#18133
el kell keserítsek mindenkit, a hétfőn bemutatásra kerülő új kispanigalenak is oldalsó dobja lesz
Gondolom azért az olaszok harmónikusabban össze hozzák a formákat, méreteket. Erre a japó kivitelre rá kell írni hátul, mint a buszokra: vigyázz, forduláskor 1 métert megy oldalra.
#18122
En nem etek hozza, de neked ez nem eleg veletlen?
De majd Dino bacsi mindjart megmondja.

http://www.ebay.co.uk/itm/Ducati-2001-7 ... 3IGgGQaOBQ
Valószinűleg kell a főtengely is, ki tudja a hengerben, vagy szelepekben nem tett-e kárt a leszakadt hajtókar. Plusz ha hozzá számolod a szállítási díjat, egy kis áfát, akkor 100-ért még csak egy üres blokk van. De amúgy kibic vagyok, majd nálam okosabbak megmondják. :-)
#18121
Üdv
Ha valakinek meg volna az idei szezonzárón készült csoportkép vagy esetleg olyan videó ami még nem került köz szemlére az kérem ne tartsa magában bármilyen is legyen az.
#18119
Jólenne igazad van nagyon rendes vagy hogy körülnéztél nekem sajnos tavasz/nyár projetkt lesz most vagyok 2 héttel boltnyitás előtt ez jelenleg ami idővel fel tud majd támasztani egy Ducatit ha minden jól megy !
#18112
Részvétem...ez elégé zsebbenyúlósnak néz ki...

reménykedek hogy nincs nagy gond de nézegetni még szép és én egyben vagyok ez a lényeg
Persze az a lényeg,hogy neked nem lett bajod! A többi majd alakul...
#18111
Részvétem...ez elégé zsebbenyúlósnak néz ki...

reménykedek hogy nincs nagy gond de nézegetni még szép és én egyben vagyok ez a lényeg
A komplett blokkot szét kell kapni és új forgattyúsház a minimum...nem akarlak elszomorítani,de ez a nagy gond kategória
#18108
Az mit jelent, hogylerobbant az olajdeknid? melyik resze?

íme egykét kép nagyon nem tudtam csak igy lefényképezni
kiütötte a hajtókar?

gondoltam én mindenre de ha nagy a baj akkor maradok a biciklizésnél :/
idővel megkeresem a Dokit ha lesz ideje nézzen rá
#18107
Sziasztok tegnapi napon valami oknál fogva lerobbant az olaj deknim vagyis gondolom az az és a saját olajamban elhullottam valakinek ötlete tippje mitől lehet ? Mindig karban volt tartva vigyáztam rá ha köhögött akkor is intéztem sorsát valaki járt már így?
Az mit jelent, hogylerobbant az olajdeknid? melyik resze?

íme egykét kép nagyon nem tudtam csak igy lefényképezni
itt nem kicsi a gond
#18106
Sziasztok tegnapi napon valami oknál fogva lerobbant az olaj deknim vagyis gondolom az az és a saját olajamban elhullottam valakinek ötlete tippje mitől lehet ? Mindig karban volt tartva vigyáztam rá ha köhögött akkor is intéztem sorsát valaki járt már így?
Az mit jelent, hogylerobbant az olajdeknid? melyik resze?

íme egykét kép nagyon nem tudtam csak igy lefényképezni
kiütötte a hajtókar?
#18105
Sziasztok tegnapi napon valami oknál fogva lerobbant az olaj deknim vagyis gondolom az az és a saját olajamban elhullottam valakinek ötlete tippje mitől lehet ? Mindig karban volt tartva vigyáztam rá ha köhögött akkor is intéztem sorsát valaki járt már így?
Az mit jelent, hogylerobbant az olajdeknid? melyik resze?

íme egykét kép nagyon nem tudtam csak igy lefényképezni
Csatolmányok:
img_20321.jpg
img_20321.jpg (850.56 KiB) Megtekintve 8713 alkalommal
img_20331.jpg
img_20331.jpg (753.87 KiB) Megtekintve 8713 alkalommal
#18104
Sziasztok tegnapi napon valami oknál fogva lerobbant az olaj deknim vagyis gondolom az az és a saját olajamban elhullottam valakinek ötlete tippje mitől lehet ? Mindig karban volt tartva vigyáztam rá ha köhögött akkor is intéztem sorsát valaki járt már így?
Az mit jelent, hogylerobbant az olajdeknid? melyik resze?
#18103
Sziasztok tegnapi napon valami oknál fogva lerobbant az olaj deknim vagyis gondolom az az és a saját olajamban elhullottam valakinek ötlete tippje mitől lehet ? Mindig karban volt tartva vigyáztam rá ha köhögött akkor is intéztem sorsát valaki járt már így?
Csatolmányok:
12178204_667041163399676_2077463536_n.jpg
12178204_667041163399676_2077463536_n.jpg (205.92 KiB) Megtekintve 8713 alkalommal
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 37

Draw No Bet (DNB) is an easy-to-play, easy-to-win […]