#17335
Monster enduró valakinek? :-)
Azt hiszem, hogy már láttam, de megint meglepett...
Első ránézésre nekem gagyinak tűnt, de ha jobban megnéztem, egész komolyan összerakták. Szívesen kipróbálnám!
#17333
120 kW (160 hp)


(INCLUDES TECH PACKAGE AND
INTEGRATED 10 kW CHARGER)

REAL WORLD RANGE: 140 miles, CITY RANGE: 230, MILES, ZERO - 60: Under 3 seconds
TOP SPEED: 150 mph, $58,999

#17325
Elvesztettük Rigót is, mint NIT-et!!!
Itt még a teszt előtt voltam, azért mosolygok ennyire!!!
Hát szóval megállapítottuk SQ-val, hogy szipi-szupi ez a NineT, de a Ducati 20 évvel ezelőtt kitalálta ezt a motort a Monsterrel... És hát akármilyen jópofa motor, a Monster mindenben egy kicsivel jobb nála... még a kettővel ezelőtti széria is.

Frankó könnyű, de a Monster 1000 is az... Szépen egyenletesen pörög fel, de ugyanígy lép egy Monster is... A hangja meg egy steril kávédarálóhoz hasonlít, pedig volt rajta Akrapovich is... A váltó gyakorlatilag kattanás nélkül esik be a fokozatba, de a váltókar ergonómiailag egy fos... Az első fék 0-1 üzemmódban működik, alig adagolható, de legalább az ABS faszán működik... Na és a hátsó váznyúlvány, mintha egy 70-es évekbeli házilag fabrikált-heggesztett falra akasztható virágtartó lenne, de komolyan...
Mindez nem lenne baj, ha nem kerülne 5 millióba!
Valószínűleg sor4 után elájulnánk ettől a géptől, de Ducati után csak egy szép próbálkozásnak tűnik. Szerintünk Jippii káffé-racsere 6-7 évvel ezelőtt lelépte stílusban és kivitelben ezt a sztorit. Na jó, azért a polírozott alu dekorok és a fűzött kerekek tényleg szépek rajta :)
#17324
Ráadásul a garázsomba is berakta, szegény Monster ott retteg a háttérben!
Csatolmányok:
foto_1.jpg
foto_1.jpg (968.25 KiB) Megtekintve 10295 alkalommal
#17318
Mialatt a 4-es metró elkészült:

-a Föld népessége körülbelül 1,4 milliárd emberrel nőtt.

-Magyarországon 2 411 781 ember halt meg és 1 726 724 született .

-18 ország bevezette az eurót.

-a magyar államadósság több mint 18 000 milliárd forinttal nőtt.

-106 emberes űrrepülés zajlott le, ebből 55 űrsiklóval, pedig a Columbia tragédiája miatt majdnem három évig állt az űrsiklóprogram, aminek egyébként is lassan három éve vége.

-a Voyager–1 több mint 7 milliárd kilométert tett meg az űrben.
-111 hetes vagy annál erősebb földrengés volt a világban, és ezek több mikroszekundummal csökkentették egy földi nap hosszát (de sajnos nem lehet erre fogni a 4-es metró csúszásait, mert ugyanakkor a Föld forgása lassult, és emiatt jóval több mikroszekundumot nyertünk).

-Lionel Messi 247 gólt rúgott, pedig csak 2003-ban indult el a karrierje.

-9 olimpia volt (4 nyári, 5 téli).

-a magyar fociválogatott 0 vb-re jutott ki.

-3 PlayStation- és 3 Xbox-generáció debütált.

-elindult a South Park, és 247 epizódja került adásba.

-J.K. Rowling megírta mind a 7 Harry Potter-könyvet. Stephen King 22 regényt írt.
George R.R. Martin 4 folytatásregényt írt a Trónok harcához, és az ezekből készült tévésorozathoz is leforgattak 4 évadot.

-Bill Clinton elnöksége alatt lezajlott a Lewinsky-botrány, majd George W. Bush jött két ciklusban, és már Obama is a másodikat tapossa.

-kipukkadt a dotkomlufi, és volt egy gazdasági világválság is.

-megjelent a GTA, a Sims, a Starcraft, a Fallout, a Half-Life és a Metal Gear Solid játéksorozat összes eddigi része. Sőt, ezalatt bejelentették a Duke Nukem Forevert, és el is készült.

-Steve Jobs visszatért az Apple-höz, felvirágoztatta többek közt több iPod-, iPad- és iPhone generációval, majd meghalt, de már ennek is több mint két éve.

-megjelent a Napster, aztán a Kazaa és a többi p2p-szoftver, és megszületett a bittorrent protokoll.

-megalakult, és a világ egyik legsikeresebb techvállalatává nőtt a Google.

-bemutatták A nagy Lebowskit, a Ryan közlegény megmentését, a Truman Show-t, a Star Wars-előzménytrilógiát, a Mátrix-trilógiát, A Gyűrűk Ura-trilógiát (kibővített verziókat is), a Torrente-filmeket, a Nekem lámpást adott kezembe az Úr Pestent, és a Toy Story kivételével az összes Pixar-filmet.

.megtervezték és felépítették a 829 méteres dubaji Burdzs Kalifát, ami ma a világ legmagasabb épülete.

.a NASA megtervezte, megépítette és a Marsra küldte a Sojournert, a Spiritet, az Opportunityt és a Curiosityt.
:D
http://index.hu/belfold/2014/03/28/mial ... elkeszult/
#17302

<blockquote>
De, ha minden jól megy nincs kizárva, hogy 2018-ra a szalonokba kerüljön a 1199-es Panigale limitált változta.
</blockquote>

tegnap én is újragondoltam a multistrada-t, nincs kizárva hogy az én verzióm alapján készülő limitált új modell (MTS 1200 MDK RS) a szalonokba kerüljön.


Ez egy cikk amit olvastam, nem is kommentáltam, ezért került az "érdekességek" közé. . .
nem téged fikkantalak, hanem a sok okost, akik meglátnak egy nullajóska által készített rajzot, és már sorozatgyártást vízionálnak. lsd pl ducati robogó ducati cruiser ducati fogtömés


Ezért volt érdekes, hogy milyen faszságokat találgatnak , sőt le is írnak emberek!
Egyébként, nekünk van egy Massink, aki hiteles híreket hoz!
#17301

<blockquote>
De, ha minden jól megy nincs kizárva, hogy 2018-ra a szalonokba kerüljön a 1199-es Panigale limitált változta.
</blockquote>

tegnap én is újragondoltam a multistrada-t, nincs kizárva hogy az én verzióm alapján készülő limitált új modell (MTS 1200 MDK RS) a szalonokba kerüljön.


Ez egy cikk amit olvastam, nem is kommentáltam, ezért került az "érdekességek" közé. . .
nem téged fikkantalak, hanem a sok okost, akik meglátnak egy nullajóska által készített rajzot, és már sorozatgyártást vízionálnak. lsd pl ducati robogó ducati cruiser ducati fogtömés
#17300

<blockquote>
De, ha minden jól megy nincs kizárva, hogy 2018-ra a szalonokba kerüljön a 1199-es Panigale limitált változta.
</blockquote>

tegnap én is újragondoltam a multistrada-t, nincs kizárva hogy az én verzióm alapján készülő limitált új modell (MTS 1200 MDK RS) a szalonokba kerüljön.


Ez egy cikk amit olvastam, nem is kommentáltam, ezért került az "érdekességek" közé. . .
#17299

<blockquote>
De, ha minden jól megy nincs kizárva, hogy 2018-ra a szalonokba kerüljön a 1199-es Panigale limitált változta.
</blockquote>

tegnap én is újragondoltam a multistrada-t, nincs kizárva hogy az én verzióm alapján készülő limitált új modell (MTS 1200 MDK RS) a szalonokba kerüljön.
Csatolmányok:
awesome-coloring-page-of-boy-and-girl-on-motorbike-high-quality.jpg
awesome-coloring-page-of-boy-and-girl-on-motorbike-high-quality.jpg (78.11 KiB) Megtekintve 10295 alkalommal
#17297
"Emellett az akksi feszültségét is ellenőrizhetjük, és a korábbi utazásainkat is visszakereshetjük a rendszerben."

-> Na ja, meg hogy hol mennyivel mentél :) Innentől már csak egy kis lépés, egy kaphatod is a csekkeket a rendőrségtől gyorshajtás(ok)ért.
Ezek alapjan nem tudnak veled mit kezdeni, szerinted ha egy szifonbol nem tudjak kiszedni a sim kartyat, akkor majd a rogzitett adatokat megtudjak nezni? :) Arrol nem is beszelve, hogy nem bizonyito ereju, nem tudnak ez alapjan aljarast inditani ellened.
Itthon nem, de ez külföld. Tudod nyilván Te is jól, hogy csak egy gyökér politikus kell hozzá akinek megvan a hatalma, hogy törvényt/szabályozást módosítson, a technika megvan hozzá már régóta. Gyorshajtásnál sem érdeklődnek, hogy barátod/családtagod, vagy a szomszéd kutyája vezette-e az autót, a büntit fizeted (bizonyos esetektől eltekintve, pl ha bizonyítod, hogy akkor már ellopták a járműved, és erről rendőri feljelentést is tettél), és már mehet is élesben a bünti. A lényeg, hogy évek óta attól "rettegek", hogy egyszer majd valaki fent kitalálja, hogy ebből milyen sok pénzt be lehetne szedni...
#17296
"Emellett az akksi feszültségét is ellenőrizhetjük, és a korábbi utazásainkat is visszakereshetjük a rendszerben."

-> Na ja, meg hogy hol mennyivel mentél :) Innentől már csak egy kis lépés, egy kaphatod is a csekkeket a rendőrségtől gyorshajtás(ok)ért.
Ezek alapjan nem tudnak veled mit kezdeni, szerinted ha egy szifonbol nem tudjak kiszedni a sim kartyat, akkor majd a rogzitett adatokat megtudjak nezni? :) Arrol nem is beszelve, hogy nem bizonyito ereju, nem tudnak ez alapjan aljarast inditani ellened.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 37

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]