#16078
Erről valaki tud valamit?

http://www.jofogas.hu/baranya/Ducati_99 ... tm?first=1

Elvileg a tank volt fújva, de a motor nem volt törve.....
Hat ez a fujogatas,legalabbis nekem,mindig gyanus.
Nekem is gyanús, meg az eladó se valami közvetlen, az a baj, hogy nagyon messze van, nem tudok csak úgy elmenni megnézni, valaki esetleg nem lakik arra fele? Elméletileg beszámolta egy kocsiba, de még képet se küldött amíg árban meg nem egyezek vele......
#16075
Én is kint élek viszont inkább venném Magyarországon ahol jobban le tudom informálni a vasat és nem mellesleg olcsóbb.

A rendszámcsere átpapírozás már más kérdés,..írok privátot.
németeknél olcsóbb ott nincs a novageci.

Jaja...az is egy jó nagy lehúzás. Bár amikor otthon a 12 eves Honda hornetemre "vagyonszerzési illetéket" fizettem, sem éreztem magam vagyonosnak.

Egyébként Novát egyszer (elsö forgalomba helyezéskor) kell fizetni és kivonáskor vissza lehet igényelni. Viszont adásvétel költsége (ha regisztrálni nem kell a jármüvet) csupán a rendszám (kb 170 euro) és a biztosítás, nincs illeték meg ilyen olyan költség...nah de ez már nem a topic témája.
tudom, de ott sem régóta jár vissza a nova, és azt hiszem csak időarányosan adják vissza és csak akkor ha kiviszed az országból. Elvileg azért csinálták mert senki sem vett ott járművet mert ugye drága volt, és így nehezen újult meg a járműpark
#16074
É n azért linkeltem Osztrákot mert én itt élek és a rend őrei egyre többet genyoznak a magyar rendszám miatt
Én is kint élek viszont inkább venném Magyarországon ahol jobban le tudom informálni a vasat és nem mellesleg olcsóbb.

A rendszámcsere átpapírozás már más kérdés,..írok privátot.
németeknél olcsóbb ott nincs a novageci.

Jaja...az is egy jó nagy lehúzás. Bár amikor otthon a 12 eves Honda hornetemre "vagyonszerzési illetéket" fizettem, sem éreztem magam vagyonosnak.

Egyébként Novát egyszer (elsö forgalomba helyezéskor) kell fizetni és kivonáskor vissza lehet igényelni. Viszont adásvétel költsége (ha regisztrálni nem kell a jármüvet) csupán a rendszám (kb 170 euro) és a biztosítás, nincs illeték meg ilyen olyan költség...nah de ez már nem a topic témája.
#16073

Az osztrákot azért linkeltem be mert korábban a monster topicban Robymonster is linkelt külföldi motort és jött pro/kontra hozzászólás, illetve te is linkeltél egyet nekem ami szintén osztrák volt. Tudom hogy hazai piacon másak az árak de számomra alternativa a külföldi monster is, föleg ha nem találok magyart. Az extrák árazásában nem vagyok túl kompetens. Elsö ránézésre nem veszek észre minden apróságot /jó egy kipufogót én is felismerek/ lehet valaki felhomályosít hogy az egyik gép oké hogy drágább, de az extrák többet ´érnek mint a különbözet...
É n azért linkeltem Osztrákot mert én itt élek és a rend őrei egyre többet genyoznak a magyar rendszám miatt
Én is kint élek viszont inkább venném Magyarországon ahol jobban le tudom informálni a vasat és nem mellesleg olcsóbb.

A rendszámcsere átpapírozás már más kérdés,..írok privátot.
németeknél olcsóbb ott nincs a novageci.
#16072
szerintem ne az osztrák árakkal hasonlítsgasd, de tudod mit, ha neked ennyit megér menj és vedd meg

Az osztrákot azért linkeltem be mert korábban a monster topicban Robymonster is linkelt külföldi motort és jött pro/kontra hozzászólás, illetve te is linkeltél egyet nekem ami szintén osztrák volt. Tudom hogy hazai piacon másak az árak de számomra alternativa a külföldi monster is, föleg ha nem találok magyart. Az extrák árazásában nem vagyok túl kompetens. Elsö ránézésre nem veszek észre minden apróságot /jó egy kipufogót én is felismerek/ lehet valaki felhomályosít hogy az egyik gép oké hogy drágább, de az extrák többet ´érnek mint a különbözet...
É n azért linkeltem Osztrákot mert én itt élek és a rend őrei egyre többet genyoznak a magyar rendszám miatt
Én is kint élek viszont inkább venném Magyarországon ahol jobban le tudom informálni a vasat és nem mellesleg olcsóbb.

A rendszámcsere átpapírozás már más kérdés,..írok privátot.
#16071


Ez is dark, nemi extraval viszont több mint 2000 euroval hosszabb az ára...abbol boven fel lehetne extrazni a az elozoleg linkelt gépet is.

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtw ... 150183712/
szerintem ne az osztrák árakkal hasonlítsgasd, de tudod mit, ha neked ennyit megér menj és vedd meg

Az osztrákot azért linkeltem be mert korábban a monster topicban Robymonster is linkelt külföldi motort és jött pro/kontra hozzászólás, illetve te is linkeltél egyet nekem ami szintén osztrák volt. Tudom hogy hazai piacon másak az árak de számomra alternativa a külföldi monster is, föleg ha nem találok magyart. Az extrák árazásában nem vagyok túl kompetens. Elsö ránézésre nem veszek észre minden apróságot /jó egy kipufogót én is felismerek/ lehet valaki felhomályosít hogy az egyik gép oké hogy drágább, de az extrák többet ´érnek mint a különbözet...
É n azért linkeltem Osztrákot mert én itt élek és a rend őrei egyre többet genyoznak a magyar rendszám miatt
#16070
csak azt, hogy darkból fényezett motorról van szó zéro extrával, leszámítva az 1000ft-os robogótükröt az egyik képen. Múlt évben egyik klubtársunk 800ert adott egy ilyet gyári matt feketét némi extrával


Ez is dark, nemi extraval viszont több mint 2000 euroval hosszabb az ára...abbol boven fel lehetne extrazni a az elozoleg linkelt gépet is.

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtw ... 150183712/
szerintem ne az osztrák árakkal hasonlítsgasd, de tudod mit, ha neked ennyit megér menj és vedd meg

Az osztrákot azért linkeltem be mert korábban a monster topicban Robymonster is linkelt külföldi motort és jött pro/kontra hozzászólás, illetve te is linkeltél egyet nekem ami szintén osztrák volt. Tudom hogy hazai piacon másak az árak de számomra alternativa a külföldi monster is, föleg ha nem találok magyart. Az extrák árazásában nem vagyok túl kompetens. Elsö ránézésre nem veszek észre minden apróságot /jó egy kipufogót én is felismerek/ lehet valaki felhomályosít hogy az egyik gép oké hogy drágább, de az extrák többet ´érnek mint a különbözet...
#16069


Ebből arra következtetek: lehet nem vettem valamit észre a képekről? :)
csak azt, hogy darkból fényezett motorról van szó zéro extrával, leszámítva az 1000ft-os robogótükröt az egyik képen. Múlt évben egyik klubtársunk 800ert adott egy ilyet gyári matt feketét némi extrával


Ez is dark, nemi extraval viszont több mint 2000 euroval hosszabb az ára...abbol boven fel lehetne extrazni a az elozoleg linkelt gépet is.

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtw ... 150183712/
szerintem ne az osztrák árakkal hasonlítsgasd, de tudod mit, ha neked ennyit megér menj és vedd meg
#16068
ennyiért ebben az állapotában nem olyan kibebaszott olcsó szerintem


Ebből arra következtetek: lehet nem vettem valamit észre a képekről? :)
csak azt, hogy darkból fényezett motorról van szó zéro extrával, leszámítva az 1000ft-os robogótükröt az egyik képen. Múlt évben egyik klubtársunk 800ert adott egy ilyet gyári matt feketét némi extrával


Ez is dark, nemi extraval viszont több mint 2000 euroval hosszabb az ára...abbol boven fel lehetne extrazni a az elozoleg linkelt gépet is.

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtw ... 150183712/
#16067
Sziasztok!

Vártam, hátha valaki szóba hozza, de eddig nem történt meg... akkor majd én :)

Nem ismerős valakinek esetleg ez a Monster s2r? Feltűnően jó árban van:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/ducati ... 2r-9854375

Köszi az infókat!
ennyiért ebben az állapotában nem olyan kibebaszott olcsó szerintem


Ebből arra következtetek: lehet nem vettem valamit észre a képekről? :)
csak azt, hogy darkból fényezett motorról van szó zéro extrával, leszámítva az 1000ft-os robogótükröt az egyik képen. Múlt évben egyik klubtársunk 800ert adott egy ilyet gyári matt feketét némi extrával
#16065
Azt még hozzátenném hogy ma viszi vezérmüszíj cserére a Rosso-ba. Mivel ez az egy van most eladó, és elég gyakran csörren a telefonja mondta hogy nem fog kapkodni az eladással :)


Köszi az infókat! Tényleg nehéz gyárilag piros s2r-t találni... :) örültem is mikor megláttam, nem véletlen, hogy ilyen sokan keresik sztem.
#16062
Sziasztok!

Vártam, hátha valaki szóba hozza, de eddig nem történt meg... akkor majd én :)

Nem ismerős valakinek esetleg ez a Monster s2r? Feltűnően jó árban van:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/ducati ... 2r-9854375

Köszi az infókat!

Sziasztok!

Épp tegnap beszéltem a tulajjal és szimpatikus volt. A motor állt 2 évet, utána vette meg és rendbe rakatta. Dark Edition volt de pirosat szeretett volna...mivel nem talált átfestette gyári pirosra fehér csíkkal. (gondolom ezért fekete a váz). A deknin van egy kicsi horzsolás, egyszer lehet állva eldölt (ugyanolyan volt az elözö hondamon egy eldölés után). Moto Rosso-nal szervizelteti, immobilizer cserélve volt.
Mivel sokat mennek a barátnöjével, valami nagyobb túrásabb vasat venne.

Már van rá egy ajánlata, de pénteken megyek én is megnézni.

Üdv,
Balázs
#16060

eh ... :-P
az mar az almodozas kategoria lenne.
ennyi nincs ra. holnap megnezem a 620ast es megprobalok megalkudni a sraccal
80ezer a két motor közti különbség, A km az lófasz mindkettőnen, a620ason van egy öhlins kormányteló, viszont az 1000es meg szinte teljesen gyári és ami nem az rajta az is performance cucc pl tükör, és hát az 1000esen száraz a kuplung
szerintem az 1000 i.e. nem volt piros vazzal. Tehat az valami miatt fujva lett. Vagy design vagy bukta miatt

Az első futómű is S4R-ből való a féktárcsákkal együtt, a kereket kivéve. Ami persze jobb, mint a alap 1000 i.e... "design vagy bukta miatt"
#16059
sztem ne pöcsölj ha van ennyid menj rá

eh ... :-P
az mar az almodozas kategoria lenne.
ennyi nincs ra. holnap megnezem a 620ast es megprobalok megalkudni a sraccal
80ezer a két motor közti különbség, A km az lófasz mindkettőnen, a620ason van egy öhlins kormányteló, viszont az 1000es meg szinte teljesen gyári és ami nem az rajta az is performance cucc pl tükör, és hát az 1000esen száraz a kuplung
szerintem az 1000 i.e. nem volt piros vazzal. Tehat az valami miatt fujva lett. Vagy design vagy bukta miatt
#16058
sztem ne pöcsölj ha van ennyid menj rá

eh ... :-P
az mar az almodozas kategoria lenne.
ennyi nincs ra. holnap megnezem a 620ast es megprobalok megalkudni a sraccal
80ezer a két motor közti különbség, A km az lófasz mindkettőnen, a620ason van egy öhlins kormányteló, viszont az 1000es meg szinte teljesen gyári és ami nem az rajta az is performance cucc pl tükör, és hát az 1000esen száraz a kuplung
#16053
jól néz ki képről, ami nekem kérdés, hogy miért a vastag kormány van rajta mert ez nem azzal jött. Mondjuk ez sokkkal szebb és jobb is, és kab 60-80ezer ha ki akarod cserélni. A csík is utólagos rajta de szép. Valszeg gyári s verzió mert karbon sárvédő meg oldalpanel van rajta, a kipu sem a gagyi szar kategoria igaz nem egy termi
#16048
Ez már eleve megnyugtató. :) Köszönöm! Telefonon kereszetül megbízhatónak tűnik az eladó csak a lehető legtöbb oldalról meg akarom nézni a lehetőséget. Vasárnap, ha minden klappol a motorral akkor elhozom, de addig is gyűjtöm az infokat.
#16045
mármint a 750- el
hát azt vedd meg amelyik jobban tetszik, én csak elmondtam a véleményem. Nem is tudom, hogy 750ből volt e egy tárcsás, szerintem nem de ss-ben nem vagyok otthon. Én most upgradeltem a monsteren nekem 100ezerbe volt
Az én 750-esem is egy tárcsás volt. A teleszkópon meg volt a nyeregnek a fül, de volt rajta egy műanyag takaró rápattintva.
akkor tanultunk megint vmit ;)
Kössz az infot
#16044
Amúgy gurultam vele egyet, nem volt rossz:)
mármint a 750- el
hát azt vedd meg amelyik jobban tetszik, én csak elmondtam a véleményem. Nem is tudom, hogy 750ből volt e egy tárcsás, szerintem nem de ss-ben nem vagyok otthon. Én most upgradeltem a monsteren nekem 100ezerbe volt
Az én 750-esem is egy tárcsás volt. A teleszkópon meg volt a nyeregnek a fül, de volt rajta egy műanyag takaró rápattintva.
#16043
Amúgy gurultam vele egyet, nem volt rossz:)
mármint a 750- el
hát azt vedd meg amelyik jobban tetszik, én csak elmondtam a véleményem. Nem is tudom, hogy 750ből volt e egy tárcsás, szerintem nem de ss-ben nem vagyok otthon. Én most upgradeltem a monsteren nekem 100ezerbe volt
köszönöm, holnap megnézem a 900-ast, aztán meglátjuk...:)
#16042
Amúgy gurultam vele egyet, nem volt rossz:)
mármint a 750- el
hát azt vedd meg amelyik jobban tetszik, én csak elmondtam a véleményem. Nem is tudom, hogy 750ből volt e egy tárcsás, szerintem nem de ss-ben nem vagyok otthon. Én most upgradeltem a monsteren nekem 100ezerbe volt
#16039
Köszönöm az infót. Hívtam ma a tulajt, de nem vette fel, holnap próbálom megint.
szóval szerintem egy 750-esért sok pénz, nekem nem is tűnik gyárinak a kormány megoldása sem. A 900as 180as hátsó kerékkel és könnyebb 5 küllős felniken gurul, és van rajta egy sportdob ami használtan kb 100ezer. A színe elég ritka Senna fényezés, ami nekem személy szerint nem tetszik, de sokan összefossák magukat tőle. A 750esért szerintem a 600ezer a plafon amit szabad adni érte de azt is csak akkor ha szép is jó is.
meg még ami fura elől csak egy tárcsafék...
#16037
Köszönöm az infót. Hívtam ma a tulajt, de nem vette fel, holnap próbálom megint.
szóval szerintem egy 750-esért sok pénz, nekem nem is tűnik gyárinak a kormány megoldása sem. A 900as 180as hátsó kerékkel és könnyebb 5 küllős felniken gurul, és van rajta egy sportdob ami használtan kb 100ezer. A színe elég ritka Senna fényezés, ami nekem személy szerint nem tetszik, de sokan összefossák magukat tőle. A 750esért szerintem a 600ezer a plafon amit szabad adni érte de azt is csak akkor ha szép is jó is.
#16035
Köszönöm az infót. Hívtam ma a tulajt, de nem vette fel, holnap próbálom megint.
Nőgyógyász, mindig kezett mosott, nehogy lecsússzon a keze a kormányról! :D

Köszi a reklámot!
Dino, Neked is!
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 49

Draw No Bet (DNB) is an easy-to-play, easy-to-win […]