#18735
Ducati vidámpark épül

Google translate:
Voltál valaha egy Ducati-t? Hamarosan sokkal több ember válaszol majd "igen" erre a kérdésre, amikor a motorkerékpár-márka megnyitja saját gördülővasútját.

Az új generációs rollercoaster a Mirabilandia, Olaszország második legnagyobb szórakoztatóparkjának része lesz a Ducati témájú területnek.


A Mirabilandia az Emilia-Romagna régióban található, Ravenna közelében, a Motor Valley néven ismert területnek köszönhetően, amely a Ferrari és a Lamborghini szerelmeseinek szentelt autóipari múzeumok koncentrációjának köszönhető.

A Ducati World, az új vonzerő a szimulátorokkal és a virtuális valósággal, valamint a gördeszkázóval is rendelkezik, amelyet az olasz kerékpárosok ígérnek, majd "minden látogatót Ducati lovaggá alakítanak".

A 35.000 négyzetméteres Ducati World várhatóan 2019-ben nyílik meg a nagyközönség előtt.

Alessandro Cicognani, a Ducati licencelési és vállalati partnerség igazgatója elmondta: "A Ducati World ad lehetőséget a látogatóknak arra, hogy izgalmas utazást éljenek meg a Ducati márkanév alatt.

"Az első motorkerékpár-témájú területet egy olasz vidámparkban fejlesztjük. A Mirabilandia elhelyezkedése, a Motor Valley szívében, további értéket ad a szórakoztató projektnek. "

Itt van a Ducati rollercoaster, amit várunk, hogy lovagolunk ...

forrás: http://www.visordown.com/motorcycle-new ... lercoaster
#18723
Gyönyörű ez a deltabox váz! :)
az a vicces, hogy lényegében a motor a váz. A többi "csak" köré van aggatva. Lehet, hogy erről kéne átműtenem a futóművet a mts 620-ra, és akkor ugyan még mindig leérne a cipőm orra de legalább jó könnyű lenne, drága, meg stabil, mint az Eiffel torony.
vagy inkább a hűtő a váz! :)
#18722
Gyönyörű ez a deltabox váz! :)
az a vicces, hogy lényegében a motor a váz. A többi "csak" köré van aggatva. Lehet, hogy erről kéne átműtenem a futóművet a mts 620-ra, és akkor ugyan még mindig leérne a cipőm orra de legalább jó könnyű lenne, drága, meg stabil, mint az Eiffel torony.
#18698
Mószter, dezdemóna vezérléssel!
5-6 dugáttit szerel évente, tuti komoly tapasztalata van. ha meg kimarad valami alkatrész, beteszi a bográcsba ami hátul lóg :)
mondjuk aki 20-30 éve szerel motort azt ne tevesszuk össze azzal aki a műanyagra rahuzza a karbont!
#18696
Mószter, dezdemóna vezérléssel!
5-6 dugáttit szerel évente, tuti komoly tapasztalata van. ha meg kimarad valami alkatrész, beteszi a bográcsba ami hátul lóg :)
ezt az embert kb 1 hete követem Fb!
Kötelező! :)
#18695
Mószter, dezdemóna vezérléssel!
5-6 dugáttit szerel évente, tuti komoly tapasztalata van. ha meg kimarad valami alkatrész, beteszi a bográcsba ami hátul lóg :)
#18692
Nem tudja valaki, hogy a gopronak mi lett a régi szerkesztős programjával? Mert egy jó ideje nem szerkesztettem videót, mondom leszedem, és csinálok egyet, de fizetős lett??, meg semmi extra, nem tudok zenét alá rakni, lassítás, effektek eltűntek, nem értem, kb ennyit tudtam csinálni...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 37

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]