#18285
MDK tali..... hol lesz idén ???
Csatolmányok:
l4.jpg
l4.jpg (903.02 KiB) Megtekintve 9827 alkalommal
l3.jpg
l3.jpg (1.08 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
l2.jpg
l2.jpg (1.09 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
lido1.jpg
lido1.jpg (1.18 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
#18283
vimeo.com/160476309
C'est magnifique

Dinot elképzelném hátrafelé figyelve, persze csakis az egybe' neonruciban :)

<iframe src="" width="500" height="269" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>
<p><a href="">HOW TO RIDE BITCH</a> from <a href="https://vimeo.com/alexvivian">Alex Vivian</a> on <a href="https://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>
#18281
Gondoltam megosztom. Fiam nemrég lett két éves, tavaly nem érdekelte de idén le se akar szállni a kismotorrol :-) hajtja rendületlenül, rajzfilmet is ezen ülve néz. Megérte beszerezni :-)))
Csatolmányok:
image.jpeg
image.jpeg (934.09 KiB) Megtekintve 9827 alkalommal
image.jpeg
image.jpeg (945.33 KiB) Megtekintve 9827 alkalommal
#18280
érdekes :-) mondjuk azt nem értem, hogy miért nem a Honda gyárt "Hailwood" motorokat, tudtommal végig Hondaval versenyzett.
Akkor olvass utanna kicsit :) TT-t nyert Ducatival.
csak arra emlékeztem, hogy Hondaval nyert zsinórban a 60-as években aztán autósport es összetörte magát a Nurburgringen. Aztán elutazott új zelandra es Hondás sikerei utan kb 20 évvel ráült a Ducatira es TT-t nyert vele :-) ezt nem tudtam. Elképesztő fickó lehetett. Halála is hihetetlen, élete is az volt. Fantasztikus.
http://www.motorcycleclassics.com/mike- ... z2wlHs1iBZ
igen egyébként ebben igazad van, akkor már troy corser replikát is kéne csinálni, ő is nyert egyet :)
#18279
érdekes :-) mondjuk azt nem értem, hogy miért nem a Honda gyárt "Hailwood" motorokat, tudtommal végig Hondaval versenyzett.
Akkor olvass utanna kicsit :) TT-t nyert Ducatival.
csak arra emlékeztem, hogy Hondaval nyert zsinórban a 60-as években aztán autósport es összetörte magát a Nurburgringen. Aztán elutazott új zelandra es Hondás sikerei utan kb 20 évvel ráült a Ducatira es TT-t nyert vele :-) ezt nem tudtam. Elképesztő fickó lehetett. Halála is hihetetlen, élete is az volt. Fantasztikus.
http://www.motorcycleclassics.com/mike- ... z2wlHs1iBZ

#18266
Olyan helyre kell tenni a kamerát, amin nincs "kereszthuzat", ami pl a sisak mellett van. Mellkasra rakva pl alig zavaró a szélzaj mértéke.
Adobe audioban itt egy leírás egyébként.


Kicsit más téma, de ez is akciókamerás. A héten egyik nap felvettem, mikor munkába mentem reggel, majd ráeresztettem a MS Hyperlapse-t. Elég meggyőző, későbbiekben fogom használni 1-1 vágóképnek, ajánlom nagyon, vízjellel ingyenes.
ehhez nem kell külön program, a gopro tud ilyent alapból (mármint a rendes gopro, a te cuccod nem tudom :P )

www.youtube.com/watch?v=0TVIlu3bsWM
http://thecreatorsproject.vice.com/blog ... hyperlapse ;)

ha szereted a vízjelet, akkor uccu!
#18265
Milyet programot használtok akció kamerás felvételek szélzajának a csökkentéséhez?
Olyan helyre kell tenni a kamerát, amin nincs "kereszthuzat", ami pl a sisak mellett van. Mellkasra rakva pl alig zavaró a szélzaj mértéke.
Adobe audioban itt egy leírás egyébként.


Kicsit más téma, de ez is akciókamerás. A héten egyik nap felvettem, mikor munkába mentem reggel, majd ráeresztettem a MS Hyperlapse-t. Elég meggyőző, későbbiekben fogom használni 1-1 vágóképnek, ajánlom nagyon, vízjellel ingyenes.
ehhez nem kell külön program, a gopro tud ilyent alapból (mármint a rendes gopro, a te cuccod nem tudom :P )

www.youtube.com/watch?v=0TVIlu3bsWM
hú de gyorsak :D
#18264
Milyet programot használtok akció kamerás felvételek szélzajának a csökkentéséhez?
Olyan helyre kell tenni a kamerát, amin nincs "kereszthuzat", ami pl a sisak mellett van. Mellkasra rakva pl alig zavaró a szélzaj mértéke.
Adobe audioban itt egy leírás egyébként.


Kicsit más téma, de ez is akciókamerás. A héten egyik nap felvettem, mikor munkába mentem reggel, majd ráeresztettem a MS Hyperlapse-t. Elég meggyőző, későbbiekben fogom használni 1-1 vágóképnek, ajánlom nagyon, vízjellel ingyenes.
ehhez nem kell külön program, a gopro tud ilyent alapból (mármint a rendes gopro, a te cuccod nem tudom :P )

www.youtube.com/watch?v=0TVIlu3bsWM
http://thecreatorsproject.vice.com/blog ... hyperlapse ;)

#18263
Milyet programot használtok akció kamerás felvételek szélzajának a csökkentéséhez?
Olyan helyre kell tenni a kamerát, amin nincs "kereszthuzat", ami pl a sisak mellett van. Mellkasra rakva pl alig zavaró a szélzaj mértéke.
Adobe audioban itt egy leírás egyébként.


Kicsit más téma, de ez is akciókamerás. A héten egyik nap felvettem, mikor munkába mentem reggel, majd ráeresztettem a MS Hyperlapse-t. Elég meggyőző, későbbiekben fogom használni 1-1 vágóképnek, ajánlom nagyon, vízjellel ingyenes.
ehhez nem kell külön program, a gopro tud ilyent alapból (mármint a rendes gopro, a te cuccod nem tudom :P )

www.youtube.com/watch?v=0TVIlu3bsWM
#18262
Köszi a segítséget :)
Legközelebb nem a sisak tetejére teszem.
Igaz, h nem motorozás, hanem síelés volt, de ekkor is marha zavaró a menetszél :-/

Én diktafonnal vettem fel, ami a zsebembe volt és csak összeszinkronizáltam a végén. Semmi zavaró zaj nem volt és sokkal jobb minőségű. Telefonnal is meg lehet csinálni.
#18260
Milyet programot használtok akció kamerás felvételek szélzajának a csökkentéséhez?
én zenét teszek be alá és ha van egy két jobb minőségű hanganyag akkor helyenként áthallhatóra teszem vagy azon a részen teljesen lehúzom a zenét
#18259
Milyet programot használtok akció kamerás felvételek szélzajának a csökkentéséhez?
Olyan helyre kell tenni a kamerát, amin nincs "kereszthuzat", ami pl a sisak mellett van. Mellkasra rakva pl alig zavaró a szélzaj mértéke.
Adobe audioban itt egy leírás egyébként.


Kicsit más téma, de ez is akciókamerás. A héten egyik nap felvettem, mikor munkába mentem reggel, majd ráeresztettem a MS Hyperlapse-t. Elég meggyőző, későbbiekben fogom használni 1-1 vágóképnek, ajánlom nagyon, vízjellel ingyenes.
#18257
Erről a kanyarról van már pár (nem kevés) ilyen videó...
Igen, ez a csávó ott van szinte éjjel nappal és videóz. Gyanítom ebből él.
én is találkoztam már vele, arra jövök munkába, ott áll minden nap ebben a pólóban
wtf? :)) Én is Mulholland drive-on járok melóba a "the snake"-en át.
<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1 ... 8219531669" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>
#18256
Subba szív iwiw: Alaposan dokumentál wellnesshé... bukás.

Több kamera vette, mint a GP versenyeket.

Erről a kanyarról van már pár (nem kevés) ilyen videó...
Igen, ez a csávó ott van szinte éjjel nappal és videóz. Gyanítom ebből él.
én is találkoztam már vele, arra jövök munkába, ott áll minden nap ebben a pólóban
#18255
Subba szív iwiw: Alaposan dokumentál wellnesshé... bukás.

Több kamera vette, mint a GP versenyeket.

Erről a kanyarról van már pár (nem kevés) ilyen videó...
Igen, ez a csávó ott van szinte éjjel nappal és videóz. Gyanítom ebből él.
#18253
Subba szív iwiw: Alaposan dokumentál wellnesshé... bukás.

Több kamera vette, mint a GP versenyeket.

Erről a kanyarról van már pár (nem kevés) ilyen videó...
#18246
szép új mocik
Csatolmányok:
image.jpeg
image.jpeg (1.47 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
image.jpeg
image.jpeg (1.49 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
image.jpeg
image.jpeg (1.43 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
image.jpeg
image.jpeg (1.53 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
image.jpeg
image.jpeg (1.52 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
image.jpeg
image.jpeg (1.54 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
image.jpeg
image.jpeg (1.61 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
#18243
Na ma sikerült feltölteni . El is égettük a telet .
Lázas vagy? Nincs rajta a doboz a motoron? :D
minek is lett volna rajta ?
Nélküle még nem is láttam,de szerintem mások se nagyon :)
#18240
Na ma sikerült feltölteni . El is égettük a telet .
Csatolmányok:
fenykep-0248.jpg
fenykep-0248.jpg (1.41 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
fenykep-0247.jpg
fenykep-0247.jpg (1.32 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
fenykep-0246.jpg
fenykep-0246.jpg (1.33 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
fenykep-0244.jpg
fenykep-0244.jpg (1.65 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
fenykep-0242.jpg
fenykep-0242.jpg (1.59 MiB) Megtekintve 9827 alkalommal
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 37

Draw No Bet (DNB) is an easy-to-play, easy-to-win […]