Avatar
 András
#12546
Helló csajok! :)

Nagyon köszönöm a sok jókívánságot. Ilyenkor mindig kicsit megfiatalodok:)
Boldogságosat!! Jipii! Asszem mi meg is ünnepeltük! :D
Avatar
 Jipii
#12545
Helló csajok! :)

Nagyon köszönöm a sok jókívánságot. Ilyenkor mindig kicsit megfiatalodok:)

Avatar
 rigo
#12538
Jippiikém jó ünneplést ÖLTÖNYBEN az Osztrigában :)
Javaslatom: a spanglit mindig nyitott szemmel szívd, mert az idő múlásával minden emlék megszépül...
Avatar
 Kajakman
#12526
sok boldog alkoholt jipii.nek :)
Boldog Jipii napot! :) Rendes tőled, hogy mára átrendelted a hétvégi esőt, és így csontszárazon tudtunk menni a túra minden kilométerén! :) Köszi!
Avatar
 Kajakman
#12515
Köszi! A WDW-n letolunk majd egy italt ha jössz. Ha nem akkor Szerdáig ok vagyok itthon is. Habár ahogy elnézem a FB képeket most sokkal óvatosabbnak kell lenned! ;)
:)
Csatolmányok:
p1670128.jpg
p1670128.jpg (107.01 KiB) Megtekintve 9513 alkalommal
liggende-tiger-faerdig.jpg
liggende-tiger-faerdig.jpg (517.3 KiB) Megtekintve 9513 alkalommal
Avatar
 zsolt24
#12514
Köszi! A WDW-n letolunk majd egy italt ha jössz. Ha nem akkor Szerdáig ok vagyok itthon is. Habár ahogy elnézem a FB képeket most sokkal óvatosabbnak kell lenned! ;)
Boldogot! és péntek? Ha nem jössz, mi akkor is tudunk inni! Írnám azt is, hogy sőt... de mégis csak szülinapod van, így azt mondom, hiányozni fogsz, ha nem jössz. Továbbá a legfontosabb, szóltam a helynek, hogy megfelelő Kapitány készlet legyen, így távolmaradásod nem indokolt!
Avatar
 NIT
#12513
Köszi! A WDW-n letolunk majd egy italt ha jössz. Ha nem akkor Szerdáig ok vagyok itthon is. Habár ahogy elnézem a FB képeket most sokkal óvatosabbnak kell lenned! ;)
Avatar
 SQ
#12506
Dénes!
Csak egyet választhatsz!
Csatolmányok:
happy.jpg
happy.jpg (341.52 KiB) Megtekintve 9513 alkalommal
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14

Draw No Bet (DNB) is an easy-to-play, easy-to-win […]