#18836
Sziasztok!

Segítségt szeretnék kérni. Ducati kabátot/kesztyűt és bukókat nézegetek, de szeretném felpróbálni is őket, méret/kényelem miatt mindenképp. Hol találhatok olyan boltot, ahol van is készlet ezekből? Eszembe jutott Bécs, de neten keresgélve (angolul tudok csak) nem találok olyan infót, ami alapján biztosra mehetnék, hogy az adott boltban élőben tényleg van készlet.

Van esetleg ötletetek? Nyilván szóba jöhet más város is, csak Bécs tűnt olyannak, aminek a környékén találhatok ilyen helyet...

Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!

ÜDv,

Dani
bogláron van pár darab, bécsben pedig az aebnernél talán (http://www.ducati-wien.at)
egyébként mindegyik ducatis cucc valamelyik nagy gyéártó létező terméke, tehát pl az arai sisak ugyanakkor mint a sima arai mintás, meg a kabátok is sima dainese-k ducatis szinekben
#18835
Sziasztok!

Segítségt szeretnék kérni. Ducati kabátot/kesztyűt és bukókat nézegetek, de szeretném felpróbálni is őket, méret/kényelem miatt mindenképp. Hol találhatok olyan boltot, ahol van is készlet ezekből? Eszembe jutott Bécs, de neten keresgélve (angolul tudok csak) nem találok olyan infót, ami alapján biztosra mehetnék, hogy az adott boltban élőben tényleg van készlet.

Van esetleg ötletetek? Nyilván szóba jöhet más város is, csak Bécs tűnt olyannak, aminek a környékén találhatok ilyen helyet...

Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!

ÜDv,

Dani
#18815
5 másodperc nem sok versenysportban? Számolj már el 5ig
Hát, a másik Ducatit 8-cal verte egy 2/3-ad akkora géppel, úgyhogy szerintem se rossz az az 5 mp-es lemaradás a győztestől ;)

Gyorsan átfutva az időket, elég nagy a szórás. Az első 2 1 mp-en belül van, utána az összes különbség több mp-es.
ja hát akkor erkölcsileg a ktm nyert nem?
Nem, pontosan úgy értem, ahogy írtam, nem olyan sok az az 5 mp. ;) Nincs erkölcsi gyöztes, csak győztes, második, harmadik,...
#18814
5 másodperc nem sok versenysportban? Számolj már el 5ig
Hát, a másik Ducatit 8-cal verte egy 2/3-ad akkora géppel, úgyhogy szerintem se rossz az az 5 mp-es lemaradás a győztestől ;)

Gyorsan átfutva az időket, elég nagy a szórás. Az első 2 1 mp-en belül van, utána az összes különbség több mp-es.
ja hát akkor erkölcsileg a ktm nyert nem?
Erkölcsi győztes az vesztes, lehet azért a kis KTM indult, mert a nagy nem indult be, vagy nem jött meg hozzá a tömítés készlet időben?:-D
Komolyan van egy verseny, azon van egy első az a győztes, aki a másodikat megelőzi az a második, és így tovább :-D Ellenben a Pálya csúcsot nem sikerült megdönteniük sajnos.
#18813

Bár nincs olyan, hogy ha, de a tavalyi győztes Chris Filmore, idén csak egy 790-es KTM-el ment, így is alig kapott 5 másodpercet a győztestől.(3. lett összetettben). Gyanítom idén is elverte volna a bagázst. Sztem a KTM nagyot szertett volna szakitani azzal, hogy behúzza a PikesPeaket egy középsúlyú motorral, amiatt ültették rá az új Duke790-esre. És hát nem voltak messze ettől.
5 másodperc nem sok versenysportban? Számolj már el 5ig
Hát, a másik Ducatit 8-cal verte egy 2/3-ad akkora géppel, úgyhogy szerintem se rossz az az 5 mp-es lemaradás a győztestől ;)

Gyorsan átfutva az időket, elég nagy a szórás. Az első 2 1 mp-en belül van, utána az összes különbség több mp-es.
ja hát akkor erkölcsileg a ktm nyert nem?
#18812

Bár nincs olyan, hogy ha, de a tavalyi győztes Chris Filmore, idén csak egy 790-es KTM-el ment, így is alig kapott 5 másodpercet a győztestől.(3. lett összetettben). Gyanítom idén is elverte volna a bagázst. Sztem a KTM nagyot szertett volna szakitani azzal, hogy behúzza a PikesPeaket egy középsúlyú motorral, amiatt ültették rá az új Duke790-esre. És hát nem voltak messze ettől.
5 másodperc nem sok versenysportban? Számolj már el 5ig
Hát, a másik Ducatit 8-cal verte egy 2/3-ad akkora géppel, úgyhogy szerintem se rossz az az 5 mp-es lemaradás a győztestől ;)

Gyorsan átfutva az időket, elég nagy a szórás. Az első 2 1 mp-en belül van, utána az összes különbség több mp-es.
#18811

Bár nincs olyan, hogy ha, de a tavalyi győztes Chris Filmore, idén csak egy 790-es KTM-el ment, így is alig kapott 5 másodpercet a győztestől.(3. lett összetettben). Gyanítom idén is elverte volna a bagázst. Sztem a KTM nagyot szertett volna szakitani azzal, hogy behúzza a PikesPeaket egy középsúlyú motorral, amiatt ültették rá az új Duke790-esre. És hát nem voltak messze ettől.
5 másodperc nem sok versenysportban? Számolj már el 5ig
#18810

Bár nincs olyan, hogy ha, de a tavalyi győztes Chris Filmore, idén csak egy 790-es KTM-el ment, így is alig kapott 5 másodpercet a győztestől.(3. lett összetettben). Gyanítom idén is elverte volna a bagázst. Sztem a KTM nagyot szertett volna szakitani azzal, hogy behúzza a PikesPeaket egy középsúlyú motorral, amiatt ültették rá az új Duke790-esre. És hát nem voltak messze ettől.
#18802
Városban még elmegy valami lazább szerkó, de ezek felmentek az autópályára rövidgatya-strandpapucs összeállításban. Igazi Darwin-díjasok.
Egyébként mi történhetett, hogy így beszitált neki a kormány. Úthiba lehetett?
Pont ráment valami szarabb szakaszra, látszik is az aszfalt színe más, ott szitált be

Ugyanez a fényes aszfalt volt pl Bfüreden is a kanyarban.
Mikor vizes volt, még a kocsit is alig tudtam megfogni, nemhogy a motort.
Azóta ha meglátok egy ilyet gyök2 azonnal, mert mikor fényesre kopik nagyon csúszik, vizesen meg mintha jégre mennél.
#18801
Városban még elmegy valami lazább szerkó, de ezek felmentek az autópályára rövidgatya-strandpapucs összeállításban. Igazi Darwin-díjasok.
Egyébként mi történhetett, hogy így beszitált neki a kormány. Úthiba lehetett?
Pont ráment valami szarabb szakaszra, látszik is az aszfalt színe más, ott szitált be
#18800
Városban még elmegy valami lazább szerkó, de ezek felmentek az autópályára rövidgatya-strandpapucs összeállításban. Igazi Darwin-díjasok.
Egyébként mi történhetett, hogy így beszitált neki a kormány. Úthiba lehetett?
#18793
Új belépő modellt tesztelt a Brembo Kaposváron. Lőttem néhány képet.
és Kopi a tesztpilóta
és szükség esetén betont is lehet vágni :)
#18791
Új belépő modellt tesztelt a Brembo Kaposváron. Lőttem néhány képet.
Csatolmányok:
png-kep_4.png
png-kep_4.png (1.78 MiB) Megtekintve 10679 alkalommal
222bd10c-e631-450c-97d8-c6a8d1c161d7.jpeg
222bd10c-e631-450c-97d8-c6a8d1c161d7.jpeg (1.01 MiB) Megtekintve 10679 alkalommal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]