Avatar
 TorzsiMTS
#14296
Mivel ez a motor annyi közös élményünkhöz hozzájárult, egyértelmű, hogy a lánykérés is "motoros" volt a kedvenc helyünkön :)
Gratula Zsolti! Ez igen apám! :)
Avatar
 wolvesmonster93
#14294
Mivel ez a motor annyi közös élményünkhöz hozzájárult, egyértelmű, hogy a lánykérés is "motoros" volt a kedvenc helyünkön :)
Gratulálok.... :)
Avatar
 kopi
#14293
Mivel ez a motor annyi közös élményünkhöz hozzájárult, egyértelmű, hogy a lánykérés is "motoros" volt a kedvenc helyünkön :)
gratula
Avatar
 ricsi
#14292
Mivel ez a motor annyi közös élményünkhöz hozzájárult, egyértelmű, hogy a lánykérés is "motoros" volt a kedvenc helyünkön :)
ez egyet jelent: Milánó!
Avatar
 mts
#14291
Mivel ez a motor annyi közös élményünkhöz hozzájárult, egyértelmű, hogy a lánykérés is "motoros" volt a kedvenc helyünkön :)
Gratulálok!
Avatar
 rigo
#14290
Mivel ez a motor annyi közös élményünkhöz hozzájárult, egyértelmű, hogy a lánykérés is "motoros" volt a kedvenc helyünkön :)
Ez igen, gratulalunk! Mar megint van mire inni :D
Avatar
 stafford
#14289
Mivel ez a motor annyi közös élményünkhöz hozzájárult, egyértelmű, hogy a lánykérés is "motoros" volt a kedvenc helyünkön :)
Gratula!
Avatar
 Kajakman
#14288
Mivel ez a motor annyi közös élményünkhöz hozzájárult, egyértelmű, hogy a lánykérés is "motoros" volt a kedvenc helyünkön :)
Csatolmányok:
20150906_112356.jpg
20150906_112356.jpg (1.13 MiB) Megtekintve 10498 alkalommal
Avatar
 rigo
#14287
Vasárnap 08.30-án lesz gyorsulási és drift verseny a Hungaroringen (www.dragracing.hu)
400 m a táv, profi mérővel mérnek.
2500 Ft a belépő + 2000 Ft a nevezés.

Motoros farmer is játszik, nem kötelező a full bőr, csak az a lényeg hogy kimondottan motoros felszerelésben legyen az induló.

8:00 - 20:00-ig van, azt mondták hogy 9:00 felé még nincs tolongás, ha valaki indulna...

Egyelőre úgy tervezem, hogy én kinéznék 9 körül, ha valaki jönne
figyelj majd hogy indulásnál ne nagyon pörögjön el a kerék, azzal sokat vesztesz az idődből :D
Nem lesz gond... egy hete nem eszek semmit, hogy jó legyen a verseny-súlyom :D
Egyébként innen a klubból szívesen mennék valakivel csak a móka miatt, de amúgy nem biztos hogy égetem magam idegen jampik ellen :)
Avatar
 Kajakman
#14286
Vasárnap 08.30-án lesz gyorsulási és drift verseny a Hungaroringen (www.dragracing.hu)
400 m a táv, profi mérővel mérnek.
2500 Ft a belépő + 2000 Ft a nevezés.

Motoros farmer is játszik, nem kötelező a full bőr, csak az a lényeg hogy kimondottan motoros felszerelésben legyen az induló.

8:00 - 20:00-ig van, azt mondták hogy 9:00 felé még nincs tolongás, ha valaki indulna...

Egyelőre úgy tervezem, hogy én kinéznék 9 körül, ha valaki jönne
figyelj majd hogy indulásnál ne nagyon pörögjön el a kerék, azzal sokat vesztesz az idődből :D
Avatar
 rigo
#14285
Vasárnap 08.30-án lesz gyorsulási és drift verseny a Hungaroringen (www.dragracing.hu)
400 m a táv, profi mérővel mérnek.
2500 Ft a belépő + 2000 Ft a nevezés.

Motoros farmer is játszik, nem kötelező a full bőr, csak az a lényeg hogy kimondottan motoros felszerelésben legyen az induló.

8:00 - 20:00-ig van, azt mondták hogy 9:00 felé még nincs tolongás, ha valaki indulna...

Egyelőre úgy tervezem, hogy én kinéznék 9 körül, ha valaki jönne
Avatar
 dino74
#14282
Sziasztok! Fokt motornál van esetleg valakinek valami kedvezménye amit tudnék használni egy vásárlásnál? Ha igen, kérem privátban jelezze. Köszi!
mi kell onnan? Veszkó? Holnap megkérdezem
Avatar
 Kajakman
#14281
Sziasztok! Fokt motornál van esetleg valakinek valami kedvezménye amit tudnék használni egy vásárlásnál? Ha igen, kérem privátban jelezze. Köszi!
Avatar
 gonosz
#14279
Sziasztok!

Van esetleg valakinek (vagy ismerősének) olyan eladó motorja, amely kezdő srácnak ideális lenne? 125-ös egyszerű, nem automata utcai gépre gondolok. Írjatok, ha tudtok/hallotok ilyesmiről.

Köszönettel: G.
Avatar
 76
#14278
Rigó te most viccelsz, ugye? Oroszország hatalmas piac, ráadásul növekvő, óriási igény van a Ducatihoz hasonló prémium termékre. Arról nem is beszélve, hogy csak Moszkvában többen élnek, mint Magyarországon.
hagyd,nem ért hozzá,bankban dolgozik! :D
Avatar
 gonzales
#14277
Rigó te most viccelsz, ugye? Oroszország hatalmas piac, ráadásul növekvő, óriási igény van a Ducatihoz hasonló prémium termékre. Arról nem is beszélve, hogy csak Moszkvában többen élnek, mint Magyarországon.
Avatar
 gonosz
#14276
A keleti szomszedoknal igy megy, pedig eddig nem hallottam hogy oriasi piac lennenek, aztan lehet hogy tevedek... (Forras: ducati.com)

"On 25-26 of July Ducati Russia will present two significant events for Ducati owners and those motorcycle lovers who would like to experience new lineup of Ducati. Along with second round of Ducati CUP Russia which will take place at Moscow Raceway circuit, other bike owners will have brilliant opportunity to be a part in open Ducati test drive.
Outdoor test drive sessions will be held on the route laid near Moscow Raceway. Ducati Russia is proud to present 6 test bikes that include Diavel, Panigale 899, Monster 821&1200, Multistrada S 1200 and the hottest new Ducati Scrambler.
Amateur Ducati CUP event became extremely popular among Ducati owners. This is a perfect chance to compete in riding skills at the racing track and get invaluable experience of riding Ducati in a real racing manner. There are two classes in Ducati Cup - Superbike for sportbike owners and Open class for the others."
bezzeg nálunk meg egy Monstert sem lehet tesztelni... A 821et (is) szívesen kipróbálnám és nem hiszem, h egyedül lennék...
Avatar
 rigo
#14275
A keleti szomszedoknal igy megy, pedig eddig nem hallottam hogy oriasi piac lennenek, aztan lehet hogy tevedek... (Forras: ducati.com)

"On 25-26 of July Ducati Russia will present two significant events for Ducati owners and those motorcycle lovers who would like to experience new lineup of Ducati. Along with second round of Ducati CUP Russia which will take place at Moscow Raceway circuit, other bike owners will have brilliant opportunity to be a part in open Ducati test drive.
Outdoor test drive sessions will be held on the route laid near Moscow Raceway. Ducati Russia is proud to present 6 test bikes that include Diavel, Panigale 899, Monster 821&1200, Multistrada S 1200 and the hottest new Ducati Scrambler.
Amateur Ducati CUP event became extremely popular among Ducati owners. This is a perfect chance to compete in riding skills at the racing track and get invaluable experience of riding Ducati in a real racing manner. There are two classes in Ducati Cup - Superbike for sportbike owners and Open class for the others."
Avatar
 dani104
#14272
Sziasztok,

valaki tudna e segíteni , hogy Breil órában üveget hol tudnék cseréltetni?
....sikeresen eltörtem és itt a környékünkön nem vállalja senki......
Köszi
Dani
én ide hordom az óráimat, kérdezz rá hátha tudnak segíteni. A tulajnak ducatija van (vagy volt):
http://www.hantosora.hu/index.php
Köszi....megérdeklődöm....
Avatar
 ricsi
#14271
Sziasztok,

valaki tudna e segíteni , hogy Breil órában üveget hol tudnék cseréltetni?
....sikeresen eltörtem és itt a környékünkön nem vállalja senki......
Köszi
Dani
én ide hordom az óráimat, kérdezz rá hátha tudnak segíteni. A tulajnak ducatija van (vagy volt):
http://www.hantosora.hu/index.php
Avatar
 dani104
#14270
Sziasztok,

valaki tudna e segíteni , hogy Breil órában üveget hol tudnék cseréltetni?
....sikeresen eltörtem és itt a környékünkön nem vállalja senki......
Köszi
Dani
Csatolmányok:
breil.jpg
breil.jpg (30 KiB) Megtekintve 10498 alkalommal
Avatar
 MihalyZotya
#14269
Alcsúti arborétumban szentjánosbogár találkozó van,érdemes kimenni!.22óráig engednek be,
21.50-22.20 körül kezdenek repkedni.
kicsit avatar
Avatar
 76
#14268
Kérjük meg I. jiipi Pápát,hogy mondjon a faszira egy áldást!
Ez a legtöbb amit tehetünk!
Avatar
 Másszi
#14262
Sziasztok! Hányan vagyunk már,akik az új klubbos pólón a bőrdíszt kinyírták a mosógépben? :D Én már kivasalva néztem meg,miután kaptam az sms-t,hogy ne mossad ki,mert nem lesz jó vége more...:D


épp hogy !
időben jött az sms !
koszos és büdös pólóval fogok járni????
Presidente !!!!!
:-)
Avatar
 Dani
#14261
Sziasztok! Hányan vagyunk már,akik az új klubbos pólón a bőrdíszt kinyírták a mosógépben? :D Én már kivasalva néztem meg,miután kaptam az sms-t,hogy ne mossad ki,mert nem lesz jó vége more...:D


nekem még a csomagolásban van :D
Avatar
 TorzsiMTS
#14260
Sziasztok! Hányan vagyunk már,akik az új klubbos pólón a bőrdíszt kinyírták a mosógépben? :D Én már kivasalva néztem meg,miután kaptam az sms-t,hogy ne mossad ki,mert nem lesz jó vége more...:D
Avatar
 dino74
#14259
jelenleg ennél szórakoztatóbb dolgot nem nagyon tudok elképzelni az interneten. érdemes fél órát rászánni :)
www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg
A David Hasselhofos betétdala hetek óta szól :)

Egyébként érdemes megsasolni Dino új videóját is ahogy egy rendőrautóban tolja :D

Látnád hogy tolom otthon a tükör előtt!! Na ott aztán igazán bevadulok
Avatar
 Kajakman
#14258
jelenleg ennél szórakoztatóbb dolgot nem nagyon tudok elképzelni az interneten. érdemes fél órát rászánni :)
www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg
A David Hasselhofos betétdala hetek óta szól :)

Egyébként érdemes megsasolni Dino új videóját is ahogy egy rendőrautóban tolja :D

Avatar
 kopi
#14256
Górét figyeljétek, a levegőben áll és húzza a kötelet.
Neki még víz sem kell, hogy tudjon járni!!
Nagyon távoli a kép !
Avatar
 MihalyZotya
#14255
Górét figyeljétek, a levegőben áll és húzza a kötelet.
Neki még víz sem kell, hogy tudjon járni!!
ugy latom en itt mar tisztan lattam a vegeredmenyt es nem tettem felesleges erofeszitest :)
Szép kis csapat!
Rigó=0 pont
Gizi=0 pont(lábujjhegyen?!)
Ricsi=minusz 1 pont(úgy érzékelem,h a mechanikai tapadás az út és a cipőtalpa között nem túl jelentős)

Ezek után meg se merem kérdezni:nyertetek?
Avatar
 rigo
#14254
Górét figyeljétek, a levegőben áll és húzza a kötelet.
Neki még víz sem kell, hogy tudjon járni!!
ugy latom en itt mar tisztan lattam a vegeredmenyt es nem tettem felesleges erofeszitest :)
Avatar
 dino74
#14253
Górét figyeljétek, a levegőben áll és húzza a kötelet.
Neki még víz sem kell, hogy tudjon járni!!
Csatolmányok:
image.jpg
image.jpg (298.63 KiB) Megtekintve 10499 alkalommal
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 19

Draw No Bet (DNB) is an easy-to-play, easy-to-win […]