#22682
695! de ha teheted 696!

Dromi írta: 3 years ago Kedves Klubtársak!
Monster vásárlás előtt állok és kíváncsi lennék a véleményetekre: 695 vagy 750?
Első motorom lesz és számít a motor megbízhatósága, szervíz igénye és az is, hogy elég erő és nyomaték legyen benne 2-3 év rutingyűjtés és vezetéstechnikai fejlődés után is.
#22680
Kedves Klubtársak!
Monster vásárlás előtt állok és kíváncsi lennék a véleményetekre: 695 vagy 750?
Első motorom lesz és számít a motor megbízhatósága, szervíz igénye és az is, hogy elég erő és nyomaték legyen benne 2-3 év rutingyűjtés és vezetéstechnikai fejlődés után is.
#22648
ricsi írta: 3 years ago
edemihaly írta: 3 years ago
Hát a V4S kicsit drágább mint a 1299 S. De a V4 dögösebb, jobban tetszik, felszereltebb.... a 1299-nek jobb a hangja, olcsóbb, de nem biztos hogy kapok már garanciában lévőt...
elég jól összefoglaltad :) nagyon nehéz kívülállóként okosat mondani, mindkettő csúcs.
Azt hiszem eldöntöttem. A kérdés hogy V4 vagy V4S? Megéri az elektromos futómű ?
#22646
Sziasztok!
Valszeg jövőre motorvásárlás lesz, ha minden klappol gondoltam előre elkezdek tájékozódni. A képlet alapvetően egyszerű: A szívem Desert Sledet venne, az eszem Suzuki VStromot (mert a V2 kell), szóval köztes megoldásként a kis Multi is képbe került. Bármilyen pro-kontra véleményt szívesen veszek, de hogy legyen pár konkrét kérdés is.
Tényleg megsüti a lábamat és nemesebb szerveimet a Scrambler, ha a városban melóbajárásra használom?
Mekkora gond a küllős kerék és konvertálható-e esetleg tubelessre emberi áron hogy ne legyen akkora szívás egy defektjavítás az út szélén. (Nem a készen kapható 3-4e eurós felnikre gondolnék.)
Bogláron van egy rakat használt Desert Sled hirdetve, vegyem ezt negatív előjelnek?
Kis Multival van valakinek hosszútávú tapasztalata? Megbízhatóság mondjuk legalább 30-40ekm után?
Ha már itt tartunk a dealerekről mi a vélemény?
Bocsi hogy ennyi kérdésem van elsőre, de ez egy egyszer az életben típusú vásárlás lesz nekem szóval nem szeretnék csalódni.
Köszi előre is
Magnarider
#22645
ricsi írta:
glmatyi írta: 3 years ago Sziasztok!

Új vagyok ezen az oldalon. Még csak most regisztráltam. Motorvásárlás előtt állok. Remélem itt választ kaphatok pár kérdésemre.
Ezt a motort néztem először
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... 5-15820476

Ismeri esetleg valaki ezt a motort? Okozhat később problémát, hogy kisebb kategóriára van levizsgáztatva a motor?

Köszönöm előre is a választ.
Matyi
szia Matyi!

konkrétan a motort nem ismerem, de elsőre feltűnt a színe - a 695-ből sosem volt fehér, vagy kapott vagy a gazdájának nem tetszett az eredeti szín.
egyébként nem sokkal többért már 696-ost kapni, én azt jobban ajánlanám. a kategória kérdésben nem tudok nyilatkozni, sajna nem ismerem a szabályozást.
ricsi írta: 3 years ago
glmatyi írta: 3 years ago Sziasztok!

Új vagyok ezen az oldalon. Még csak most regisztráltam. Motorvásárlás előtt állok. Remélem itt választ kaphatok pár kérdésemre.
Ezt a motort néztem először
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... 5-15820476

Ismeri esetleg valaki ezt a motort? Okozhat később problémát, hogy kisebb kategóriára van levizsgáztatva a motor?

Köszönöm előre is a választ.
Matyi
szia Matyi!

konkrétan a motort nem ismerem, de elsőre feltűnt a színe - a 695-ből sosem volt fehér, vagy kapott vagy a gazdájának nem tetszett az eredeti szín.
egyébként nem sokkal többért már 696-ost kapni, én azt jobban ajánlanám. a kategória kérdésben nem tudok nyilatkozni, sajna nem ismerem a szabályozást.
Köszönöm a választ :)
#22644
glmatyi írta: 3 years ago Sziasztok!

Új vagyok ezen az oldalon. Még csak most regisztráltam. Motorvásárlás előtt állok. Remélem itt választ kaphatok pár kérdésemre.
Ezt a motort néztem először
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... 5-15820476

Ismeri esetleg valaki ezt a motort? Okozhat később problémát, hogy kisebb kategóriára van levizsgáztatva a motor?

Köszönöm előre is a választ.
Matyi
szia Matyi!

konkrétan a motort nem ismerem, de elsőre feltűnt a színe - a 695-ből sosem volt fehér, vagy kapott vagy a gazdájának nem tetszett az eredeti szín.
egyébként nem sokkal többért már 696-ost kapni, én azt jobban ajánlanám. a kategória kérdésben nem tudok nyilatkozni, sajna nem ismerem a szabályozást.
#22643
Sziasztok!

Új vagyok ezen az oldalon. Még csak most regisztráltam. Motorvásárlás előtt állok. Remélem itt választ kaphatok pár kérdésemre.
Ezt a motort néztem először
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... 5-15820476

Ismeri esetleg valaki ezt a motort? Okozhat később problémát, hogy kisebb kategóriára van levizsgáztatva a motor?

Köszönöm előre is a választ.
Matyi
#22642
edemihaly írta: 3 years ago
Hát a V4S kicsit drágább mint a 1299 S. De a V4 dögösebb, jobban tetszik, felszereltebb.... a 1299-nek jobb a hangja, olcsóbb, de nem biztos hogy kapok már garanciában lévőt...
elég jól összefoglaltad :) nagyon nehéz kívülállóként okosat mondani, mindkettő csúcs.
#22641
ricsi írta: 3 years ago
edemihaly írta: 3 years ago
Oké, ez idáig világos. De pl a v4 nem jár finomabban mint a V2? Sokan panaszkodtak hogy nagyon remeg, ráz a V2. Ha garanciás a V4, akkor is inkább a 1299-et választanád?
ha ugyanannyi a pénz, az eszem a 1299et venné, a szívem a v4et. a remegés/rázás nekem nem téma, 10+ éve v2 ducatizom :)
Hát a V4S kicsit drágább mint a 1299 S. De a V4 dögösebb, jobban tetszik, felszereltebb.... a 1299-nek jobb a hangja, olcsóbb, de nem biztos hogy kapok már garanciában lévőt...
#22640
edemihaly írta: 3 years ago
Oké, ez idáig világos. De pl a v4 nem jár finomabban mint a V2? Sokan panaszkodtak hogy nagyon remeg, ráz a V2. Ha garanciás a V4, akkor is inkább a 1299-et választanád?
ha ugyanannyi a pénz, az eszem a 1299et venné, a szívem a v4et. a remegés/rázás nekem nem téma, 10+ éve v2 ducatizom :)
#22639
ricsi írta: 3 years ago
edemihaly írta: 3 years ago Üdv emberek!
Melyik a jobb és megbízhatóbb, az 1299 S vagy a V4S?
Milyen problémákkal kell számoljak ha ezt vagy azt választanám?
És melyek a tipushibák?
Kösz a választ előre is!
a 1299 egy korábbi modell kifaszázott verziója, a v4 első a fajtájában. sztem ez összefoglalja a lényeget.
Oké, ez idáig világos. De pl a v4 nem jár finomabban mint a V2? Sokan panaszkodtak hogy nagyon remeg, ráz a V2. Ha garanciás a V4, akkor is inkább a 1299-et választanád?
#22637
edemihaly írta: 3 years ago Üdv emberek!
Melyik a jobb és megbízhatóbb, az 1299 S vagy a V4S?
Milyen problémákkal kell számoljak ha ezt vagy azt választanám?
És melyek a tipushibák?
Kösz a választ előre is!
a 1299 egy korábbi modell kifaszázott verziója, a v4 első a fajtájában. sztem ez összefoglalja a lényeget.
#22635
Zoli87 írta: 3 years ago 1000-res sor4-es Japan sportmotorjaim voltak csak,milyen tipust ajanlotok? Ami hasonloan eros...nyomatekos...de megbizhato es esetleg meg kisebb turakra is hasznalhato?
Koszi.
kérdés mennyit szánsz rá. ha tippre kell mondjak valamit, akkor 959 / V2 panigale !
#22595
Sziasztok! Első nagymotoromat vásárolnám meg, kb. 8-9 hónapnyi hahu böngészés után beleszerettem egy ST4s-be. Kipróbálni még nem volt lehetőségem, de mindenképp meg szerettem volna kérdezni a márkával tapasztaltakat, hogy egyrészt ennél a típusnál mi lehet, amire extrán oda kell figyelni vásárláskor, illetve hogy kezelhetőség szempontjából megfelelő lehet-e első motornak egy ekkora dög. (FZ6-on tanultam, annak a kezelhetőségét nagyon szerettem, nyilván egy 996-os V2 teljesen más kávéház)
#22534
Vndl írta: 4 years ago Sziasztok,
Régóta szemezek a monsterekkel, valami megfogott bennük és most motor vásárlásra adtam a fejemet. Egy 695-t néztem ki magamnak
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... k-14563767

Az lenne a kérdésem, hogy városi használatra megbízhatóak-e. Azt olvastam, hogy ez egy újabb blokk és sokkal megbízhatóbb mint az elődei. Valakinek tapasztalata szervíz és költségek terén?
Előre is köszönöm.
szia,

remek motor, városba is tökéletes. a blokk a 620-assal majdnem megegyezik, a 600-ashoz képest szokták mondani, hogy jobb, ajánlottabb. típushiba nincs, az általános vásárlás előtti tanácsokat ajánlom itt is (a tudástárban megtalálod).

szervíz a szokásos, nem nagyon lesz elszállt költség, azt viszon bele kell kalkulálnod, hogy ezek nem 1-2 éves motorok már, lehetnek azért váratlan kiadások.
#22532
Sziasztok én is szeretnék vagyis nézegetem a ducati kat (panagile)motorokat és azt szeretném megkérdezni hogy mijenek sok baj van e vele? vagy mire kell figyelnem ha megveszem (elgurul a gyógyszer 😏használt)
#22531
Sziasztok,
Régóta szemezek a monsterekkel, valami megfogott bennük és most motor vásárlásra adtam a fejemet. Egy 695-t néztem ki magamnak
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... k-14563767

Az lenne a kérdésem, hogy városi használatra megbízhatóak-e. Azt olvastam, hogy ez egy újabb blokk és sokkal megbízhatóbb mint az elődei. Valakinek tapasztalata szervíz és költségek terén?
Előre is köszönöm.
#22530
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, ha valaki ráismer erre a multira és lenne valami infója róla szívesen venném. Megvétele előtt állok.
Köszönöm.
69260985_428605894667341_3105060427847958528_n.jpg
69260985_428605894667341_3105060427847958528_n.jpg (228.19 KiB) Megtekintve 42641 alkalommal
Csatolmányok:
69230313_728566357614596_1854524164963041280_n.jpg
69230313_728566357614596_1854524164963041280_n.jpg (207.04 KiB) Megtekintve 42641 alkalommal
#22528
Sziasztok. Több mint másfél évig voltam boldog tulaja egy Ducati Monster-nek.Viszont most szeretnék feljebb lépni és amit kiszemeltem az ez a 999-es Ducati

https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... o-14608176

Eddig csak a képeket néztem,az alapján jól is néz ki.Viszont ez a 8100 km egy 2005-ös motortól,hát nem tudom.Aztán lehet csak nagyon vigyáztak rá,mivel a Xerox verzió.De nagyon tetszik.Esetleg valaki nem találkozott vele?
#22522
hidie80 írta: 4 years ago Sziasztok!

Első nagymotorom vásárlása előtt állok, konkrétan ezzel az S2R-rel szemezek:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... r-14675543

A kérdésem: alkalmasak a Monsterek napi 100 km napi ingázásra (fele pálya-fele Bp.), évi 15-20.000 km megtételére sok-sok éven ketesztül, ha megkapják a kellő gondoskodást?
5-ből 4-en azt mondják, hogy a japánok a tutik, de egy kollegám, aki 10 évig szetelt Ducatit szalonban azt mondta, hogy alkalmas arra amire nekem kell, ill. a szívemet is ez dobogtatná.

Nektek elfogultság nélkül mi a véleményetek?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv:
hidie

ez a blokk (család) sztem a legjobb ducati blokk ami valaha készült, kb. mindent kibír megfelelő karbantartás mellett. szerintem abszolút alkalmas, egyedül egy komfortülést tudok javasolni, az sokat tud segíteni a hangulatodon.
#22521
Sziasztok!

Első nagymotorom vásárlása előtt állok, konkrétan ezzel az S2R-rel szemezek:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... r-14675543

A kérdésem: alkalmasak a Monsterek napi 100 km napi ingázásra (fele pálya-fele Bp.), évi 15-20.000 km megtételére sok-sok éven ketesztül, ha megkapják a kellő gondoskodást?
5-ből 4-en azt mondják, hogy a japánok a tutik, de egy kollegám, aki 10 évig szetelt Ducatit szalonban azt mondta, hogy alkalmas arra amire nekem kell, ill. a szívemet is ez dobogtatná.

Nektek elfogultság nélkül mi a véleményetek?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv:
hidie
#22394
EchoPeti1 írta: 5 years ago
Sziasztok! Ha valaki hall valakiről,akinek van olyan Monster 900 vagy S2R 800/1000 amit el akarna adni, ne tartsa magában! De ketten is keresgélünk, a kolléga 1100, S4R, S4RS vonalon mozog, ha ilyenről tudtok, amit ajánlanátok, ne habozzatok és keressetek! Köszi!
Tudok kitűnő állapotú S2R 800-at. Friss nagy szerviz után, tényleg keveset használt mivel családapáé és sosincs ideje motorozni. Üzenetben átküldtem az elérhetőségeit! (debreceni a motor)
Elég jól sikerült, köszi Peti! :D
#17046
Sziasztok! Ha valaki hall valakiről,akinek van olyan Monster 900 vagy S2R 800/1000 amit el akarna adni, ne tartsa magában! De ketten is keresgélünk, a kolléga 1100, S4R, S4RS vonalon mozog, ha ilyenről tudtok, amit ajánlanátok, ne habozzatok és keressetek! Köszi!
Tudok kitűnő állapotú S2R 800-at. Friss nagy szerviz után, tényleg keveset használt mivel családapáé és sosincs ideje motorozni. Üzenetben átküldtem az elérhetőségeit! (debreceni a motor)
Köszönöm!
#17045
Sziasztok! Ha valaki hall valakiről,akinek van olyan Monster 900 vagy S2R 800/1000 amit el akarna adni, ne tartsa magában! De ketten is keresgélünk, a kolléga 1100, S4R, S4RS vonalon mozog, ha ilyenről tudtok, amit ajánlanátok, ne habozzatok és keressetek! Köszi!
Tudok kitűnő állapotú S2R 800-at. Friss nagy szerviz után, tényleg keveset használt mivel családapáé és sosincs ideje motorozni. Üzenetben átküldtem az elérhetőségeit! (debreceni a motor)
#17044
Sziasztok! Ha valaki hall valakiről,akinek van olyan Monster 900 vagy S2R 800/1000 amit el akarna adni, ne tartsa magában! De ketten is keresgélünk, a kolléga 1100, S4R, S4RS vonalon mozog, ha ilyenről tudtok, amit ajánlanátok, ne habozzatok és keressetek! Köszi!
#17043
Sziasztok!
Motor vásárlás elött állok. Kiszemeltem magamnak ezt a motort.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducat ... w-14148828

Szeretném kikérni a véleményeteket a típussal kapcsolatban és ha tud valaki valamit konkrétan erról a motorról szívesen meghallgatom.
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Én nem erőltetném ezt a forgalmiban nem valós teljesítmény vonalat. Ha bukta van, minimum adócsalás, de ha csak A2-es jogsid van, akkor ugye nincs rá érvényes engedélyed, lehet sima komoly bírság és/vagy eltiltás is, de baleset esetén a biztosítód is megtagad(hat)ja a felelősségvállalást.
#17041
nekem egy kicsit be van engedve az eleje és biztonságosan le ér a lábam (172cm vagyok ) Most fater tulajdona és ő alacsonyabb nálam és simán elboldogul vele
Köszönöm, én 168cm vagyok nem adom fel, mert nagyon tetszik. Azt néztem, hogy egyenes terepen leér a lábam csak vannak olyan helyzetek és nyomvályús út amikor lehet necces de majd letesztelem.
Találsz a neten gyári könyvet. A rudazattal a magasságát tudod állítani, a rugó előfeszítès külön állítható.
köszönöm. Már nézem is.
#17040
Tisztelt klubtársak! A monster után egy multistrada 1000ds utódra gondoltam csak érdeklődnék hogy mivel egy kicsit alacsonyra nőttem lehet e állítani a magasságon? Élhető még így is a magassága de biztonságosabbnak éreznem 3-4 cm lejjebb. Köszönöm.
nekem egy kicsit be van engedve az eleje és biztonságosan le ér a lábam (172cm vagyok ) Most fater tulajdona és ő alacsonyabb nálam és simán elboldogul vele
Köszönöm, én 168cm vagyok nem adom fel, mert nagyon tetszik. Azt néztem, hogy egyenes terepen leér a lábam csak vannak olyan helyzetek és nyomvályús út amikor lehet necces de majd letesztelem.
A nyereg átalakításával is nyerhetsz pár centimétert.
#17039
Tisztelt klubtársak! A monster után egy multistrada 1000ds utódra gondoltam csak érdeklődnék hogy mivel egy kicsit alacsonyra nőttem lehet e állítani a magasságon? Élhető még így is a magassága de biztonságosabbnak éreznem 3-4 cm lejjebb. Köszönöm.
nekem egy kicsit be van engedve az eleje és biztonságosan le ér a lábam (172cm vagyok ) Most fater tulajdona és ő alacsonyabb nálam és simán elboldogul vele
Köszönöm, én 168cm vagyok nem adom fel, mert nagyon tetszik. Azt néztem, hogy egyenes terepen leér a lábam csak vannak olyan helyzetek és nyomvályús út amikor lehet necces de majd letesztelem.
Találsz a neten gyári könyvet. A rudazattal a magasságát tudod állítani, a rugó előfeszítès külön állítható.
#17038
Tisztelt klubtársak! A monster után egy multistrada 1000ds utódra gondoltam csak érdeklődnék hogy mivel egy kicsit alacsonyra nőttem lehet e állítani a magasságon? Élhető még így is a magassága de biztonságosabbnak éreznem 3-4 cm lejjebb. Köszönöm.
nekem egy kicsit be van engedve az eleje és biztonságosan le ér a lábam (172cm vagyok ) Most fater tulajdona és ő alacsonyabb nálam és simán elboldogul vele
Köszönöm, én 168cm vagyok nem adom fel, mert nagyon tetszik. Azt néztem, hogy egyenes terepen leér a lábam csak vannak olyan helyzetek és nyomvályús út amikor lehet necces de majd letesztelem.
#17037
Lehet állítani a hátsó rugóstag melletti rudazattal, ha jól tudom 820-850mm közötti ülésmagasság tartományban. Az első telók esetében is láttam már magasabban vagy mélyebben befogva, az is jelenthet valamennyit. Az ülés első része keskeny, könnyű mellette lábbal támaszködni és ráülés után is eléggé megül.
Köszönöm jó ötlet. Azt hittem a hátsó csak keménység állításra van. Valami extra amit ellenőrizzek vásárlás elött a multin? Ennél is jellemző lehet 40-50e km után a fekvő hengernél olajszivárgás probléma? bár én még ilyen ducatit nem láttam csak hallottam. Üdv.
Nem voltam 100%-ig biztos benne. Remélem hozzáértőbb is válaszol majd. Üdv.
nem lenne rossz a gondolat mert ha puhább a hátsó akkor lehet lejjebb megy.
#17036
Tisztelt klubtársak! A monster után egy multistrada 1000ds utódra gondoltam csak érdeklődnék hogy mivel egy kicsit alacsonyra nőttem lehet e állítani a magasságon? Élhető még így is a magassága de biztonságosabbnak éreznem 3-4 cm lejjebb. Köszönöm.
nekem egy kicsit be van engedve az eleje és biztonságosan le ér a lábam (172cm vagyok ) Most fater tulajdona és ő alacsonyabb nálam és simán elboldogul vele
#17035
Tisztelt klubtársak! A monster után egy multistrada 1000ds utódra gondoltam csak érdeklődnék hogy mivel egy kicsit alacsonyra nőttem lehet e állítani a magasságon? Élhető még így is a magassága de biztonságosabbnak éreznem 3-4 cm lejjebb. Köszönöm.
Lehet állítani a hátsó rugóstag melletti rudazattal, ha jól tudom 820-850mm közötti ülésmagasság tartományban. Az első telók esetében is láttam már magasabban vagy mélyebben befogva, az is jelenthet valamennyit. Az ülés első része keskeny, könnyű mellette lábbal támaszködni és ráülés után is eléggé megül.
Köszönöm jó ötlet. Azt hittem a hátsó csak keménység állításra van. Valami extra amit ellenőrizzek vásárlás elött a multin? Ennél is jellemző lehet 40-50e km után a fekvő hengernél olajszivárgás probléma? bár én még ilyen ducatit nem láttam csak hallottam. Üdv.
Nem voltam 100%-ig biztos benne. Remélem hozzáértőbb is válaszol majd. Üdv.
#17034
Tisztelt klubtársak! A monster után egy multistrada 1000ds utódra gondoltam csak érdeklődnék hogy mivel egy kicsit alacsonyra nőttem lehet e állítani a magasságon? Élhető még így is a magassága de biztonságosabbnak éreznem 3-4 cm lejjebb. Köszönöm.
Lehet állítani a hátsó rugóstag melletti rudazattal, ha jól tudom 820-850mm közötti ülésmagasság tartományban. Az első telók esetében is láttam már magasabban vagy mélyebben befogva, az is jelenthet valamennyit. Az ülés első része keskeny, könnyű mellette lábbal támaszködni és ráülés után is eléggé megül.
Köszönöm jó ötlet. Azt hittem a hátsó csak keménység állításra van. Valami extra amit ellenőrizzek vásárlás elött a multin? Ennél is jellemző lehet 40-50e km után a fekvő hengernél olajszivárgás probléma? bár én még ilyen ducatit nem láttam csak hallottam. Üdv.
#17033
Tisztelt klubtársak! A monster után egy multistrada 1000ds utódra gondoltam csak érdeklődnék hogy mivel egy kicsit alacsonyra nőttem lehet e állítani a magasságon? Élhető még így is a magassága de biztonságosabbnak éreznem 3-4 cm lejjebb. Köszönöm.
Lehet állítani a hátsó rugóstag melletti rudazattal, ha jól tudom 820-850mm közötti ülésmagasság tartományban. Az első telók esetében is láttam már magasabban vagy mélyebben befogva, az is jelenthet valamennyit. Az ülés első része keskeny, könnyű mellette lábbal támaszködni és ráülés után is eléggé megül.
#17032
Tisztelt klubtársak! A monster után egy multistrada 1000ds utódra gondoltam csak érdeklődnék hogy mivel egy kicsit alacsonyra nőttem lehet e állítani a magasságon? Élhető még így is a magassága de biztonságosabbnak éreznem 3-4 cm lejjebb. Köszönöm.
#17029
Sziasztok,
A csatolt képen szereplő motor melyik típus?
Előre is köszi a segítséget.
Monster S4R. Egyértelműen vízhűtéses, a sima S4 nem egykaros hátul, és valóban nincs olajhűtője sem gyárilag.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 49

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]

What is the 1X2 Asian Handicap bet? Is this type o[…]