#16178
Köszönöm ricsi!Esetleg volt e valami meghibásodása,vagy valami típus hiba jellemző a 848-ra?
ha jól emlékszem az ABS jeladót cserélték neki garanciában, azzal volt valami apró baj. típushiba nincs, elég jó motor. erősen tudom ajánlani a típust is meg a konkrét motort is
Ezekben nincs abs,vagy rosszul tudom?
na az lehet, akkor DTC jeladó volt az (az újabb modelleken a kettő ugyanaz, ez kavart meg)
#16177
elment nyaralni, 3 hétig nem nagyon lesz elérhető. egyébként mi is ismerjük a motort, mi érdekel? tesztmotor volt, azóta dávidnál, törésmentes, azért piros a váz mert pirosat akart. végig szervizelve (moto rosso), óvva.
Köszönöm ricsi!Esetleg volt e valami meghibásodása,vagy valami típus hiba jellemző a 848-ra?
ha jól emlékszem az ABS jeladót cserélték neki garanciában, azzal volt valami apró baj. típushiba nincs, elég jó motor. erősen tudom ajánlani a típust is meg a konkrét motort is
Ezekben nincs abs,vagy rosszul tudom?
#16176
Sziasztok!
Szia Davicsek!A volt streetfighteredről kaphatnèk infót,ha ez neked nem gond?Mielőtt lemennèk a full gas-hoz.
Köszönöm!
elment nyaralni, 3 hétig nem nagyon lesz elérhető. egyébként mi is ismerjük a motort, mi érdekel? tesztmotor volt, azóta dávidnál, törésmentes, azért piros a váz mert pirosat akart. végig szervizelve (moto rosso), óvva.
Köszönöm ricsi!Esetleg volt e valami meghibásodása,vagy valami típus hiba jellemző a 848-ra?
ha jól emlékszem az ABS jeladót cserélték neki garanciában, azzal volt valami apró baj. típushiba nincs, elég jó motor. erősen tudom ajánlani a típust is meg a konkrét motort is
#16175
Sziasztok!
Szia Davicsek!A volt streetfighteredről kaphatnèk infót,ha ez neked nem gond?Mielőtt lemennèk a full gas-hoz.
Köszönöm!
elment nyaralni, 3 hétig nem nagyon lesz elérhető. egyébként mi is ismerjük a motort, mi érdekel? tesztmotor volt, azóta dávidnál, törésmentes, azért piros a váz mert pirosat akart. végig szervizelve (moto rosso), óvva.
Köszönöm ricsi!Esetleg volt e valami meghibásodása,vagy valami típus hiba jellemző a 848-ra?
#16174
Sziasztok!
Szia Davicsek!A volt streetfighteredről kaphatnèk infót,ha ez neked nem gond?Mielőtt lemennèk a full gas-hoz.
Köszönöm!
elment nyaralni, 3 hétig nem nagyon lesz elérhető. egyébként mi is ismerjük a motort, mi érdekel? tesztmotor volt, azóta dávidnál, törésmentes, azért piros a váz mert pirosat akart. végig szervizelve (moto rosso), óvva.
#16170
inkabb 620, hobbira is
Autószerelő fejjel azt gondoltam hogy az első szériás befecskendezéses nem biztos hogy jó lehet,de annyian javasoljátok hogy már elhiszem:)
nem kell félni a karbistól sem. Én is kb annyit megyek vele, teljesen jó.
nem is félek,sőt élből úgy gondoltam hogy az egyszerűbb technika is elég lenne nekem:)
#16169
hát évi max 5000km-t tennék bele,szóval elég hobbi szinten,szóval ha nincs baj a 600-asokkal akkor igazából az is elég lenne.
inkabb 620, hobbira is
Autószerelő fejjel azt gondoltam hogy az első szériás befecskendezéses nem biztos hogy jó lehet,de annyian javasoljátok hogy már elhiszem:)
nem kell félni a karbistól sem. Én is kb annyit megyek vele, teljesen jó.
#16168
általában 620-ast szoktunk ajánlani, az már injektoros, modernebb konstrukció. igazából a döntés itt főleg anyagi, kérdés hogy mennyit szánsz rá
hát évi max 5000km-t tennék bele,szóval elég hobbi szinten,szóval ha nincs baj a 600-asokkal akkor igazából az is elég lenne.
inkabb 620, hobbira is
Autószerelő fejjel azt gondoltam hogy az első szériás befecskendezéses nem biztos hogy jó lehet,de annyian javasoljátok hogy már elhiszem:)
#16167
általában 620-ast szoktunk ajánlani, az már injektoros, modernebb konstrukció. igazából a döntés itt főleg anyagi, kérdés hogy mennyit szánsz rá
hát évi max 5000km-t tennék bele,szóval elég hobbi szinten,szóval ha nincs baj a 600-asokkal akkor igazából az is elég lenne.


Szia,
mennyit szánsz rá?
Szia! 5-600eFt a keret egyenlőre,nem sürgős kivárok akár egy jó alkalmi vételt is,egyenlőre úgysincs még jogsim,csak kresz vizsgánál tartok..:)
#16166
Sziasztok!
Kezdő motort vennék,igazából a Monsterek tetszenek a 2000-es évek elejéről esetleg a 90-es évek végéről érdemes még venni? Egyenlőre a 600-asig mertem gondolkodni,ti mit mondotok? Esetleg tudtok konkrét darabot ajánlani?
általában 620-ast szoktunk ajánlani, az már injektoros, modernebb konstrukció. igazából a döntés itt főleg anyagi, kérdés hogy mennyit szánsz rá
hát évi max 5000km-t tennék bele,szóval elég hobbi szinten,szóval ha nincs baj a 600-asokkal akkor igazából az is elég lenne.
inkabb 620, hobbira is
#16165
Sziasztok!
Kezdő motort vennék,igazából a Monsterek tetszenek a 2000-es évek elejéről esetleg a 90-es évek végéről érdemes még venni? Egyenlőre a 600-asig mertem gondolkodni,ti mit mondotok? Esetleg tudtok konkrét darabot ajánlani?
általában 620-ast szoktunk ajánlani, az már injektoros, modernebb konstrukció. igazából a döntés itt főleg anyagi, kérdés hogy mennyit szánsz rá
hát évi max 5000km-t tennék bele,szóval elég hobbi szinten,szóval ha nincs baj a 600-asokkal akkor igazából az is elég lenne.


Szia,
mennyit szánsz rá?
#16164
Sziasztok!
Kezdő motort vennék,igazából a Monsterek tetszenek a 2000-es évek elejéről esetleg a 90-es évek végéről érdemes még venni? Egyenlőre a 600-asig mertem gondolkodni,ti mit mondotok? Esetleg tudtok konkrét darabot ajánlani?
általában 620-ast szoktunk ajánlani, az már injektoros, modernebb konstrukció. igazából a döntés itt főleg anyagi, kérdés hogy mennyit szánsz rá
hát évi max 5000km-t tennék bele,szóval elég hobbi szinten,szóval ha nincs baj a 600-asokkal akkor igazából az is elég lenne.
#16163
Sziasztok!
Kezdő motort vennék,igazából a Monsterek tetszenek a 2000-es évek elejéről esetleg a 90-es évek végéről érdemes még venni? Egyenlőre a 600-asig mertem gondolkodni,ti mit mondotok? Esetleg tudtok konkrét darabot ajánlani?
általában 620-ast szoktunk ajánlani, az már injektoros, modernebb konstrukció. igazából a döntés itt főleg anyagi, kérdés hogy mennyit szánsz rá
#16162
Sziasztok!
Kezdő motort vennék,igazából a Monsterek tetszenek a 2000-es évek elejéről esetleg a 90-es évek végéről érdemes még venni? Egyenlőre a 600-asig mertem gondolkodni,ti mit mondotok? Esetleg tudtok konkrét darabot ajánlani?
#16159
Sziasztok.
Ugy nez ki eladova valik regi tarsam, ha vaki vasarlas elott van vagy ismer vakit akkor szoljon.
Nyitott vagyok konnyitett fizetesre is.
Aug vegen regisztraltatom magyarra ha valakit erdekelne.
A moci Kaposvaron van meg lehet nezni majdnem barmikor.
#16158
Üdv mindenkinek!
Új tag vagyok, szeretnék segítséget kérni! Régi álmom, hogy legyen egy Szörnyecském, szóval most tervezem a vásárlást! 620 i e-t szeretnék!
Ha esetleg valakinek, vagy ismerősének van eladó, akkor megköszönném, ha üzenne!
Előre is köszi
#16157
Sziasztok.Új tag vagyok és szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek!Szeretnék vásárolni egy Monster-t (600). Volt már Japán motorom, de Ducati-m még sosem,teljesen ismeretlen ez a típus, de szerelmes lettem belé :-) ! Ha valaki tudna segíteni h mire kell odafigyelni vásárláskor, mik az intő jelek, azt megköszönném! Autószerelő vagyok, úgyhogy az alap dolgokkal nem tudnak szerintem megvezetni, de a típus specifikus dolgokról halvány lila gőzöm sincs! :-D Ha valaki segítene megköszönném! Egyébként ezt a hirdetést nézegetem,van valakinek infója a mociról,vagy észrevenni így fényképről valami turpisságot? :-) http://www.hasznaltauto.hu/motor/ducati ... 0-10214886
Szia! Ennél konkrétan érdemes rákérdezni, hogy miért ilyen a színe, vsz átfestették. A műszeregység sem gyári, szóval én vevőként gyanakodnék, tulajként azt mondom, hogy még az is benne van, hogy akart fordulatszám mérőt az előző tulaj...a km óra állását általában elfelejtheted, hacsak nem klubtagtól veszed, az állapotot nézd, ahogy itt már rengetegszer elhangzott. A folyadékok folyását figyeld, olaj a motorból valahonnan nem csöpög-e na és persze a villaszárakból. Egyenesfutás fontos, ne húzzon semerre. Ne is füstöljön, az is fontos. Kapásból most ennyi jutott eszembe.... :) Sok sikert!
+ gumik, fékek (betét,tárcsák), lánc, lánckerekek...
#16156
Sziasztok.Új tag vagyok és szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek!Szeretnék vásárolni egy Monster-t (600). Volt már Japán motorom, de Ducati-m még sosem,teljesen ismeretlen ez a típus, de szerelmes lettem belé :-) ! Ha valaki tudna segíteni h mire kell odafigyelni vásárláskor, mik az intő jelek, azt megköszönném! Autószerelő vagyok, úgyhogy az alap dolgokkal nem tudnak szerintem megvezetni, de a típus specifikus dolgokról halvány lila gőzöm sincs! :-D Ha valaki segítene megköszönném! Egyébként ezt a hirdetést nézegetem,van valakinek infója a mociról,vagy észrevenni így fényképről valami turpisságot? :-) http://www.hasznaltauto.hu/motor/ducati ... 0-10214886
Szia! Ennél konkrétan érdemes rákérdezni, hogy miért ilyen a színe, vsz átfestették. A műszeregység sem gyári, szóval én vevőként gyanakodnék, tulajként azt mondom, hogy még az is benne van, hogy akart fordulatszám mérőt az előző tulaj...a km óra állását általában elfelejtheted, hacsak nem klubtagtól veszed, az állapotot nézd, ahogy itt már rengetegszer elhangzott. A folyadékok folyását figyeld, olaj a motorból valahonnan nem csöpög-e na és persze a villaszárakból. Egyenesfutás fontos, ne húzzon semerre. Ne is füstöljön, az is fontos. Kapásból most ennyi jutott eszembe.... :) Sok sikert!
#16155
Sziasztok.Új tag vagyok és szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek!Szeretnék vásárolni egy Monster-t (600). Volt már Japán motorom, de Ducati-m még sosem,teljesen ismeretlen ez a típus, de szerelmes lettem belé :-) ! Ha valaki tudna segíteni h mire kell odafigyelni vásárláskor, mik az intő jelek, azt megköszönném! Autószerelő vagyok, úgyhogy az alap dolgokkal nem tudnak szerintem megvezetni, de a típus specifikus dolgokról halvány lila gőzöm sincs! :-D Ha valaki segítene megköszönném! Egyébként ezt a hirdetést nézegetem,van valakinek infója a mociról,vagy észrevenni így fényképről valami turpisságot? :-) http://www.hasznaltauto.hu/motor/ducati ... 0-10214886
#16153
Koszi Skacok.
A picsaba!
Egyeb ami lelohsztja a kedvem?
Majd bedugom akipufogot akkor nem jon ki a feher fust. :-)
Ha ennyi elveszi a kedved vegyél japánt...:D Apropó,attól még hogy 1000nél volt az első szervíz, a következő 12 000nél van és utána mindig 12 000ként,de ennek ellenére,aki törődik a motorral 6000ként lecseréli az olajat (szerintem)
Szerintem is :-) Az enyémbe most van 10.300Km de már a 3. garintúra olaj kopik benne és 12.000-nél kapja a következő adagot.

/Egyébként az első szervíz valóban 1.000Km-nél van, a második 12.000-nél (nem 13.000-nél) és utána 12.000-ként ismételés/
#16152
Koszi Skacok.
A picsaba!
Egyeb ami lelohsztja a kedvem?
Majd bedugom akipufogot akkor nem jon ki a feher fust. :-)
Ha ennyi elveszi a kedved vegyél japánt...:D Apropó,attól még hogy 1000nél volt az első szervíz, a következő 12 000nél van és utána mindig 12 000ként,de ennek ellenére,aki törődik a motorral 6000ként lecseréli az olajat (szerintem)
#16150
Koszi.
Akkor meg egy csak a biztonsag kedveert.
A 13000-es szerviznel mit kell csinalni?
Csak olaj+szuro?
a 2011-2012 szerianal gyari visszahivas volt alvazszam szerint:
- Kitamaszto csere
- Rendszamtarto konzol csere
- Hutoviz csere

Nem volt visszahivas, de elvileg garanciaban cserelik: a ket hengerfejet, ha beinditas utan es nagyobb gazfroccsnel feher fust jon a kipufogobol, mert ilyenkor hutoviz jut a kipufogo terbe (ez az azonos evjaratu Multistrada blokk betegsege is). Ehhez atomjaira kell szedni a motort sajnos. Valamelyiknel 1000 km utan kijott, valamelyiknel 24000 utan, szoval teljesen lutri. Elvileg a dupla gyertyas blokknal mar nem volt ez a hiba.
Ha jol emlekszem, olvastam meg forumokon gyenge pontnak a kormany-csapagyat.
#16147
Tudja valaki hogy Diavelnel kell-e valamire kulonosen figyelni van-e gyenge pontja?
Mikor vannak a szervizek? (km?)
Mit kell a 10000-es szervizen cserelni?
Vagy mikor van az elso szerviz?
az első ezernél.
utana 12 ezrenként.
(kilometerben!!!)
#16144
Hello
Tud valaki elado jo allapotu Monster 1100-t?
Sima, s, evo, mindegy, csak 1100 legyen.
Nekem van egy ismerősömnek egy EVO termivel amit árult. megkérdezem megvan-e még neki?
Ok, kosz, Termivel megjobb lenne, azt ugyis akarok hozza.
#16138
"a motor most angliaban van, de utalj elore es kuldi postan" :)
Nincsen papírja, a motor Kalocsán van!
.....ez esetben irány Kalocsa! :D de legalábbis a váz- és motorszámot érdemes lenyomozni...

Ez tuti nem az én motorom lesz, nagyon jó nekem a monster!
Meg hát nem hiszek én már így 45 évesen a mesékben!
#16137

Rohadtul igazad van!!! Nyilván átbaszás!Csak arra lennék kíváncsi,hogy most éppen mi a trendi átkúrás!
"a motor most angliaban van, de utalj elore es kuldi postan" :)
Nincsen papírja, a motor Kalocsán van!
.....ez esetben irány Kalocsa! :D de legalábbis a váz- és motorszámot érdemes lenyomozni...
#16136
ha ennyi felesleges idod van :) kb. minden honapban van egy ilyen hirdetes

Rohadtul igazad van!!! Nyilván átbaszás!Csak arra lennék kíváncsi,hogy most éppen mi a trendi átkúrás!
"a motor most angliaban van, de utalj elore es kuldi postan" :)
Nincsen papírja, a motor Kalocsán van!
#16135
Dobtam a srácnak egy mailt,de nem reagált !Szerintem ez egy behúzós dolog,de már azért is a végére járok!!!
ha ennyi felesleges idod van :) kb. minden honapban van egy ilyen hirdetes

Rohadtul igazad van!!! Nyilván átbaszás!Csak arra lennék kíváncsi,hogy most éppen mi a trendi átkúrás!
"a motor most angliaban van, de utalj elore es kuldi postan" :)
#16134
Dobtam a srácnak egy mailt,de nem reagált !Szerintem ez egy behúzós dolog,de már azért is a végére járok!!!
ha ennyi felesleges idod van :) kb. minden honapban van egy ilyen hirdetes

Rohadtul igazad van!!! Nyilván átbaszás!Csak arra lennék kíváncsi,hogy most éppen mi a trendi átkúrás!
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 49

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]