#18686
Sziasztok,segitsegeteket szeretnem kerni elhagytam ennek a reszet es nem mutatja a km/h ez egy ducati monster 600as gep nem tudjatok esetleg hol tudnek ilyet venni?
Csatolmányok:
img_4051.jpg
img_4051.jpg (989.82 KiB) Megtekintve 10980 alkalommal
#18680
Láttátok a filmet? a duc' miatt megéri ;-)
A képek alapján nem ugrik be a film. Esetleg egy cím sokat dobna rajta!!! :)
bökj a képre ?-) Resident Evil - Vendetta
#18676


Chichester, UK - This is the moment a motorcyclist is tragically killed after pulling a
wheelie and losing control near Goodwood in Chichester last year.

The footage has been released with the support of the victim’s family.
Elképzelni nem tudom hogy a francba sikerült átsodródnia a szemben lévő sávba. A kanyar íve nem volt durva, csak elfelejtett kanyarodni, helyette kifékezte magát a kanyar érintő irányába. Az a tragikus, hogy ennyire sokan ennyire nem tudnak vezetni. Ráadásul a briteknél motorjogsit nagymotorra egy hétvégén gyorstalpalón is kaphatsz.
#18675
Összességében igényes munka de! Ha igényesek akarunk lenni, akkor már egy vagányabb kuplung nyomó lapot rakunk rá, azt a red bull-os sz*rt nem rakjuk rá a tartályra, esetleg az akkumulátort áthelyezzük egy rejtett helyre ( monsternél is megoldották) és nem "karbon" fóliázzuk le az akksi dobozt, hogy legalább nézzen ki valahogy, amúgy is hányok ezektől a karbon beütésű fóliázásoktól(ha mégis karbon akkor kövezzetek meg). Elhiszem, hogy sok munka van benne, de csak pár apróság választaná el attól, hogy 100%-osan bejöjjön a forma...
nekem tetszik az elképzelés, neo café, a gagyi részleteket meg könnyű orvosolni. Nekem a legjobban a fényezett gyári nyomólap bassza a szemem :D
#18674


Chichester, UK - This is the moment a motorcyclist is tragically killed after pulling a
wheelie and losing control near Goodwood in Chichester last year.

The footage has been released with the support of the victim’s family.
#18673
Összességében igényes munka de! Ha igényesek akarunk lenni, akkor már egy vagányabb kuplung nyomó lapot rakunk rá, azt a red bull-os sz*rt nem rakjuk rá a tartályra, esetleg az akkumulátort áthelyezzük egy rejtett helyre ( monsternél is megoldották) és nem "karbon" fóliázzuk le az akksi dobozt, hogy legalább nézzen ki valahogy, amúgy is hányok ezektől a karbon beütésű fóliázásoktól(ha mégis karbon akkor kövezzetek meg). Elhiszem, hogy sok munka van benne, de csak pár apróság választaná el attól, hogy 100%-osan bejöjjön a forma...
#18672
Összességében nem tetszik, ezt nem is részletezném, mert szubjektív. Ami viszont nem az, az egy -szerintem- elég fontos részlet. Miért nem lettek eltávolítva a nem használt rögzítőfülek? A kérdés költői, feltételezem a visszaalakíthatóság miatt, de ez így egy "kicsit" ronda, bizonyos szempontból igénytelen. Hangsúlyozom, utóbbit erre a részletre értem csak.
#18671
mennyire hihető hogy 2017-ben egy nokia3210es felbontásával vetekedő videó az első "KÉM" felvétel?
kaputelefonnal vették fel :D az nem volt gyanús
#18661
Németországban egy vidéki kis város Küps Ducati szalonjában ilyen mocik vannak.
Csatolmányok:
dsc09821_1.jpg
dsc09821_1.jpg (335.34 KiB) Megtekintve 10980 alkalommal
dsc09824_1.jpg
dsc09824_1.jpg (330.07 KiB) Megtekintve 10980 alkalommal
dsc09807_1.jpg
dsc09807_1.jpg (369.7 KiB) Megtekintve 10980 alkalommal
dsc09808_1.jpg
dsc09808_1.jpg (370.36 KiB) Megtekintve 10980 alkalommal
dsc09814_1.jpg
dsc09814_1.jpg (407.12 KiB) Megtekintve 10980 alkalommal
dsc09816_1.jpg
dsc09816_1.jpg (362.36 KiB) Megtekintve 10980 alkalommal
dsc09803_1.jpg
dsc09803_1.jpg (409.4 KiB) Megtekintve 10980 alkalommal
 Vendég
#18653
Komoly vetelytars született, bar anyagilag messze elszallt, igy , majd ertelmetlen lenne megvenni
MV-Augusta-AMG Versionen :)))
#18652


gratulálok az ilyen döntésekhez
semmi bajom az elektromos gépjárművekkel, de a mélyen tisztelt politikusok gondoltak arra, hogy mi lesz azzal a rengeteg akkumulátorral, amit elhasználunk? van erre terv?
hogyan, és mivel állítunk elő elegendő villamos energiát, hogy az amúgy is egyre növekvő igény mellett kiszolgáljanak előbb-utóbb több millió járművet?

nekem semmi bajom a környezet védelemmel, sőt támogatom is, de ez az elektromos mobilitás számomra még mindig kicsit inkább egy "menő" dolgom, mint egy átgondolt végleges megoldás

Paks 3
Még a Paks 2-ből sincs semmi szinte nem hogy a 3 :D
#18651


gratulálok az ilyen döntésekhez
semmi bajom az elektromos gépjárművekkel, de a mélyen tisztelt politikusok gondoltak arra, hogy mi lesz azzal a rengeteg akkumulátorral, amit elhasználunk? van erre terv?
hogyan, és mivel állítunk elő elegendő villamos energiát, hogy az amúgy is egyre növekvő igény mellett kiszolgáljanak előbb-utóbb több millió járművet?

nekem semmi bajom a környezet védelemmel, sőt támogatom is, de ez az elektromos mobilitás számomra még mindig kicsit inkább egy "menő" dolgom, mint egy átgondolt végleges megoldás

Paks 3

2 ;) vagy 3?
#18650


gratulálok az ilyen döntésekhez
semmi bajom az elektromos gépjárművekkel, de a mélyen tisztelt politikusok gondoltak arra, hogy mi lesz azzal a rengeteg akkumulátorral, amit elhasználunk? van erre terv?
hogyan, és mivel állítunk elő elegendő villamos energiát, hogy az amúgy is egyre növekvő igény mellett kiszolgáljanak előbb-utóbb több millió járművet?

nekem semmi bajom a környezet védelemmel, sőt támogatom is, de ez az elektromos mobilitás számomra még mindig kicsit inkább egy "menő" dolgom, mint egy átgondolt végleges megoldás

Paks 3
#18649


gratulálok az ilyen döntésekhez
semmi bajom az elektromos gépjárművekkel, de a mélyen tisztelt politikusok gondoltak arra, hogy mi lesz azzal a rengeteg akkumulátorral, amit elhasználunk? van erre terv?
hogyan, és mivel állítunk elő elegendő villamos energiát, hogy az amúgy is egyre növekvő igény mellett kiszolgáljanak előbb-utóbb több millió járművet?

nekem semmi bajom a környezet védelemmel, sőt támogatom is, de ez az elektromos mobilitás számomra még mindig kicsit inkább egy "menő" dolgom, mint egy átgondolt végleges megoldás


#18647
Kitört a haboru a Ducatiert.:))

Hogy a kivalto ok mi volt, nem tudom, de a mai N-TV Gazdasagi rovat hire alapjan a Benetton van versenyben 1 Milliard Eurot tett az asztalra . hala isten a Harley elrettent a magas Licit araktol, es kiszallt / A Harley eladasi , + penzügyi problemakkal, küzd, a kiöregedett Kundschaftok , es a kibaszott draga motorjai miatt ./
A VW Konsernhez tartozo Ducati a licit vegen meg 1,2 Milliard Eurot is kaszalhatna .
A Cikk meg reszletesen irogat az Indiai Cegekröl Eicher Motors, Bajaj Auto,a kanadai Polarisrol-Homobilgyartorol, stb akik bedobnak a kalapot a versenybe , de Duc hangyanyit draga nekik . Folytatodik a felsorolas melyik Finanz Investor lett erdekelte teve, Piech is benne van . Bologna € 731 Millio Forgalmat csinalt tavaly
De mit mondanak a VW vezetök a vegen ? Ducati ist ein Juwel, / Duc egy ekszer / ami megemeli az eladasi erteket , es nem hinnem , hogy eladnak a mar megszerezett ekszert . Remelem nem kerül a degeneralt amerikaiak kezebe

http://totalbike.hu/hirek/2017/06/30/eladtak_a_ducatit/

Ott nem került pont a végére.

http://m.portfolio.hu/vallalatok/a_bene ... 57219.html
 Vendég
#18646
Kitört a haboru a Ducatiert.:))

Hogy a kivalto ok mi volt, nem tudom, de a mai N-TV Gazdasagi rovat hire alapjan a Benetton van versenyben 1 Milliard Eurot tett az asztalra . hala isten a Harley elrettent a magas Licit araktol, es kiszallt / A Harley eladasi , + penzügyi problemakkal, küzd, a kiöregedett Kundschaftok , es a kibaszott draga motorjai miatt ./
A VW Konsernhez tartozo Ducati a licit vegen meg 1,2 Milliard Eurot is kaszalhatna .
A Cikk meg reszletesen irogat az Indiai Cegekröl Eicher Motors, Bajaj Auto,a kanadai Polarisrol-Homobilgyartorol, stb akik bedobnak a kalapot a versenybe , de Duc hangyanyit draga nekik . Folytatodik a felsorolas melyik Finanz Investor lett erdekelte teve, Piech is benne van . Bologna € 731 Millio Forgalmat csinalt tavaly
De mit mondanak a VW vezetök a vegen ? Ducati ist ein Juwel, / Duc egy ekszer / ami megemeli az eladasi erteket , es nem hinnem , hogy eladnak a mar megszerezett ekszert . Remelem nem kerül a degeneralt amerikaiak kezebe

http://totalbike.hu/hirek/2017/06/30/eladtak_a_ducatit/
amit te itt belinkeltel, az egy --2017.06.30. 15:18-- hir
amit en ma ideirtam ma reggeli --2017.07.21. 07:20-- :)))

#18645
Kitört a haboru a Ducatiert.:))

Hogy a kivalto ok mi volt, nem tudom, de a mai N-TV Gazdasagi rovat hire alapjan a Benetton van versenyben 1 Milliard Eurot tett az asztalra . hala isten a Harley elrettent a magas Licit araktol, es kiszallt / A Harley eladasi , + penzügyi problemakkal, küzd, a kiöregedett Kundschaftok , es a kibaszott draga motorjai miatt ./
A VW Konsernhez tartozo Ducati a licit vegen meg 1,2 Milliard Eurot is kaszalhatna .
A Cikk meg reszletesen irogat az Indiai Cegekröl Eicher Motors, Bajaj Auto,a kanadai Polarisrol-Homobilgyartorol, stb akik bedobnak a kalapot a versenybe , de Duc hangyanyit draga nekik . Folytatodik a felsorolas melyik Finanz Investor lett erdekelte teve, Piech is benne van . Bologna € 731 Millio Forgalmat csinalt tavaly
De mit mondanak a VW vezetök a vegen ? Ducati ist ein Juwel, / Duc egy ekszer / ami megemeli az eladasi erteket , es nem hinnem , hogy eladnak a mar megszerezett ekszert . Remelem nem kerül a degeneralt amerikaiak kezebe

http://totalbike.hu/hirek/2017/06/30/eladtak_a_ducatit/
 Vendég
#18644
Kitört a haboru a Ducatiert.:))

Hogy a kivalto ok mi volt, nem tudom, de a mai N-TV Gazdasagi rovat hire alapjan a Benetton van versenyben 1 Milliard Eurot tett az asztalra . hala isten a Harley elrettent a magas Licit araktol, es kiszallt / A Harley eladasi , + penzügyi problemakkal, küzd, a kiöregedett Kundschaftok , es a kibaszott draga motorjai miatt ./
A VW Konsernhez tartozo Ducati a licit vegen meg 1,2 Milliard Eurot is kaszalhatna .
A Cikk meg reszletesen irogat az Indiai Cegekröl Eicher Motors, Bajaj Auto,a kanadai Polarisrol-Homobilgyartorol, stb akik bedobnak a kalapot a versenybe , de Duc hangyanyit draga nekik . Folytatodik a felsorolas melyik Finanz Investor lett erdekelte teve, Piech is benne van . Bologna € 731 Millio Forgalmat csinalt tavaly
De mit mondanak a VW vezetök a vegen ? Ducati ist ein Juwel, / Duc egy ekszer / ami megemeli az eladasi erteket , es nem hinnem , hogy eladnak a mar megszerezett ekszert . Remelem nem kerül a degeneralt amerikaiak kezebe
#18641
2017 Ducati Day
úgy látom az esés előtti pillanatban a jobbos kanyarban a már letett motornál még csináltál egy extra kormány mozdulatot jobbra, ezért csúszhattál ki az eleje.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 37

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]