#8026
ők régimódiak, email náluk nem egy perc. a telefon a biztos, próbáld holnap talán. szombaton nincsenek hivatalosan, de van amikor ott vannak, meg kell velük beszélni.
#8025
Moto Rossóról tud valaki valamit?
Írtam nekik FB, mail, hívtam is, de semmi válasz . . .
töki beteg, laci elméletileg dolgozik.
László sem veszi. FB-on vagy mailen szoktak válaszolni? Esetleg azt tudni, hogy szombaton dolgoznak e? Ha igen csak délig? Persze mindenképp beszélnék velük mielőtt vinném.
#8018
Sziasztok!
E télen elvinném valamelyik szervizbe a 999-est. Bátyám Monsterét tavaly a diBoscóban csinálták, de úgy látom itt inkább a MotoRossót dícséritek. Össze tudnátok esetleg hasonlítani a két helyet, hová érdemes levinnem? Főként a szelepek hézagolása és az alapjárat ellenőrzése lesz terítéken.

Néha a pirosban állva hajlamos lefulladni, olyasmi mintha sportdob injektortérképet használnék a gyári dobhoz, viszont elvileg minden gyári.
a lényegi különbség a két szerviz között, hogy a diBosco hivatalos, szerződött, pecsétes, vérszerződéses Ducati szerviz, míg a MotoRosso nem. A Rosso-ban a diBosco két korábbi szerelője dolgozik (azaz övék a bolt), Technikailag, szerszámilag egyformán felszerelt a két hely, tapasztalatban és képzettségben az előny a Rosso-nál van.
Árban valszeg a Bosco drágább, de ezt nem tudom saját tapasztalatból megerősíteni.
#8017
Sziasztok!
E télen elvinném valamelyik szervizbe a 999-est. Bátyám Monsterét tavaly a diBoscóban csinálták, de úgy látom itt inkább a MotoRossót dícséritek. Össze tudnátok esetleg hasonlítani a két helyet, hová érdemes levinnem? Főként a szelepek hézagolása és az alapjárat ellenőrzése lesz terítéken.

Néha a pirosban állva hajlamos lefulladni, olyasmi mintha sportdob injektortérképet használnék a gyári dobhoz, viszont elvileg minden gyári.
diBosco M1100Evo 20ezres szerviz után 200km és kajak beállt a blokk. Két szelep leszakadt. Azt csak találgatni lehet mitől... de az tény, hogy vezérlést állítottak.... Nem személyes tapasztalat, de közeli ismerős.

Kösz a választ, ez elég rosszul hangzik :S
#8016
Sziasztok!
E télen elvinném valamelyik szervizbe a 999-est. Bátyám Monsterét tavaly a diBoscóban csinálták, de úgy látom itt inkább a MotoRossót dícséritek. Össze tudnátok esetleg hasonlítani a két helyet, hová érdemes levinnem? Főként a szelepek hézagolása és az alapjárat ellenőrzése lesz terítéken.

Néha a pirosban állva hajlamos lefulladni, olyasmi mintha sportdob injektortérképet használnék a gyári dobhoz, viszont elvileg minden gyári.
diBosco M1100Evo 20ezres szerviz után 200km és kajak beállt a blokk. Két szelep leszakadt. Azt csak találgatni lehet mitől... de az tény, hogy vezérlést állítottak.... Nem személyes tapasztalat, de közeli ismerős.
#8015
Sziasztok!
E télen elvinném valamelyik szervizbe a 999-est. Bátyám Monsterét tavaly a diBoscóban csinálták, de úgy látom itt inkább a MotoRossót dícséritek. Össze tudnátok esetleg hasonlítani a két helyet, hová érdemes levinnem? Főként a szelepek hézagolása és az alapjárat ellenőrzése lesz terítéken.

Néha a pirosban állva hajlamos lefulladni, olyasmi mintha sportdob injektortérképet használnék a gyári dobhoz, viszont elvileg minden gyári.
#8013
Sziasztok!

Debrecenben vagy környékén tudtok szervizet ajánlani ahol értenek szelephézag beállításhoz? (Cagiva Gran Canyon 900)
Oláh József: 0620/9520-171
Köszi. Még nem annyira aktuális de el fogok ruccanni mihelyt időszerű lesz.
#8012
Sziasztok!

Debrecenben vagy környékén tudtok szervizet ajánlani ahol értenek szelephézag beállításhoz? (Cagiva Gran Canyon 900)
Oláh József: 0620/9520-171
#8011
rajtam kívül álló okok miatt - nyíregyházi ktm szervíz 5 hetes hitegetése - szerelőt keresek monster 695-ösöm vezérműszíj, szelepállítás és gyertyacseréjéhez, illetve átvizsgálásához, miskolc, debrecen, hajdúnánás, stb. szóval tokaj 100 km-eres körzetében, aki ezt a bő másfél órás műveletet elvégzi....

de felszívom magam és a youtube videók alapján megcsinálom én is...... :)
#8010
Sziasztok!

Én most voltam először a Rossoban, ma hoztam el a kis 600-asom. Minden teljesen rendben volt, ráadásul, amikor odavittem, még a buszhoz is kivittek, hogy boldoguljak. Szóval teljesen jófejek voltak (Töki): hétfőre volt lebeszélve, hogy begurulok, ma pedig elhoztam. Szimering- és olajcsere volt az első villákban, beállították a magasságot elől-hátul, megfordították a hátsó gumit (köszi qweras!:)), ellenőrizték a vezérlést, beállították az alapjáratot és a keveréket és megbeszéltünk még egy-két dolgot. Teljesen korrekt. Ezúton is köszi!:)
Megfordították a hátsó gumit???? mi??? :))
Jah! Fordított irányban volt feltéve, képzeld! :) Én észre sem vettem, egyik guruláskor tűnt fel qwerasnak és Chrisnek, hogy a mintázat valahogy furcsa......nos, hát ez volt az oka.
#8009
Sziasztok!

Én most voltam először a Rossoban, ma hoztam el a kis 600-asom. Minden teljesen rendben volt, ráadásul, amikor odavittem, még a buszhoz is kivittek, hogy boldoguljak. Szóval teljesen jófejek voltak (Töki): hétfőre volt lebeszélve, hogy begurulok, ma pedig elhoztam. Szimering- és olajcsere volt az első villákban, beállították a magasságot elől-hátul, megfordították a hátsó gumit (köszi qweras!:)), ellenőrizték a vezérlést, beállították az alapjáratot és a keveréket és megbeszéltünk még egy-két dolgot. Teljesen korrekt. Ezúton is köszi!:)
Megfordították a hátsó gumit???? mi??? :))
#8008
Sziasztok!

Vettem egy 1998as Monstert(600) eddig ment,de most nem indul.Valaki tudna segíteni?
Szevasz!
Te is irországban vagy!?
Hogy,miért nem indul a géped ahoz látni kéne vagy egy kicsit konkrétabban kéne leirnod,hogy mi a szitu :D
#8006
Sziasztok!

Én most voltam először a Rossoban, ma hoztam el a kis 600-asom. Minden teljesen rendben volt, ráadásul, amikor odavittem, még a buszhoz is kivittek, hogy boldoguljak. Szóval teljesen jófejek voltak (Töki): hétfőre volt lebeszélve, hogy begurulok, ma pedig elhoztam. Szimering- és olajcsere volt az első villákban, beállították a magasságot elől-hátul, megfordították a hátsó gumit (köszi qweras!:)), ellenőrizték a vezérlést, beállították az alapjáratot és a keveréket és megbeszéltünk még egy-két dolgot. Teljesen korrekt. Ezúton is köszi!:)
#8005
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni ,hogy hol lehet beszerezni üzemanyag szintjelzőt?!
/2003 .1000 s-ie/

Ahogy a mondani szokás,segíts magadon és az isten is megsegít!
Szóval megvan a szintjelző!
#8002
Sziasztok!

Debrecenben vagy környékén tudtok szervizet ajánlani ahol értenek szelephézag beállításhoz? (Cagiva Gran Canyon 900)
Nyíregyháza, Orosi út KTM, ha nincs messze.
#7999
És nem gecimet hanem A vezérgecit !
Szerintem biztos valaki büszke most rád!
Biztos vagy benne, hogy ez a te társaságod, a hasonló márkájú motorkerékpárt leszámítva?
fogalmam sincs miről beszélsz , végül is csak egy egysejtűről volt szó
kikérem a gecim neveben!!!
#7995
De most komolyan srácok, nem kell mindenkinek mindenben egyetérteni. Vannak tehetősebb és kevésbé tehetősebb ducatisok. Eltekintve attól, hogy kopi lepöcsizte pöcsit semmi olyat nem nyilatkozott senkiről ami sértő lenne. Igaz szebb lett volna ha mondjuk azt mondja vidd el cápetihez és cápalihoz de ez már történelem. Azt is el kell fogadni, hogy vannak vállalkozó szellemű ducatisok akik vagy bármely kényszerből (távolság, pénz, idő, stb) maguk szerelik a motorjaikat kisebb nagyobb sikerrel. Azt nem lehet vitatni, hogy ebben a témában kopi sokat segít "bajtársain" amit mi nem nagyon teszünk illetve tudunk. Csipkelődünk mi is, más miért ne tehetné?
#7994
És nem gecimet hanem A vezérgecit !
Szerintem biztos valaki büszke most rád!
Biztos vagy benne, hogy ez a te társaságod, a hasonló márkájú motorkerékpárt leszámítva?
fogalmam sincs miről beszélsz , végül is csak egy egysejtűről volt szó
#7993
És nem gecimet hanem A vezérgecit !
Szerintem biztos valaki büszke most rád!
Biztos vagy benne, hogy ez a te társaságod, a hasonló márkájú motorkerékpárt leszámítva?
nem értem mi a gond
#7992
És nem gecimet hanem A vezérgecit !
Szerintem biztos valaki büszke most rád!
Biztos vagy benne, hogy ez a te társaságod, a hasonló márkájú motorkerékpárt leszámítva?
#7991

Én mióta Ercsibe járok,azóta működik rajta minden. -ez már több mint 1 (nem mellesleg pont Te vagy Staff sorolt fel vkinek 4 lehetőséget nem is oly rég)
igen, azokhoz a tipusokhoz ajanlottam mindegyiket. oszinten megmondva a testastretta 11 blokkos motoromat nem szivesen vinnem a laciekon es a pannoniaringen kivul sehova. azert ez mar mas vilag, mint akar egy 620as monster vagy egy 999
Miért? Nukleáris meghajtásúak? :)
Eddig ezt én nem tapasztaltam....
speciel az újabbakhoz dds2 kell, de ha neked is van, akkor én kérek elnézést.
#7990

Én mióta Ercsibe járok,azóta működik rajta minden. -ez már több mint 1 (nem mellesleg pont Te vagy Staff sorolt fel vkinek 4 lehetőséget nem is oly rég)
igen, azokhoz a tipusokhoz ajanlottam mindegyiket. oszinten megmondva a testastretta 11 blokkos motoromat nem szivesen vinnem a laciekon es a pannoniaringen kivul sehova. azert ez mar mas vilag, mint akar egy 620as monster vagy egy 999
"mint akár egy 620as monster vagy egy 999"

Ricsi, ez azért fájt :) Kérjél gyorsan elnézést :))
ha nem haladsz a korral legalább törődj bele
#7989
várom a listát

Én mióta Ercsibe járok,azóta működik rajta minden. -ez már több mint 1 (nem mellesleg pont Te vagy Staff sorolt fel vkinek 4 lehetőséget nem is oly rég)
igen, azokhoz a tipusokhoz ajanlottam mindegyiket. oszinten megmondva a testastretta 11 blokkos motoromat nem szivesen vinnem a laciekon es a pannoniaringen kivul sehova. azert ez mar mas vilag, mint akar egy 620as monster vagy egy 999
"mint akár egy 620as monster vagy egy 999"

Ricsi, ez azért fájt :) Kérjél gyorsan elnézést :))
#7987
Nem akarok senkit megbántani DE annó amiért ki lettem tíltva a fórumról hasonló mint ez . Érdekes hogy nem látok tőlük egy reagálást sem , pedig akkor azonnal reagáltak és elvágták a torkomat neten keresztül .
nem látok sehol "szívd ki a gecimet" vagy hasonló kommentet.
Azért ez nem ezzel kezdődött . Ez már a végszó volt részemről . Inkább az előzményt kellett volna említened .
#7986
a "tapasztalatok" témakör megnevezése feltételezi, hogy pozitív és negatív élmények is érhetik az egyszerű ducatistát, amiket ide le is írhat, kultúrlényként, normális stílusban, én így értelmezem, hiszen kíváncsi vagyok minden tapasztalatra....
#7985
várom a listát

Én mióta Ercsibe járok,azóta működik rajta minden. -ez már több mint 1 (nem mellesleg pont Te vagy Staff sorolt fel vkinek 4 lehetőséget nem is oly rég)
igen, azokhoz a tipusokhoz ajanlottam mindegyiket. oszinten megmondva a testastretta 11 blokkos motoromat nem szivesen vinnem a laciekon es a pannoniaringen kivul sehova. azert ez mar mas vilag, mint akar egy 620as monster vagy egy 999
Miért? Nukleáris meghajtásúak? :)
Eddig ezt én nem tapasztaltam....
#7984
Nem akarok senkit megbántani DE annó amiért ki lettem tíltva a fórumról hasonló mint ez . Érdekes hogy nem látok tőlük egy reagálást sem , pedig akkor azonnal reagáltak és elvágták a torkomat neten keresztül .
nem látok sehol "szívd ki a gecimet" vagy hasonló kommentet.
#7983
Nem akarok senkit megbántani DE annó amiért ki lettem tíltva a fórumról hasonló mint ez . Érdekes hogy nem látok tőlük egy reagálást sem , pedig akkor azonnal reagáltak és elvágták a torkomat neten keresztül .
#7982
Ezt a visszahívunk részt utálom a legjobban.
Legyen szó bármilyen szervízről vagy alkatrészről, 10-ből 9-szer nekem kell rájuk csörögnöm hogy na mi a helyzet ?
miért nem írsz nekik sms-t? :D
#7981

Háát,azért nem egy van!!!
várom a listát

Én mióta Ercsibe járok,azóta működik rajta minden. -ez már több mint 1 (nem mellesleg pont Te vagy Staff sorolt fel vkinek 4 lehetőséget nem is oly rég)
igen, azokhoz a tipusokhoz ajanlottam mindegyiket. oszinten megmondva a testastretta 11 blokkos motoromat nem szivesen vinnem a laciekon es a pannoniaringen kivul sehova. azert ez mar mas vilag, mint akar egy 620as monster vagy egy 999
#7980
Ezt a visszahívunk részt utálom a legjobban.
Legyen szó bármilyen szervízről vagy alkatrészről, 10-ből 9-szer nekem kell rájuk csörögnöm hogy na mi a helyzet ?
#7978
ha egy rendes szerviz van az egesz orszagban, akkor nem nagyon kell csodálkozni, hogy nem másnapra kap az ember időpontot.

Háát,azért nem egy van!!!
várom a listát

Én mióta Ercsibe járok,azóta működik rajta minden. -ez már több mint 1 (nem mellesleg pont Te vagy Staff sorolt fel vkinek 4 lehetőséget nem is oly rég)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]