#21688
Az akksi vásárlás egyértelmű volt, tekintve, hogy cellazárlatos lett és 2 órán keresztül nem tartotta a feszkót. A nyertes egy JP lett, feltöltöttem savval, ment a töltőre. Sajnos szinte utcán parkolok így a csepptöltő nehezen kivitelezhető.

Amíg töltődött megszüntettem az alsó kuplungmunkahenger folyást, újra, remélem véglegesen. A frissen vásárolt, felújított munkahenger falán lévő lerakódások miatt egyenetlen volt a felület, és szerintem eltartotta a tömítést. Kézzel fel lett csiszolva, amennyire lehetett, egy barázda sajnos visszamaradt egy korábbi sérülésből. Ha nem áll meg az olajfolyás, akkor ez a munkahenger is kuka.

Elvileg már csak a repedt oldaldekninél szivárog az olaj. Azt viszont szerintem meghagyom a szerelőnek, még megsértődik, hogy elveszem a munkáját.
Töltés után az akku bele is került a vasba, utána tudtam méréseket végezni, sajnos kihúzott sluszkulcs mellett mértem 100 mA áramszivárgást, ami még akkor is sok lenne, ha egy beriasztott autóról beszélnénk. Ma délután folytatódik a hibakeresés. Ha nem lesz meg akkor egy áramtalanító kapcsoló beépítése várható, addig marad a saru le-fel szerelése hosszabb megállásoknál.
Közben elszakadt amúgy a kilométeróra spirálom, és melegedőfélben lévő motorral piros lámpa előtt megállva lefullad a motor, ha nem vigyázok, és nehezen indul újra, de már csak nevetni tudok azon, hogy folyamatosan van valami a géppel, imádom a rohadékot:) Szeretek szerelgetni, de kezdek kicsit aggódni, hogy ez egy végeláthatatlan folyamat, 19 éves szegénykém, de jó lenne már egy hetet tökéletes géppel, problémamentesen motorozni.
#21687
Jelentem friss Ducati tulaj lettem, turázni megvettem Szlovakia legolcsobb Ducatijat. Feleségem nem nagy oromére. A vegen csak annyit mondott, rendben, ha ilyen jaték kell. De mast nem kapsz szuletésnapodra!

ForumRider,
A kommentet most nem nagyon ertem.
Gratula. A piac legolcsobb motorjat "mindig jo otlet" megvenni. En is igy tettem tavaly. Jovo ilyenkor majd add ossze, hogy mi mindenre kellett mennyit kolteni. Benne vagyok, hogy kozosen adjuk kozre a vegeredmenyeinket. Jo moka lesz, tanulsaggal.

De az osszeados buliban benne vagyok, Eur ban adom:
1350Eur vétel, 60Eur aksi, 40Eur szerviz, 70 Eur biztositas, 33 Eur nevreiras, 70 Eur olajak, Xeramic es lancspray.
1623Eur.
260 lessz 2 Angol szarmazasu uj kipufogo-ovalisak,E betusek.
1900Eur.
#21686
Baseldon,
En ezt pontosan tudom, eppen 2 kipufogot nezegetek a kibelezett Remus helyett, de egy dragabb motorban is benne van egy pofáraesés lehetosége.Max szobadisz lessz az SS modern szoborkent:-).

#21685
Jelentem friss Ducati tulaj lettem, turázni megvettem Szlovakia legolcsobb Ducatijat. Feleségem nem nagy oromére. A vegen csak annyit mondott, rendben, ha ilyen jaték kell. De mast nem kapsz szuletésnapodra!

ForumRider,
A kommentet most nem nagyon ertem.
Gratula. A piac legolcsobb motorjat "mindig jo otlet" megvenni. En is igy tettem tavaly. Jovo ilyenkor majd add ossze, hogy mi mindenre kellett mennyit kolteni. Benne vagyok, hogy kozosen adjuk kozre a vegeredmenyeinket. Jo moka lesz, tanulsaggal.
#21684
Sziasztok,
Mond az nektek valamit, hogy csepptolto? Optima 3 at hasznalok 2-3 motorra felvaltva. Az RT bol az aksi 6 ev utan vittem vissza a dealerhez, meg 70% os volt, de tartottaˇ tole, hogy uton hagy...
#21683
Köszi a válaszokat, azt hiszem mérésre nem nagyon lesz szükség, már ami az akkut illeti, tegnap délután/este 100% ra töltöttem, de nem építettem be, csak levettem a töltőről. Reggel nullán volt, szóval kuka. Az új akksi beugró lesz azt hiszem. Végül is 4 éves, és elég keményen igénybe volt véve, ráadásul nem is Yuasa ahogy emlékeztem hanem valami JP vagy LP vagy mi a fene. Kár érte, kiváló ügynök volt.
Azért azt még kimérem, hogy nem húz-e valami rakoncátlanul át, és fogyaszt éjszakánként a háttérben, mert elég sok elektromos cuccba belenyúltam mostanság, ki tudja lehet, hogy félrekötöttem valamit.
A 4 év egy motor akkumulátortól jónak mondható, szerintem ne játssz vele cseréld le. Igazából létezik JP és LP is, de hogy milyen márka van rajta igazából lényegtelen, a motor akkuk 90% ugyan abban a pár kínai gyárban készül. Ugyan is annyira sokféle méret van és annyira kis tétel a motor akku az autó akkumulátorhoz viszonyítva, hogy nem éri meg még egy JP gyárnak sem sajátot gyártani. A Banner meg felejtős, csak a reklámja jó, meg egy magyar szemében az osztrák mindig jobb mint a magyar :) Hát nem jobb. Egy márka kivétel, a Yuasa. Bár a termelés egy része már kínában megy, még mindig hozzák a japó szintet. Cserébe dupla annyiba kerül, mint a többi :) Te döntésed hogy gyakrabban olcsót, vagy drágát valamivel ritkábban.
#21682
Sziasztok srácok!
Sajnos a német szervízben túl sok olajat töltöttek a monsterbe, amit nem vettem észre, és egy rövid túra után észrevettem, hogy a légszűrő dobozból folyik az olaj, egy gumicsőből... Most azt tervezem, hogy kiengedek a csavaron kis olajat. Kérdés, hogy mi mást kellene tennem? Légszűrő doboz pucolás? Sajnos a hátsó gumi szélei is eléggé olajosak lettek:( köszi!
Arti, ha a széle olajos, az téged nem zavarhat igazán :D
arra vigyázz, hogy ne a ház előtt a fűre engedd ki az olajat, mert akkor meg is büntetnek
#21681
Köszi a válaszokat, azt hiszem mérésre nem nagyon lesz szükség, már ami az akkut illeti, tegnap délután/este 100% ra töltöttem, de nem építettem be, csak levettem a töltőről. Reggel nullán volt, szóval kuka. Az új akksi beugró lesz azt hiszem. Végül is 4 éves, és elég keményen igénybe volt véve, ráadásul nem is Yuasa ahogy emlékeztem hanem valami JP vagy LP vagy mi a fene. Kár érte, kiváló ügynök volt.
Azért azt még kimérem, hogy nem húz-e valami rakoncátlanul át, és fogyaszt éjszakánként a háttérben, mert elég sok elektromos cuccba belenyúltam mostanság, ki tudja lehet, hogy félrekötöttem valamit.
Olyan van, hogy LP, jó ár/érték arányú akksi. A Campona környékén van többek közt forgalmazója.
#21680
Köszi a válaszokat, azt hiszem mérésre nem nagyon lesz szükség, már ami az akkut illeti, tegnap délután/este 100% ra töltöttem, de nem építettem be, csak levettem a töltőről. Reggel nullán volt, szóval kuka. Az új akksi beugró lesz azt hiszem. Végül is 4 éves, és elég keményen igénybe volt véve, ráadásul nem is Yuasa ahogy emlékeztem hanem valami JP vagy LP vagy mi a fene. Kár érte, kiváló ügynök volt.
Azért azt még kimérem, hogy nem húz-e valami rakoncátlanul át, és fogyaszt éjszakánként a háttérben, mert elég sok elektromos cuccba belenyúltam mostanság, ki tudja lehet, hogy félrekötöttem valamit.
#21679
Újabb nap, újabb rakoncátlankodás. Egy héten belül másodjára fogad halott elektromos rendszer a reggeli indításnál. Visszajelzők csak pislákolnak. Elsőre arra gondoltam, hogy a lámpát rajta hagytam, kihúzott sluszkulcs mellett, és valahol áthúz, lemerült. Akkor 3 napig állt indítás nélkül. Akksit fullra feltöltöttem, egy cellában kevés volt a sav, pótoltam desztvízzel. Ma reggel újabb 3 nap után ugyanaz fogad. Erős a gyanúm, hogy halott az akksi, kicsit mintha nehezen is vette volna fel töltésnél az áramot. Az akkut 2014 nyarán vettem bele, télre ki szoktam kötni, felvinni a lakásba, viszont a rengeteg indítási probléma miatt legalább 10 alkalommal volt már csontra lemerülve és feltöltve. Mielőtt bevásárolok az új akkuból, gondoltam felvetem itt a kérdést, hogy lehet -e valahogy tesztelni, hogy tényleg döglött-e vagy egyéb elektromos problémám van esetleg, vagy 4 szezon teljesen normális élettartam egy ilyen igénybevételnek kitett akkunál? Eddig Yuasa (18.000 huf) volt benne, van-e valami tuti tipp, nagyobb indítóáram, zselés akku, hosszabb élettartam, amire érdemes többet áldozni, vagy teljesen felesleges, és vehetek Bosch (9.500huf) akkut feleannyiért, mert az is ugyanazt tudja? Mekkora indítóáramtól elfogadható az akku Monster 750-be?
Bocsánat, ha már volt ez téma a fórumon, de nem nagyon találtam rá kereséssel a dologra.
Szerintem mérj rá. Akkor kiderül. Indításnál és egyébként is. Megvannak az értékek, mit kell produkáljon.. Nekem volt már ilyen, akkor dobtam ki az új Bannert és lett helyette Varta.
Létezik felénk aki forgalmazza az aksikat, beviszem hozzá a régit és Akksi teszter terhelő villa és multiméter szentháromság alkalmazásával az esetek 99% ban pontosan megállapítja hogy cserés vagy sem. Persze kell hogy a régi aksi kis adat matricája látható legyen hogy milyen paraméterekkel kellene rendelkeznie a régi motyónak.
#21678
Újabb nap, újabb rakoncátlankodás. Egy héten belül másodjára fogad halott elektromos rendszer a reggeli indításnál. Visszajelzők csak pislákolnak. Elsőre arra gondoltam, hogy a lámpát rajta hagytam, kihúzott sluszkulcs mellett, és valahol áthúz, lemerült. Akkor 3 napig állt indítás nélkül. Akksit fullra feltöltöttem, egy cellában kevés volt a sav, pótoltam desztvízzel. Ma reggel újabb 3 nap után ugyanaz fogad. Erős a gyanúm, hogy halott az akksi, kicsit mintha nehezen is vette volna fel töltésnél az áramot. Az akkut 2014 nyarán vettem bele, télre ki szoktam kötni, felvinni a lakásba, viszont a rengeteg indítási probléma miatt legalább 10 alkalommal volt már csontra lemerülve és feltöltve. Mielőtt bevásárolok az új akkuból, gondoltam felvetem itt a kérdést, hogy lehet -e valahogy tesztelni, hogy tényleg döglött-e vagy egyéb elektromos problémám van esetleg, vagy 4 szezon teljesen normális élettartam egy ilyen igénybevételnek kitett akkunál? Eddig Yuasa (18.000 huf) volt benne, van-e valami tuti tipp, nagyobb indítóáram, zselés akku, hosszabb élettartam, amire érdemes többet áldozni, vagy teljesen felesleges, és vehetek Bosch (9.500huf) akkut feleannyiért, mert az is ugyanazt tudja? Mekkora indítóáramtól elfogadható az akku Monster 750-be?
Bocsánat, ha már volt ez téma a fórumon, de nem nagyon találtam rá kereséssel a dologra.
Szerintem mérj rá. Akkor kiderül. Indításnál és egyébként is. Megvannak az értékek, mit kell produkáljon.. Nekem volt már ilyen, akkor dobtam ki az új Bannert és lett helyette Varta.
#21677
Újabb nap, újabb rakoncátlankodás. Egy héten belül másodjára fogad halott elektromos rendszer a reggeli indításnál. Visszajelzők csak pislákolnak. Elsőre arra gondoltam, hogy a lámpát rajta hagytam, kihúzott sluszkulcs mellett, és valahol áthúz, lemerült. Akkor 3 napig állt indítás nélkül. Akksit fullra feltöltöttem, egy cellában kevés volt a sav, pótoltam desztvízzel. Ma reggel újabb 3 nap után ugyanaz fogad. Erős a gyanúm, hogy halott az akksi, kicsit mintha nehezen is vette volna fel töltésnél az áramot. Az akkut 2014 nyarán vettem bele, télre ki szoktam kötni, felvinni a lakásba, viszont a rengeteg indítási probléma miatt legalább 10 alkalommal volt már csontra lemerülve és feltöltve. Mielőtt bevásárolok az új akkuból, gondoltam felvetem itt a kérdést, hogy lehet -e valahogy tesztelni, hogy tényleg döglött-e vagy egyéb elektromos problémám van esetleg, vagy 4 szezon teljesen normális élettartam egy ilyen igénybevételnek kitett akkunál? Eddig Yuasa (18.000 huf) volt benne, van-e valami tuti tipp, nagyobb indítóáram, zselés akku, hosszabb élettartam, amire érdemes többet áldozni, vagy teljesen felesleges, és vehetek Bosch (9.500huf) akkut feleannyiért, mert az is ugyanazt tudja? Mekkora indítóáramtól elfogadható az akku Monster 750-be?
Bocsánat, ha már volt ez téma a fórumon, de nem nagyon találtam rá kereséssel a dologra.
#21676
Sziasztok srácok!
Sajnos a német szervízben túl sok olajat töltöttek a monsterbe, amit nem vettem észre, és egy rövid túra után észrevettem, hogy a légszűrő dobozból folyik az olaj, egy gumicsőből... Most azt tervezem, hogy kiengedek a csavaron kis olajat. Kérdés, hogy mi mást kellene tennem? Légszűrő doboz pucolás? Sajnos a hátsó gumi szélei is eléggé olajosak lettek:( köszi!
Egyszer nekem is került a gumira egy kevés olaj :)
Csatolmányok:
2014-07-17_16.24.47.jpg
2014-07-17_16.24.47.jpg (352.85 KiB) Megtekintve 9888 alkalommal
#21675
Sziasztok srácok!
Sajnos a német szervízben túl sok olajat töltöttek a monsterbe, amit nem vettem észre, és egy rövid túra után észrevettem, hogy a légszűrő dobozból folyik az olaj, egy gumicsőből... Most azt tervezem, hogy kiengedek a csavaron kis olajat. Kérdés, hogy mi mást kellene tennem? Légszűrő doboz pucolás? Sajnos a hátsó gumi szélei is eléggé olajosak lettek:( köszi!
#21674
Dani,
Ha eloregedett a fekfolyadek, akkor lecsokken a forraspontja, igy egy hoszabb fekezesnel a keletkezo hotol felforr, a buborek meg osszenyomhsto, tehat leesik a fekkar.
A sotet szin szinten oreg fekfolyadekot jelez, amibe s fektendszer tomito gyurui, illetve kopo feluletei mar belekoptak.Lehet olyan szintu kopas is, ami mar a fekero karara megy.
Olvass utana, hogy gyarilag mennyire jonak kellene a hatsofeknek lennie, mivel altalaban a hatasfokuk az elso fekhez kepest nagyon gyenge.
#21673
tegnap próbáltam egy motort
ami feltűnt, hogy a hátsó fék eléggé gyengén fogott, és utána néztem, hogy a hátsó fékfolyadék már szinte fekete
ez lehet az oka annak, hogy nem fog a hátsó fék?
nem volt jól beállítva


azt gondoltam, hogy orvosolható, de maga a folyadék nem lehet elöregedve?
túl sok nedvesség van benn? még nem láttam ennyire fekete folyadékot
lehet hogy dot3
#21672
tegnap próbáltam egy motort
ami feltűnt, hogy a hátsó fék eléggé gyengén fogott, és utána néztem, hogy a hátsó fékfolyadék már szinte fekete
ez lehet az oka annak, hogy nem fog a hátsó fék?
nem volt jól beállítva


azt gondoltam, hogy orvosolható, de maga a folyadék nem lehet elöregedve?
túl sok nedvesség van benn? még nem láttam ennyire fekete folyadékot
#21671
tegnap próbáltam egy motort
ami feltűnt, hogy a hátsó fék eléggé gyengén fogott, és utána néztem, hogy a hátsó fékfolyadék már szinte fekete
ez lehet az oka annak, hogy nem fog a hátsó fék?
nem volt jól beállítva
#21670
tegnap próbáltam egy motort
ami feltűnt, hogy a hátsó fék eléggé gyengén fogott, és utána néztem, hogy a hátsó fékfolyadék már szinte fekete
ez lehet az oka annak, hogy nem fog a hátsó fék?
#21669
Jelentem friss Ducati tulaj lettem, turázni megvettem Szlovakia legolcsobb Ducatijat. Feleségem nem nagy oromére. A vegen csak annyit mondott, rendben, ha ilyen jaték kell. De mast nem kapsz szuletésnapodra!

ForumRider,
A kommentet most nem nagyon ertem.
Gratula a géphez. Azért ehhez kellett némi bátorság. Reméljük komoly csontvázat nem rejteget. Az előző hozzászólás ennek szólt: "meg kell tanulnom desmot allitani." szar poén volt, felejtsük el :)
#21668
Jelentem friss Ducati tulaj lettem, turázni megvettem Szlovakia legolcsobb Ducatijat. Feleségem nem nagy oromére. A vegen csak annyit mondott, rendben, ha ilyen jaték kell. De mast nem kapsz szuletésnapodra!

ForumRider,
A kommentet most nem nagyon ertem.
#21666
Eldolt a kerdes, uj csaladtagberkezik a garazsba. Egyenesfutas tokeletes, motor jobban megy, mint gondoltam.
Szerelnivalo lessz rajta boven, meg kell tanulnom desmot allitani.
Mármint ha eldől a garázsban? :D
#21665
Eldolt a kerdes, uj csaladtagberkezik a garazsba. Egyenesfutas tokeletes, motor jobban megy, mint gondoltam.
Szerelnivalo lessz rajta boven, meg kell tanulnom desmot allitani.
#21664
Ezt az én 750-em is csinálta, nekem a csatlakozók cseréje megoldotta, de az enyém nehezen is indult, egyhengerezett. Először csak az alsó hengeren szikraugratással, (gyertya lehúz, de csak annyira hogy még adjon szikrát, mármint nagyobbat). Aztán kapott kontakt sprayt, az kb. egy szezonra megoldja a gondot. A csati csere a végső megoldás. Mindazonáltal meg nem venném, csak ha megvan a javítás, millió oka lehet sajnos.

Laczko85
Pontosan ezt ellenorizte a tulaj, alapjarat tokeletes lett.
Hetfon visszuk szamitogepes diagnosztikara, meglatjuk mi derul ki.
Nem tudom talalkoztatok e olyan problemaval, hogy a Tel idejere leallitott motorokban a 95 oktanos benzinbol kiul/ kicsapodik valami bio adalek es foleg a karburatorokat szereti eltomni, de mar tobben injektor tisztitast emlegettek A szerelo reszben bedugult benzinszurot is cserelt ilyen okbol, es ha nincs elektronikus gond az SSel, akkor erre az uzemanyagadagolasi problemara gyanit.
Alapjaraton elegendo a benzin, ahogy elindulsz es teljesitmenyt kersz, mar nem eleg az atfolyas.
Tel utan a BMW vel nem volt soha ilyen gondom, bar ha nem fagy egy korre kihuzom barmikor.
Ez az kicsapodos kocsonnya efektus elkerulheto , ha a teli szundi elott 100 oktanost tankolsz.
Tapasztaltatok hasonlot?
Én mindig 100ast tankolok télre, de nem azért mert lett volna hasonló problémám valaha is, csak elővigyázatosságból. Egyébként sosem volt ilyen gondom, még akkor sem, amikor fűtetlen helyen kellett átvészelnie a telet. Tavasszal, néha egy kis unszolás után mindig beindult és gond nélkül ment.

Sziasztok,
Tegnap elvittuk szervizbe a 900 ss- t, hihetetlen modon egy pot aksival azonnal abbahagyta a makrancoskodast. Sem a fordulatszam mero nem ugralt, sem a motor nem fulladt terheles alatt.
Sajnos a pot aksi nem volt eleg karcsu( 7 cm a hely) tehat probaut nuku.
Ma vettem uj aksit es vege kiprobalom. Bar lelkileg mar az elso percben eldolt, hogy ha jo a geometria, megveszem.
#21661
Sziasztok ! 620 Multistrada kuplung lamellákat keresek, szinte nincs a karnál holtjáték, és gyors váltásoknál megcsúszik...lehet esetleg állítani ? vagy lamella csere ?
#21660
Sziasztok,
900SS 2001es evjarat van kinalatban, esztetikai hibakkal, olcson.
Tel utan startol, alapjarat rendben, de a probauton mindha kihagyna az also henger, szaggat, nem megy fordulatba. A fordulatszammero nullatol maxig ugral, de ha bemekegszik, abbahagyja es cca 2 ezret mutat.Tulaj allitasa szerint osszel semmi gondja nem
volt. Magatol engedett az arbol10 szazalekot ami gyanus.
Tapasztalat/ otlet? En vagy az injektorra, vagy elektronikara gyanitok, de nincs Ducati tapasztalatom egy szem sem.
Ezt az én 750-em is csinálta, nekem a csatlakozók cseréje megoldotta, de az enyém nehezen is indult, egyhengerezett. Először csak az alsó hengeren szikraugratással, (gyertya lehúz, de csak annyira hogy még adjon szikrát, mármint nagyobbat). Aztán kapott kontakt sprayt, az kb. egy szezonra megoldja a gondot. A csati csere a végső megoldás. Mindazonáltal meg nem venném, csak ha megvan a javítás, millió oka lehet sajnos.

Laczko85
Pontosan ezt ellenorizte a tulaj, alapjarat tokeletes lett.
Hetfon visszuk szamitogepes diagnosztikara, meglatjuk mi derul ki.
Nem tudom talalkoztatok e olyan problemaval, hogy a Tel idejere leallitott motorokban a 95 oktanos benzinbol kiul/ kicsapodik valami bio adalek es foleg a karburatorokat szereti eltomni, de mar tobben injektor tisztitast emlegettek A szerelo reszben bedugult benzinszurot is cserelt ilyen okbol, es ha nincs elektronikus gond az SSel, akkor erre az uzemanyagadagolasi problemara gyanit.
Alapjaraton elegendo a benzin, ahogy elindulsz es teljesitmenyt kersz, mar nem eleg az atfolyas.
Tel utan a BMW vel nem volt soha ilyen gondom, bar ha nem fagy egy korre kihuzom barmikor.
Ez az kicsapodos kocsonnya efektus elkerulheto , ha a teli szundi elott 100 oktanost tankolsz.
Tapasztaltatok hasonlot?
Én mindig 100ast tankolok télre, de nem azért mert lett volna hasonló problémám valaha is, csak elővigyázatosságból. Egyébként sosem volt ilyen gondom, még akkor sem, amikor fűtetlen helyen kellett átvészelnie a telet. Tavasszal, néha egy kis unszolás után mindig beindult és gond nélkül ment.
#21659
Sziasztok,
900SS 2001es evjarat van kinalatban, esztetikai hibakkal, olcson.
Tel utan startol, alapjarat rendben, de a probauton mindha kihagyna az also henger, szaggat, nem megy fordulatba. A fordulatszammero nullatol maxig ugral, de ha bemekegszik, abbahagyja es cca 2 ezret mutat.Tulaj allitasa szerint osszel semmi gondja nem
volt. Magatol engedett az arbol10 szazalekot ami gyanus.
Tapasztalat/ otlet? En vagy az injektorra, vagy elektronikara gyanitok, de nincs Ducati tapasztalatom egy szem sem.
Ezt az én 750-em is csinálta, nekem a csatlakozók cseréje megoldotta, de az enyém nehezen is indult, egyhengerezett. Először csak az alsó hengeren szikraugratással, (gyertya lehúz, de csak annyira hogy még adjon szikrát, mármint nagyobbat). Aztán kapott kontakt sprayt, az kb. egy szezonra megoldja a gondot. A csati csere a végső megoldás. Mindazonáltal meg nem venném, csak ha megvan a javítás, millió oka lehet sajnos.

Laczko85
Pontosan ezt ellenorizte a tulaj, alapjarat tokeletes lett.
Hetfon visszuk szamitogepes diagnosztikara, meglatjuk mi derul ki.
Nem tudom talalkoztatok e olyan problemaval, hogy a Tel idejere leallitott motorokban a 95 oktanos benzinbol kiul/ kicsapodik valami bio adalek es foleg a karburatorokat szereti eltomni, de mar tobben injektor tisztitast emlegettek A szerelo reszben bedugult benzinszurot is cserelt ilyen okbol, es ha nincs elektronikus gond az SSel, akkor erre az uzemanyagadagolasi problemara gyanit.
Alapjaraton elegendo a benzin, ahogy elindulsz es teljesitmenyt kersz, mar nem eleg az atfolyas.
Tel utan a BMW vel nem volt soha ilyen gondom, bar ha nem fagy egy korre kihuzom barmikor.
Ez az kicsapodos kocsonnya efektus elkerulheto , ha a teli szundi elott 100 oktanost tankolsz.
Tapasztaltatok hasonlot?
tapasztaltam... Ez sajnos nálam idén így volt. Karbi le, fúvókákat áttisztít, az alapjárati volt eltömődve. Én sajnos rozsdát is találtam benne ami a tankból származott. A gép indult de nem vopt tökéletes, alapjáraton alacsony fordulaton erőtlen volt, majd amikor a főfúvóka elkapta akkor kilőtt. Ja és durrogott is. Tisztítás után helyreállt, de a 100 as benzin nem oldja meg. Télen be kell inditani járatni 3-4 hetente pár percre. Eznekem sajna kimaradt. Ha dobsz egy telefonszámot privátban akkor elmesélem az én motorom problémáit, elég hasonlónak tűnik a két gép és hosszú leírni amiket tapasztaltam.
#21658
Sziasztok,
900SS 2001es evjarat van kinalatban, esztetikai hibakkal, olcson.
Tel utan startol, alapjarat rendben, de a probauton mindha kihagyna az also henger, szaggat, nem megy fordulatba. A fordulatszammero nullatol maxig ugral, de ha bemekegszik, abbahagyja es cca 2 ezret mutat.Tulaj allitasa szerint osszel semmi gondja nem
volt. Magatol engedett az arbol10 szazalekot ami gyanus.
Tapasztalat/ otlet? En vagy az injektorra, vagy elektronikara gyanitok, de nincs Ducati tapasztalatom egy szem sem.
Ezt az én 750-em is csinálta, nekem a csatlakozók cseréje megoldotta, de az enyém nehezen is indult, egyhengerezett. Először csak az alsó hengeren szikraugratással, (gyertya lehúz, de csak annyira hogy még adjon szikrát, mármint nagyobbat). Aztán kapott kontakt sprayt, az kb. egy szezonra megoldja a gondot. A csati csere a végső megoldás. Mindazonáltal meg nem venném, csak ha megvan a javítás, millió oka lehet sajnos.

Laczko85
Pontosan ezt ellenorizte a tulaj, alapjarat tokeletes lett.
Hetfon visszuk szamitogepes diagnosztikara, meglatjuk mi derul ki.
Nem tudom talalkoztatok e olyan problemaval, hogy a Tel idejere leallitott motorokban a 95 oktanos benzinbol kiul/ kicsapodik valami bio adalek es foleg a karburatorokat szereti eltomni, de mar tobben injektor tisztitast emlegettek A szerelo reszben bedugult benzinszurot is cserelt ilyen okbol, es ha nincs elektronikus gond az SSel, akkor erre az uzemanyagadagolasi problemara gyanit.
Alapjaraton elegendo a benzin, ahogy elindulsz es teljesitmenyt kersz, mar nem eleg az atfolyas.
Tel utan a BMW vel nem volt soha ilyen gondom, bar ha nem fagy egy korre kihuzom barmikor.
Ez az kicsapodos kocsonnya efektus elkerulheto , ha a teli szundi elott 100 oktanost tankolsz.
Tapasztaltatok hasonlot?
#21657
Mindkét véleménnyel egyet értek,a sárvédő esöben jól jöhet még, első sorban a matt színének megszüntetése végett van eltávolítva, viszont közben megtetszett a Motor nélküle, és elég Sok monstert látok sárvédő nélkül. A teleszkópra talán nem is annyira veszélyes mivel a kerék visszatérő ágában csapná rá a vizet, viszont a láncvédelem végett festés után visszakerül.
A hátsólámpába épített index viszont kiválóan látszik oldalról és hátulról is, mindenesetre a féklámpa rész jogos, azt valóban megfelezi. Szóval az se végleges, mindenesetre a régi szétégett foglalatú gyári lámpa és a vacak beázó-zárlatot okozó indexek után megváltás.
Az oldaldekni festését sehogy nem úszom meg, a jobb oldali kuplungfedél festése sem makulátlan, abban biztos vagyok hogy színben passzolót még véletlenül sem fogok találni. A hegesztés ellen szól hogy el is vetemedhet, akkor meg ki nek tömíti ember fia.
#21656
A hátsó sárvédő levétele sem szerencsés dolog, hiszen esős időben minden sáros, homokos lesz, ami a hátsó rugóstagot is idő előtt tönkre teheti.Kiváltképpen akkor ha el van hanyagolva a karbantartás.
#21655
Kedves Márkatársak, otthoni szerelők. Kezdek kilábalni a korábban említett javításokból esztétikai csinosítgatásból. Minnél többet foglalkozok a motorral, annál több apróság kerül elő, de egyre jobb lesz, van fény az alagút végén. Köszönöm a tippeket amiket adtatok, cserébe feltöltök pár képet, sajnos előtte fotóim nincsenek, de alakul a vas. Ledes hátsólámpa, benne indexxel, mini index előre, minden villog világít aminek kell. A rendszám rész átvariálva, de a farok maradt, kiderült hogy arra támaszt az oldaltáska.. öngól lett volna a levágás. Amit lehet políroztam, a vázat festeni akartam mert olyan volt mintha rozsdás lenne, de az izmos két délutános csiszatolás újávarázsolta, akárcsak a kipufogót. Lánc tisztítás, hátsó sárvédő eltávolítás, sokkal szebb lett na, legalábbis szerintem.
Viszont ahogy foglalkozok vele mintha újabb hibákat generálna. Elkezdett folyni az uj kuplung munkahengerem, megcsináltam, csak a tömítés volt kimozdulva. Elszakadt a kilométeróra spirál, nem dráma, úton van az új. Újabb olajcseppek jelentek meg alatta, a generátorfedél tömítésre gyanakodtam, de a nagy tisztogatás közben észrevettem, hogy a fedélen van egy hajszálrepedés. És itt a nagy kérdés, ezzel mit lehet kezdeni? Csak a dekni csere, vagy valahol hegesztenek jó minőségben Pest környékén?
Szerintem keress bontottan egyet, ha hegesztik a fényezés is tönkre megy, ez szinterezett...
#21654
Kedves Márkatársak, otthoni szerelők. Kezdek kilábalni a korábban említett javításokból esztétikai csinosítgatásból. Minnél többet foglalkozok a motorral, annál több apróság kerül elő, de egyre jobb lesz, van fény az alagút végén. Köszönöm a tippeket amiket adtatok, cserébe feltöltök pár képet, sajnos előtte fotóim nincsenek, de alakul a vas. Ledes hátsólámpa, benne indexxel, mini index előre, minden villog világít aminek kell. A rendszám rész átvariálva, de a farok maradt, kiderült hogy arra támaszt az oldaltáska.. öngól lett volna a levágás. Amit lehet políroztam, a vázat festeni akartam mert olyan volt mintha rozsdás lenne, de az izmos két délutános csiszatolás újávarázsolta, akárcsak a kipufogót. Lánc tisztítás, hátsó sárvédő eltávolítás, sokkal szebb lett na, legalábbis szerintem.
Viszont ahogy foglalkozok vele mintha újabb hibákat generálna. Elkezdett folyni az uj kuplung munkahengerem, megcsináltam, csak a tömítés volt kimozdulva. Elszakadt a kilométeróra spirál, nem dráma, úton van az új. Újabb olajcseppek jelentek meg alatta, a generátorfedél tömítésre gyanakodtam, de a nagy tisztogatás közben észrevettem, hogy a fedélen van egy hajszálrepedés. És itt a nagy kérdés, ezzel mit lehet kezdeni? Csak a dekni csere, vagy valahol hegesztenek jó minőségben Pest környékén?
Szia! Az a hátsó lámpa önmagában nem lesz elég irányjelzésre, ha tényleg szeretnéd, hogy tudják merre mész, tegyél még mellé oldalakra irányjelzőt. Arról nem is beszélve, hogy ha irányjelzel, akkor hírtelen fele akkora lesz a féklámpa felületed is. Nem veszélytelen, ez már többször téma volt itt a fórumon.
#21653
Kedves Márkatársak, otthoni szerelők. Kezdek kilábalni a korábban említett javításokból esztétikai csinosítgatásból. Minnél többet foglalkozok a motorral, annál több apróság kerül elő, de egyre jobb lesz, van fény az alagút végén. Köszönöm a tippeket amiket adtatok, cserébe feltöltök pár képet, sajnos előtte fotóim nincsenek, de alakul a vas. Ledes hátsólámpa, benne indexxel, mini index előre, minden villog világít aminek kell. A rendszám rész átvariálva, de a farok maradt, kiderült hogy arra támaszt az oldaltáska.. öngól lett volna a levágás. Amit lehet políroztam, a vázat festeni akartam mert olyan volt mintha rozsdás lenne, de az izmos két délutános csiszatolás újávarázsolta, akárcsak a kipufogót. Lánc tisztítás, hátsó sárvédő eltávolítás, sokkal szebb lett na, legalábbis szerintem.
Viszont ahogy foglalkozok vele mintha újabb hibákat generálna. Elkezdett folyni az uj kuplung munkahengerem, megcsináltam, csak a tömítés volt kimozdulva. Elszakadt a kilométeróra spirál, nem dráma, úton van az új. Újabb olajcseppek jelentek meg alatta, a generátorfedél tömítésre gyanakodtam, de a nagy tisztogatás közben észrevettem, hogy a fedélen van egy hajszálrepedés. És itt a nagy kérdés, ezzel mit lehet kezdeni? Csak a dekni csere, vagy valahol hegesztenek jó minőségben Pest környékén?
Csatolmányok:
dsc_0119.jpg
dsc_0119.jpg (350.2 KiB) Megtekintve 9888 alkalommal
dsc_0117_1.jpg
dsc_0117_1.jpg (502.04 KiB) Megtekintve 9888 alkalommal
dsc_0122.jpg
dsc_0122.jpg (738.25 KiB) Megtekintve 9888 alkalommal
#21652
Sziasztok,
900SS 2001es evjarat van kinalatban, esztetikai hibakkal, olcson.
Tel utan startol, alapjarat rendben, de a probauton mindha kihagyna az also henger, szaggat, nem megy fordulatba. A fordulatszammero nullatol maxig ugral, de ha bemekegszik, abbahagyja es cca 2 ezret mutat.Tulaj allitasa szerint osszel semmi gondja nem
volt. Magatol engedett az arbol10 szazalekot ami gyanus.
Tapasztalat/ otlet? En vagy az injektorra, vagy elektronikara gyanitok, de nincs Ducati tapasztalatom egy szem sem.
Ezt az én 750-em is csinálta, nekem a csatlakozók cseréje megoldotta, de az enyém nehezen is indult, egyhengerezett. Először csak az alsó hengeren szikraugratással, (gyertya lehúz, de csak annyira hogy még adjon szikrát, mármint nagyobbat). Aztán kapott kontakt sprayt, az kb. egy szezonra megoldja a gondot. A csati csere a végső megoldás. Mindazonáltal meg nem venném, csak ha megvan a javítás, millió oka lehet sajnos.
#21651
Sziasztok,
900SS 2001es evjarat van kinalatban, esztetikai hibakkal, olcson.
Tel utan startol, alapjarat rendben, de a probauton mindha kihagyna az also henger, szaggat, nem megy fordulatba. A fordulatszammero nullatol maxig ugral, de ha bemekegszik, abbahagyja es cca 2 ezret mutat.Tulaj allitasa szerint osszel semmi gondja nem
volt. Magatol engedett az arbol10 szazalekot ami gyanus.
Tapasztalat/ otlet? En vagy az injektorra, vagy elektronikara gyanitok, de nincs Ducati tapasztalatom egy szem sem.
Ne foglalkozz lelakott sz*rokkal! Tudok egy patika állapotú 900SS-t, az pöcc-röff indul, műszakilag kifogástalan, csak menni kell vele! Jó barátom vette 2 éve de alig ment 1-2 ezer km-t mert semmi ideje a munka és egyetem mellett. Nem árulja, mert nem kenyérre kell neki a pénz, de ha normális árat adnak érte akkor vihető. Most műszakizott 1 hónapja a motor, Debrecenben megtekinthető. Ha érdekel írj rám! ;)
Csatolmányok:
img_6189.jpg
img_6189.jpg (143.1 KiB) Megtekintve 9888 alkalommal
img_6190.jpg
img_6190.jpg (133.74 KiB) Megtekintve 9888 alkalommal
img_6188.jpg
img_6188.jpg (145.54 KiB) Megtekintve 9888 alkalommal
#21650
Sziasztok,
900SS 2001es evjarat van kinalatban, esztetikai hibakkal, olcson.
Tel utan startol, alapjarat rendben, de a probauton mindha kihagyna az also henger, szaggat, nem megy fordulatba. A fordulatszammero nullatol maxig ugral, de ha bemekegszik, abbahagyja es cca 2 ezret mutat.Tulaj allitasa szerint osszel semmi gondja nem
volt. Magatol engedett az arbol10 szazalekot ami gyanus.
Tapasztalat/ otlet? En vagy az injektorra, vagy elektronikara gyanitok, de nincs Ducati tapasztalatom egy szem sem.
Helló mi?!
Keress másikat!
#21649
Sziasztok,
900SS 2001es evjarat van kinalatban, esztetikai hibakkal, olcson.
Tel utan startol, alapjarat rendben, de a probauton mindha kihagyna az also henger, szaggat, nem megy fordulatba. A fordulatszammero nullatol maxig ugral, de ha bemekegszik, abbahagyja es cca 2 ezret mutat.Tulaj allitasa szerint osszel semmi gondja nem
volt. Magatol engedett az arbol10 szazalekot ami gyanus.
Tapasztalat/ otlet? En vagy az injektorra, vagy elektronikara gyanitok, de nincs Ducati tapasztalatom egy szem sem.
#21648
A vízhőfok jeladóból van valami alternatíva vagy csak a gyári? Olyanra gondolok mint az olajgombából jó az opelé......
Ha mást is érdekel esetleg, a jeladó fiat és alfa kocsikban megegyezik, 3000 forint autósboltban, száma : 401976
#21647
Asszem megtérek, legyen gyári.
Kérdés: organikus vs szinter?
Egy jó beszerzési forrást is nagyon megköszönök.
(eddig nem kellett a géphez alkatrészt vennem!!!!)
JGZ
#21646
Ha első fék lenne aktuális, egy percig sem volna kérdés, hogy gyári, és csak és kizárólag gyári betét legyen.
Hátsó féknél kicsit kinyitottam a lehetőséget- persze talán "ócsítás"-ból -ezért érdeklődtem van-e nem gyári betétről tapasztalat.
Fékolaj is esedékes...
köszönettel:
JGZ
Szerintem hátsó féken se spórolj, rengeteg motoros tréning hátsó fék kezeléséről szól, sokkal fontosabb, hogy ott van, mint hinnéd :) kb 7000 Ft a gyári hátsó betét.
#21645
Ha első fék lenne aktuális, egy percig sem volna kérdés, hogy gyári, és csak és kizárólag gyári betét legyen.
Hátsó féknél kicsit kinyitottam a lehetőséget- persze talán "ócsítás"-ból -ezért érdeklődtem van-e nem gyári betétről tapasztalat.
Fékolaj is esedékes...
köszönettel:
JGZ
#21644
Monster 750 blokkjának bal oldalán van egy fém ablak, amit két csavar fog. Ez alól folyik az olaj, egyre durvábban, nem találok hozzá tömítést. Csak pasztával érdemes próbálkozni? Milyennel típus vált nektek be? Jól sejtem, hogy az olajat le kéne cserélnem/engednem a művelethez?
Nincs valakinek javítási kézikönyve a típushoz?
Szia! a "kis ablakot" ha leveszed O-gyűrű van alatta az kellene cserélni. Itt felénk a csapágyboltban pl. kapni ilyet!

Egyébként azt hiszem a motor álló helyzetében nem kellene folyni neki szerintem nincs olyan magasan az olaj szint. Lehet hogy tévedek!
#21643
Monster 750 blokkjának bal oldalán van egy fém ablak, amit két csavar fog. Ez alól folyik az olaj, egyre durvábban, nem találok hozzá tömítést. Csak pasztával érdemes próbálkozni? Milyennel típus vált nektek be? Jól sejtem, hogy az olajat le kéne cserélnem/engednem a művelethez?
Nincs valakinek javítási kézikönyve a típushoz?
Csatolmányok:
1999-ducati-monster-750-dark-black-6314-2.jpg
1999-ducati-monster-750-dark-black-6314-2.jpg (276.04 KiB) Megtekintve 9888 alkalommal
#21642
Halihó!
Multistrada 620 hátsó fékbetét cserés.
Ki mit ajánl esetleg tapasztalatok?
Brentát ajánlottak, de többen szidják.
Fékolajat is cserélek, esetleg erre van valami tutti ajánlásotok?

Köszönettel:
JGZ
Szia! Gyárin nem gondolkodtál? :)
#21641
Halihó!
Multistrada 620 hátsó fékbetét cserés.
Ki mit ajánl esetleg tapasztalatok?
Brentát ajánlottak, de többen szidják.
Fékolajat is cserélek, esetleg erre van valami tutti ajánlásotok?

Köszönettel:
JGZ
#21639
Sziasztok, 2005-ös Monster S4R motorom kisebb festésen esett át, és ehhez valamennyire szét kellett szednem. Most, hogy összeraktam gyújtás kapcsolás után egy relé kattog elég sokáig (2-3 perc) és nem hagyja abba. Amíg ez nem áll meg, nem is indítható a motor. Esetleg valakinek tapasztalata, hogy ez normális e, vagy valamit esetleg rosszul raktam össze? Vagy ha az AC pumpa reléje, akkor mennyi ideig tart a folyamat?
A képen látható a kattogó relé.
Köszi előre is.

Csatolmányok:
img_1564.png
img_1564.png (334.6 KiB) Megtekintve 9888 alkalommal
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 61

If you've been into sports betting for a while, th[…]

Handicap betting, also known as spread betting, is[…]