Avatar
 76
#14497
Ha én most, átutalással veszek egy autópályamatricát, az érvényes lesz már holnaptól, vagy csak onnantól, ha megérkezik az utalás. Ma már nem hiszem, higy megkapnák, hétvégen meg nem megy át, nem? Legalábbis ha ismerősnek utalok pénzt, azt hétvégen nem szokta megkapni, csak hétfőn, amikor nyitnak, utána. Szerintetek? Mert ha nem biztos, akkor inkább nem próbálkozom. Köszi!
megkerdezhetem,hogy miért nem SMS-ben vagy bentinkuton veszed?
Esetleg szereted a kihívást?

Igazából eszembe jutott, hogy kelleni fog holnap, gondoltam elintézem he nem bonyolult! SMS-ben is lehet? Nem szoktam venni
menj be egy benzikutra ott segíteni fognak!
Avatar
 Ruczak
#14495
Ha én most, átutalással veszek egy autópályamatricát, az érvényes lesz már holnaptól, vagy csak onnantól, ha megérkezik az utalás. Ma már nem hiszem, higy megkapnák, hétvégen meg nem megy át, nem? Legalábbis ha ismerősnek utalok pénzt, azt hétvégen nem szokta megkapni, csak hétfőn, amikor nyitnak, utána. Szerintetek? Mert ha nem biztos, akkor inkább nem próbálkozom. Köszi!
megkerdezhetem,hogy miért nem SMS-ben vagy bentinkuton veszed?
Esetleg szereted a kihívást?

Igazából eszembe jutott, hogy kelleni fog holnap, gondoltam elintézem he nem bonyolult! SMS-ben is lehet? Nem szoktam venni
Avatar
 76
#14493
Ha én most, átutalással veszek egy autópályamatricát, az érvényes lesz már holnaptól, vagy csak onnantól, ha megérkezik az utalás. Ma már nem hiszem, higy megkapnák, hétvégen meg nem megy át, nem? Legalábbis ha ismerősnek utalok pénzt, azt hétvégen nem szokta megkapni, csak hétfőn, amikor nyitnak, utána. Szerintetek? Mert ha nem biztos, akkor inkább nem próbálkozom. Köszi!
azt nem tudom de amikor átutalással tankolok álltalában ott állok a kúton egy éjszakát mire átmegy a pénz
motorozzatok együtt! :D
Avatar
 dino74
#14492
Ha én most, átutalással veszek egy autópályamatricát, az érvényes lesz már holnaptól, vagy csak onnantól, ha megérkezik az utalás. Ma már nem hiszem, higy megkapnák, hétvégen meg nem megy át, nem? Legalábbis ha ismerősnek utalok pénzt, azt hétvégen nem szokta megkapni, csak hétfőn, amikor nyitnak, utána. Szerintetek? Mert ha nem biztos, akkor inkább nem próbálkozom. Köszi!
azt nem tudom de amikor átutalással tankolok álltalában ott állok a kúton egy éjszakát mire átmegy a pénz
Avatar
 76
#14491
Ha én most, átutalással veszek egy autópályamatricát, az érvényes lesz már holnaptól, vagy csak onnantól, ha megérkezik az utalás. Ma már nem hiszem, higy megkapnák, hétvégen meg nem megy át, nem? Legalábbis ha ismerősnek utalok pénzt, azt hétvégen nem szokta megkapni, csak hétfőn, amikor nyitnak, utána. Szerintetek? Mert ha nem biztos, akkor inkább nem próbálkozom. Köszi!
megkerdezhetem,hogy miért nem SMS-ben vagy bentinkuton veszed?
Esetleg szereted a kihívást?
Avatar
 Ruczak
#14490
Ha én most, átutalással veszek egy autópályamatricát, az érvényes lesz már holnaptól, vagy csak onnantól, ha megérkezik az utalás. Ma már nem hiszem, higy megkapnák, hétvégen meg nem megy át, nem? Legalábbis ha ismerősnek utalok pénzt, azt hétvégen nem szokta megkapni, csak hétfőn, amikor nyitnak, utána. Szerintetek? Mert ha nem biztos, akkor inkább nem próbálkozom. Köszi!
Avatar
 gizi
#14488
A napokban megkaptam a klub kártyát , érdeklődnék hogy gyári csomag nem lesz ?
amit megérkezik a klubhoz már továbbítjuk is minden egyes klubtagnak a csomagot!
Avatar
 kopi
#14487
A napokban megkaptam a klub kártyát , érdeklődnék hogy gyári csomag nem lesz ?
Avatar
 Ruczak
#14486
Vissza szeretnék küldeni egy farmert németországba. Melyik a legolcsóbb módja ennek? Posta, DHL, UPS vagy más? Ha tudtok segítsetek légyzs! Köszi
Bár felraktam az aprókba is, mert én 8000 Ft-nál olcsóbbat nem találtam.
Avatar
 Ruczak
#14485
Sziasztok!
Nem tudjátok esetleg, ha jött visszatérítés a paypal-ra, azt mikor és hogyan lehet visszatutalni az OTP-s számlámra? Elvileg "Completed" a tranzakció, plusszban jelenik meg a pénz, de a Paypal balance viszont nulla. Tudtok segíteni? Köszi
Ha megerkezik a paypal szamlara akkor a Withdraw funds-ra kattintva tudod visszarakni az otp szamladra a penzt.
köszi! Közben magától rákerült a számlámra! :)
Avatar
 stafford
#14484
Sziasztok!
Nem tudjátok esetleg, ha jött visszatérítés a paypal-ra, azt mikor és hogyan lehet visszatutalni az OTP-s számlámra? Elvileg "Completed" a tranzakció, plusszban jelenik meg a pénz, de a Paypal balance viszont nulla. Tudtok segíteni? Köszi
Ha megerkezik a paypal szamlara akkor a Withdraw funds-ra kattintva tudod visszarakni az otp szamladra a penzt.
Avatar
 Ruczak
#14483
Sziasztok!
Nem tudjátok esetleg, ha jött visszatérítés a paypal-ra, azt mikor és hogyan lehet visszatutalni az OTP-s számlámra? Elvileg "Completed" a tranzakció, plusszban jelenik meg a pénz, de a Paypal balance viszont nulla. Tudtok segíteni? Köszi
Avatar
 imike
#14482
Sziasztok!
Bedöglött itthon a tv adás. Ma van a Katalán nagydíj, Moto gp. Pedig még Spiler TV-m is van. :(
Tudtok esetleg működő streamet, ahol nézni lehetne?

Találtam. Hátha érdekel mást is. Nálam laptopon ez működik! jav: Ipadon is! :)
http://www.sport365.live/en/player/593c ... R-/768/432

Itt van több:
http://www.totalsportek.com/motogp-live-stream/

Ha mákod van, nem települ 300 vírus és spyware a gépedre, mint nekem.
Avatar
 Ruczak
#14480
Sziasztok!
Bedöglött itthon a tv adás. Ma van a Katalán nagydíj, Moto gp. Pedig még Spiler TV-m is van. :(
Tudtok esetleg működő streamet, ahol nézni lehetne?
Avatar
 MihalyZotya
#14479
Hali!
5 éves 1200gs-re kötnek valahol cascót?
Kötnék a tesó motorjára és akkor néha gurulhatnék egy kicsit.
Köszi!
Z
Avatar
 76
#14478
Mihaaaaaaa,IFA kék! :)
Csatolmányok:
img_5857.png
img_5857.png (525.31 KiB) Megtekintve 11444 alkalommal
Avatar
 wolvesmonster93
#14477
Sziasztok! Nincs valakinek a légszűrőházhoz patentja? A képen bejelöltem.. Valahol elhagytam az egyiket...Vennék egyet helyette...
Csabánál van kint szentendrén hívd fel, vagy várj húsvétig és tojik a nyuszi egyet
A nyusziig nem megyek szentendre felé, tehát megvárom, hátha kegyes lesz a nyúl, és kiszenved magából egyet!!! :D
Avatar
 dino74
#14476
Sziasztok! Nincs valakinek a légszűrőházhoz patentja? A képen bejelöltem.. Valahol elhagytam az egyiket...Vennék egyet helyette...
Csabánál van kint szentendrén hívd fel, vagy várj húsvétig és tojik a nyuszi egyet
Avatar
 kopi
#14475
Sziasztok! Nincs valakinek a légszűrőházhoz patentja? A képen bejelöltem.. Valahol elhagytam az egyiket...Vennék egyet helyette...
nem okoz problémát a nyitott fedél és a papír légszűrő kombó?
Amíg nem mész esőben szerintem nem .
Avatar
 wolvesmonster93
#14474
Sziasztok! Nincs valakinek a légszűrőházhoz patentja? A képen bejelöltem.. Valahol elhagytam az egyiket...Vennék egyet helyette...
nem okoz problémát a nyitott fedél és a papír légszűrő kombó?
Ezt a képet csak a netről lőttem, hogy látszódjon hogy mit szeretnék... Nekem nyitott, de nem papírszűrő van benne... :D
Avatar
 ForumRider
#14473
Sziasztok! Nincs valakinek a légszűrőházhoz patentja? A képen bejelöltem.. Valahol elhagytam az egyiket...Vennék egyet helyette...
nem okoz problémát a nyitott fedél és a papír légszűrő kombó?
Avatar
 wolvesmonster93
#14472
Sziasztok! Nincs valakinek a légszűrőházhoz patentja? A képen bejelöltem.. Valahol elhagytam az egyiket...Vennék egyet helyette...
Csatolmányok:
s-l1000.jpg
s-l1000.jpg (346.27 KiB) Megtekintve 11444 alkalommal
Avatar
 ricsi
#14470
ja már elkezdtük csinálni, de lesz majd hivatalos infó is, nem csak dino féle szivárogtatás :P
Avatar
 dino74
#14468
Valamit lehetne tudni a klub helyzetéről ?
Mire gondolsz? Van valami?
Hát fizetném már a tagságot !
ja, már lehet
Avatar
 kopi
#14467
Valamit lehetne tudni a klub helyzetéről ?
Mire gondolsz? Van valami?
Hát fizetném már a tagságot !
Avatar
 dino74
#14466
Valamit lehetne tudni a klub helyzetéről ?
Mire gondolsz? Van valami?
Avatar
 Szmoli
#14464
Nem tudom, ti hogy láttátok, de ez a motorkiállítás ritka nagy csalódás volt.... :(
Minden évben az, úgyhogy akkor lenne csalódás, ha nem lenne csalódás :-D
motorok terén nagyon Szegényes a felhozatal valóban! Viszont ismét nagyon jó áron sikerült motoros ruházatot beszerezni!
Avatar
 SKrisz
#14463
Nem tudom, ti hogy láttátok, de ez a motorkiállítás ritka nagy csalódás volt.... :(
Minden évben az, úgyhogy akkor lenne csalódás, ha nem lenne csalódás :-D
Avatar
 gonosz
#14462
Nem tudom, ti hogy láttátok, de ez a motorkiállítás ritka nagy csalódás volt.... :(
Avatar
 Ruczak
#14461
Melyik országban?
Münchenország :)

Az az ezüst metál Diavel az csecse. :)

Vagyis xdiavel.
Avatar
 Ruczak
#14460
Mondom tegnap voltam :D
Melyik országban?
Münchenország :)

Az az ezüst metál Diavel az csecse. :)
Avatar
 dino74
#14457
Mondom tegnap voltam :D
Csatolmányok:
img_0774.jpg
img_0774.jpg (1.33 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0772.jpg
img_0772.jpg (1.29 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0770.jpg
img_0770.jpg (1.41 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0773.jpg
img_0773.jpg (1.42 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0767.jpg
img_0767.jpg (1.19 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0766.jpg
img_0766.jpg (1.25 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0775.jpg
img_0775.jpg (1.44 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0776.jpg
img_0776.jpg (1.4 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
Avatar
 dino74
#14456
Szombaton, valaki megy a Motor kiállításra?
tegnap voltam
Nem tetnap. Szombat!
Csatolmányok:
img_0777.jpg
img_0777.jpg (1.36 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0778.jpg
img_0778.jpg (1.28 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0780.jpg
img_0780.jpg (1.12 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0782.jpg
img_0782.jpg (1.13 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0781.jpg
img_0781.jpg (1.06 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0783.jpg
img_0783.jpg (1.36 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0784.jpg
img_0784.jpg (1004.77 KiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0785.jpg
img_0785.jpg (1.14 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0786.jpg
img_0786.jpg (1.15 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
img_0787.jpg
img_0787.jpg (1.08 MiB) Megtekintve 11444 alkalommal
Avatar
 mts
#14455
Szombaton, valaki megy a Motor kiállításra?
tegnap voltam
Nem tetnap. Szombat!
Avatar
 Ruczak
#14452
Sziasztok!

Furcsa kérdés lesz, de komoly. A Lazada.com.ph oldalon láttam egy kabátot(tulajdonképpen kettőt is az elmult ket honapban), ami megtetszett. Viszont nem akarnak a Fülöp szigeteken kivűlre küldeni. Az okát nem tudom, nem egy levelet írtam nekik, azt is megírtam, higy szivesen elküldöm előre a pénzt. Nem. A kérdés, nincs vèletlenül ismerősötök ott, aki esetleg meg tudná venni, és Ő elpostázná? A pénzt elutalom előre annak, aki ezt intézi. Tudom, Fülöp szigetek, :), elég vad, de hátha. Köszi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]