Avatar
 Bandita
#22410
Köszi, a válaszokat. A Monsternél csak több szélvédelme lesz... Nem hangzik, olyan rosszul ez a szupermotyó túrásítva...😁. A Multi nekem túl böszme a kemény 66 kilómhoz.
Avatar
 Dani
#22409
Bandita írta: 5 years ago Sziasztok!
Kinéztem egy Hyperstrada 821-et! A Monsteren meguntam az ellenszelet. A Hyperen értékelhető a szélvédelem?
Van valami típus specifikus hiba, amire oda kell figyelni?
Akinek van infója, kérem ne tartsa magába.

Üdv István
Szia!

Nekem 821-es motardom van gyári plexivel, ami azonos a strádáéval.
Jobb mintha, nem lenne semmi, de ne számíts csodára. Túrásított szupermoto? :lol: Érted. :D
Típushiba az önindító. Sajnos drága buli, 600€ + munkadíj, szóval sok. Ez viszont csak meleg állapotban jön ki.
Ha olyan gépet veszel, amiben van már 15-20 ezer kilométer, akkor érdemes erre oda figyelni.
Ami elő szökött fordulni, hogy a rosszul rögzített akkumulátoron lelazul a saru, és akkor tilt, de ez könnyen orvosolható, csak akkor gáz, ha nem tudod, hogy miért. :mrgreen:
Kérdésed van írj.
ricsi liked this
Avatar
 ricsi
#22408
Bandita írta: 5 years ago Sziasztok!
Kinéztem egy Hyperstrada 821-et! A Monsteren meguntam az ellenszelet. A Hyperen értékelhető a szélvédelem?
Van valami típus specifikus hiba, amire oda kell figyelni?
Akinek van infója, kérem ne tartsa magába.

Üdv István
a stradan értékelhetőbb, a sima hyperen (azaz ha leveszed a plexit) nullazéró. elég jó verda, nem nagyon van vele gond, legjobb tudomásom szerint.
Avatar
 Bandita
#22407
Sziasztok!
Kinéztem egy Hyperstrada 821-et! A Monsteren meguntam az ellenszelet. A Hyperen értékelhető a szélvédelem?
Van valami típus specifikus hiba, amire oda kell figyelni?
Akinek van infója, kérem ne tartsa magába.

Üdv István

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]