#18587
:-) Erről jut eszembe, amikor megkérdezték nemrég Brian Johnsont, az ACDC énekesét, hogy biztos a 40 évnyi hangfalak előtti színpadi szereplésétől süketült e meg, azt mondta a fenét, autóversenyen voltam, imádom az autóversenyeket és ott ment el a hallásom. Vége.
#18582
íme egy kis hazai, elkészült a nászutas videónk, kb 4500km-t. 18 perc. Nem egy gyors napközbeni videó, de még maga RICSI sem aludt be rajta mikor nézte, úgyhogy talán nézhető lett :)

Enjoy!

https://hegylakok.hu/2017/04/naszut-motorral/
Nagyon Zsír. Tényleg fasza a vágás nagyon, nem sok a 18 perc. Az első víz alatti jelenetnél a buborékok után másra számít az ember fia :D
Eszméletlen szép tájakon voltatok. Bárcsak meg tudnám fertőzni az asszonyt a motorozással, hogy együtt gurulhassunk...

... na meg hogy legyen ürügy lecserélni a 695-öt nagyobbra :)
Köszi! Nagyon együtt álltak a csillagok, hogy ez így ebben a formában összejött :) A videót mutatsd meg az asszonynak, hátha kedvet kap :)
#18581
íme egy kis hazai, elkészült a nászutas videónk, kb 4500km-t. 18 perc. Nem egy gyors napközbeni videó, de még maga RICSI sem aludt be rajta mikor nézte, úgyhogy talán nézhető lett :)

Enjoy!

https://hegylakok.hu/2017/04/naszut-motorral/
Nagyon Zsír. Tényleg fasza a vágás nagyon, nem sok a 18 perc. Az első víz alatti jelenetnél a buborékok után másra számít az ember fia :D
Eszméletlen szép tájakon voltatok. Bárcsak meg tudnám fertőzni az asszonyt a motorozással, hogy együtt gurulhassunk...

... na meg hogy legyen ürügy lecserélni a 695-öt nagyobbra :)
#18570
Ekkora egy rakás sz...
Csak nekem bontószökevény ez a motor? Én alapból bírom Csikóst, de SS témában elfogult vagyok. Lesz ebből sok gányolós poszt és köpködés, attól félek.
#18569
annyira nem vagyok totalcar fan, és az a fajta "újságírás" sem. A hosszúlére eresztett semmi
El is tűnt a cikk, helyette megjelent egy új, hogy nem vett motort. Én is írok majd egy hozzászólást, hogy venni akarok egy Superleggerát, csak kikérem a véleményt, hogy az új, vagy régi széria van jobb ár/érték arányban.
Állítólag megint vett egy Ducati-t...
http://totalbike.hu/sebessegoltara/2017 ... a_ducatit/
már zajlik a facen a kommentháború...
#18568
szerintem szórakoztató lenne, gondolj csak bele :)
annyira nem vagyok totalcar fan, és az a fajta "újságírás" sem. A hosszúlére eresztett semmi
El is tűnt a cikk, helyette megjelent egy új, hogy nem vett motort. Én is írok majd egy hozzászólást, hogy venni akarok egy Superleggerát, csak kikérem a véleményt, hogy az új, vagy régi széria van jobb ár/érték arányban.
Állítólag megint vett egy Ducati-t...
http://totalbike.hu/sebessegoltara/2017 ... a_ducatit/
#18561
Ducatisok tesztelgetnek....
Csatolmányok:
20170225_115420.jpg
20170225_115420.jpg (968.05 KiB) Megtekintve 12064 alkalommal
20170225_115427.jpg
20170225_115427.jpg (915.42 KiB) Megtekintve 12064 alkalommal
20170225_115433.jpg
20170225_115433.jpg (846.11 KiB) Megtekintve 12064 alkalommal
20170225_115415.jpg
20170225_115415.jpg (864.28 KiB) Megtekintve 12064 alkalommal
#18555
szerintem szórakoztató lenne, gondolj csak bele :)
annyira nem vagyok totalcar fan, és az a fajta "újságírás" sem. A hosszúlére eresztett semmi
El is tűnt a cikk, helyette megjelent egy új, hogy nem vett motort. Én is írok majd egy hozzászólást, hogy venni akarok egy Superleggerát, csak kikérem a véleményt, hogy az új, vagy régi széria van jobb ár/érték arányban.
az újat vedd, faszább a kipu
#18554
azt írja kommentben hogy befürdött vele, és visszament a feladónak. hirtelen felindulásból venni valami hulladkot, ráadásul az árlista aljáról eléggé előrevetítette ezt a lehetőséget is :)
#18553
Ez a csikós mekkora egy kamugép , láttam a facebook oldalán , hogy vett egy St2 ott volt a garázsba , most meg jön egy cikk , hogy multit akart aztán nem lett semmi , hiteles ujságíró....
bár arról legendák vannak amikor a 30 éves kawasakijával elindult defektspray meg esőruha nélkül megmászni a grossglocknert ...
#18552
gondolod szükség van rá? :p
szerintem szórakoztató lenne, gondolj csak bele :)
annyira nem vagyok totalcar fan, és az a fajta "újságírás" sem. A hosszúlére eresztett semmi
El is tűnt a cikk, helyette megjelent egy új, hogy nem vett motort. Én is írok majd egy hozzászólást, hogy venni akarok egy Superleggerát, csak kikérem a véleményt, hogy az új, vagy régi széria van jobb ár/érték arányban.
#18540
Remélem Csikós Úrral találkozunk majd itt a fórumon. :) (nem végeztem kutatást, hogy beregisztrált-e már)
gondolod szükség van rá? :p
szerintem szórakoztató lenne, gondolj csak bele :)
annyira nem vagyok totalcar fan, és az a fajta "újságírás" sem. A hosszúlére eresztett semmi
#18539
ST2 lett.
Remélem Csikós Úrral találkozunk majd itt a fórumon. :) (nem végeztem kutatást, hogy beregisztrált-e már)
gondolod szükség van rá? :p
szerintem szórakoztató lenne, gondolj csak bele :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 37

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]