#18637
Amúgy a Desmosedici RR az milyen motornak számít? Megbízható, kezes? vagy szar?
gyakorlatilag használthatatlan utcán, olyan szinten melegszik, hogy nem nagyon maradsz meg rajta ha lassítani esetleg megállni kell. pályán állat, viszont nincsenek benne a mostanság megszokott elektronikai segítségek, szóval nem átlagembernek való. félreértés ne essék, (sajnos) nem saját tapasztalatok, de ismerek pár arcot akinek van/volt, ők mesélték.
Jót nem írnak róla :) második motornak azért elfogadnám

- 2008 April - 1500 km - seat bolts lost - 1 month to receive the bolts
- 2008 August - 4800 km - left commodo bolts lost - fixed immediately (same parts as 1098 superbikes)
- 2010 February - 16000 km - gearbox selection spring broken - 3 weeks to receive the new spring
- 2010 May - 19000 km - rear light broken - 6 month to receive a new one
- 2010 June - 20000 km - stand contact out - 3 month to receive a new
- 2010 November - 22500 km - big service - 5 month to receive new crankshaft, 4 pistons and rings sets, 16 valves, a clutch etc.

Feel free to complete that list... as you can see, when you pass 15000 km problems start... and the warranty will be over.

PS :

1. My engine has not been simply changed by a new one because there are no new engines availables at the factory: if your engine blows for any reason it will have to be fully rebuild with new parts, but won't be simply changed.

2. My injection butterflies have not been changed despite known issues. Same for valvetrain large sprocket, despite the fact that at least one has broken on a French bike, causinf an engine blow...
#18636
Amúgy a Desmosedici RR az milyen motornak számít? Megbízható, kezes? vagy szar?
gyakorlatilag használthatatlan utcán, olyan szinten melegszik, hogy nem nagyon maradsz meg rajta ha lassítani esetleg megállni kell. pályán állat, viszont nincsenek benne a mostanság megszokott elektronikai segítségek, szóval nem átlagembernek való. félreértés ne essék, (sajnos) nem saját tapasztalatok, de ismerek pár arcot akinek van/volt, ők mesélték.
#18632
Amúgy a Desmosedici RR az milyen motornak számít? Megbízható, kezes? vagy szar?
Amint kipróbáltam, megírom ;) De amilyen különlegesség, nem hinném hogy sokan szarnak titulálnák :) https://en.wikipedia.org/wiki/Ducati_Desmosedici_RR Nagyjából ( :P ) a kor csúcstechnikájának tűnik, viszont versenytechnika enyhén szelidítve, szóval a megbízhatóság nagyon viszonylagos lehet...
#18627
Jobbulást a résztvevőknek, remélem megmarad az ifjú is

"Két egymással szemben közlekedő motoros haladt a Mecsekben július negyedikén, kedden, s egyikük a rosszul megválasztott sebesség miatt átsodródott a másik sávba, ott pedig frontálisan ütközött a szembe jövő kétkerekűvel. Egy 41 éves férfi könnyű, egy 25 éves férfi pedig súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett. Az életveszélyes sérüléseket szenvedő fiatal volt, aki szabálytalankodott, és áttért a menetirány szerinti bal sávba"

az idén valahogy sok a motorosbaleset...
Remélem csak többről kapunk hírt, mint korábban, és valójában csökkenő a tendencia. Bár ami azt illeti, ha csak 1 lenne, az is sok lenne.
#18626
Jobbulást a résztvevőknek, remélem megmarad az ifjú is

"Két egymással szemben közlekedő motoros haladt a Mecsekben július negyedikén, kedden, s egyikük a rosszul megválasztott sebesség miatt átsodródott a másik sávba, ott pedig frontálisan ütközött a szembe jövő kétkerekűvel. Egy 41 éves férfi könnyű, egy 25 éves férfi pedig súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett. Az életveszélyes sérüléseket szenvedő fiatal volt, aki szabálytalankodott, és áttért a menetirány szerinti bal sávba"

az idén valahogy sok a motorosbaleset...
#18625
Jobbulást a résztvevőknek, remélem megmarad az ifjú is

"Két egymással szemben közlekedő motoros haladt a Mecsekben július negyedikén, kedden, s egyikük a rosszul megválasztott sebesség miatt átsodródott a másik sávba, ott pedig frontálisan ütközött a szembe jövő kétkerekűvel. Egy 41 éves férfi könnyű, egy 25 éves férfi pedig súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett. Az életveszélyes sérüléseket szenvedő fiatal volt, aki szabálytalankodott, és áttért a menetirány szerinti bal sávba"

#18624
Beszéltem az Öreggel. Nagyon szívesen várja a csapatot, egy kiadós sztorizgatásra.. kifogyhatatlan! :) nem tudsz nagyon megszólalni mellette.. azt is felajánlotta hogy szívesen megmutatja a házánál a műhelyét, ott a saját maga által gyártott váltók, hengerfejek, blokkok, amikkel még versenyzett anno a népligetbe is többek közt.. fotók, emlékek, stb... továbbà említettem neki a közös gurulást, azt is minden további nélkül, azt mondta.. én még nem motoroztam vele, de állítólag szeret elég tempósan közlekedni olykor, mások szerint is nem csak ő mondja. Úgyhogy mehet minden, ha van hozzá kedvetek és összejöttök páran, vagy akár jópáran, akkor szívesen megbeszélem vele hogy mikor legyen.. /nyomtam egy fotót róla, ma ezzel volt benn, van még egy 1098r-je is.. kicsit szégyenlős volt, nem akart odaállni a motorhoz.. / :)

Én minden képen szeretnék menni
#18623
Beszéltem az Öreggel. Nagyon szívesen várja a csapatot, egy kiadós sztorizgatásra.. kifogyhatatlan! :) nem tudsz nagyon megszólalni mellette.. azt is felajánlotta hogy szívesen megmutatja a házánál a műhelyét, ott a saját maga által gyártott váltók, hengerfejek, blokkok, amikkel még versenyzett anno a népligetbe is többek közt.. fotók, emlékek, stb... továbbà említettem neki a közös gurulást, azt is minden további nélkül, azt mondta.. én még nem motoroztam vele, de állítólag szeret elég tempósan közlekedni olykor, mások szerint is nem csak ő mondja. Úgyhogy mehet minden, ha van hozzá kedvetek és összejöttök páran, vagy akár jópáran, akkor szívesen megbeszélem vele hogy mikor legyen.. /nyomtam egy fotót róla, ma ezzel volt benn, van még egy 1098r-je is.. kicsit szégyenlős volt, nem akart odaállni a motorhoz.. / :)
Csatolmányok:
img_0659.jpg
img_0659.jpg (1.57 MiB) Megtekintve 10712 alkalommal
#18621
Baja, Szentháromság tér Sugovica felőli sarkán dekkol kb minden nap délutánonként.. megtalálod mert vagy a 1098 vagy a Panigale ott áll.. "váltani vele pár szót" az menni fog, mert az öregnek be nem áll a szája.. de jó fej!
na ez az igazi Vp!
Most ezt komolyan mondom, hogy szervezzünk meg egy Ducati night-ot vele. Én simán lemegyek ezért Bajára, annyia baj(a) legyen! Valamelyik péntek este? Valaki tudna vele beszélni, hogy volna-e kedve egy ilyen estéhez? Már sok interjút megnéztem vele TeCsőn, de élőben lenne az igazi.... Előttem van, ahogy ott vagyunk körétömörülve motorokkal és hallgatjuk a sztorikat :) Mit szóltok?
Ennyi idősen ilyen nagy Ducati fan és sportember, le a kalappal előtte :-) Nem lehetne esetleg tiszteletbeli Ducati Klubos tagságot adni ajándékba neki?
#18620
Áhh, nem alszik be az öreg.. csak mondja csak mondja... mi előbb bealszunk mire kifogyna a sztoriból.. :) holnap ha meglátom megkérdem tőle hogy lenne e kedve egy ilyesmihez.?
#18619
Baja, Szentháromság tér Sugovica felőli sarkán dekkol kb minden nap délutánonként.. megtalálod mert vagy a 1098 vagy a Panigale ott áll.. "váltani vele pár szót" az menni fog, mert az öregnek be nem áll a szája.. de jó fej!
na ez az igazi Vp!
Most ezt komolyan mondom, hogy szervezzünk meg egy Ducati night-ot vele. Én simán lemegyek ezért Bajára, annyia baj(a) legyen! Valamelyik péntek este? Valaki tudna vele beszélni, hogy volna-e kedve egy ilyen estéhez? Már sok interjút megnéztem vele TeCsőn, de élőben lenne az igazi.... Előttem van, ahogy ott vagyunk körétömörülve motorokkal és hallgatjuk a sztorikat :) Mit szóltok?
támogatom! Ha olyan péntekre esik ami okés, én benne vagyok.
#18618
Baja, Szentháromság tér Sugovica felőli sarkán dekkol kb minden nap délutánonként.. megtalálod mert vagy a 1098 vagy a Panigale ott áll.. "váltani vele pár szót" az menni fog, mert az öregnek be nem áll a szája.. de jó fej!
na ez az igazi Vp!
Most ezt komolyan mondom, hogy szervezzünk meg egy Ducati night-ot vele. Én simán lemegyek ezért Bajára, annyia baj(a) legyen! Valamelyik péntek este? Valaki tudna vele beszélni, hogy volna-e kedve egy ilyen estéhez? Már sok interjút megnéztem vele TeCsőn, de élőben lenne az igazi.... Előttem van, ahogy ott vagyunk körétömörülve motorokkal és hallgatjuk a sztorikat :) Mit szóltok?
Szerintem ez egy nagyon jó ötlet én benne vagyok minden képen
#18617
Baja, Szentháromság tér Sugovica felőli sarkán dekkol kb minden nap délutánonként.. megtalálod mert vagy a 1098 vagy a Panigale ott áll.. "váltani vele pár szót" az menni fog, mert az öregnek be nem áll a szája.. de jó fej!
na ez az igazi Vp!
Most ezt komolyan mondom, hogy szervezzünk meg egy Ducati night-ot vele. Én simán lemegyek ezért Bajára, annyia baj(a) legyen! Valamelyik péntek este? Valaki tudna vele beszélni, hogy volna-e kedve egy ilyen estéhez? Már sok interjút megnéztem vele TeCsőn, de élőben lenne az igazi.... Előttem van, ahogy ott vagyunk körétömörülve motorokkal és hallgatjuk a sztorikat :) Mit szóltok?
majd mikor megszólalna hirtelen bealszik! :)

Matyi bácsi,Matyi bácsi Morning,Morning........ :D
#18616
Fiúk Lányok !
Régóta szeretnék Matyi bácsival találkozni és váltani vele egy pár szót ! Tudjátok hogy hol vagy hogy lehetséges vele találkozni ?
Baja, Szentháromság tér Sugovica felőli sarkán dekkol kb minden nap délutánonként.. megtalálod mert vagy a 1098 vagy a Panigale ott áll.. "váltani vele pár szót" az menni fog, mert az öregnek be nem áll a szája.. de jó fej!
na ez az igazi Vp!
Most ezt komolyan mondom, hogy szervezzünk meg egy Ducati night-ot vele. Én simán lemegyek ezért Bajára, annyia baj(a) legyen! Valamelyik péntek este? Valaki tudna vele beszélni, hogy volna-e kedve egy ilyen estéhez? Már sok interjút megnéztem vele TeCsőn, de élőben lenne az igazi.... Előttem van, ahogy ott vagyunk körétömörülve motorokkal és hallgatjuk a sztorikat :) Mit szóltok?
#18615
Fiúk Lányok !
Régóta szeretnék Matyi bácsival találkozni és váltani vele egy pár szót ! Tudjátok hogy hol vagy hogy lehetséges vele találkozni ?
Baja, Szentháromság tér Sugovica felőli sarkán dekkol kb minden nap délutánonként.. megtalálod mert vagy a 1098 vagy a Panigale ott áll.. "váltani vele pár szót" az menni fog, mert az öregnek be nem áll a szája.. de jó fej!
nagyon szépen köszönöm a segítséget szerintem augusztusba meglátogatom
#18614
Fiúk Lányok !
Régóta szeretnék Matyi bácsival találkozni és váltani vele egy pár szót ! Tudjátok hogy hol vagy hogy lehetséges vele találkozni ?
Baja, Szentháromság tér Sugovica felőli sarkán dekkol kb minden nap délutánonként.. megtalálod mert vagy a 1098 vagy a Panigale ott áll.. "váltani vele pár szót" az menni fog, mert az öregnek be nem áll a szája.. de jó fej!
na ez az igazi Vp!
#18613
Fiúk Lányok !
Régóta szeretnék Matyi bácsival találkozni és váltani vele egy pár szót ! Tudjátok hogy hol vagy hogy lehetséges vele találkozni ?
Baja, Szentháromság tér Sugovica felőli sarkán dekkol kb minden nap délutánonként.. megtalálod mert vagy a 1098 vagy a Panigale ott áll.. "váltani vele pár szót" az menni fog, mert az öregnek be nem áll a szája.. de jó fej!
#18612
Fiúk Lányok !
Régóta szeretnék Matyi bácsival találkozni és váltani vele egy pár szót ! Tudjátok hogy hol vagy hogy lehetséges vele találkozni ?
Én találkoztam vele egy néhányszor
itt még 1098 R je volt .
#18611
Fiúk Lányok !
Régóta szeretnék Matyi bácsival találkozni és váltani vele egy pár szót ! Tudjátok hogy hol vagy hogy lehetséges vele találkozni ?
Írj rá facebook-on :D
#18600
mit kell csináljak,hogy vigyenek egy kört? :)
Neked? Csak el kell menned Olaszországba... :D
meg inni :)
tehát valszeg menni fog! :)
Viszont ha cserélünk akkor lesz 1 munkanélküli!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 37

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]