89 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
2630513_gyorsulasiverseny-taszar20.jpg
2630513_gyorsulasiverseny-taszar20.jpg (112.41 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
#17362
Ilyen szettet össze tudok dobni, ha valaki retrósítani akar...
Most nézem, a tankom szebb, ez a fajta, nem olyan mint a kék motoron.
Csatolmányok:
10152033_857400727610546_2360700098518857685_n.jpg
10152033_857400727610546_2360700098518857685_n.jpg (30.46 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
#17361
Ilyen szettet össze tudok dobni, ha valaki retrósítani akar...
Csatolmányok:
1609832_865415706818249_4857923475995804463_n.jpg
1609832_865415706818249_4857923475995804463_n.jpg (131.82 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
#17359
Megnéztem....... jobbról akart előzni, és egy sávos az út...........ha nem góprózik, és lelassít elkerülhető lett volna, de azért mindent megmagyarázna....
jobbról akarta előzni azt, aki szabálytalanul kikanyarodott elé :)
észrevette, gondolkozott és rosszul döntött, a fék helyett a gázt választotta. Van olyan állam, ahol lehet pirosnál is jobbra kis ívben fordulni ha nem jön senki. Balról is kikerülhette volna. (De ezekre utólag már ő is rájött szerintem.)
persze, én tuti balra megyek. de a lényeg a "ha nem jön senki" ő meg jött :)
#17358
a másik videója, amin elemzi a balesetet elég érdekes, és ott meg is érted mit gondolt.
Megnéztem....... jobbról akart előzni, és egy sávos az út...........ha nem góprózik, és lelassít elkerülhető lett volna, de azért mindent megmagyarázna....
jobbról akarta előzni azt, aki szabálytalanul kikanyarodott elé :)
észrevette, gondolkozott és rosszul döntött, a fék helyett a gázt választotta. Van olyan állam, ahol lehet pirosnál is jobbra kis ívben fordulni ha nem jön senki. Balról is kikerülhette volna. (De ezekre utólag már ő is rájött szerintem.)
#17357
Mit gondolt, biciklivel van? Simán meg lehetett volna állni......
a másik videója, amin elemzi a balesetet elég érdekes, és ott meg is érted mit gondolt.
Megnéztem....... jobbról akart előzni, és egy sávos az út...........ha nem góprózik, és lelassít elkerülhető lett volna, de azért mindent megmagyarázna....
jobbról akarta előzni azt, aki szabálytalanul kikanyarodott elé :)
#17355
Csak óvatosan fiúk, lányok... Ez még nekem is fájt, pedig csak megnéztem a videót.
Mit gondolt, biciklivel van? Simán meg lehetett volna állni......
a másik videója, amin elemzi a balesetet elég érdekes, és ott meg is érted mit gondolt.
Megnéztem....... jobbról akart előzni, és egy sávos az út...........ha nem góprózik, és lelassít elkerülhető lett volna, de azért mindent megmagyarázna....
#17354
Csak óvatosan fiúk, lányok... Ez még nekem is fájt, pedig csak megnéztem a videót.
Mit gondolt, biciklivel van? Simán meg lehetett volna állni......
a másik videója, amin elemzi a balesetet elég érdekes, és ott meg is érted mit gondolt.
#17353
Csak óvatosan fiúk, lányok... Ez még nekem is fájt, pedig csak megnéztem a videót.
Mit gondolt, biciklivel van? Simán meg lehetett volna állni......
#17344
2-in-1 by AJKO Exhaust System
Csatolmányok:
s4r.4.jpg
s4r.4.jpg (114.1 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
s4r.3.jpg
s4r.3.jpg (113.72 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
s4r.2.jpg
s4r.2.jpg (94.8 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
s4r.1.jpg
s4r.1.jpg (108.56 KiB) Megtekintve 9049 alkalommal
#17343
gondolom ez metzeler gumikat és gyöngéden lángoló hátsó fékekett tartalmaz! :D
Ja, és szófosást! :D
Ugyan Sanyi, a frusztráltságodat ne hárítsd rám. Végre légy férfi mint a barátaid és vegyél S-es holmit legközelebb vagy járj be politikai karriert! Hidd el, még a bundád is fényesebb lesz! :D
egyik se erdekel!
Nekem sok a sima is! ;)
#17342
gondolom ez metzeler gumikat és gyöngéden lángoló hátsó fékekett tartalmaz! :D
Ja, és szófosást! :D
Ugyan Sanyi, a frusztráltságodat ne hárítsd rám. Végre légy férfi mint a barátaid és vegyél S-es holmit legközelebb vagy járj be politikai karriert! Hidd el, még a bundád is fényesebb lesz! :D
#17339
Monster enduró valakinek? :-)
Azt hiszem, hogy már láttam, de megint meglepett...
Első ránézésre nekem gagyinak tűnt, de ha jobban megnéztem, egész komolyan összerakták. Szívesen kipróbálnám!
le sem érne a lában még tűsarkúba sem
Ez már az új Multin is majdnem így van velem ;)
Csak járdapadka mellett állhatok meg biztonságban :))
#17338
Monster enduró valakinek? :-)
Azt hiszem, hogy már láttam, de megint meglepett...
Első ránézésre nekem gagyinak tűnt, de ha jobban megnéztem, egész komolyan összerakták. Szívesen kipróbálnám!
le sem érne a lában még tűsarkúba sem
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 37

Draw No Bet (DNB) is an easy-to-play, easy-to-win […]