#8223
Sziasztok. Fényezőt tudnátok ajánlani Budapesten és környékén (lehet szerintem messzebb is, de akkor kacskaringós út vezessen oda ;) ), aki igényes a munkájára? Givi V35-öt nézett ki egy kedves rokon, a betétjét szeretné a motorja színére festetni.
#8222
Sziasztok,

Esetleg tud valaki valami infót hogy a moto rosso mikortól lesz elérhető? (azt láttam hogy szabin voltak).
3 hete nem tudom elérni őket és már nagyon égető egy 20.000-es nagyszervíz.

Vagy esetleg tudtok más ducati szervízt budapesten? A motorradban voltatok esetleg? Én vettem ott egy kormányt nem pont az történt amit megbeszéltünk...

Köszönöm, Zs.
#8217
Sziasztok!
Azután szeretnék érdeklődni, hogy moto rosso-sokat milyen formában lehet elérni ? Mert se a telefont nem vették fel, se e-mailre nem válaszolnak. Esetleg szabin vannak ? Vagy a legjobb ha bemegyek hozzájuk személyesen ? S.O.S-be kéne egy vezérlés és hengertalp tömítés csere, nemtudom esetleg hol tudnék máshol érdeklődni, ebben tudna nekem valaki információt szolgáltatni ?
Nagyon szépen köszönöm előre is!
Üdv: Geri :)
Most epp nyaralnak :D
Rájuk fér :-)
Amit most toltak az nem semmi volt :-P
#8215
Sziasztok!
Azután szeretnék érdeklődni, hogy moto rosso-sokat milyen formában lehet elérni ? Mert se a telefont nem vették fel, se e-mailre nem válaszolnak. Esetleg szabin vannak ? Vagy a legjobb ha bemegyek hozzájuk személyesen ? S.O.S-be kéne egy vezérlés és hengertalp tömítés csere, nemtudom esetleg hol tudnék máshol érdeklődni, ebben tudna nekem valaki információt szolgáltatni ?
Nagyon szépen köszönöm előre is!
Üdv: Geri :)
Most epp nyaralnak :D
Köszönöm, esetleg nincs valami információd mikortól lesznek elérhetőek ? :)
Úgy tudom hétfőtől...
#8214
Sziasztok!
Azután szeretnék érdeklődni, hogy moto rosso-sokat milyen formában lehet elérni ? Mert se a telefont nem vették fel, se e-mailre nem válaszolnak. Esetleg szabin vannak ? Vagy a legjobb ha bemegyek hozzájuk személyesen ? S.O.S-be kéne egy vezérlés és hengertalp tömítés csere, nemtudom esetleg hol tudnék máshol érdeklődni, ebben tudna nekem valaki információt szolgáltatni ?
Nagyon szépen köszönöm előre is!
Üdv: Geri :)
Most epp nyaralnak :D
Köszönöm, esetleg nincs valami információd mikortól lesznek elérhetőek ? :)
#8213
Sziasztok!
Azután szeretnék érdeklődni, hogy moto rosso-sokat milyen formában lehet elérni ? Mert se a telefont nem vették fel, se e-mailre nem válaszolnak. Esetleg szabin vannak ? Vagy a legjobb ha bemegyek hozzájuk személyesen ? S.O.S-be kéne egy vezérlés és hengertalp tömítés csere, nemtudom esetleg hol tudnék máshol érdeklődni, ebben tudna nekem valaki információt szolgáltatni ?
Nagyon szépen köszönöm előre is!
Üdv: Geri :)
Most epp nyaralnak :D
#8212
Sziasztok!
Azután szeretnék érdeklődni, hogy moto rosso-sokat milyen formában lehet elérni ? Mert se a telefont nem vették fel, se e-mailre nem válaszolnak. Esetleg szabin vannak ? Vagy a legjobb ha bemegyek hozzájuk személyesen ? S.O.S-be kéne egy vezérlés és hengertalp tömítés csere, nemtudom esetleg hol tudnék máshol érdeklődni, ebben tudna nekem valaki információt szolgáltatni ?
Nagyon szépen köszönöm előre is!
Üdv: Geri :)
#8211
Udv! Moto Rosso-ban az S4R-be vajon milyen olajat toltenek? Elozo tulaj ott szervizeltette tavasszal es kicsit utan kene toltenem.
nem szeretnek beleszólni,de.....64.oldal

http://m.ducati.com/cms-web/upl/doc/man ... hment=true
Ez alapján a táblázat alapján komoly visszalépés aki a gyári 10W40-es helyett 15W50-est használ mert az időjárásra oda kell figyelnie. Minusz 12 fok helyett már csak minusz 8 fokban röffentheti a verdát .... :). De klasszikus laza pólós, trikós motorosok mint én is, lehet felbátorodnak a diagramot látva és sima egy fokozatú 30-as olajjal fogják hajtani a vasat.
(Persze ez csak vicc, légyszi ne bátorodjatok fel :) )
#8208
Udv! Moto Rosso-ban az S4R-be vajon milyen olajat toltenek? Elozo tulaj ott szervizeltette tavasszal es kicsit utan kene toltenem.

Shell15w50 ultra advance
Ez tuti? Mert akkor azzal toltom fel, csak nem lesz gond.

Ha nincs mas igeny , mindegyikbe ezt teszik , debrecenbe a shellshop.hu tudsz venni eredeti olajat olcson , nagyon elcseszni nem tudod . De egyebkent le is cserelhetned az olajat egy szuro meg olaj 10e bol megvan talan nem halsz bele es akkor nyugodt vagy
#8207
Nekem vegul is mindegy lenne hogy hol van , csak ertsenek hozza , csinaljak meg rendesen . En voltam az idota mert eltekergettem a co csavarokat meg a potmetert aztan sehogy se sikerul jol beallitani .....
#8206
Udv! Moto Rosso-ban az S4R-be vajon milyen olajat toltenek? Elozo tulaj ott szervizeltette tavasszal es kicsit utan kene toltenem.

Shell15w50 ultra advance
Ez tuti? Mert akkor azzal toltom fel, csak nem lesz gond.
#8202
Sziasztok !
Kene csinalni egy injektorszinkront a gepemen , mert neha befullad , benzinszaga van es olykor gazelvetel utan rangat.
Meilyk szerviznel erdemes kopogtatni aki 1-2 heten belul tud fogadni. Sajnos a motorossonal bo 4 hetre van idopont , tudtok ajanlani vkit aki 1-2 heten belul tudna fogadni , vagy vigyem lellere a full gashoz? Ducati cegled? Budapesti vagyok , de kb barhova elviszem ha helybe megvarhatom. Koszi
Helló. Ha a távolság nem számít vidd el Ostffyasszonyfára, a Pannonia-ringi szervizbe. Már nem hivatalos Ducati szerviz, de az eszközök és a szaktudás megmaradt. :) Nem tudom most mennyire vannak tele, de engem eddig még mindig tudtak pár héten belül fogadni. :)
#8201
Sziasztok !
Kene csinalni egy injektorszinkront a gepemen , mert neha befullad , benzinszaga van es olykor gazelvetel utan rangat.
Meilyk szerviznel erdemes kopogtatni aki 1-2 heten belul tud fogadni. Sajnos a motorossonal bo 4 hetre van idopont , tudtok ajanlani vkit aki 1-2 heten belul tudna fogadni , vagy vigyem lellere a full gashoz? Ducati cegled? Budapesti vagyok , de kb barhova elviszem ha helybe megvarhatom. Koszi
#8200
http://www.ebay.at/itm/Desmosedici-Werk ... SwZG9WkkGY

itt pedig 3,000.- ert van komplette szerszam

Jaja, csak ~50€ a szállítás! :)
Persze lehet, így is megéri, nem értek hozzá, de így mindjárt majd 20.000 Ft.
Ezt a matekot nézünk át mégegyszer! :)

Ezt benéztem. Azt hiszem picit furcsa is volt, hogy ennyi mindent adnak 3000 Ft-ért. :) Nem nagyon gondoltam bele.
Mondjuk így nem is nagyon értem Szemüveg hozzászólását. Azt gondoltam amiatt hozta fel, hogy alig drágábban van gyári is. Nu midegy! Amúgy meg baszki, ennyiért már motort lehet venni!
#8198
Csak hát ha a Motorosso ennyire le van terhelve, akkor bizony romlanak az esélyek az igényes karbantartásra... :)
kertem a motorradtol egy vezermu tengely fokolast 107-es centerlinra. Hatalmas szemkkel neztek ram. Fogalmuk sem volt mirol beszelek. Boglarra iranyitottak, ahol mar fogalom volt csak eppen fokolo tarcsajuk nem... Furcsa vilag
szia! A Sárkányéknak Ercsiben van fokolójuk, meg fogalmuk is a témához. Monster, Streetfighter, 1098, 1198-ban is kenik,vágják a témát! Ha valakinek van valamilyen problémája valamelyikkel kapcsolatban,szívesen segítenek.ez a Sárkány Pisti száma:70-373-8046
#8193
Csak hát ha a Motorosso ennyire le van terhelve, akkor bizony romlanak az esélyek az igényes karbantartásra... :)
kertem a motorradtol egy vezermu tengely fokolast 107-es centerlinra. Hatalmas szemkkel neztek ram. Fogalmuk sem volt mirol beszelek. Boglarra iranyitottak, ahol mar fogalom volt csak eppen fokolo tarcsajuk nem... Furcsa vilag
szerintem ne fokozd tovább :)
Nem bírom ki... :)
Aki nem tudná mit jelent a fokoló tárcsa:
http://veteran.forum.hu/blog/dino125ad- ... tarcsa-83/

Kolléga 1000 forintból hozta össze :)
#8192
Csak hát ha a Motorosso ennyire le van terhelve, akkor bizony romlanak az esélyek az igényes karbantartásra... :)
Szerintem a két dolog nem függ össze, sőt!!!! Ha mindent összecsapnának akkor naponta 10 motort is kiszórhatnának, de nem ez van....
Úgy értettem, hogy ők értenek az igényes munkához, de ha máshová kell vinni, akkor romlanak az esélyeink. Tavaly, amikor majdnem vettem egy Multistradát, hozzájuk vittem átnézetni - hát mit mondjak, ilyen alapos brigádot régen láttam. Nem is vettem meg a motort. :)
Ja, értem...:D
#8191
Csak hát ha a Motorosso ennyire le van terhelve, akkor bizony romlanak az esélyek az igényes karbantartásra... :)
Szerintem a két dolog nem függ össze, sőt!!!! Ha mindent összecsapnának akkor naponta 10 motort is kiszórhatnának, de nem ez van....
Olyan sok a hibás Ducati magyarországon ?
Nem de van aki mindennel szervízbe viszi, mint pl. én. Nem értek hozzá, és ezért nem is próbálkozom... :D
#8190
Csak hát ha a Motorosso ennyire le van terhelve, akkor bizony romlanak az esélyek az igényes karbantartásra... :)
Szerintem a két dolog nem függ össze, sőt!!!! Ha mindent összecsapnának akkor naponta 10 motort is kiszórhatnának, de nem ez van....
Olyan sok a hibás Ducati magyarországon ?
#8189
Csak hát ha a Motorosso ennyire le van terhelve, akkor bizony romlanak az esélyek az igényes karbantartásra... :)
Szerintem a két dolog nem függ össze, sőt!!!! Ha mindent összecsapnának akkor naponta 10 motort is kiszórhatnának, de nem ez van....
Úgy értettem, hogy ők értenek az igényes munkához, de ha máshová kell vinni, akkor romlanak az esélyeink. Tavaly, amikor majdnem vettem egy Multistradát, hozzájuk vittem átnézetni - hát mit mondjak, ilyen alapos brigádot régen láttam. Nem is vettem meg a motort. :)
#8188
Csak hát ha a Motorosso ennyire le van terhelve, akkor bizony romlanak az esélyek az igényes karbantartásra... :)
Szerintem a két dolog nem függ össze, sőt!!!! Ha mindent összecsapnának akkor naponta 10 motort is kiszórhatnának, de nem ez van....
#8187
Csak hát ha a Motorosso ennyire le van terhelve, akkor bizony romlanak az esélyek az igényes karbantartásra... :)
kertem a motorradtol egy vezermu tengely fokolast 107-es centerlinra. Hatalmas szemkkel neztek ram. Fogalmuk sem volt mirol beszelek. Boglarra iranyitottak, ahol mar fogalom volt csak eppen fokolo tarcsajuk nem... Furcsa vilag
szerintem ne fokozd tovább :)
#8186
Csak hát ha a Motorosso ennyire le van terhelve, akkor bizony romlanak az esélyek az igényes karbantartásra... :)
kertem a motorradtol egy vezermu tengely fokolast 107-es centerlinra. Hatalmas szemkkel neztek ram. Fogalmuk sem volt mirol beszelek. Boglarra iranyitottak, ahol mar fogalom volt csak eppen fokolo tarcsajuk nem... Furcsa vilag
#8184
Tényleg, a Motorradról a Nagykőrösi út mellett van valakinek szerviztapasztalata? Értenek ott hozzá, vagy csak árulják?
Annyi legyen a javukra írva , hogy legalább azt nem vállalják el amihez nem értenek. Itt a balkánon már ez is eredmény...
#8183
Tényleg, a Motorradról a Nagykőrösi út mellett van valakinek szerviztapasztalata? Értenek ott hozzá, vagy csak árulják?
Kuplung kosar + lamella cserere mondtak 3 orat es 40ezer munkadijat.
Aztan inkabb megcsinaltuk otthon a garazsban kb 30-40 perc alatt.
#8181
Helló!

Moto Rossonál szabira mentek? Hívogatom őket már egy ideje de nem veszik fel! Tudni erről valamit?
Nekem iden meg nem vettek fel a telefont. Gondolom munkaerohiany van a Töxit miatt.
#8177
Szia,

Az én Monsteremen ők csinálták meg a legutóbbi nagyszervízt (március), meg általában is ők szerelik a motorom, de még nem volt velük problémám. Igaz, hogy már csak a Laci dolgozik ott, Töki már nem. Ha időben szólsz nekik, nem pedig azonnalra, akkor biztos tudnak időpontot is adni! :)

Hali

Tökivel mi lett ?

Gondolom elmondhatom, publikus:
Az utóbbi időben messzebbről járt be (ahonnan származik), nem volt egyszerű.
Otthon építkezik, felújít.
Így meg kellett hoznia ezt a döntést.

Kösz, csak kiváncsi voltam.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]

What is the 1X2 Asian Handicap bet? Is this type o[…]