Avatar
 ricsi
#14347
Csak érdeklődésképp, a mostani Superbike magazin egy új Ducati kereskedésről rebegtet híreket,de nincs konkrétum. Ki mit tud erről? Prezidente?
annyit hallottam, hogy akarnak BP-en valami kereskedest ahova kiraknak motorokat, de hogy hova mikor arrol nem tudok semmit.
remelem suzukit találnak, es akkor megmarad a megszokott hangulat :D
Avatar
 TorzsiMTS
#14346
Csak érdeklődésképp, a mostani Superbike magazin egy új Ducati kereskedésről rebegtet híreket,de nincs konkrétum. Ki mit tud erről? Prezidente?
Avatar
 András
#14344
na ez sem goyrsan ért oda :)
De! :D Csak vègre meglett a helye! Én a bástya innenső oldalán harcolok! :D Ő a lány a családban! :D
azzzzonnal vegyél egy babettat csikánó
Majd.ha együtt élek anyámmal!:D
Avatar
 dino74
#14343
Köszi! :D
na ez sem goyrsan ért oda :)
De! :D Csak vègre meglett a helye! Én a bástya innenső oldalán harcolok! :D Ő a lány a családban! :D
azzzzonnal vegyél egy babettat csikánó
Avatar
 András
#14342
Köszi! :D
na ez sem goyrsan ért oda :)
De! :D Csak vègre meglett a helye! Én a bástya innenső oldalán harcolok! :D Ő a lány a családban! :D
Avatar
 András
#14340
Köszi! :D
Csatolmányok:
1455803301430-1522434100.jpg
1455803301430-1522434100.jpg (983.53 KiB) Megtekintve 10364 alkalommal
Avatar
 ricsi
#14336
hi! A pulcsit küldtétek el karácsonykor? Most néztem meg a postaládát, nem lakom ott.
t nem rendeltél pulcsit, úh neked "csak" a karácsonyi ajándék ment ki
Avatar
 Snake
#14335
hi! A pulcsit küldtétek el karácsonykor? Most néztem meg a postaládát, nem lakom ott.
Avatar
 gizi
#14331
Hát a szokásosat . Mert én utaltam .
Tessék figyelmesen nézegetni az oldalt!!! :)
Avatar
 ricsi
#14328
A klubtagsággal kapcsolatban nem tesztek fel semmit ?
mármint mit tegyünk fel?
Avatar
 kopi
#14327
A klubtagsággal kapcsolatban nem tesztek fel semmit ?
Avatar
 Betonkeverő
#14324
Lenne egy olyan kérdésem hogy rendeltem egy alkatrészt a motoromhoz a www.banggood.com-ról. Na most az a helyzet hogy napközben nem igazán vagyunk itthon. Mi történik ha éppen nincs itthon senki és hozzák éppen a csomagot akkor hova lesz a csomag?
Ha magyar posta hozza, akkor bedobnak egy ertesitot, hogy masnap melyik postan veheted at. Ha futarszolgalat es adtal meg telefonszamot hivnak, hogy hol a picsaban vagy :) De van hogy a TNT, DHL, stb is csak cetlit dob be, hogy egyeztess a kezbesites idopontjarol.
Huh akkor megnyugodtam. Köszi az infót. :D
Avatar
 stafford
#14323
Lenne egy olyan kérdésem hogy rendeltem egy alkatrészt a motoromhoz a www.banggood.com-ról. Na most az a helyzet hogy napközben nem igazán vagyunk itthon. Mi történik ha éppen nincs itthon senki és hozzák éppen a csomagot akkor hova lesz a csomag?
Ha magyar posta hozza, akkor bedobnak egy ertesitot, hogy masnap melyik postan veheted at. Ha futarszolgalat es adtal meg telefonszamot hivnak, hogy hol a picsaban vagy :) De van hogy a TNT, DHL, stb is csak cetlit dob be, hogy egyeztess a kezbesites idopontjarol.
Avatar
 Betonkeverő
#14322
Lenne egy olyan kérdésem hogy rendeltem egy alkatrészt a motoromhoz a www.banggood.com-ról. Na most az a helyzet hogy napközben nem igazán vagyunk itthon. Mi történik ha éppen nincs itthon senki és hozzák éppen a csomagot akkor hova lesz a csomag?
Avatar
 Kajakman
#14317
A milánói különítménytől kérnénk majd fotókat feltölteni ide :) Biztos szar lehet a buli ott most...
Avatar
 TorzsiMTS
#14316
a 959 kipuff nagyon gáz...az emisszió megkövetelte úgy látszik.Az 1200 Enduro viszont elég király :D Bár a dupla lengőkar nem jön be
Avatar
 dino74
#14314
nincs. az idei uj modellek: monster r, multi enduro, scrambler 400, limitalt nagy scramblerek, kispanigale uj kipufogoval, 3 uj hyper a nagyobb blokkal, diavel x, multi pikespeak (árányszerszámmal)

jövőre és 17-ben viszont összesen 32új modelt hoznak ki, talán végre a várva-várt sportclassicot és egy sporttúrát (új kimonster már biztos jövőre)
idén 16-ot igértek
"The year 2016 will see continued growth at Ducati," stated Claudio Domenicali, CEO of Ducati Motor Holding, at the Frankfurt fair. "No less than nine new models, including the just-unveiled Monster 1200 R, will be joining the 2016 range.

és azt is számold bele, hogy náluk a különböző színűek is néha külön modellek
ahol én olvastam ott csak 16-ot és nem 2016-ot írtak, ezt értettem félre biztos :D
Avatar
 ricsi
#14313
nincs. az idei uj modellek: monster r, multi enduro, scrambler 400, limitalt nagy scramblerek, kispanigale uj kipufogoval, 3 uj hyper a nagyobb blokkal, diavel x, multi pikespeak (árányszerszámmal)

jövőre és 17-ben viszont összesen 32új modelt hoznak ki, talán végre a várva-várt sportclassicot és egy sporttúrát (új kimonster már biztos jövőre)
idén 16-ot igértek
"The year 2016 will see continued growth at Ducati," stated Claudio Domenicali, CEO of Ducati Motor Holding, at the Frankfurt fair. "No less than nine new models, including the just-unveiled Monster 1200 R, will be joining the 2016 range.

és azt is számold bele, hogy náluk a különböző színűek is néha külön modellek
Avatar
 dino74
#14312
nincs. az idei uj modellek: monster r, multi enduro, scrambler 400, limitalt nagy scramblerek, kispanigale uj kipufogoval, 3 uj hyper a nagyobb blokkal, diavel x, multi pikespeak (árányszerszámmal)

jövőre és 17-ben viszont összesen 32új modelt hoznak ki, talán végre a várva-várt sportclassicot és egy sporttúrát (új kimonster már biztos jövőre)
idén 16-ot igértek
Avatar
 ricsi
#14311
nincs. az idei uj modellek: monster r, multi enduro, scrambler 400, limitalt nagy scramblerek, kispanigale uj kipufogoval, 3 uj hyper a nagyobb blokkal, diavel x, multi pikespeak (árányszerszámmal)

jövőre és 17-ben viszont összesen 32új modelt hoznak ki, talán végre a várva-várt sportclassicot és egy sporttúrát (új kimonster már biztos jövőre)
Avatar
 zsolt24
#14307
A mai feladvány hőn szeretett gyártónktól kávé mellé...



fekete kávé mellé, hogy stíl legyek :-)
Avatar
 dudu
#14304
Ma Ducati Nap van Bp-n? Akadémiánál egy Multi 1000, a Lánchídon egy ST4, az MNB-székháznál Monster 620Dark...széép ez, széép! :)
Ha tegnap jottel volna Night-ra, besirtal volna a gyonyortol :D
nem kétlem :) csak már 5éve járok az említett körzetbe melózni, 2 éve motorral és nem láttam még ennyi Tesvért. Örömteli változás.
Mi vasárnap Ausztriában motorozva találkoztunk rengeteg Ducatival. Szinte minden 3. motor az volt... Kezdem azt hinni, hogy ez a Ducati egy tömegmotor... :D
Avatar
 gonosz
#14303
Ma Ducati Nap van Bp-n? Akadémiánál egy Multi 1000, a Lánchídon egy ST4, az MNB-székháznál Monster 620Dark...széép ez, széép! :)
Ha tegnap jottel volna Night-ra, besirtal volna a gyonyortol :D
nem kétlem :) csak már 5éve járok az említett körzetbe melózni, 2 éve motorral és nem láttam még ennyi Tesvért. Örömteli változás.
Avatar
 rigo
#14302
Ma Ducati Nap van Bp-n? Akadémiánál egy Multi 1000, a Lánchídon egy ST4, az MNB-székháznál Monster 620Dark...széép ez, széép! :)
Ha tegnap jottel volna Night-ra, besirtal volna a gyonyortol :D
Avatar
 gonosz
#14301
Ma Ducati Nap van Bp-n? Akadémiánál egy Multi 1000, a Lánchídon egy ST4, az MNB-székháznál Monster 620Dark...széép ez, széép! :)
M1M7:S4R :)
Avatar
 Warpig
#14300
Ma Ducati Nap van Bp-n? Akadémiánál egy Multi 1000, a Lánchídon egy ST4, az MNB-székháznál Monster 620Dark...széép ez, széép! :)
És Újpalotán nem is jártál :)
Avatar
 gonosz
#14299
Ma Ducati Nap van Bp-n? Akadémiánál egy Multi 1000, a Lánchídon egy ST4, az MNB-székháznál Monster 620Dark...széép ez, széép! :)
Avatar
 gonosz
#14298
Mivel ez a motor annyi közös élményünkhöz hozzájárult, egyértelmű, hogy a lánykérés is "motoros" volt a kedvenc helyünkön :)
Gratulálok! :D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19

Draw No Bet (DNB) is an easy-to-play, easy-to-win […]