Avatar
 Kajakman
#14636
érdekes. Mondjuk közülünk keveseket fenyeget, hogy szénszálas sisakra ruházzon be, többségünk úgyis műanyag héjas sisakot vásárol főleg anyagi megfontolásból. Azokra ugyanúgy lehetne ilyen teszt,mert ezek szerint külön a SHARP tesztre lehet fejleszteni (és fejlesztenek is ) egy sisakot, úgy, mint egy autót a szabvány CO és fogyasztás mérési rendszerre - amiről tudjuk, hogy közel sem fedi a valós felhasználási körülményeket.
Avatar
 dino74
#14633
Ducati Streetfighter 1098 s
Nem vagy semmi, igy keprol :) Koszonom! Mar nem emlekeztem a tipusra, csak hogy nagyon jo volt menni vele. Aki Ducatit akar, szerintem nagyjabol erre vagyik(emlekszik szivesen).
ezt mondtam az Sf részlegen a bokamogyoróról! :)
Jó gép és szín kombó!
Csabi feszegette a határait! :)
kicsit tútóta
Avatar
 76
#14632
Ki tudja, hogy ez milyen allat?
Ducati Streetfighter 1098 s
Nem vagy semmi, igy keprol :) Koszonom! Mar nem emlekeztem a tipusra, csak hogy nagyon jo volt menni vele. Aki Ducatit akar, szerintem nagyjabol erre vagyik(emlekszik szivesen).
ezt mondtam az Sf részlegen a bokamogyoróról! :)
Jó gép és szín kombó!
Csabi feszegette a határait! :)
Avatar
 baseldon
#14631
Ki tudja, hogy ez milyen allat?
Ducati Streetfighter 1098 s
Nem vagy semmi, igy keprol :) Koszonom! Mar nem emlekeztem a tipusra, csak hogy nagyon jo volt menni vele. Aki Ducatit akar, szerintem nagyjabol erre vagyik(emlekszik szivesen).
Avatar
 gizi
#14630
Ki tudja, hogy ez milyen allat?
Ducati Streetfighter 1098 s
Avatar
 baseldon
#14629
Ki tudja, hogy ez milyen allat?
Csatolmányok:
ez_mi_ez.jpg
ez_mi_ez.jpg (717.23 KiB) Megtekintve 14176 alkalommal
Avatar
 tombstonehu3
#14628
Valaki valami hírt tud mondani a Red Rally-ról? Hogy áll a sztori? :)
pánik van, időprés
semmi gond! nyugella és kv mindenre választ ad!
Avatar
 ricsi
#14627
Valaki valami hírt tud mondani a Red Rally-ról? Hogy áll a sztori? :)
pánik van, időprés
Avatar
 Istvánxxx
#14625
Valakinek van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy keletre mennyire biztonságos menni motorral? Gondolok itt a közlekedésre, a rendőrökre, hogy csak úgy belém kötnének-e és a határon való átjutásra. ( például előre lehet-e sorolni a határon motorral) Ungvárra szeretnék eljutni rokon látogatóba, de nem tudom merjek-e belevágni, hall annyi mindent az ember...

A románokkal nem szokott sok baj lenni, de Ungvár az már ún. ukrajna. Én pár éve rendszeresen jártam át kocsival Tiszabecsnél és Beregsuránynál. Motorost soha nem láttam odaát. Gondolom Ti Záhonynál mennétek át. Azt nem ismerem.
A határátkelőnél én simán előgurulnék az tuti, szerintem senki nem fog szólni érte. Ha láttok az ukrán oldalon a határátkelő előtt katonai egyenruhás alakot, ott azért álljatok meg, adni kell neki egy százast.
Autóval engem többször halálra szívattak az ukrán vámosok, azt hittem, hogy most elvisznek, lecsuknak és többet nem kerülök elő, aztán csak röhögtek egyet (rajtam) és jó utat kívántak.
A közlekedés nem gáz, csak szarok az utak. Bár a Záhony - Ungvár út egész jónak tűnik, ha megnézed a street view-t.
A rendőrök a magyar rendszámú autósokat szeretik szívatni, az e.ü. dobozon és az izzókészleten kívül kérnek porraloltót és hullazsákot is (komolyan!).
Beregszász környékén még most is szakadt zsigulikkal járnak, kitolnak egy kerek, piros tárcsát az ablakon, azzal állítanak meg. Általában 10.000 Ft-ra akarnak lehúzni, de 2-3 ezer Ft-ban meg lehet egyezni velük. Ez azért nem mindennapos eset, de viszonylag gyakran előfordul.
Viszont motorosként nem aggódnék ezen, fogalmuk sincs szerintem, hogy egy motorosra milyen előírások vonatkoznak, tuti nem fognak megállítani, elvannak ők az autósokkal. Maximum akkor, ha unatkoznak és meg akarják nézni a motorodat.
Úgy látom 27 km-t mennél az ún. ukrajnában Ungvárig, szerintem ne parázz, nem lesz gáz.
Legrosszabb esetben várni kell fél órát a határon, esetleg lehúznak pár ezer forinttal, de ennél komolyabb dologra ne számíts, nem lesz semmi bajod, jó buli lesz!
Ja, és tankolj meg kint, az ukrán benzin jobb, mint az itthoni, csak normális kútra menj és a drágábbik 95-öst vedd.
Cigit csak 2 dobozzal lehet hozni. Az eredeti Nemiroff vodka 2 éve 800 Ft volt (0.5 liter).
Majd írj, hogy mi volt!
Köszi a segítséget! Augusztusban ha minden jól megy átnézek. Nem célom semmit hozni, itt tényleg rokon látogatásról van szó, mert több mint 23 éve nem láttam keresztapámat, és neki sokkal nehezebb megoldani, hogy átjöjjön.

Valamit azért hozzál, mert gyanús leszel a határon, hogy üres kézzel jössz visszafelé! :-)
Legalább egy doboz cigit 200 Ft-ért! :-)
Avatar
 LM
#14624
Sziasztok! Egy ismerősöm Vespat venne és kellene neki egy szakértő szem a vásárláshoz. Van itt valaki aki ért a Vespákhoz vagy van neki egy és tudnának beszélni kicsit? Köszi előre is.
Szia! Én most vettem egy GTS 300-at. Milyet néztetek ki? Nyugodtan hívhatsz, a számom az adatlapon.
Avatar
 EchoPeti1
#14623
Valakinek van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy keletre mennyire biztonságos menni motorral? Gondolok itt a közlekedésre, a rendőrökre, hogy csak úgy belém kötnének-e és a határon való átjutásra. ( például előre lehet-e sorolni a határon motorral) Ungvárra szeretnék eljutni rokon látogatóba, de nem tudom merjek-e belevágni, hall annyi mindent az ember...

A románokkal nem szokott sok baj lenni, de Ungvár az már ún. ukrajna. Én pár éve rendszeresen jártam át kocsival Tiszabecsnél és Beregsuránynál. Motorost soha nem láttam odaát. Gondolom Ti Záhonynál mennétek át. Azt nem ismerem.
A határátkelőnél én simán előgurulnék az tuti, szerintem senki nem fog szólni érte. Ha láttok az ukrán oldalon a határátkelő előtt katonai egyenruhás alakot, ott azért álljatok meg, adni kell neki egy százast.
Autóval engem többször halálra szívattak az ukrán vámosok, azt hittem, hogy most elvisznek, lecsuknak és többet nem kerülök elő, aztán csak röhögtek egyet (rajtam) és jó utat kívántak.
A közlekedés nem gáz, csak szarok az utak. Bár a Záhony - Ungvár út egész jónak tűnik, ha megnézed a street view-t.
A rendőrök a magyar rendszámú autósokat szeretik szívatni, az e.ü. dobozon és az izzókészleten kívül kérnek porraloltót és hullazsákot is (komolyan!).
Beregszász környékén még most is szakadt zsigulikkal járnak, kitolnak egy kerek, piros tárcsát az ablakon, azzal állítanak meg. Általában 10.000 Ft-ra akarnak lehúzni, de 2-3 ezer Ft-ban meg lehet egyezni velük. Ez azért nem mindennapos eset, de viszonylag gyakran előfordul.
Viszont motorosként nem aggódnék ezen, fogalmuk sincs szerintem, hogy egy motorosra milyen előírások vonatkoznak, tuti nem fognak megállítani, elvannak ők az autósokkal. Maximum akkor, ha unatkoznak és meg akarják nézni a motorodat.
Úgy látom 27 km-t mennél az ún. ukrajnában Ungvárig, szerintem ne parázz, nem lesz gáz.
Legrosszabb esetben várni kell fél órát a határon, esetleg lehúznak pár ezer forinttal, de ennél komolyabb dologra ne számíts, nem lesz semmi bajod, jó buli lesz!
Ja, és tankolj meg kint, az ukrán benzin jobb, mint az itthoni, csak normális kútra menj és a drágábbik 95-öst vedd.
Cigit csak 2 dobozzal lehet hozni. Az eredeti Nemiroff vodka 2 éve 800 Ft volt (0.5 liter).
Majd írj, hogy mi volt!
Köszi a segítséget! Augusztusban ha minden jól megy átnézek. Nem célom semmit hozni, itt tényleg rokon látogatásról van szó, mert több mint 23 éve nem láttam keresztapámat, és neki sokkal nehezebb megoldani, hogy átjöjjön.
Avatar
 EchoPeti1
#14622
Valakinek van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy keletre mennyire biztonságos menni motorral? Gondolok itt a közlekedésre, a rendőrökre, hogy csak úgy belém kötnének-e és a határon való átjutásra. ( például előre lehet-e sorolni a határon motorral) Ungvárra szeretnék eljutni rokon látogatóba, de nem tudom merjek-e belevágni, hall annyi mindent az ember...
Rokon nem tudja? Lehet jobban tudja mint itt bármelyikünk ;)
A rokon nem jár autóval és nem jött át a határon több mint húsz éve. Nem hiába megyek én oda, és nem hiába írtam be ide, hogy segítséget kérjek...
Avatar
 Istvánxxx
#14621
Valakinek van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy keletre mennyire biztonságos menni motorral? Gondolok itt a közlekedésre, a rendőrökre, hogy csak úgy belém kötnének-e és a határon való átjutásra. ( például előre lehet-e sorolni a határon motorral) Ungvárra szeretnék eljutni rokon látogatóba, de nem tudom merjek-e belevágni, hall annyi mindent az ember...

A románokkal nem szokott sok baj lenni, de Ungvár az már ún. ukrajna. Én pár éve rendszeresen jártam át kocsival Tiszabecsnél és Beregsuránynál. Motorost soha nem láttam odaát. Gondolom Ti Záhonynál mennétek át. Azt nem ismerem.
A határátkelőnél én simán előgurulnék az tuti, szerintem senki nem fog szólni érte. Ha láttok az ukrán oldalon a határátkelő előtt katonai egyenruhás alakot, ott azért álljatok meg, adni kell neki egy százast.
Autóval engem többször halálra szívattak az ukrán vámosok, azt hittem, hogy most elvisznek, lecsuknak és többet nem kerülök elő, aztán csak röhögtek egyet (rajtam) és jó utat kívántak.
A közlekedés nem gáz, csak szarok az utak. Bár a Záhony - Ungvár út egész jónak tűnik, ha megnézed a street view-t.
A rendőrök a magyar rendszámú autósokat szeretik szívatni, az e.ü. dobozon és az izzókészleten kívül kérnek porraloltót és hullazsákot is (komolyan!).
Beregszász környékén még most is szakadt zsigulikkal járnak, kitolnak egy kerek, piros tárcsát az ablakon, azzal állítanak meg. Általában 10.000 Ft-ra akarnak lehúzni, de 2-3 ezer Ft-ban meg lehet egyezni velük. Ez azért nem mindennapos eset, de viszonylag gyakran előfordul.
Viszont motorosként nem aggódnék ezen, fogalmuk sincs szerintem, hogy egy motorosra milyen előírások vonatkoznak, tuti nem fognak megállítani, elvannak ők az autósokkal. Maximum akkor, ha unatkoznak és meg akarják nézni a motorodat.
Úgy látom 27 km-t mennél az ún. ukrajnában Ungvárig, szerintem ne parázz, nem lesz gáz.
Legrosszabb esetben várni kell fél órát a határon, esetleg lehúznak pár ezer forinttal, de ennél komolyabb dologra ne számíts, nem lesz semmi bajod, jó buli lesz!
Ja, és tankolj meg kint, az ukrán benzin jobb, mint az itthoni, csak normális kútra menj és a drágábbik 95-öst vedd.
Cigit csak 2 dobozzal lehet hozni. Az eredeti Nemiroff vodka 2 éve 800 Ft volt (0.5 liter).
Majd írj, hogy mi volt!
Avatar
 Ruczak
#14620
Sziasztok! Segítsetek légyszi ha tudtok. Vettem valamit, a méret nem volt jó. Visszautaltattam a pénzt. A paypalon már látom a pénzt, vagyis megjelenik, hogy +XXX Euro. Ha megnyitom, írja, hogy :
Visszatérítve ide:
MasterCard x-7799
A következő tétel fog szerepelni a számlakivonaton: "PAYPAL *FCMOTOGMBHC"
Ez tegnap volt valamikor napközben. A bankszámlámon még nem jelent meg. Ugyanakkor a paypal egyenlegem is "0". Tehát nem tudom átmozgatni(gondolom én). Mikor jelenik meg a számlámon? Vagy mit tudok tenni, hogy ott legyen? Köszi előre is!
3 - 5 munkanap https://www.paypal.com/hu/selfhelp/arti ... nt-faq1346

Nagyon köszi! :)
 PETTI
#14619
Sziasztok! Segítsetek légyszi ha tudtok. Vettem valamit, a méret nem volt jó. Visszautaltattam a pénzt. A paypalon már látom a pénzt, vagyis megjelenik, hogy +XXX Euro. Ha megnyitom, írja, hogy :
Visszatérítve ide:
MasterCard x-7799
A következő tétel fog szerepelni a számlakivonaton: "PAYPAL *FCMOTOGMBHC"
Ez tegnap volt valamikor napközben. A bankszámlámon még nem jelent meg. Ugyanakkor a paypal egyenlegem is "0". Tehát nem tudom átmozgatni(gondolom én). Mikor jelenik meg a számlámon? Vagy mit tudok tenni, hogy ott legyen? Köszi előre is!
3 - 5 munkanap https://www.paypal.com/hu/selfhelp/arti ... nt-faq1346
Avatar
 Ruczak
#14618
Sziasztok! Segítsetek légyszi ha tudtok. Vettem valamit, a méret nem volt jó. Visszautaltattam a pénzt. A paypalon már látom a pénzt, vagyis megjelenik, hogy +XXX Euro. Ha megnyitom, írja, hogy :
Visszatérítve ide:
MasterCard x-7799
A következő tétel fog szerepelni a számlakivonaton: "PAYPAL *FCMOTOGMBHC"
Ez tegnap volt valamikor napközben. A bankszámlámon még nem jelent meg. Ugyanakkor a paypal egyenlegem is "0". Tehát nem tudom átmozgatni(gondolom én). Mikor jelenik meg a számlámon? Vagy mit tudok tenni, hogy ott legyen? Köszi előre is!
Avatar
 dino74
#14617
Valakinek van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy keletre mennyire biztonságos menni motorral? Gondolok itt a közlekedésre, a rendőrökre, hogy csak úgy belém kötnének-e és a határon való átjutásra. ( például előre lehet-e sorolni a határon motorral) Ungvárra szeretnék eljutni rokon látogatóba, de nem tudom merjek-e belevágni, hall annyi mindent az ember...
Rokon nem tudja? Lehet jobban tudja mint itt bármelyikünk ;)
Avatar
 EchoPeti1
#14616
Valakinek van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy keletre mennyire biztonságos menni motorral? Gondolok itt a közlekedésre, a rendőrökre, hogy csak úgy belém kötnének-e és a határon való átjutásra. ( például előre lehet-e sorolni a határon motorral) Ungvárra szeretnék eljutni rokon látogatóba, de nem tudom merjek-e belevágni, hall annyi mindent az ember...
Avatar
 gonosz
#14614
Sziasztok! Egy ismerősöm Vespat venne és kellene neki egy szakértő szem a vásárláshoz. Van itt valaki aki ért a Vespákhoz vagy van neki egy és tudnának beszélni kicsit? Köszi előre is.
Avatar
 EchoPeti1
#14613
Ducati kulcs keresi gazdáját!
Csatolmányok:
223031e9-1ebe-429c-8808-4b4b23ed3ad8.png
223031e9-1ebe-429c-8808-4b4b23ed3ad8.png (877.23 KiB) Megtekintve 14176 alkalommal
Avatar
 baseldon
#14612
gondolom, hogy kombinalni fogjak a radar es az egymas kozotti jarmukommunkacios technoligiakat, mert ugye a radar, az nem igazan lat be jobban a holtterbe, mint te magad. Aki mar latott radar kepet, erti, mire gondolok. A macskaszem azert van, hogy ha ravilagitunk, akkor lassuk, hogy ott van valami, mert visszaveri a fenyt. Ugyan ez a radar is csak kepernyore dobva. Ha ezt korrigaljak a nemlathato helyekrol jovo infokkal, akkor meg maris jobban "latszik" minden. Az vicces lesz, amikor huznad neki es ledadog, mert azt hiszi, hogy a sarkontulrol jon egy masik felorult, aki ugyancsak huzza neki. Aztan a vegen kiderul, hogy csak a csitrik viccelodtek valami legujabb androig cuccal, ami szimulalja a forgalmat :)
Avatar
 dino74
#14610
Tegnap mentem Lepence felé, és az egyik kanyarban egy multi kívülről akart előzni egy kocsit. Nem is értettem de mindegy, aztán meg visszafelé egy sárga úgy ment és vágta a kanyarokat, mintha a nürburgringen lenne.
most van a Lepence TT, nem nézted a versenynaptárat...?
nem basszus, ha tudom megyek szurkolni
 angel911
#14609
Tegnap mentem Lepence felé, és az egyik kanyarban egy multi kívülről akart előzni egy kocsit. Nem is értettem de mindegy, aztán meg visszafelé egy sárga úgy ment és vágta a kanyarokat, mintha a nürburgringen lenne.
most van a Lepence TT, nem nézted a versenynaptárat...?
Avatar
 dino74
#14608
Tegnap mentem Lepence felé, és az egyik kanyarban egy multi kívülről akart előzni egy kocsit. Nem is értettem de mindegy, aztán meg visszafelé egy sárga úgy ment és vágta a kanyarokat, mintha a nürburgringen lenne.
Avatar
 F.Balint
#14607
Én még ősszel írtam nekik, hogy menni szeretnék, de akkor már nem tartottak, szóval felírtak egy listára. Gondolom voltak még páran rajtam kívül, akik már régebben jeleztek nekik és betelt. Nekem azt írták, hogy ezek az időpontok is meg lesznek hirdetve mindenkinek.
Avatar
 PistaFR
#14606
Én a május 19-20-i tréningre jelentkeztem, és már vissza is írtak, hogy elfogadták a jelentkezést.
Hamarabbi időpontra nem is lehet már jelentkezni, beteltek.
Az F.Balint féle időpontok miért zártkörűek?
Úgy sejtem, hogy a törzsügyfeleknek tartják fenn, sokan kezdik ezzel a szezont.
Avatar
 Mushi8905
#14605
Én a május 19-20-i tréningre jelentkeztem, és már vissza is írtak, hogy elfogadták a jelentkezést.
Hamarabbi időpontra nem is lehet már jelentkezni, beteltek.
Az F.Balint féle időpontok miért zártkörűek?
Avatar
 146
#14604
Én a május 19-20-i tréningre jelentkeztem, és már vissza is írtak, hogy elfogadták a jelentkezést.
Avatar
 Warpig
#14603
Szuper. Én akkor beiratkozok az ápr. 14-15-ei időpontra. Hivatalosan Feb. 15-én hirdetik meg. Gondolom ide majd kiteszik: http://riliclub.hu/ . Most a várólistásoknak küldték ki előre. Majd írjatok, ha már ti is bejelentkeztetek.
Sikerült? Mert azt írják, "Zártkörű esemény".

Ha ilyen fene nagy exkluzív hely ez, nem is tudom, akarok-e menni ...
Nekem sem jeleztek vissza.. Akkor marad valamelyik májusi időpont.
Avatar
 146
#14602
Szuper. Én akkor beiratkozok az ápr. 14-15-ei időpontra. Hivatalosan Feb. 15-én hirdetik meg. Gondolom ide majd kiteszik: http://riliclub.hu/ . Most a várólistásoknak küldték ki előre. Majd írjatok, ha már ti is bejelentkeztetek.
Sikerült? Mert azt írják, "Zártkörű esemény".

Ha ilyen fene nagy exkluzív hely ez, nem is tudom, akarok-e menni ...
Avatar
 Warpig
#14601
Szuper. Én akkor beiratkozok az ápr. 14-15-ei időpontra. Hivatalosan Feb. 15-én hirdetik meg. Gondolom ide majd kiteszik: http://riliclub.hu/ . Most a várólistásoknak küldték ki előre. Majd írjatok, ha már ti is bejelentkeztetek.
Én küldtem jelentkező emailt.
Avatar
 F.Balint
#14600
Szuper. Én akkor beiratkozok az ápr. 14-15-ei időpontra. Hivatalosan Feb. 15-én hirdetik meg. Gondolom ide majd kiteszik: http://riliclub.hu/ . Most a várólistásoknak küldték ki előre. Majd írjatok, ha már ti is bejelentkeztetek.
Avatar
 Mushi8905
#14599
RILI vezetéstechnikai tréningek idén először 2018. április 14-15. és 2018. április 28-29. lesznek. Szeretne valaki csatlakozni? :)
Szeretnék részt venni a tréningen.
Avatar
 pzsolti
#14598
RILI vezetéstechnikai tréningek idén először 2018. április 14-15. és 2018. április 28-29. lesznek. Szeretne valaki csatlakozni? :)
Engem is. Az ápr 14-15-i lenne jó.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]