Avatar
 dino74
#11760
Helló!
Mostanában farmerben kezdek fázni, Ti mit használtok a hideg ellen?
A combom és a térdem fázik igazán, kellene vmi aláöltöző, csak attól tartok, az meg, ha nem motorozok, meleg!
kocsit ;)
Nekem egy tucano urbano thermo szélálló aláöltözőm van, egy kalap szar annyi pénzért. Melegnek meleg csak alá izzadsz. Volt orina na az tutkó volt
Avatar
 lekogy
#11759
Helló!
Mostanában farmerben kezdek fázni, Ti mit használtok a hideg ellen?
A combom és a térdem fázik igazán, kellene vmi aláöltöző, csak attól tartok, az meg, ha nem motorozok, meleg!
Avatar
 Pityke
#11758
Hi!
Valaki hirdetett egy farmerszerű nadrágot.Csak az árára emlékszem:40K.Ha megvan még egyeztethetnénk méretet.Köszi!
Avatar
 SKrisz
#11755
Egy szuper kesztyű!
Ez milyen kesztyű??? Elég faszán néz ki...
Ilyen :-)

Csatolmányok:
20140606_155459.jpg
20140606_155459.jpg (278.45 KiB) Megtekintve 9492 alkalommal
Avatar
 SQ
#11753
Egy szuper kesztyű!
Csak kár hogy 1 hét után elengedett a varrás. Legalábbis az enyémnél.


Akkor ez bírni fogja, mert már két hetes! :)
Avatar
 SQ
#11751
Egy szuper kesztyű!
Csatolmányok:
kesztyu_masolat.jpg
kesztyu_masolat.jpg (441.1 KiB) Megtekintve 9492 alkalommal
Avatar
 stretta
#11749
Sziasztok!
Kesztyűt szeretnék venni. Mit ajánlotok, főleg városi motorozáshoz? Nem akarok sem túl egyszerűt, sem ultra hiper szupert, valami középutas megtenné! Gondoltam ducati kesztyűre, itthon a diboscon kívűl forgalmaz valaki?
Dainese vagy Alpinestars. Tapasztalatom szerint a Ducati-s kesztyűknél (amit a Dainese gyárt egyébként) ugyanazért az árért Ducati felirat nélkül jobbat tudsz venni és ha van piros-fehér színű, akkor majdnem ugyanott vagy.
a Karasnánál van 15+5% kedvezményünk, részletek a partnereink menü alatt.
Avatar
 gonosz
#11748
Sziasztok!
Kesztyűt szeretnék venni. Mit ajánlotok, főleg városi motorozáshoz? Nem akarok sem túl egyszerűt, sem ultra hiper szupert, valami középutas megtenné! Gondoltam ducati kesztyűre, itthon a diboscon kívűl forgalmaz valaki?
Szerintem menj egy kört a Superzone-ban is, megéri, hidd el. A Mugenrace cuccok nem rosszak. Nyárra, városba ideálisak, hosszabb távra pedig Alpinestars a tuti. Nekem bevált mindkettő.
Avatar
 ForumRider
#11747
Sziasztok!
Kesztyűt szeretnék venni. Mit ajánlotok, főleg városi motorozáshoz? Nem akarok sem túl egyszerűt, sem ultra hiper szupert, valami középutas megtenné! Gondoltam ducati kesztyűre, itthon a diboscon kívűl forgalmaz valaki?
szerintem próbálj fel minél többet. és vedd meg azt, ami a legkényelmesebb, de a legtöbb protektor van rajta. Valamiért nagyon macerás volt a kesztyű vásárlás legalább 5-6 boltban voltam és végigpróbáltam a 20e alatti kesztyűket, mire sikerült választani
Avatar
 lekogy
#11746
Sziasztok!
Kesztyűt szeretnék venni. Mit ajánlotok, főleg városi motorozáshoz? Nem akarok sem túl egyszerűt, sem ultra hiper szupert, valami középutas megtenné! Gondoltam ducati kesztyűre, itthon a diboscon kívűl forgalmaz valaki?
Avatar
 ricsi
#11745
üdv, A pár hónappal ezelőtt említett promo jeans motoros farmert forgalmazza már vki magyarhonba? ha igen vannak tapasztalatok? milyen árba vannak?esetleg tudtok mondani olyan márkát ami slim fit motoros farmert gyárt? mert amit idáig próbáltam -spidi-spool, mind bő volt...
sajnos még nem, csúszik a forgalmazó boltjának megnyitása. egyébiránt 50ezer ft körül lesz az induló ára
Avatar
 dani104
#11744
igen,ilyet vettünk,holnap tesztelem ;-)
kérek teszteredményt.. ;) :D
550kmen teszteltem,bár biztonsági funkcióját szerencsére nem kellett,azon kívűl tök jó,éri az árát szerintem. ;-)
Köszi,akkor ezzel már 110% , hogy kell nekem is egy ilyen :D
A biztonsági funkcióját soha ne is teszteld... ;)
Avatar
 Tomi
#11743

Dino , ilyen?
http://www.euromotor.hu/shop/product/63 ... -2014.html
Most , hogy szó volt róla "megkívántam" én is.. :D ;)
Szerdán felmegyek veszek egyet én is....elég bizalom gerjesztő....eddig nem nagyon tudtam eldönteni milyent szeretnék...de bízom a véleményetekben.. ;) pláne , hogy a csöpicsapatakirály *lol*
igen,ilyet vettünk,holnap tesztelem ;-)
kérek teszteredményt.. ;) :D
550kmen teszteltem,bár biztonsági funkcióját szerencsére nem kellett,azon kívűl tök jó,éri az árát szerintem. ;-)
Avatar
 LaciLuciano
#11742
üdv, A pár hónappal ezelőtt említett promo jeans motoros farmert forgalmazza már vki magyarhonba? ha igen vannak tapasztalatok? milyen árba vannak?esetleg tudtok mondani olyan márkát ami slim fit motoros farmert gyárt? mert amit idáig próbáltam -spidi-spool, mind bő volt...
Avatar
 dani104
#11741
Most vettem mire vagy kíváncsi? Olcsónak olcsó volt, térdének a betétjét meg kell törni mint egy baseball sapka simléderét de egyébként jó. Végre egy gatya ami elég csípő és nem szorít hónaljban. Rókageci is beruházott egyre, tudod nekünk nincs lóvénk dainese farmerre :D

Dino , ilyen?
http://www.euromotor.hu/shop/product/63 ... -2014.html
Most , hogy szó volt róla "megkívántam" én is.. :D ;)
Szerdán felmegyek veszek egyet én is....elég bizalom gerjesztő....eddig nem nagyon tudtam eldönteni milyent szeretnék...de bízom a véleményetekben.. ;) pláne , hogy a csöpicsapatakirály *lol*
igen,ilyet vettünk,holnap tesztelem ;-)
kérek teszteredményt.. ;) :D
Avatar
 Tomi
#11740
Helló mi?!
Valakinek van tapasztalata Spyke motoros farmerről?
Vélemények?
Most vettem mire vagy kíváncsi? Olcsónak olcsó volt, térdének a betétjét meg kell törni mint egy baseball sapka simléderét de egyébként jó. Végre egy gatya ami elég csípő és nem szorít hónaljban. Rókageci is beruházott egyre, tudod nekünk nincs lóvénk dainese farmerre :D

Dino , ilyen?
http://www.euromotor.hu/shop/product/63 ... -2014.html
Most , hogy szó volt róla "megkívántam" én is.. :D ;)
Szerdán felmegyek veszek egyet én is....elég bizalom gerjesztő....eddig nem nagyon tudtam eldönteni milyent szeretnék...de bízom a véleményetekben.. ;) pláne , hogy a csöpicsapatakirály *lol*
igen,ilyet vettünk,holnap tesztelem ;-)
Avatar
 dani104
#11739
Helló mi?!
Valakinek van tapasztalata Spyke motoros farmerről?
Vélemények?
Most vettem mire vagy kíváncsi? Olcsónak olcsó volt, térdének a betétjét meg kell törni mint egy baseball sapka simléderét de egyébként jó. Végre egy gatya ami elég csípő és nem szorít hónaljban. Rókageci is beruházott egyre, tudod nekünk nincs lóvénk dainese farmerre :D

Dino , ilyen?
http://www.euromotor.hu/shop/product/63 ... -2014.html
Most , hogy szó volt róla "megkívántam" én is.. :D ;)
Szerdán felmegyek veszek egyet én is....elég bizalom gerjesztő....eddig nem nagyon tudtam eldönteni milyent szeretnék...de bízom a véleményetekben.. ;) pláne , hogy a csöpicsapatakirály *lol*
Avatar
 a76gyuri
#11737
Helló mi?!
Valakinek van tapasztalata Spyke motoros farmerről?
Vélemények?
Hello! Nekem az van, egy éve vettem. Eddig szerencsére nem estem benne, a térdprotektor nagyjából jó helyen van, sokkal kevésbé szellőzik mint egy hagyományos farmer, az egyetlen negatívum, hogy nagyon nem kompatibilis a Monster üléshuzatával, csúszkál eléggé. Viszont ez nem feltétlen a farmer hibája, a huzat amúgy is csúszós.
Avatar
 dino74
#11736
Helló mi?!
Valakinek van tapasztalata Spyke motoros farmerről?
Vélemények?
Van spidim is aminek ugyan az a rugós betét van a térdénél és ütésre keményedő cucc térdnél és csípőnél. Elég kényelmes, nem vág nem szorít nem nyom
Avatar
 dino74
#11735
Helló mi?!
Valakinek van tapasztalata Spyke motoros farmerről?
Vélemények?
Most vettem mire vagy kíváncsi? Olcsónak olcsó volt, térdének a betétjét meg kell törni mint egy baseball sapka simléderét de egyébként jó. Végre egy gatya ami elég csípő és nem szorít hónaljban. Rókageci is beruházott egyre, tudod nekünk nincs lóvénk dainese farmerre :D
Avatar
 Dani
#11723
Bőrruhát tisztítás után mivel szoktátok leápolni? És hol lehet kapni? :)


Én az S100-as termékcsaládot használom.
Bogarakat leszedni.

Amire még nem találtam megoldást, az a fehér kesztyű.
Mivel lehet újra fehérré varázsolni?
Avatar
 cunga
#11718
Bőrruhát tisztítás után mivel szoktátok leápolni? És hol lehet kapni? :)
Lehet kapni "nedves törlőkendő" formában bőrtisztító-ápoló kivitelt, olyan mint a "babapopsi törlő", csak kifejezetten bőr garnitúrákhoz való, nekem bevált. Nagyon egyszerű használni, és minden háztartási boltban kapható.
Avatar
 Sirrom
#11717
Bőrruhát tisztítás után mivel szoktátok leápolni? És hol lehet kapni? :)
A legegyszerűbb a méhviasz.
Van egy magyar cég, neten lehet is tőlük redelni:
Tisztításhoz ezt használom,nagyon jól leszedi a bogarakat és nekem 3 évig elég volt egy ilyen:
http://www.briston.hu/termekek/bor-es-c ... ztito-gel/

Mosás utána ápolásra pedig ez:
http://www.briston.hu/termekek/bor-es-c ... sam-320ml/

De nem is kell minden mosás után ápolni,mert az a tisztító balzsam önmagában is ápolja gyakorlatilag a ruhát!
Köszönöm! Ilyesmire gondoltam! ☺

Üdv,
Peti
Avatar
 TorzsiMTS
#11716
Bőrruhát tisztítás után mivel szoktátok leápolni? És hol lehet kapni? :)
A legegyszerűbb a méhviasz.
Van egy magyar cég, neten lehet is tőlük redelni:
Tisztításhoz ezt használom,nagyon jól leszedi a bogarakat és nekem 3 évig elég volt egy ilyen:
http://www.briston.hu/termekek/bor-es-c ... ztito-gel/

Mosás utána ápolásra pedig ez:
http://www.briston.hu/termekek/bor-es-c ... sam-320ml/

De nem is kell minden mosás után ápolni,mert az a tisztító balzsam önmagában is ápolja gyakorlatilag a ruhát!
Avatar
 dino74
#11714
Lehet, hogy hülyeség, de szerintetek létezik hosszított női overál? Mármint olyan ami 180feletti magasságnál nem kényelmetlen, nem"vág be"?? :D Azóta sem találtam normális női cuccot. :(
most petsze panaszkodtok, hogy nem vág be... :D
Avatar
 Kata
#11713
Lehet, hogy hülyeség, de szerintetek létezik hosszított női overál? Mármint olyan ami 180feletti magasságnál nem kényelmetlen, nem"vág be"?? :D Azóta sem találtam normális női cuccot. :(
Avatar
 dino74
#11712
Én egy mezőgazdasági boltban vettem néhány ezerért kétrészes és mondhatom állja a sarat . Mentem benne zuhogó esőben is és tökéletesen bevált főleg ha ár érték arányt nézem .
rólam a motoros 200felet leszakadt, szal annyival sem bír többet hiába motoros...
Avatar
 a76gyuri
#11711
Menyire van értelme valami Neon színt venni?
Nekem neon színű kétrészes van. Jobban látszik mint a fekete, az egszer biztos. A kétrészest könnyebb fel-le venni mint az overált, régebben olyat használtam. Egyik sem ázott be soha.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]