Avatar
 Kajakman
#11360
Üdv a Tisztelt Társaságnak!

Még új vagyok a fórumon s lenne egy-pár kérdésem a következő bukósisakkal kapcsolatban: Shark Speed-R. Kinek van vele tapasztalata, s ha van valakinek akkor az milyen? Már korábban olvastam róla az egyik klubtárs véleményét és az pozitív volt.
Mostanában tervezek bukót venni, s ez a típus jóárasítva van jelenleg több helyen is!
Illetve ki milyet ajánlana kb. 130,000,- ft-ig bezárólagosan zárt sisakot.

Előre is köszi,
jaws46
Üdv, én ilyet néztem ki magamnak következőnek. A márkából S700, S900-asokkal van tapasztalatom, jók. Eddig még nem győztek meg, hogy drágábbat vegyek :) Anno besétáltam egy Louis-ba, és felpróbáltam vagy 50 sisakot, nagy különbségek vannak kényelemben ugyanazon fejméretekben is. Nem írtad, h felpróbáltad-e már a típust, de szerintem is menj el itthon egy nagyobb boltba ahol össze tudod vetni a többiekkel.
Avatar
 theczar
#11359
Szia!

Milyen motorod van? Azért kérdezem mert a szélcsatornában másképp lett kitalálva például egy túra vagy sport sisak. Más - más testhelyzetben / fejtartásra lettek fejlesztve. Pl lehet egy "hót drága szupersport" sisakot anyázni fogsz egy nakeden és fordítva. Az is opció lehet, hogy itthoni üzletben megtalálod a megfelelő méretet, aztán pl az fcmoto.de oldalolról lerendeled. Elég brutál akciókba lehet beleszaladni...
Egyébként Shoei, Arai... Ezekkel nem fogsz mellé!
Avatar
 ricsi
#11358
Üdv a Tisztelt Társaságnak!

Még új vagyok a fórumon s lenne egy-pár kérdésem a következő bukósisakkal kapcsolatban: Shark Speed-R. Kinek van vele tapasztalata, s ha van valakinek akkor az milyen? Már korábban olvastam róla az egyik klubtárs véleményét és az pozitív volt.
Mostanában tervezek bukót venni, s ez a típus jóárasítva van jelenleg több helyen is!
Illetve ki milyet ajánlana kb. 130,000,- ft-ig bezárólagosan zárt sisakot.

Előre is köszi,
jaws46
tapasztalatból tudom ajánlani a shoei gt-air-t, nem tökéletes, de ha szemüveges sporttúrát keresel, sztem érdemes megnézni.
Avatar
 jaws46
#11357
Üdv a Tisztelt Társaságnak!

Még új vagyok a fórumon s lenne egy-pár kérdésem a következő bukósisakkal kapcsolatban: Shark Speed-R. Kinek van vele tapasztalata, s ha van valakinek akkor az milyen? Már korábban olvastam róla az egyik klubtárs véleményét és az pozitív volt.
Mostanában tervezek bukót venni, s ez a típus jóárasítva van jelenleg több helyen is!
Illetve ki milyet ajánlana kb. 130,000,- ft-ig bezárólagosan zárt sisakot.

Előre is köszi,
jaws46
Csatolmányok:
shark-speed-r-texas-500x500.jpg
shark-speed-r-texas-500x500.jpg (102.26 KiB) Megtekintve 9474 alkalommal
Avatar
 XGab
#11352
Ez milyen?
Csatolmányok:
image.jpg
image.jpg (38.63 KiB) Megtekintve 9474 alkalommal
Avatar
 doohan
#11351
@Pungi Nekem ilyen Araim volt, Mick Doohan festéssel. Nagyon jó sisak, 1x le is teszteltem. :) Ezen kívül kicsit hangos, de nem jobban mint más versenysisakok. Füldugóval teljesen ok.
Avatar
 Norba
#11346
Nekem van Gt-Air Wanderer bukom! Megvok vele elégedve, jól körbe fogja a fejet! Jol szellozik, remek a napszemcsi. Kesztyűben is konnyen lehet kezelni!
Megkérdezhetem hol vetted?
Avatar
 David06
#11345
Nekem van Gt-Air Wanderer bukom! Megvok vele elégedve, jól körbe fogja a fejet! Jol szellozik, remek a napszemcsi. Kesztyűben is konnyen lehet kezelni!
Avatar
 Dani
#11344
az egyik szemüveges hülyegyerek ezt problémát megoldotta
Hohohoooo..... ilyen bukót szeretnék én is! mesélj róla!
annyit tudok mondani, hogy szép a doboza és jó részletes leírás van hozzá :) a többit majd áprilisban ha motorra ülök


az egy nagyon jó sisak, ha passzal a fejedre, akkor szerintem csak pozitívan fogsz nyilatkozni
Avatar
 ricsi
#11343
ez eleg jo, foleg szemuveges hulyegyerekeknek, akiknek nincs napszemuvege :)

az egyik szemüveges hülyegyerek ezt problémát megoldotta
Hohohoooo..... ilyen bukót szeretnék én is! mesélj róla!
annyit tudok mondani, hogy szép a doboza és jó részletes leírás van hozzá :) a többit majd áprilisban ha motorra ülök
Avatar
 Norba
#11342
ez eleg jo, foleg szemuveges hulyegyerekeknek, akiknek nincs napszemuvege :)

az egyik szemüveges hülyegyerek ezt problémát megoldotta
Hohohoooo..... ilyen bukót szeretnék én is! mesélj róla!
Avatar
 ricsi
#11340
ez eleg jo, foleg szemuveges hulyegyerekeknek, akiknek nincs napszemuvege :)

az egyik szemüveges hülyegyerek ezt problémát megoldotta
Csatolmányok:
img_6015.jpg
img_6015.jpg (545.87 KiB) Megtekintve 9474 alkalommal
Avatar
 Dani
#11339
a svájcinak össze kellett magát szednie, hogy leküzdje az akcentust :D
Avatar
 Dani
#11337
Sziasztok! Két bukó között meditálok.... Shoei Gt air ill. Shoei nxr. Van valakinek tapasztalata valamelyikkel kapcsolatban?


én a 2014-es szezont egy NXR-el kezdtem, és teljesen meg vagyok vele elégedve
- nagyon jó a légellenállása, az S2R-em van, és simán tudok vele menni 140-150km/h-val úgy, hogy még nem tépi le a fejem (kb 180cm magas vagyok)
- a belseje nagyon kényelmes, a belső anyagától nem viszket a fejem (ami nálam nagy szó )
- a zaj is elviselhető benne, még akkor is, ha nincs bent a füldugó
- az elején, a tetején található szellőzők könnyen kezelhetők,
- dupla D gyűrűs zár ( mert így szeretem)
- balesete esetén az oldalsó párnák egy laza mozdulattal eltávolíthatók, már ha a mentős tudja, hogy hogyan kell (remélem nem lesz rá soha szükség)
- a plexi könnyen nyitható, egy határozott mozdulattal, és esőben is jól szigetel
- a plexi könnyen cserélhető, eltávolítható

- negatívumnak az árát tudnám felhozni
- a hátsó szellőző mechanizmus szerintem nem jól van kialakítva, és túl kicsi, matatni kell, meg meg kell szokni, hogy mikor van nyitva, és mikor zárt
- nincs beépített "napszemcsi" (ha valakit ez zavar, akkor negatívum)
- a színezett plexik eléggé drágák
Avatar
 Norba
#11335
Sziasztok! Két bukó között meditálok.... Shoei Gt air ill. Shoei nxr. Van valakinek tapasztalata valamelyikkel kapcsolatban?
Avatar
 SKrisz
#11334
Sziasztok!

Momo sisakokkal van e valakinek tapasztalata , véleménye róla.....?

Konkrétan <a href="http://www.motorline.hu/ruhazat-tartoze ... tml">EZ</a> a sisak bökte ki a szemem..... velük esetleg nincs kapcsolata a klubbnak? :)
Köszi !
Tapasztalat még nincs, mert ma érkezett és még nem volt alkalom menet közben próbálni, de már most imádom :-)

Csatolmányok:
img_20150113_1303331.jpg
img_20150113_1303331.jpg (1.09 MiB) Megtekintve 9474 alkalommal
Avatar
 dani104
#11333
Sziasztok!

Momo sisakokkal van e valakinek tapasztalata , véleménye róla.....?

Konkrétan <a href="http://www.motorline.hu/ruhazat-tartoze ... tml">EZ</a> a sisak bökte ki a szemem..... velük esetleg nincs kapcsolata a klubbnak? :)
Köszi !
Hali! Nem lesz veszélyes párosítás a slick gumis S4R-el, főleg ha nyomod neki ahogy szoktad?
Asszony ideges lesz! :)
öhmmm.....nem értem miről beszélsz...... *beee* :D

A terv a következő : lassúskodni , "páváskodni" , túrázgatgetni kellene egy ilyen....;) a farmerhoz és a könnyű kis kabátkához a 40 fok melegben.....
A zárt sisakomat meg megtartanám és a leendő bőrrucicskában abban mennék pályázgatni , ha sikerül már eljutnom végre odáig....
Az asszony...? Erre csak ennyit tudnék reagálni.. :
;)

@Jipii
Köszi,pont ez a cél....a lassúskodás.... :)
A pereces résszel meg nem vitatkozom.....mit is lehetne erre mondani...szeretek veszélyesen élni... :D ;)

@dzsoni
Kifejezetten MOMO a cél , de köszi az infót.......
Avatar
 dzsoni
#11332
Sziasztok!

Momo sisakokkal van e valakinek tapasztalata , véleménye róla.....?

Konkrétan <a href="http://www.motorline.hu/ruhazat-tartoze ... tml">EZ</a> a sisak bökte ki a szemem..... velük esetleg nincs kapcsolata a klubbnak? :)
Köszi !
Szia! Nekem ilyen van nagyon bevált, kényelmes: http://www.powerbike.hu/shop/bukosisako ... t-02401003
Nyáron a 2400 km-es WDW túrát ebben tettem meg.
Rengeteg féle színben van, és úgy látom, hogy az ára is barátibb picit...
Avatar
 Jipii
#11331
Sziasztok!

Momo sisakokkal van e valakinek tapasztalata , véleménye róla.....?

Konkrétan <a href="http://www.motorline.hu/ruhazat-tartoze ... tml">EZ</a> a sisak bökte ki a szemem..... velük esetleg nincs kapcsolata a klubbnak? :)
Köszi !


Nekem van egy tricolor. http://www.intogear.net/momo-avio-carbo ... jet-hemets
Szép, kényelmes.. sokat nem véd, ha perec:) mármint az álladból. 120 - 130 felett már süvít,zajos. A napszemüveg része jó színárnyalatú, nekem bevált.. Cunga márkatársunkak mintha pont ilyene lenne színben is... Lassúskodni jó:)
Avatar
 Kajakman
#11330
Sziasztok!

Momo sisakokkal van e valakinek tapasztalata , véleménye róla.....?

Konkrétan <a href="http://www.motorline.hu/ruhazat-tartoze ... tml">EZ</a> a sisak bökte ki a szemem..... velük esetleg nincs kapcsolata a klubbnak? :)
Köszi !
Hali! Nem lesz veszélyes párosítás a slick gumis S4R-el, főleg ha nyomod neki ahogy szoktad?
Asszony ideges lesz! :)
Avatar
 Másszi
#11328
Ő csak velem hál! :)

sejtettem :-)
honnan,Másszi?
Gyanús vagy nekem!
Sándornál nincs jobb nő a vidéken!

Magyarország az kicsi !
Avatar
 MihalyZotya
#11327


ja ja.....mikor voltál utoljára nővel ? :-)
Ő csak velem hál! :)

sejtettem :-)
honnan,Másszi?
Gyanús vagy nekem!
Sándornál nincs jobb nő a vidéken!
Avatar
 Másszi
#11325
akkor most lebuktam?:D


ja ja.....mikor voltál utoljára nővel ? :-)
Ő csak velem hál! :)

sejtettem :-)
Avatar
 76
#11324
nem sima 1 cici ?
akkor most lebuktam?:D


ja ja.....mikor voltál utoljára nővel ? :-)
Ő csak velem hál! :)
Avatar
 Másszi
#11323
fentről a 3-ik faja
a 4-et még próbálom értelmezni,de nem megy(mintha egy terhes nő köldök pircingje lenne)
nem sima 1 cici ?
akkor most lebuktam?:D


ja ja.....mikor voltál utoljára nővel ? :-)
Avatar
 MihalyZotya
#11322
na!,...,milyenek?
fentről a 3-ik faja
a 4-et még próbálom értelmezni,de nem megy(mintha egy terhes nő köldök pircingje lenne)
nem sima 1 cici ?
akkor most lebuktam?:D
Avatar
 Másszi
#11318
na!,...,milyenek?
fentről a 3-ik faja
a 4-et még próbálom értelmezni,de nem megy(mintha egy terhes nő köldök pircingje lenne)
nem sima 1 cici ?
Avatar
 MihalyZotya
#11317
na!,...,milyenek?
fentről a 3-ik faja
a 4-et még próbálom értelmezni,de nem megy(mintha egy terhes nő köldök pircingje lenne)
Avatar
 Másszi
#11316
na!,...,milyenek?
Csatolmányok:
bbb.jpg
bbb.jpg (86.05 KiB) Megtekintve 9474 alkalommal
Avatar
 SKrisz
#11314
Ez lemaradt...
Csatolmányok:
image.jpg
image.jpg (151.39 KiB) Megtekintve 9474 alkalommal
Avatar
 SKrisz
#11313
Akkor nem,de akkor minek ilyen sisak? :)

mert tetszik neki? :)
Ennyi a válasz nem több :-)
Nekem tecc :-)
Csatolmányok:
image.jpg
image.jpg (273.7 KiB) Megtekintve 9474 alkalommal
image.jpg
image.jpg (167.95 KiB) Megtekintve 9474 alkalommal
Avatar
 SKrisz
#11312
Akkor nem,de akkor minek ilyen sisak? :)

mert tetszik neki? :)
Ennyi a válasz nem több :-)
Avatar
 SKrisz
#11311
Ilyen sisak nem csak túra endurokra ajanlott(Multi,gs)ahol a motor plexije jo esetben eltereli a szelet a fej felett?
Diavelen a plexi hiánya nem fog combot csinalni a nyakadbol? :)
Amúgy nekem is ez tetszik ha túrarötyim lenne vennek is.
nem nemcsak azokra ajánlott. Az elmúlt hetekben elég időt töltöttem tesztek olvasásával, videok nézésével és ez meggyözött, hogy jó választás lesz ez nekem is :-D A forma meg biztosan OK, hiszen ez a sapka a "hivatalos" Diavel sapka is, csak más fényezéssel. Szóval jó lesz ez :-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]